Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Bartolenka Ale mnie rozsmieszylas tym tekstem stara posun sie:)takie slowa z ust takiego cukiereczka szok:) tigero Szkoda ze masz problem z tym cisnieniem ale mam nadzieje szybko ci sie unormuje.Wazne ze jest poprawa z ta szyjka.Widzialas swojego slodziaka w 4d ooo tez bym chciala miec takie usg ale zamierzam jak pojade do Polski w marcu umowic sie na 3D. kropeczka miedzy brwiami Ale ty mialas historie a ten gin to jakis palant co chcial ci wyciac te jajniki.Ale za to masz super teraz z ta siostra bedziesz miala tam cesarke i bedzie blisko ciebie.To chyba wazne w takiej chwili ze bliscy cie otaczaja:) A ja mam wizyte 28.03 juz sie nie moge doczekac zyje od wizyty do wizyty.Kurcze ale jak w piatek zle mi wyjdzie ta glukoza to skontaktuje sie z gin wczesniej. Ann123 widze ze jest w transie zakupow:) :)Ladne te lozeczka musze tez jakies turystyczne kupic bo wkoncu jak bede odwiedzac rodzicow to maluszek w wozku nie bedzie mial tak wygodnie jak w lozeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero gratuluje dobrych wiesci!!troche mnie przeraziłas ze twoj babelek juz taki duzy bo ja jestem tydzien pozniej niz ty i mały ma 833 g.co dziewczyny myslicie .nie za mało .pytałam lekarza i mowił ze wszystko prawidłowo ale ja sie tym martwie.przytyłam juz 10 kg i myslałam ze mały bendzie wiekszy.pozatym ok .zostało potwierdzone ze bez watpliwosci chłopiec.wiec juz moge smialo powiedziec ze bendzie Filipek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz- gratuluje potwierdzenia 100% Filipka:) ja wlasnie siedze z siostrzencem Filipem hehe:P co do wagi do wiesz ze kazdy babelek rosnie swoim tempem. Jesli lekarz powiedzial ze waga jest prawidlowa to tak jest:) nie zamartwiaj sie, a masz inne pomiary maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nie było mnie trochę czasu bo wyobraźcie sobie,że Router nam padł,ot tak,po prostu. Dobrze ,że mąż zadzwonił do operatora naszej sieci internetowej żeby zapytac dlaczego nie mamy połączenia,bo gdybyśmy czekali sądząc ,że pewnie jakąś usterke mają i naprawią to byśmy się nie doczekali. Ja na momencik bo złe samopoczucie zaczyna mi doskwierac bardziej,moze dlatego,że wieczór nadchodzi. Emilia ja mojego malucha czuję non top. Bardzo jest żywy za co jestem wdzięczna niebiosom,bo nie wyobrażam sobie przy islandzkiej opiece medycznej,gdyby mały był leniuszkiem i rzadko dawał znaki,chyba bym zwariowała,bo na ich pomoc tu liczyc niestety nie warto:( Tigero ale olbrzym juz z Twojego maluszka,dobrze słyszec ,że wszystko u niego ok,teraz jeszcze mamusia sie troszkę podkuruje i będzie juz wszystko grac;) Kropeczka ales nam tu historię opisała aż ciarki mnie przeszły. Faktycznie dobrze by było uświadomic tego gina-idiotę jak błędna opinię wydał,niech by sie następnym razem zastanowił kilka razy zanim otworzy gebę😠 Cv nie wiem czy nie ominęłam ale chyba namiary jeszcze do Ciebie nie dotarły,więc zaraz przesyłam:) Nie wiem czy słyszałyscie dzisiejsze wiadomosci,ja nie ogladałam tylko mąż mi przekazał ,że mówili o biednym 7-miesiecznym dziecku,który zmarł przez niekompetencję lekarzy. Jego matka zgłosiła kilkakrotnie osobiście bedąc trzy razy na pogotowiu bardzo zły stan małego,ale lekarze przepisywali leki i odsyłali do domu,nie pomogli,masakra. Nie wiem dokładnie jak to było,pewnie w wiadomościach na polsacie bedą niedługo mówic:( Tragedia:( Kochane ja ide polezec ,bo mnie łamie niemiłosiernie,tylko jeszcze posta przeslę do Ciebie-Cv;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki!!!! 🌼 🌼 🌼 WOW, masakra normalnie, dwa dni nadrabiałam zaległości w czytaniu Was, macie niesamowite tempo pisania :P:P ale za gapowe się płaci, skoro nie zaglądałam regularnie (wróciłam do pracy) to teraz czytałam długo. Najgorsze jest to, że nadal mam zaległości z dnia dzisiejszego. : Może się trochę poodnoszę do postów bo potem zapomnę (najgorsze że nie pamiętam dokładnie która o jakiej sprawie pisała więc tak ogólnie): -co do firmy NUK moja kuzynka używała ich rzeczy i sobie je bardzo chwaliła :) - hemoroidy znam ten problem niestety, a raczej znałam. Moja rada (sprawdzona na sobie jak sok z buraków) to głąb z białej kapusty. Tak, tak wiem jak to musiało zabrzmieć :P Ja nie jestem za łykaniem wspomagaczy i lekarstwami, jeżeli można zastapić je naturalnymi środkami. Chyba że jakaś metoda nie działa to się jej nie przeskoczy. Wycinacie niewielki oczywiście kawałeczek głąbu kapuścianego i niestety po włożeniu musicie wytrzymać trochę czasu z tym. Wystarczy jeden dzień i nie ma problemu. To samo miała moja mama i ciotka po jednym razie nigdy więcej problem nie powrócił. U mnie jak do tej pory spokój też, mam nadzieję że również na stałe. -Bartolenka powrócę do tematu bo dopiero teraz mogę się odnieść do tego z moim jest dość podobnie jak piszesz. Też miałam wrażenie osamotnionej w związku. Trzeba mu powtarzać kilkakrotnie, czasem daje to skutek a czasem przynosi efekt odwrotny obrażalskiego króla. Tak jak dziewczyny radziły spróbuj pogadać, fakt bez emocji jest ciężko (bo mi np. te nastroje przy rozmowie się niesamowicie szybko zmieniają, nie panuję często nad nimi), ale tak trzeba. Ja jasno powiedziałam co mnie boli i mi przeszkadza. Zaznaczyłam jednak, że nie oczekuję od niego że dogadamy się we wszystkim gładko, ale że zaangażowanie będzie z dwóch stron. Odpukać w niemalowane u mnie pomogło. Czasem jest ciężko i w niektórych sprawach pojawiają się iskry ale wtedy zawsze stosuję swój tekst +- taki: kochanie nie dogadamy się w tej sprawie. Widać nie pochodzimy od tej samej małpy. Twoja jest tak daleka od mojej, że nie może nawet do niej mówić ciociu :P i zostawiam wtedy go samego. W efekcie po czasie wraca i jakoś uzyskujemy kompromis :D -...x... normalnie podziwiam :P ja nie wytrzymuje już o 22 i lecę spać a rano problem ze wstaniem, a Ty ciągniesz już tyle czasu tak mało śpiąc :) -kiedyś już wpisywałam swoją listę zakupów dla Karolinki, trochę ją zmodyfikowałam i teraz się przedstawia mniej więcej następująco ( + oznacza że już mam zakup za sobą) : -łóżeczko -materacyk (chyba KGP) -kołderka + poduszka -pościel (2 kpl) -prześcieradło (2 szt.) -cienki i gruby kocyk + -ceratka do łóżeczka -rożek + -wózek ( pościel do wózka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, parasolka) + -fotelik samochodowy + -wanienka -przewijak -butelki -szczotka do mycia butelek -smoczek -szczotka -nożyczki -gruszka (frida) -ręczniczek (okrycie kąpielowe) -patyczki i płatki -chusteczki jednorazowe + -oliwka, płyn do kapania, puder -krem do buzi i na odparzenia -pampersy -proszek do prania -pieluchy tetrowe ok. 10 szt. -spirytus 70% do przemywania pępka -gaziki jałowe -sól fizjologiczna do przemywania oczu lub czyszczenia noska -termometr -śpiochy 6 szt. + - pajace 3 szt. + -koszulki bawełniane 3 szt + -kaftaniki z dł rękawem trykotowe, bawełniane, frotte 4 szt + -body z kr i dł rękawem w sumie 8 szt. + -czapeczki 1 cienka + 1 grubsza + -cieplejsze sweterki lub bluzeczki 4 szt + -skarpetki 3 szt. + -rękawiczki niedrapki -śliniaczek 2 szt. + -półśpiochy 2 szt. + Z rzeczy, które dostałam (co prawda od razu się nie przydadzą, ale później jak najbardziej): podgrzewacz, karuzela nad łóżeczko, leżaczek. Planuję też zakup laktatora, ale z tym wstrzymuję się do czasu porodu :) Chętnie posłucham Waszych uwag i rad do mojej listy :) Chyba skuszę się też na te rampersy o których pisałyście. Rozglądam się za wszystkim, oglądam, zastanawiam się (jejku ja taka jestem że 10 x coś oglądam i trudno mi się zdecydować co ja tak naprawdę chcę). Jednak myślę, że wyruszę z pewnością po część z tych rzeczy, które mi zostały już w połowie lutego. Akurat u mnie są 3 hurtownie/sklepy z dziecięcymi rzeczami które mają bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych, więc tam staram się śledzić co i jak. Wklejam link może któraś skusi się na zakupy w bobasie np. Fakt nie liczyłam skrupulatnie ile może mnie wynieść cała wyprawka, ale patrząc zasadą mniej więcej, to ok. 2000 zł. Na pewno jest to spowodowane tym, że zaoszczędziłam bardzo dużo kasy na wózku. W myśl przysłowia „głupi ma szczęście ja razem z fotelikiem do samochodu, używany po jednym dzieciątku (wygląda jak nowy) odkupiłam za 300 zł. Idealna okazja Gdyby nie to było by znacznie więcej. Nie wiem jak to jest też u Was, ale ja zauważyłam, że jednak ceny u nas w sklepach (na pewną część rzeczy) w porównaniu z allegro (towar + wysyłka) za tą samą firmę wychodzą taniej. Ja mam ten komfort, że wracając z pracy zawsze mogę wstąpić po drodze do sklepów i powolutku dokupować. Uwielbiam to. Po za tym doświadczone mamy pewnie podpowiedzą, że reszta wyjdzie w tzw. praniu i koszt będzie z pewnością wyższy :P Do tego dojdzie też „wyprawka dla mnie, ale tu nie mam czym się chwalić bo jeszcze nic nie mam :P Co do mojej wagi hmmm czuję powoli, że zaczyna już wędrować do góry. Od początku ciąży zaliczyłam skok z 61.5 na 65 kg. Nie jest źle, ale teraz pewnie się zacznie:P:P Wciągam jak ssąca rura jak Wam pisałam kiedyś, ale teraz się ograniczyłam do zdrowych przekąsek i jedzonka heh ładnie to brzmi ale ciekawe ile na tym wytrzymam :P Pewnie jak mój wróci z uk to się znów zacznie bo o dziwo to on ma większe zachcianki i futruje słodkie, że czasem się zastanawiam które z nas jest w ciąży :D. Jak był to działał na mnie jak wąż na Ewę :D kusił, kusił i mu to całkiem dobrze wychodziło. Do kwietnia mam jednak czas dotrzymać postanowień zdrowiutkiej diety dla mnie i małej :D Wczoraj jedyny małe załamanie bym miała przez kochane: tigero i Trelevinaaaa jak o tych cassate mówiły, ale się udało i wyszłam obronną ręką, bo do sklepu już mi się ruszać nie chciało :D Jutro idę na 15 do lekarza, podejrzeć małą i sprawdzić czy wszystko ok. Dam znać jak wrócę jakie nowiny Na weekend wrzucę też zdjątka brzusia bo już urósł. Jej pomyśleć, że niedawno mnie pocieszałyście, że jest w normie (ja się bałam że za mały), a teraz już jest widoczny ładnie. Ufffffff naskrobałam mnóstwo, a nie odniosłam się pewnie nawet do 1/3 postów. Przepraszam, po pierwsze za to i po drugie za to też, że praktycznie mało personalnie tak pisałam :O poprawię się bo będę się starała bardziej na bieżąco już być. Nobla dla tych które przebrnęły do końca :D 🌼 Miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv-poszło;) Justz przepraszam ale ominełam Twojego Filipka:( Ciesze sie że juz mozesz byc pewna na 100%:) Majowe szczęscie zaszalałaś nieźle:D Fajna liste stworzyłaś i super ,że mogłas zaoszczedzic choc troszkę na wózku. Czekamy na zdjecia brzuszka;) Idę leżeć,bo wszystko boli:( oczywiście jeszcze tu zajrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero :) kochana ciesze sie ze z szyjka juz lepiej :-) noooo a z tym cisnieniem mam nadzieje ze sie unormuje u Ciebie kochana :-) Tymon juz kawal chlopa :-D heh cale 1200g szczescia :-) Bartolenka kochana na kaszel ja bralam propolki do ssania - bo nic nie mozna a nie chcialam od razu z grubej rury pic syropy na bazie spirytu czy innych zakazanych substancji, ponadto pilam ten paskudny Prenalen dla ciezarowek, do tego herbata z sokiem z malin i jakos poszlo :-) majowe szczescie - sorry za te lody - ale to tigero zaczela :-) hehe spoko ta Twoja lista :-) ja tez kupilam rampersy bo na lato idealne mi sie wydaja :-) ciekawe jak reszta po wizycie u lekarza :-) My sobie z mezusiem odpoczywamy, bylismy na spacerku a teraz lektura on motor ja mjak mama :-) on piwo i paluszki ja paczka delicji :-)heeh uwielbiam takie Nasze posiadowki :-) cv wrzuc jakies focisze swoje ;-) na poczte of course :-) aaa co do sklepow u Nas w C&A sa sliczne lumpki dla maluchow cenowo nie tak zle :-) buziaki kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka- na zapchany nos polecam sol morska i na kaszel to wiem ze penelopa dobry jakis polecala. majoweszczescie-ale zaszalalas:) ale dobrnelam bez problemu do konca, Twoja liste tez sobie zapisuje ale patrzac tak to ja mam niektorych rzeczy zqa duzo a niektorych wcale:P jak np. rampersow, spiochow i kaftanikow nie mam tak bodziakow wszelkiego rodzaju mam full i moglabym jeszcze 2 dzieci ubrac:P z waga kobito to sie ladnie trzymasz, ja popuscilam lejce:P dzis juz bylo pol litra lodow i czeka mnie spagetti bo maz znowu mi robi w przerwie malowania pokoju hihi:P niestety ze snem mam jak mam ale o dziwo i sama nie wiem jak to robie zyje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka_między_brawiami
Kochane mamusie - nie trzeba przejmowac się wagą bo podobno ona jesttrudna do doprecyzowania, a jesli jakaś się martwi ze jej maluch ma nieco powyżej 800 gram to moja mała tez jest młodsza od tigro o tydzień i tydzień temu też miała nieco powyżej 800 gram. chyba 818. Spokojnie każdy maluch jest inny i rośnie inaczej. A zwlaszcza na tym etapie tydzień rożnicy i przybywa tyle gramów. Co do tego ginekologa to właściwa diagnozę postawił bo miałam zespół policystycznych jajników ale od razu mi zaproponował szybki termin w zamian za kase. To mnie najbardziej zraziło i dlatego musze mu to przypomniec. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka_między_brawiami
znów jestem pomarańczowa - hmm nie rozumiem tego, jakby co to ja, nikt się za mnie nie podszywa. Piszę z kompa siostrzenicy i nie wiem, chyba nie pamieammojego stałego nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już w domku:) Mały ładnie rośnie:) Jutro wrzuce zdjęcia na @ teraz podam wymiary:) BPD 65 mm AC 228 mm FL 47 mm Waga 963g :) Termin cesarki 11 maj:) Niestety mały nie chciał dać się sfotografować w jakiejś fajnej pozie więc znów ma zdjęcie tylko buźki. No i dostałam skierowanie na krzywą cukrową, ciekawa jestem jak ja to przeżyje:P Cv nie dużo tylko 10 dla rodzinki i ja chcę 2 dla siebie jedno na pamiatkę dla nas a drugie chce wkleić synkowi do albumu. Muszę mu przypomnieć żeby poszedl w sobote:P Tigero super, że z maluszkiem wszystko dobrze:) Oby tak dalej. Justz super że masz potwierdzenie chłopaka:):) Następna wizyta w okolicach 2 marca, specjelnie bo wtedy będzie mój mężulek i podejrzy sobie synka:) teraz odliczam dni do wizyty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien Super, że i Ty masz dla nas dobre wieści ;-) Ale już rosną te nasze Maluchy. A nie tak dawno były takie malutkie ;-) Bartolenka na kaszel bezapelacyjnie syrop prenalen i Propolki na gardło. Jestem wdzięczna naszym Kochanym Dziewczynom za te dwa specyfiki ;-) Są super! I nawet ten smak syropu nie jest zły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa no tak:) jeszcze tylko 3 miesiące:):) szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien- super ze maluszek rosnie i ze znasz juz termin rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X też się cieszę. Już tylko 3 miesiące i mały będzie z nami:) Ale się cicho zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeglądam gazetkę M jak... i widzę jakąś stronkę z wózkami. Wózki wydają się być ładne, ale za nic nie widzę cen. Coś czuję, że tanie nie będą. Zobaczcie, może wy znajdziecie cennik: http://www.bebetto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanie. kiedyś, któraś z Was pisała, że leczyła się grypovitą. ja własnie wypilam saszetkę ale spokoju mi nie daje zawarty w tym leku hibiskus... czy my możemy go pić w ciąży???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mi ten prenalen nie przejdzie, ostatnio próbowałam to 2 dni po czosnku w nim zawartym czułam sie źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenko ja niestety nie pomogę Ci co do grypovity i tego hibiskusa. A co sądzicie o tych wózkach? Cena widzę, że nie jest najgorsza. Macie jakieś zdanie na ten temat? Ja też już uciekam do męża. Pewnie za chwilę zacznie się nocna zmiana ;-) X.. wyśpij się wreszcie ;-) Buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego pospiechu zapomniałam Wam oczywiście podac wymiary małego :) Aktualnie jestem 27+3 dni ciazy i tak: BPD 68mm HC 260mm AC 250mm FL 51mm Waga o 1200g, tetno płodu 142. Zdjęcia oczywiście dostałam, ale nie mam skanera żeby Wam je pokazac Ach no i zapomniałam Wam dopisac, ze mlody siedzi od wczoraj nozkami na pęcherzu i wali mnie niemiłosiernie także kibelek zaliczam zdecydowanie czesciej niż wczesniej. Dzisiaj tez pytalam lekarza do kiedyu ma czas z ta zmiana pozycji i on mi powiedział, ze jeszcze się może ona zmieniac tak przez miesiąc a potem już się ustabilizuje raczejja się będę modlic żeby wrócić znowu do pozycji glowka w dol nie chce cesarki za żadne skarby! xa Ty co bierzesz kochana na te twardnienia brzucha? Emilia_83 ojej, tp faktycznie jeszcze dlugo do tej Twojej kolejnej wizyty, no ja mam teraz za 2 tyg i pewnie teraz tak już się utrzyma ( przynajmniej tak lekarz mowil, ze powinno się kontrolowac w 3 trymestrze) Justz mi dr powiedział ze teraz jest czas największego przyrostu wagi maluszkow, także Ci powiem dla porównania ze jak bylam 2 tyg temu to mały miał ok. 950g, Take teraz przez 2 tyg przybral jakies 250g. A jeśli Ty jestes troszke za mna z terminem to Twój maluch jest w normie ;) Lorien Ty już masz teramin cesarki? Ale super ;) to chyba jestes pierwsza która wie kiedy powita szkraba. Barto lenka kurcze niestety nie pomoge z tym hibiskusem A ja się jeszcze dowiedzilam, ze 15 maja moja chrzesniaczka ma komunie :O no pieknie a ja mam termin na 7 majai się śmiałam z kuzynem - jej ojcem a przy okazji ginekologiem ze jak mi szybciej szwy pościąga albo zasponsoruje poduszke z dziurką to może będę wstanie wysiedzieć na mszy :P No ale ze zdjęć to ja będę uciekacnie chce żeby dziecko mialo pamietke z ciocia chrzestna ala niewyspany wieloryb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV- mi się bardziej podoba Alex ;) Kropeczka mam tak samo, jak się tylko na coś wkurwię i mi ciśnienie podskoczy od razu mam twardy brzuch , od razu sie uspokajam, i emocje odkładam na bok. ann123 - oj ja nie oczekuje prezentu z racji urodzenia potomka. penelopa - owszem tez duzo przeczytałam na forach i rzeczywiście dużo dobrych i pozytywnych odczuć. Wczoraj rozmawiałam o tym z moim znowu ;p i stwierdziliśmy że pójdziemy do lekarza co przyjmuje w tym szpitalu i zobaczymy. Będziemy się zastanawiać jeszcze co zrobić. W koncu wizyty u lekarza nie są zobowiązujące a zawsze mnie obejrzy jakiś inny lekarz. co dla nas też będzie potwierdzeniem że jest wszystko o.k. A w przyszłym tygodniu idziemy do szkoły rodzenia w tym szpitalu w s-ce gdzie mogła bym rodzić. Karolinkaaa Co do walentynek moje kochanie marzy o bmw z wyższej półki ale niestety teraz dziecko , mieszkanie chcemy kupić wiec musi to odłożyć na póżniej i wpadłam na pomysł że wynajmę z wypożyczalni takie autko na 1 dzień i sobie pojeździmy ;) Co prawda wypożyczalnia z tym autkiem jest w Krakowie ale 100km to jeszcze nie koniec świata. Mam nadzieje że się ucieszy ;) Jeszcze muszę coś wymyśle po co do tego krakowa jedziemy ;p A tak to chcemy jechać sobie gdzieś na 2-3 dni ale jeszcze nie wiemy gdzie ;p znając mojego po którymś telefonie z pracy powie "mam wolne pakuj nas jedziemy "!!! A tak na marginesie moje kochanie mi się oświadczyło 1,5roku temu - jeśli można powiedzieć, bo to była wielka porażka i za każdym razem jak mam ur, albo są walentynki, swieta lub inne takie daty licze na to że sprobuje naprawić tamten niewypał ale zawsze tylko kończy się na moim myśleniu że się zdobencie poraz drugi. Stylowa - mi dziś właśnie przyszedł ten olejek ;) jak mój się zapytał co to jest to mu odpowiedziałam krótko "olejek do masazu miejsc intymnych" z uśmiechem na twarzy się zapytał czy będe go masowała hehe Myslał że kupiłam olejek w innym celu - dla celów bardziej przyjemnych. Pristina86 na necie sa taki specjalnie wierszyki które się umieszcza na zaproszeniach właśnie w tym celu żeby nie przynosili kwiatków tylko cos innego , ja w swoich zaproszeniach napewno napisze że zamiast kwiatków wolę butelkę wina ;p Będe mieć długi zapas a do obiadku w niedziele na lepsze trawienie akurat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero no tak znam znam:) Musiałam wiedzieć wcześniej bo mój T. musi zgłosić to u kierownika, tak żeby nie robił mu problemów z przyjazdem. A nie pisałam wam pytała dzis mojej gin o to l4 dla męża na opiekę nade mną, powiedziała, że to mi wypiszą w szpitalu a jak nie to ona mi wypisze. Więc lajcik:)Mykam lulu do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa też oglądałam wiadomości z mamą i tak sobie rozmawiałyśmy na ten straszny temat. Jeszcze gdyby matka nie interweniowała to ok, ale będąc na pogotowiu tyle razy i kilka godzin później taka tragedia. Chyba osobiście bym tego lekarza, co badał dziecko pobiła czy cóś. Tak to jest, że pewnie nie zbadali dokładnie, tylko tak na łapu capu i teraz co, nie wiem jak ja bym zniosła taką sytuację. Nawet nie chce sobie wyobrażać. Lorien fajnie, że wszystko ok. Widzę że maluszki rosną jak na drożdżach. Teraz też bym chciała wiedzieć ile moja mała kruszynka waży- ehhh.... A tu jeszcze 3 tygodnie do wizyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiona tabelka z Julietta i justz 🌻NICK............IMIĘ........WIEK......MIASTO......................TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ........01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29......łódzkie......... ...............01.05/niespodzianka 4. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec....... ..............02.05/ (Julka) 5. annjaa............Ania........28........Gdańsk............. ..........03.05/ (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ...........03.05/ (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina.......23.......Kraków............. ...........05.05 8. ENI_35...........ANETA.......35....BIELSKO-BIAŁA.......... .......03.05/ (MILENA) 9. kaka80............Kaśka.......30.......Kraków............. ...........05.05 10.weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05 11.Znów_mama.....Alicja.......32........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 12.tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 13.bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 14.Asiula1381........Asia.........28......Skarżysko... ..................08.05/ (Borys vFranek) 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 19.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... .................13.05 20..Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlaskie...............15.05/ (Maksymilian) 21.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/ (Filip) 22.milka78..........................33........Kraków..... .................15.05/ (Maciej) 23.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... .................16.05 24.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 25.cv................Agnieszka....24.........Niemcy...... ...............16.05/ S 26.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska....................17.05/C 27.Ada1982...........Ada.........28.......Bydgoszcz......... ...........17.05/ (Julia) 28.ania2011.......................27.......Warszawa...... ...............17.05/S 29.asia76............Asia..........34........Poznań..... ..................18.05 30.Trelevinaaa.......Ewelina.....26......kujawsko-pom... ...........19.05/C 31.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ...............19.05/ (Mikołaj) 32.Gonia............................31.......Irlandia.... ...................19.05 33.Agnes...........Agnieszka.....27........Szwecja...... ..............20.05 34.Emili10............Emilia........30........Łódź.... ....................20.05/ (Dominik-?) 35.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ...............20.05 36.penelopa kruz.....Ania.........26.......śląskie.................... ..21.05/ (Maksymilian) 37.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Nataniel) 38.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. ..............22.05/ (Lenka) 39.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. ..............22.05/S 40.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 41.Agnes71...............Aga........26.......Wrocław.. ..................23.05/C 42.Emilia_83...........Emilia........27........Wielkopolskie............23.05/ (Adrian) 43.czekoladowa91...Angelika.......19......Szczecin....... .............24.05/ (Nadia) 44.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .............24.05 45.JOLA1237...........Jola.........27........Wrocław... .................24.05/ (Mateusz) 46.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ............24.05/ (Karolinka) 47.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 48.tosia204............Agata......28.........kuj-pom..... ................24.05/ (Mateusz) 49.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .................25.05/ (Kubuś) 50.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05 51.Pristina86........Natalia......24....Gdynia/Gdańsk... ..............26.05/(Zuzia/Majka) 52....x..................Ania.......22........wielkopolsk a..................26.05/C i S 53.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... ................26.05/S (Szymon) 54.ladyrowerro........Edyta......31........USA........... ...............28.05 55.Madziulka777.......Magda....20.......k.Sanok.......... ..............28.05/S 56.maryla86 .........Maryla......24.....Zachodniopomorskie...........30.05 57.moniasky80........Monia......30........Mazury............ ...........30.05 58.Piga999...........Justyna......26......Bielsko-Biała. .................30.05/ (Milena) 59.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..................31.05/ (Jaś) 60.2010/2011............................................. .........................../C 61.olena119..........................26.................. ........................./ (Franek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×