Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No właśnie. Teraz wymyśliła że nie powinniśmy malować ścian w pokoju zwyklymi farbami, tylko ekologicznymy które są b. drogie (co zaznaczyła jak o tym mówiła) Pewnie też będzie w miedzy kuchnią a salonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien na co Ty patrzysz ,mąż juz mi przełączył a tam o swiatowym dniu pizzy:( Na Dzień Dobry TVN-to nie tam miałam patrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi wykladzinami dywanowymi to ja sie np zgadzam bo to wg mnie zbiorowisko syfu kurzu okruchow i innych badziewiow :) ja mam panele raz dwa odkurzysz przemyjesz i czysto a wykladziny dywanowki.. makabra no te farby to juz tylko jak kogos stac - my w lato malowalismy normalnymi i zyjemy :-) i nie bede zmieniac juz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa my tez w lecie mieliśmy remont, następny jest planowany po okresie chodzikowym:P Ale też zwykłymi farbami. Co do wykładzin to też się zgadzam, my mamy położone panele więc dokładnie szybko się je myje i jest spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziweczyny, w dzisiejszych czasach taka nagonka na te sterylność... Jak ja bym chciała się ustrzec od ciąży w stylu modern... Że niby wszystko sterylne, że tak lepiej, jejku to mnie miażdży. Wczoraj zdecydowałam się, że na razie będę jeździła wózkiem bratowej. Mój mąż protestuje, ale ja sobie myślę, że i tak na razie nie mam nic na oku, w ogóle nic nie mam oprócz ubranek. Zobaczymy, jak się sprawdzi ten wózeczek to będzie fajnie a jak nie to najwyżej za becikową jałmużnę coś kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja tylko na chwilę, bo muszę pędzić do pracy, a jeszcze po drodze odwiedzić pocztę i kupić tonery do drukarki. Wczoraj już nie miałam siły, z pracy gnałam do doktorka, potem spowroem zamknąć kawiarnię, wieczorem jeszcze kolacja z moim K. (korzystamy, póki nie ma dzieci i codziennie knajpka, hihi) a jak dotarłam do domu to padłam na twarz. Dziś rano zastanawiałam się, czy wczoraj zapłaciłam ZUS, czy nie bo nie pamiętałam za bardzo wczorajszego wieczoru. Byłam półprzytomna. Pan doktor tylko mnie chwalił, z przykrością stwierdził, że "sobie na mnie nie pokrzyczy, bo nie ma o co", taką jestem dobrą pacjentką:-P Zapytał, czy biorę Aspargin, który mi zalecił, powiedziałam zgodnie z prawdą, że biorę... jak mi sie przypomni. Powiedziała, że tak właśnie podejrzewał i że teraz mam brać "w miarę regularnie";-) Szyjka twarda, krótka, bez zmian (ja mam krótką z natury). Zośka nadal nieśmiała, od kilku tygodni nie chce pokazać buziaka, odwróciła się w stronę kości ogonowej i cześć. Położenie już główkowe, główka skierowana w stronę pęcherza, a szyjka w stronę kości ogonowej, więc nie ma nacisku na szyjkę. Tradycyjnie dostaliśmy zdjęcie nogi, bo tyle ta nasza Zosia chce nam pokazać:-) Wymiary: BPD 67 mm HC 253 mm AC 227 mm FL 52 Rozmiar buta - 46 (hehe), znaczy stópka 46 mm. Waga 1069 g. Moja waga... może przemilczę:-D Eni, chyba mamy podobnie z ta wagą. A tę stronkę znasz? http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/ Ja się mieszczę w normie, na szczęście, bo te normy są baaardzo łaskawe :-) Mój doktorek tez mówił, że siedzenie to najgorsza pozycja, już lepiej pochodzić, moja ulubiona pozycja w pracy to na stojąco, wsparta na łokciach o bar. Cały ciężar ciała przenoszę na górną połowę ciała, a brzuszek "wisi" swobodnie. No ale tobie Eni nie polecam tak przyjmować klientów, bo by się trochę zdziwili;-) Lecę do pracy, odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcę też powiedzieć wam dziewczyny, że u mnie właśnie chyba jedyną zmianą będą wykładziny. Ja mam panele, sama jestem zazwyczaj cały czas poza domem i pewnie to się nie zmieni bo mała owszem będzie ale nie chcę zajmować się tylko macierzyństwem.Stąd też nie mam czasu na codzienne wielkie porządki i wydaje mi się, że lepiej w takiej sytuacji sprawdza się wykładzina, bo ona właśnie wiąże kurz a na panelach kurz leży i wystarczy że przejdziesz, zrobi się lekka zawierucha i już masz kurz w nosie.... Mój brat miał panele gdy był kawalerem bo właśnie tak wszystko się szybko sprząta i dzisiaj zrezygnował, zwazcza w pokojach dzieci bo maluchy biegają po podłodze, siadaj na nią, dotykają rączkami i koty z podłogi wprost do buzi. A tak jeszcze mój totalny wymysł z tymi wykładzinami - ja moje mieszkanko nim umyję podłogę na mokro to całe odkurzam, więc z wykładziną odejdzie mi kwestia ścierania na mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Tigero--- dziękuję za wpis do tabelki:) Eni--- nie martw się, przytyłam też sporo i każdy się dziwi, że to niemożliwe, bo niby nie widać. Pewnie chcą być mili:) Ważyłam 55, a teraz ......65. Wprawdzie najwięcej przytyłam na początku ciąży, w tym miesiącu tylko 0,5 kg, ale jeszcze trochę tygodni przede mną:) a co tam, będziemy martwić się już po :) Co do ścian, to mam wszystkie pomalowane farbą tikkurila, a to ze względu na syna alergika. Kiedyś lekarz śmiał się, że pewnie w sterylnych warunkach był wychowywany. I coś w tym jest. Jako młoda mama wszystko wyparzałam, prasowałam, rączki małemu myłam bardzo często, bo zarazki i bakterie. Teraz tak nie będzie:) Oczywiście nie tak przesadnie. Super dziewczynki,że u Was wszystko w porządku z maluszkami. Niestety , mam niedosyt po ostatniej wizycie, bo nawet mi nie podał wyników, dlatego umówiłam się z innym. Podobno bardzo dobrze czyta usg, jest miły, bardzo dobrze wszystko wyjaśnia i jest bardzo przystojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mamo fajna ta stronka hehe :-) mam niedowage chyba :P musze cos zjesc :-) hheheeh a co do prania calego wozka na "dzien dobry" hmm nawet o tym nie myslalam, ale szkoda od razu walic wszystko w pralke.. no nie wiem.. gondoli i tak calej nie wypiore - ta reni to lekko przegina palke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazałm przy wskaźniku wagi pani szanownej pielęgniarce odjac mój obiadek przed wizyta, ale ona nie. Dlatego znów-mamo - ja tez przemilcze. Dodam tylko ze jest grubo powyżej 7 kg. ciesze sie ze z mała ZOŚKA jest oki. Waga małej tez spora u Ciebie. Moja 1010 - fajnie. dzieczynki chyba są cięższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha znow_mamo duza ta twoja zoska ;) ja nie wiem jak wasze dzieciaki to robia ze sie nie pokazuja - moja zawsze widac calusienka i buzke i plec i wogole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak naprawdę nikt nie lubi Reni Jusis nie wyszło jej z karierą muzyczną, to teraz ma świra na punkcie eko. Znowu mama super że z mała jest wszystko oki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta - kochana jak dobrze ze taka waga twoja już na plusie - nie będe samaaaaaaaaaaaa. ściskam Cie mocno.............👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc majoweczki! Jestem.Ale popisdalyscie sobie:) Moj syneczek rowniez jest teraz z nami ale kopie:) dziekuje za dostep do skrzynki zaraz wstawie swojego brzuchola. Ale wasze to sa cudne wszystkie.:)Takie okraglutkie hihi A w ogole co zapamietalam to tigero ale masz pileczke taka wypieta hehe:) No i Pristina jaka ty drobniutka i twoj brzusio taki malutki ale masz spokoj z ubraniem sie bo zapewne wszystko jeszcze pasuje do ciebie:) justz Nie martw sie ta waga ja bylam tydzien temu w poniedzialek i moj maly wazyl 730g a termin mam tylko o 1 dzien pozniej niz ty.Fajnie ze masz juz potwierdzenie ze to synek. Majoweczki ktore wczoraj mialy wizyty gratuluje dobrych wiadomosci. x Ja tez mam suche sutki i tez juz intesywnie je smaruje a w ogole dzisiaj to mialy pierwszy wyciek siary i musze pomyslec o wkladkach laktacyjnych. Ta wiadomosc z tam malenstwem to straszne.Wyobrazilam sobie jakby mnie to spotkalo to bym chyba oszalala. tosia204 i x ale wczoraj jak to nazwalyscie hmm bylyscie nocnymi Markami:) i ten temat hmm kocham zwierzeta ale niestety koty nie dla mnie mam uczulenie. ENI35 to oszczedzaj sie teraz i naprawde nie dzwigaj dbaj o siebie i niunie. nitka1984 Mi tez juz naczely puchnac nogi i najbardziej odczuwam bol jak sie klade. Tez mam jutro glukozy ale powtorke badania.Staram sie myslec pozytywnie ale jakos nie wchodzi. A w ogole odnoscie tego badania wiem ze na pewno pisalyscie juz o tym ale tych stron tyle ze ciezko byloby mi poszukac.Pani jak sie rejestrowalam na wizyte u diabetologa mowila ze dzisiaj moge jesc do godziny 20 a potem juz najwyzej pic wode mineralna.Ale czy ja moge nawet w nocy czy rano sie napic??Badanie jest nadczco ale ja w nocy przy kazdym siusianiu pije wode czy ona moglaby wplynac na moj wynik glukozy?co sadzicie majoweczki??? A ja dziewczyny mam panele ale mysle o jakims dywaniku dla malego.Jak narazie mamy do dyspozycji jeden pokoj ale moze pozniej to sie zmieni.Wole panele bo rzeczywiscie codziennie przetrze i wiem ze mam czysto.Wykladzine mialam jako nastolatka i juz nigdy w zyciu wiem co to znaczy. Majowe szczescie a dzisiaj ty trzymam kciuki za ciebie i maluszka zeby bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co myślicie o jeździe na rowerku do ćwieczeń?? Możemy czy raczej nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jchcicłabym przytyc jeszcze tylko 4 kg max - i bede mieć norme - potem to juz święty Boże - musi pomóc....hihihiihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co się tak za bardzo wagą przejmować, przecież jak się odliczy dzidzię, wody płodowe i łożysko to nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien ale Ty kochana masz mniej tyg ode mnie więc twój maluszek bedzie wazył ponad kg jak bedziesz w 28 tyg. Spoko własnie odczytałam twoj suwaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem własnie, więc nie przejmuje się waga moją za bardzo. Następną wizytę mam 1 lub 2 marca w zależności od tego do ktorego gabinetu mojej lekarki pojdę:P Ale przynajmniej mój T. będzie ze mną na tym usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, tez jestem w normie i mogę przytyć jeszcze 5 kg. Będzie dobrze :) Zrobiłam na pamiątkę zdjęcie brzuszka z profilu i wygląda na bardzo duży, ale mam taki, że posiadam wcięcia w talii, a tylko z przodu streczy piłka. Z tyłu nie widać, że jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta ja mam dokładnie taki sam kształt brzuchola jak Ty i obie mamy chłopczyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien Czytalam w gazecie ze mozemy jezdzic rowerem ale tylko takim wlasnie stacjonarnym na takim normalnym narazalybysmy sie na jakis wypadek. Dziewczyny chcialam wstawic swoj brzuszek do mojego utworzonego folderu na poczcie ale nie mam pojecia jak. pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowmama- gratuluje swietnych wiesci:) alez te bable tak szybko rosna a przed chwila byly fasolka malutka ledwie widoczna:) eni-Ty sie nie przejmuj ta waga, bo ja Ci mowilam ze ja jestem jak wieloryb. Niestety teraz mam bardzo duzy apetyt i moge pochlaniac kazde ilosci. mowie Ci nie jestes sama bo ja mam 8kg na plusie a moze juz 9:P co do pracy Kochana zastanow sie nad tym L4. Z szyjka nie ma zartow. Wiem ze latwo mowic a gorzej wyobrazic sobie pobyt w domu dla kogos kto uwielbia prace:) co do tego cyklu z reni jusis to juz kiedys wam pisalam ze ona kompletnie mnie nie przekonuje do tych eko rzeczy wrecz odwrotnie. Tak jak dzis z tymi farbami itd. to jest absurd jakis bo potem dzieci wszystko beda lapac gdzie indziej. Ja bynajmniej nie bede chowac tak dzidzioli sterylnie i pozwole im sie porzadnie pobrudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×