Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Emilia wypij szklanke wody,najlepiej z cukrem,połóż się na 10 minutek;) Ja lecę gotowac spaghetti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki ! No niestety, nadal leżę, wczoraj tylko trochę pochodziłam i tak mocno stwardniał mi brzuch, że nawet nospa nie pomogła. Odnośnie krajobrazów, nie widziałam tych z Islandii, ale pamiętam, że moja ciocia mieszkająca w Chorwacji, zawiozła im album Suwalszczyzny. Chorwaci byli zdumieni, że Polacy mają takie piękne krajobrazy a zachwycają się Chorwacją, ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien KIK jest spoko im wiekszy tym lepszy bo wieksze przeceny np. wczoraj kupilam bluzeczke i rampersik dla mojego skarba po 1.99 euro wybralabym wiecej ale stwierdzilam ze juz mam tak duzo ze uszczesliwie sie tymi 2 szt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietta 40 Przykro mi ze tak sie czujesz ale lepiej lez odpoczywaj sobie a jak poczujesz sie lepiej to odwiedzaj nas. Stylowa no ladnie obrazujesz nam zycie w Islandii zaciekawil mnie ten temat.:)Opowiadaj dalej co tam ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udalo mi sie z tymi suwaczkami:)jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spoko, może tam coś wypatrzy jeszcze, ja już nie mam jak tam pojechać, a jak byłam w maju to jeszcze nawet w ciąży nie byłam i nie kupowałam nic. Wpadłam na pomysł zaproszeń na chrzciny:P Moja mama haftuje tak dla hobby i wyhaftuje mi haftem krzyżykowym zaproszenia na chrzciny:) Będą takie oryginalne:) Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mykam już do lekarza odezwę się jak wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do materacy to przy juli miałam pianka, gryka, kokos ale jakoś nie mam zdania czy był dobry:) po urodzeniu Julci dostałam kwiaty wiec myślę, że i tym razem dostane:) choc zawsze się mogę pomylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien oj one beda wypasione tylko az tak duzej rodziny najblizszej to ty chyba nie masz bo twoja mama chyba by sie zaplakala jakby musiala wieksza ilosc wychaftowac tych zaproszen:) Teraz niech twoj mezulek zaglada do tego KIKA bo duzo jest przecen teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien - myślę, ze to super pomysł z tymi zaproszeniami. Czy ktoś wysłał cv hasło do poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka zauwazylam na suwaczku ze twoja julcia jest w podobnym wieku co moja bratanica powiedz mi ile ma wzrostu?Jak kupujesz ubranka to jaki rozmiar?Chce cos kupic mojej chrzesnicy ale sama nie wiem jaki rozmiar wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jak mi dziwnie teraz czytajac jak piszecie na moj temat tak jakby mnie tu nie bylo hihi:)wstydze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sobie tutaj posiedzial juz troche jakis czas byl ruch a tu teraz troche ucichlo znowu.Ja tez uciekam musze mojemu obiad dokonczyc. znow mama jeszcze nic nie dostalam milego popoludnia majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowaa piękne widoki. Cudnie tam musi być ;-) a w tamte wakacje byłam w Szwajcarii, tam też jest pięknie. Polecam ;-) Aha słodkości zadziałały Mały zaczął się ruszać ;-) A Ty Stylowaa jak czujesz teraz ruchy? Dosyć często czy jak? Bo jesteśmy w podobnym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczyny wyslijcie cv haselko:) julietta40- u mnie niestety tez sa momenty ze jak tylko wstane do lazienki to od razu mi twardnieje brzuszek ale od razu wskakuje spowrotem do lozeczka i jest lepiej. Odpoczywaj Kochana, lez i nie rob nic. A jak sie kladziesz to wraca do normalnosci brzuszek czy dopiero jak no-spe wezmiesz? Ale dzis dziewczyny wizyt macie. Czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Was. Ja jestem wkurzona bo jak wam wspominalam maz zaczal w tamtym tyg. remont jednego pokoju, wywalanie wszystkich moich rzeczy itd. Dzis juz maluje ale caly korytarz i nasz pokoj jest zastawiony i jestem zla:P oberwalo mu sie juz ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv- dzięki :) Lorien-- bardzo dobry pomysł. Ja kiedyś wyszyłam haftem krzyżykowym i oprawiłam kartki na Wielkanoc. Wszyscy byli zachwyceni. Chciałam kupić pościel do łóżeczka, ale tyle jej jest, że trudno się zdecydować. Widzę, że nie tylko ja zmagam się z przeziębieniem, chociaż śmieję się, że mam chyba katar ciążowy, bo mam go bez przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien pewnie juz czeka prze dgabinetem na USG - ciekawe jak tam maluszek dzis jej sie pokaże........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X- no właśnie najgorsze jest to, że bez nospy nie przechodzi i właśnie jest tak jak opisałaś. Mam nadzieję, że to przejściowe i jeszcze będziemy biegać jak sarenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina pewnie, że można. My też nie chcieliśmy kwiatów, ponieważ nie mieliśmy gdzie je później dać. Dlatego zażyczyliśmy sobie kupon totka. Znaleźliśmy na internecie fajny wierszyk i zamieściliśmy w zaproszeniu. Taki papierek zajmował bardzo mało miejsca i problem z głowy :) Teraz już raczej mało osób kupuje kwiaty, przynajmniej u nas. Emilia my mieliśmy tylko 3 trójki, czyli 48 zł :) Oj kobiety, kurujcie się i wypoczywajcie. Mi na szczęscie został już tylko katar, czasami uciążliwy, ale da się zyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka dziekuje za odpowiedz pomoglas mi:)Kurcze a ta twoja corcie to teraz tez taka madralka co?:) cieszy sie na pewno ze bedzie miala siostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Sto lat mnie nie było... Nie mam czasu się udzielać. Niestety sesji nie mam do przodu, jedna poprawka mnie czeka... Ehh. A tak poza tym to wszystko ok, młody kopie, ja tyje czyli bez zmian ;) Uciekam, i nie wiem kiedy się odezwę. Takie fora to chyba nie dla mnie (brak czasu). Trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv teraz to jej niektóre teksty powodują, że nie wiem co odpowiedziec:) tysiąc pytań, próby pyskowania itp. ale kochana jest w tym wszystkim:) ostatnio jak oglądała bajkę powiedziała do mnie; "stara przesuń się..." myślałam, że sie przewrócę jak to usłyszłam:(:) kochane co na kaszel w ciąży? coś mnie zaczyna brac i to na całego:( mamuskaj my tez zażyczyliśmy sobie kupony totka na ślub zamiast kwiatów i powiem Ci, że gówno w nich było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, melduje się po wizycie u ginka. No i mam i dobre i mniej dobre wiesci wiec zaczne od mniej dobrychniestety znow skacze mi cisnienie co się u mnie objawia uczuciem jakby zatkanych uszu (cos jak w samolocie) no i będę musiala brac jednak lek na nadciśnienie a z dobrych wiadomości: szyjka mi się poprawila i mogę już zmniejszyc Luteine do 1 na noc wiec wreszcie mogę chodzic a mniej lezec, no i nie będzie tego koszmarnego uczucia wyciekania :O a Tymon rośnie jak na drozdzach i wazy już ok. 1200g Nawet Pan dr dał mi go dzisiaj podejrzec na 4Doj jaki słodki pyszczek i raczke trzymał tak jakby dumałsłodziak mały! No i teraz już będę miala wizyty co 2-3 tygodnie az do konca ciazy. I powiem Wam jeszcze ze dzisiaj była przede mna kobitka która była 37t.c. i miala mniejszy brzuszek niż ja i w ogole przytyla tylko 9kg przez cala ciazea ja już mam 8 na plusie :O Ach i w razie skurczy Nospa i Relanium na mnie ten zestaw ostatnio dobrze działała także Wam tez polecam. Nie wiem czy Was nadrobie bo wczoraj się nie najlepiej czulam przez to cisnienie i niespecjalnie siedziałam na necie, ale może uda mi się tak z grubsza poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój KOPACZ właśnie skacze, bryka, kochana jest:) Pędzicie dziewczyny - przez chwilkę zajęłam się pracą a tutaj już do nadrobienia mam sporo wątków. Julietta40 - odpoczywaj i dbaj o brzuszek. U mnie znów włączyła się wersja pęcherza - mini. Biegam co 5 minut. Ehhhh niczego nie odczuwam negatywnego w tej ciąży - oprócz tych ciągłych wizyt w toalecie. ...x... - mam to samom jak wstanę do toalety w nocy to nie dość że masakrycznie boli mnie pęcherz, bo nim się obudzę to tam się zbiera dość sporo, to jeszcze w dodatku gdy kładę się spać ponownie mam brzucho takie twarde jak dzisiaj w nocy. Mój brzuch wraca do normalności po klikudziesięciu sekundach. Nie biorę żadnych rozkurczowych bo z reguły po prostu cichnie to napięcie. Siostra mnie dzisiaj poinformowała, że z racji pracy na oddziale w którym będę rodziła hihihi zapisze mnie na planowe cięcie. Sama:) więc ja już nic nie muszę robić bo podobno pracuje z położną która przyjmuje w przychodni do której ja chodzę. Spokojnie więc wystawią mi zaświadczenie o konieczności cięcia. Jestem zadowolona, może tylko martwi mnie to, że może ciąć mnie lekarz który kiedyś zaproponował mi usinięcie jajników za "dodatkową opłatą". Opowiadałam wam ze kiedyś myślano że nie będę miała dzieci i mądry pan ginekolog zaproponował 23 - letniej dziewczynie, że okaleczy ją na całe życie. A za tysiąc złotych zrobi to ekspresowo i nie będe musiała czekać w kolejce od lutego do maja. Jeśli zdarzy się, że będzie przyjmował moje cięcie to aż cisnąc mi się będzie na usta by mu powiedzieć że dzięki niemu mogłam tu nie mieć dzieci. Zmykam do domku, dokończę odpowiadać jak już dojadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero to świetnie, że z dzidzią wszystko w porządku. ja niestety następną wizytę mam dopiero 4 marca, tyle czasu że nie wiem jak to wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- rosnie maluszek jak na drozdzach:) A masz jakies zdjecia maluszka i wymiary?:) kropeczka- no na szczescie te twardnienia przechodza ale nie ukrywam martwia mnie bo biore wszystkie leki jakie mozna a i tak mam brzucholka czasem jak z kamienia ale mowilam o tym lekarzowi i mowil poki nie ma bolu nie panikowac tylko lezec i jeszcze raz lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero super, że masz dobre wieści do do Maluszka. O gorszym ciśnieniu nie chcemy słuchać ;-) Na pewno się unormuje. Ale już duży ten Twój Bąk. Ja idę na wizytę dopiero 23 lutego, ach ale się dłuży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte 25 lutego.bede miala robione pierwszy raz 3d i jestem podeekscytowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero to dobre wieści i maluszek sporawy :) Co do tych skurczów i twardego brzuszka to chyba każda tak ma. Ja najgorzej z tym mam jak stoję. Dzidzia chyba wtedy zasypia i robi się ciężka jak cegła- wtedy ciągnie mnie z dołu brzucha i twardnieje. Mija jak tylko usiądę lub się położę. Eni już nie kojarzę czy to Ty pisałaś o tych adapterów do pasów bezpieczeństwa. Ja też jestem za bezpieczeństwem chociaż osobiście nie sądzę, że to jest niezbędne. Te filmiki też naciągane sporo aby grały na emocjach. Podczas gwałtownego hamowania przytrzymuje nas górna część pasa za ramiona, więc dla mnie to urządzenie akurat nie bardzo się różni od normalnych pasów. Górny pas idzie nad ciążą, dolny pod- trochę niewygodnie może być w sportowych autach, niskich fotelach. Ja jak jeździłam siostry furką to po prostu korzystałam z opcji podniesienia fotela, sama mam vany, więc osobiście przy takim typie aut adapterów bym nie polecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×