Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

oj Mamulki popisalyscie troszke dzis :) ja biegalam caly dzien dzis zakupki i takie tam myslalm, ze jak sie zmecze to dzis normalnie zasne, ale nic z tego :( ta tabelka jest bledna, jedna z pierwszych, poszukam jutro ostatnia i jak cos to wkleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE PRZEKOPALAM STRONKA PO STRONCE I ZNALAZLAM :) TO JEST OSTATNIA - TAKZE NOWE MAMULKI DOPISYWAC SIE SZYBCIUTKO :) :) :) elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01. 05 Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .. .........01.05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ............03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .........05 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków......................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... .........05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ............08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... ..........08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... ..........09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ...........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .........12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 asiaa76............................34..........Mikołów... ............16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 asia76...............Asia...........34........Poznań....... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka......27........Szwecja......... ......20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie...................21 .05 Stylowaa...........Ania...........30......Chorzów/Islandia ....21.05 czekoladowa91...Angelika.... 19......Szczecin..................24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............... ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASTEREK nie mam zaleceń do CC ale mój prowadzący tez wykonuje cesarki na dyżurach na Wyspiańskiego. Ale tak jak juz pisałam zaczne od SN. Zobaczymy - okaże się juz w kwietniu, bo termin mam na 1 maja, potem z usg wskoczyło mi na 3, po ostatnim badaniu na 05-05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień dobry w ten mroźny jak u mnie przynajmniej i bardzo ciemny ranek:) Jaka temperatura u Was? U mnie -5,brr Justynka faktycznie tak jak Penelopa już pisała mnie ktoś przemeblował na 10 dni później-mam nadzieję,że to nie żadna wróżba z takim opóźnieniem;) JaTuśka nocny marku o której Ty spać chodzisz? Ja godzina 21.00 i ślepka juz mi się kleją:) Zbieram się z córką do szkoły ,aż się nie chce wychodzić na to zimno,ojoj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAMULKI. Dzien troche zimnawy ale taka pora niestety. Poza tym samopoczucie fajne, ktoś mnie tam od środka zaczepia b. delikatnie. Czytam, opinie o tym szpitalu na Wyspiańskiego i jestem załamana troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi21
do którego tygodnia miałyście bóle brzucha i piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie;) jaka dzis okrooopna pogoda tu w szczecinie...pada i pada... wczoraj dopadla mnie chec na zakupy kilka dluzszych swetrow, leginsy... bo powiem wam ze chociaz ani gramika nie przytulam i wchodze w swoje jeansy to najwygodniej pakuje tyleczek w leginsy... dzis chcialam na male zakupy podjechac ale ta pogoda wybila mnie z rytmu...nie fajnie sie czuje boli mnie brzuch i w dodatku mam taki katar jak by zkranu lecialo.... no nic moze u Was dzis troszke lepiej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jeszcze ja się dopiszę... :) elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01. 05 Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .. .........01.05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ............03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .........05 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków......................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... .........05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ............08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... ..........08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... ..........09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ...........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .........12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 asiaa76............................34..........Mikołów. .. ............16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 asia76...............Asia...........34........Poznań.... ... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka......27........Szwecja....... .. ......20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21 .05 Stylowaa...........Ania...........30......Chorzów/Island ia ....21.05 czekoladowa91...Angelika.... 19......Szczecin..................24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. .. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 missrossini........Karolina.......29.......Gdynia................19.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Świętokrzyskim pogoda kiepska zimno ale nie pada ja też dziś chciałam wybrać się na zakupy ale jakoś nie mam weny siedzę w pracy i liczę godziny do wyjścia biorę 2 dni urlopu na odpoczynek. A dziewczyny chciałam spytać od kilku dni boli mnie krocze ciężko mi chodzić niewiem dlaczego? czy któraś też tak ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczególnie jak chodzę normalnie jakby coś się rozciągało i rozpychało czytałam o tym ale może tak być ok. 30-36 tyg a nie początek 16 niewiem co zrobić wizyta dopiero za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi 21.
ja tak patrzę że nie ma co wchodzić na forum zadawać pytanie Wam bo i tak panuje tu ignorowanie nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli sprawia ci to bol i niepokoi cie tooo mocno to moze zadzwon do swojego lekarza i moze wizyte szybciej bedziesz miala...bo jeszcze nie slyszalam o bolacym kroczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi - nie ignorowanie poprostu wiekszosc z nas narazie siedzi w pracy napewno predzej czy pozniej ktoras by odp. tak wiec mnie brzuch a raczej podbrzusze jeszcze teraz czasami pobolewa. a piersi bolaly mnie do 10-11tyg mniej wiecej bo teraz bol odpuscil sobie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE INGORUJEMY - POPROSTU JESLI KTOS NIE ZNA odpowiedzi to nie pisze. ja np jestem w pracy ale jak tylko pojawia sie nowy wpis a widze to odrazu to zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladowa (kaloryczny niku) - masz racje. czasem w pracy nie można odrazu odpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ja rozumiem sama jestem w pracy i niezawsze mogę coś wpisać tylko zapytałam i dziękuje za bardzo szybką odpowiedź. racja jutro zadzwonie do lekarza i może się umówię na wizytę chyba ze przejdzie może jak odpocznę troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka kochana - ciaża to bardzo kochany okres jak żadnej nioc sie nie dzieje. jednak z tym co pytałas ja bym tak jak pisała Ci czekoladowa - zadzwoniła do prowadzacego gina. Zawsze powinnaś miec przyjęcie od razu - bo to jednak jakis czegos sygnał. Zadzwon kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi21 brzuch bolał mnie tylko na początku, brałam no-spę, teraz już (15t) jest OK z piersiami to samo, coraz lepiej. żadnego bólu brzucha nie powinno się ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram popieram nie powinno sie ignorowac zadnego bolu brzucha i od razu pytac lekarza. mnie brzuch boli praktycznie caly czas ale lekarz mi powiedzial, ze wszystko jest ok, a ten bol to taki juz urok mojej ciazy, mam nadzieje, ze ma racje :) mi tez najwygodniej w leginach i dlugich tynikach, chociaz spokojnie w swoje rzeczy wchodze. chcialam sobie kupic jakas dluga kurteczke albo plaszczyk na te zimniaste pogody, ale nic nie znalazlam. aha i upatrzylam sobie wozek tylko nie mam pojecia czy bedzie dobry, moe ktoras z was miala, podoba mi sie, wyogladalam z kazdej strony, praktyczny bo 3 w 1 nom zobaczcie same (no tylko ze pieronsko drogi :() http://www.mothercare.com/OBaby-Zynergi-3Tec-Brown-Chassis/dp/B003NWLYUM/sr=1-4/qid=1289239408/ref=sr_1_4/280-7691300-6741424?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=76425031&mcb=core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :-) Ja dziś od rana w pracy mam urwanie głowy. Też myślę, zeby wybrać się na jakieś zakupy, tunikę bym kupiła no i spodnie ciążowe bo mam tlyko jedne dżinsy w które wchodzę, chociaż od początku ciąży niewiele przytyłam, jakieś 1,5kg moze mniej, ale w spodnie stare nie wchodzę :/ Ja bym nie lekceważyła bóli brzucha, lepiej poradzić się lekarza od razu! Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów - mamo - czytałas te watki z tą EWA ROZUMNA - to jakas idiotka . Tez jej tam napisałam po Tobie że ewą może jest ale bez rozumu.- że tez takie jeszcze istnieją.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja też bym na Twoim miejscu zadzwoniła do lekarza zapytać dla własnego komfortu psychicznego;) Daj znać co powiedział,co to jest w ogóle mała mi mnie brzuch na przykład boli dziś,a piersi mniej ,ale wciąż bolą,szczególnie brodawki A ja sobie już kupiłam dżinsy ciążowe,czyli takie z pasem materiałowym rozciągliwym,super są,taki fajny krój mają,no i w ogóle nie widać ,że to ciążowe,bo jak bluzkę naciągnę to tego kawałka materiałowego nie widać,a do tego strasznie wygodne,polecam:) Dzwoniłam do Polski na pocztę dowiedzieć się jaki będzie koszt przesłania tego mojego wózka i włosy mi dęba stanęły,bo paczka do 20 kg to koszt ok 230 zł plus trzeba drugą paczkę na fotelik a to koszt ponad 120 zł,do tego dochodzi podatek i cło,który trzeba zapłacić przy odbiorze paczki,ostatnio mnie wyszło 25% od wartości zakupu:( No i powiedzcie teraz ,że byłam mądra kupując ten wózek. Nie wiem dlaczego tego wszystkiego nie sprawdziłam wcześniej tylko dopiero teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopisze elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01. 05 Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie.......................01.05 annjaa............Ania... ......28......Gdańsk.......................03.05 PaulinaKiss.....Paulina.......23.....Kraków........................05 .05 kaka80............Kaśka.... ..30....... Kraków.....................05.05 ENI_35...... ...ANETA........35......BIELSKO-BIAŁA..............05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 tigero............Natalia.......33.......Poznań.....................07.05 bunia3...........................30........Toruń......................08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... ..........08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... ..........09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ...........12.05 masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała..............12.05 patixxx...........Patrycja. ...23........Belgia......................13.05 asiaa76...........................34..........Mikołów. .. ............16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 asia76...............Asia.........34........Poznań.... ... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom .........19.05 missrossini........Karolina......29.......Gdynia...................19.05 Agnes.............Agnieszka......27........Szwecja....... ........20.05 penelopa kruz.....Ania..........26........śląskie..................21 .05 Stylowaa........ ..Ania...........30......Chorzów/Island ia ....21.05 czekoladowa91...Angelika.... 19......Szczecin..................24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa.............24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien....... .....Beata........23..........Kraków...............25.05 Pigula1111........Edyta........31..... ...USA......................28.05 maryla86 ........ .Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem..........31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane . Bedziemy tyć - niestety. Osobiście jeszcze wciskam sie w biodrówkowe jeansy i nawet sądze ze z 2-3 tyg i koniec. Potem zakupy bo jak inaczej. Odnośnie piersi - nie bola mnie od m-ca. Ale jak urosły - ulalalalaaaa. Cóz z tego jak po wszystkim zjadą w dół. Któras z was słyszała odnosnie porodów na Wyspiańskiego w Bielsku-B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa a nie mozesz tego nadac prywatna firma przewozowa? ja tak zawsze robie wysylam rzeczy z uk do pl i na odwrot, place okolo 20 funow za paczke + kazdy dodatkowy kg 1f. bardziej sie oplaca niz poczta. czasami mozna sie z niektorymi przewoznikami dogadac, jak powiesz, ze to wozek to moze nie policzy jako 2 paczki tylko 1. Ja ich szukam zazwyczaj po po gazetach albo na londynku. tez sie nad tym zastanawiam bo ten wozek, ktory ja chce z mathercare tutaj kosztuje 500f a w pl na allegro znalazlam identyczny za 1500 zl. wiec moze go kupie na allego i przysla mi tu tym przewoznikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI no tyjemy tyjemy he he wczoraj kupilam wage elektroniczna zeby kontrolowac soebie ile nabieram i... za kazdym razem ja na niej staje to mam inna wage buaha ha ha stylowa takze ja tez potrafie zrobic udany zakup :) chcialabym ja oddac albo wymienic ale oczywiscie nie mam rachunku :) takze ja nie wiem ile waze i ile przybralam. ehh juz pisalam wczesniej mnie brzuch boli caly czas i piersi sporadycznie, tylko brodawki straasznie wrazliwe. w pierwszych tygodniach bardzo urosly (co nie powiem mi sie podobalo) :) a teraz mam wrazenie jakby troche 'zmalaly' :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuśka żaden taki przewoźnik tu nie dopłynie,ja jestem na końcu świata:D Jest jeszcze jakaś firma kurierska z poczty polskiej,zapomniałam jak się nazywa ,ale jakoś na "E" jednak oni to już w ogóle sobie liczą,że hej:( Moje piersi też na początku urosły tak fajnie,ale teraz też mam wrażenie ,że trochę zmalały ,na pewno nie do rozmiaru z przed ciąży,ale jednak były większe parę tygodni do tyłu. Mam nadzieję,że jeszcze podrosną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×