Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dzięki dziewczyny. Ciągle walczymy i wygrywamy. Serducho bije jak oszalałe :-))) Przede mną kolejne dwa tygodnie leżenia plackiem, ale co tam, dla tego bijącego serduszka to ja jestem w stanie i na głowie stać przez te dwa tygodnie;-) Bylebym je zobaczyła na kolejnej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, tak się cieszę :-)))) Ja mam wizytę dopiero 30 września i też już nie mogę się doczekać. Po tym duphastonie bóle brzucha mi się zmniejszyły i co najważniejsze już nie plamię. Mam nadzieję, że mojemu dzidziusiowi też pięknie serduszko bije, bo jakoś mam mało objawów ciążowych ... tylko bolesność piersi, przez moment tylko miałam mdłości... nie wiem jak wytrzymam do 30, ale trzeba myśleć pozytywnie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Dzisiaj byłam u lekarza i potwierdził mi ciąże. Jeszcze nic dokładnie nie powiedział tylko zlecił masę badań. Następną wizytę mam 14.10. trzymam za was kciuki, na pewno wszytko będzie dobrze! Trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aks
Witam Mamy majowe!:) Powodzenia życzę!:) Ja sama z maja jestem i coreczkę z maja mam:) obydwie jesteśmy z 14.05:)- najpiękniejszy prezent urodzinowy:) Trzymajcie się cieplutko! To najpiękniejszy miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów_mama, cieszę się bardzo że serducho bije! :) będzie wszystko dobrze, wierzę w to! Ja musiałam kiedyś leżeć plackiem 2 tygodnie, dosłownie, bo nie umiałam nawet usiąść po operacji biodra, po tym wydarzeniu wierzę że jestem zdolna wiele przeżyć:P Ogólnie dziś czuję się kompletnie padnięta. Obroniłam pracę licencjacką:) i po wszystkim poczułam się, jakby uszło ze mnie powietrze, to napięcie mnie cały czas jakoś trzymało w pionie, a teraz mam tylko ochotę porządnie się wyspać. Opracowaliśmy z A. plan powiadomienia rodziców o tym, że zostaną dziadkami:P W piątek chcemy powiedzieć moim, w sobotę jego, a w niedzielę spotkanie wszystkich razem. No, mimo moich najszczerszych chęci, żeby się nie denerwować, czuję że i tak mnie to nie ominie. No ale mam też nadzieję, że nie bedzie najgorzej:) Miłego wieczoru Wam życzę dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
Witam Was Kobietki ! ja już jesteś mamusią od 5 miesięcy a właśnie wczoraj dowiedziałam się ze chyba bede ponownie i to w tak krótkim czasie. Ale cóż nawet się ciesze :) Synek bedzie miał braciszka lub siostrzyczke. Teraz z obliczen wynika że termin bede miała na 26 maja ;p ojej :) jeszcze nie byłam u ginekologa ale już jestem umówiona na 30.09 i troche sie boje co mi powie ;) czy są tutaj kobietki które beda mamusiami 2 raz ??? I ogólnie pytanie do wszystkich jak sie czujecie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa - to tylko się cieszyć, że masz mało objawów ciążowych;-) ja walczę z mdłościami codziennie mniej więcej do 13, potem na szczęście jest lepiej, choć nachodzą mnie też wieczorami, z maleństwem na pewno wszystko w porządku, nie plamisz, bóle się zmniejszyły, będzie ok:-) ad888888 - gratuluję obrony :-) rodzicami się nie przejmuj, napisałaś, że dla nich zawsze byłby nieodpowiedni termin, najwyraźniej ten typ tak ma;-) prawdopodobnie, jak już ten wnuczek czy wnuczka będzie na świecie, to nagle im się odmieni i zwariują na jego/jej punkcie:-) pamiętaj - nie nerwowo, bo to szkodzi dzidziusiowi, tylko spokój:-))) izazsynkiem - witaj, ładny termin, na dzień mamy:-) mam przyjaciół, którzy maja dzieci z dokładnie taką różnica wieku - rok i dwa miesiące, maja teraz 3 i 4 lata i super się dogadują, ja czekam na czwartego już maluszka:-))) Dalej leżę i wzięłam się za francuski, bo od dawna nie było na to czasu, a teraz mam go w nadmiarze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów-mama- bardzo się cieszę!!! ad888888- trzymam kciuki za rozmowę z rodzicami izazsynkiem - Witaj 🌻 ja mam 2-letniego synka Co do objawów ciążowych, to mdłości mam o każdej porze i nasilają się z każdym dniem:( Dziś wieczorem mam wizytę u ginekologa.Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
Znów_mama o czwarte dziecko ładnie :) i gratuluje :) Wspaniały wynik:) Fajnie jest mieć taką gromadke :) mam siostre i też jesteśmy urodzone rok po roku, tylko najbardziej obawiam się tego że jak bede musiała leżeć to niestety nie bede mogła jak mąż bedzie w pracy:( bo Synuś ma dopiero 5 miesięcy i nie sposób go nie wziąć na rączki a wage to On ma bo waży 8,500:) ale mam nadzieję że im dalej to bedzie lepiej jeszcze troche i może zacznie raczkować to już mi będzie lżej :) bunia3 mnie też męczą poranne mdłości, a wizyte mam dopiero za tydzień a tak sie boje jak bym szła pierwszy raz do ginekologa :) ale u mnie to normalne :) Ehh jeszcze nie zdążyłam zgubić kilogramów po synku a tu już drugie dzieciątko w drodze :) ale trzeba się cieszyć że można mieć dzieci :) teraz pozostaje nam się modlić o to by urodziły się zdrowe i żeby donosić to jest teraz najważniejsze :) ja niestety pierwszą ciąże miałam martwą :( ale teraz mam synka urodził sie w 37 tyg. i jest zdrowy ładnie rośnie i ja jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja czuję się dziś okropnie, przeziębiłam się (a raczej A. mnie zaraził), mama wyciągnęła mnie na cały dzień dziś do miasta, samochód u mechanika i na nogach jestem cały dzień, wróciłam jakąś godzinę temu, bo jeszcze mama uparła się na obiado-kolację w knajpie. Weszłam w sumie tylko sprawdzić pocztę, zajrzeć co u Was słychać, jak się czujecie, napisać parę słów i idę spać, bo za chwilę rąbnę czołem o klawiaturę i tak się to skończy. izazsynkiem, gratuluję kolejnego maluszka w drodze, mało czasu minęło, to fakt, ale przynajmniej mała różnica wieku będzie miedzy dziećmi i będą się dobrze dogadywać:) moja teściowa (przyszła:P) zaszła w drugą ciążę 2 miesiące po urodzeniu pierwszego dziecka, to dopiero hardcore:P U mnie objawów jakichś większych dalej brak. Tylko piersi dalej bolą, ale już coraz mniej, no i zauważyłam, że spodnie, które 2 tygodnie temu musiałam koniecznie nosić z paskiem, bo by mi z tyłka spadły, dziś są idealne:P nie widać tego jeszcze gołym okiem, ale się rozrastam, sama tego nie widzę, ale już czuję po tych spodniach:P no i (może sobie to wmawiam), ale jak tylko zjem coś to brzuch mi się robi wielgachny w porównaniu z tym, jaki był przed ciążą:P Miłej reszty wieczoru kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
no 2 miesiące to naprawde nieźle :) a na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na 8.05. gin twierdzi że będzie musiała być cesarka, ale najprawdopodobniej jeszcze spytam innego lekarza. Lecę do spania, dobrej nocy życzę, mimo że dość wcześnie jeszcze:P ale naprawdę oczy mi sie kleją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuuuuutaaaaa
Witam Was! Ja 4 dni temu ujrzalam dwie kreseczki na tescie. Zaczelismy starania i od razu sie udalo; a to niespodzianka! Jak na razie; procz bolesnych,lekko powiekszalacych sie piersi; braku miesiaczki innych objawow nie mam. Zastanawia mnie tylko dziwne uczucie w podbrzuszu czasami promieniujace do jajnikow... to taki niby to bol, niby nie...ale musze przyznac,ze odrobine uciazliwy. To normalne? To moja pierwsza ciaza, moze jestem troche przewrazliwiona, ale zapytac nie zaszkodzi. Wg. kalkulatora termin mam 29 maja. Na wizyte jestem umowiona na koniec przyszlego tygodnia. ...mam pytanie do jednej z forumowiczek elcia1984: Z punktu widzenia macierzynstwa napewno jestes bardziej doswiadczona ode mnie :) Od pierwszej wizyty u GP ile musialas czekac na skierowanie na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Ziuta mnie ostatnio Gienek powiedział że taki promieniujący ból jajnków na początku ciązy często sie zdarza i żeby wziąc wtedy no-spe i magnez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Co za gin ci tak powiedzial o tej nospie wyraznie w ulotce pisze ze w ciazy nie wolno stosowac a te bole jeszcze nikogo nie zabily:)Ja non stop spie zmaczona strasznie sie czuje. mojemu synkowi wyszedl 1 zabek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1381
Na wielu lekach pisze że nie moga stosować kobiety w ciązy jednak po konultacji z lekarzem okazuje sie że można. Ten lekarz jest najlepszy w naszym mieście. Moja koleżanka która w zeszłym roku urodziła była praktycznie przez cała ciaże na no-spie i to tej mocniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysockam
Witam Mam pytanie proszę o szybką odpowiedź mam umowę na czas określony do końca grudnia 2011 roku teraz jestem w 5 tygodni ciąży czy jak powiadomię pracodawce to może mnie zwolnic. Wiem że w pracy mają być zwolnienia. A tak to mój termin na 27 maj w końcu sie udało po 3latach starania i oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt cie nie moze zwolnic ale powiadomienie o ciazy na tak wczesnym jej etapie to tez nie bardzo,j poinformuje mojego szefa w 25 tygodniu tzn w 25 musze a moge wczesniej , narazie jednak nie mialam jeszcze usg wiec nie wiadomo 1 czy dzicko tam jest, 2 czy nie ma cazy pozamacicznej albo jakis wad plodu kwalifikujacych o aborcji itd wiec dopiero po 1 usg w 12tygoniu kiedy bedzie juz wiadomo czy wszstko ok wtedy powiem o ciazy swojej mamie i najblizszej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysockam
Dzięki za informację bo na razie chcę się wstrzymać to pierwszego usg ale wiem że mogę dostać wypowiedzenie bo niestety redukcja etatów ale teraz jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
a jeżeli kobita podjeła prace i ma umowe do konca roku a zaszła w ciąże mniej wiecej po podjęciu pracy i np. dostanie zwolnienie lekarskie to czy należą jej sie jakieś pieniądze z zuz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
bo słyszałam że aby otrzymać jakieś pieniadze z zus musiała bym 3 miesiace mieć przepracowane przed podjeciem pracy czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
*** kobieta miało byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
jejku same błędy robie miało być nie podjęciem pracy tylko przed zajsciem w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia mieszkam w wielkiej brytani i tu jest tak ze jak zajdziesz w ciaze przed abo w ciagu pierwszysch 26 tygodni od dnia podpisania umowy nic ci sie nie nalezy, jesli np pracujesz juz 30 tygdni zaszlas w ciaze nalezy ci sie 9 miesiecy platnych urlopu maciezynskiego, jesli stanie sie tak jak w moim przypadku zaszlam w ciaze w trakcie urlopu macierzynskiego po urlopie musze wroci do pracy (nawet chociaz na tydzien) zeby sie kwalifkowac do nastepnych 9 miesiecy, za miesiac wracam do pracy i po 5 miesiacach ide spowrotem na urlop:) moj synek ma 8 miesiec teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
ahaa dzięki :) bo nie wiem czy warto sie starać o ten macierzynski ehh już za tydzien do lekarza :) Też macie taki sters jak ja zawsze przed wizytą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja sie nie moge do wizyty doczekac niestety musze czekac do 20 pazdzienika, a najbardziej nie moge sie deczekac do usg kiedy juz bedzie wiadoma plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o dziwo też się nie stresowałam przed wizytą i przed kolejną raczej też nie będę. Jestem zaskoczona, bo zawsze się wszystkim stresuję:O Ale teraz czułam eksytację, że dowiem się czegoś więcej i już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty 5.10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
a ja zawsze sie stresuje tym czy wszystko bedzie dobrze :) serce mam przy samym gardle :) nie wiem czemu ale już jestem taką panikarą :) jeszcze 5 miesiecy temu tez martwiłam sie czy Synek urodzi sie zdrowy itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×