Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

tigero - możesz zaspokoić moją ciekawość i napisać, na jakiej podstawie doszłaś, że mój lekarz to Pietryga? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamulki kończe na dzis - jade do domciu. W wekendzik sie postaram odezwać - choc chce odpoczać od kompa , bo w tyg az 40h siedze przed nim. A maluszek już mnie po lewej stronie zaczepia niewinnie. Chyba. Trzymajcie sie kochane do zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny co ja narobiłam:(:(:( Wy mówicie o chęci kupna czegokolwiek,a ja... no cóż ...kupiłam i byłam zachwycona do momentu kiedy mój mąż nie wrócił z pracy:( No więc kupiłam wózek,który spełnił wszystkie moje wymagania czyli pompowane koła,gondola ,spacerówka ,dokupiłam fotelik i mnóstwo innych pierdół typu nosidełko,ochraniacze na nóżki,moskitiera w sumie co dawali to ja brałam,a mąż zadał później pytanie :ile waży? I się dowiedział -19 kilo:( No więc jego opinia była hmm-niefajna,zadał drugie pytanie: czy czytałam opinie na jego temat,no więc poszukałam szybciutko i znalazłam 4 z czego 3 to negatywy:( Ale ja jestem w gorącej wodzie kompana,masakra jakaś. Skusiła mnie niska cena,bo ze wszystkimi akcesoriami wózek wyszedł niecałe 900 zł,ojojoj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mama- skad wiem kto Cie prowadzi? ....to sie nazywa wysoki iloraz inteligencji hahaha :P no wydedukowalam....ale tak powaznie to proste było, masz zamieszczone zdjecie usg z podpisem euromedicus, do tego wiem ze mieszkasz w Poznaniu a to jest poradnia Pana docenta :) Zreszta zeby juz nie byc taka tajemnicza to mam nadzieje, ze sie spotkamy razem na sali poporodowej bo mam termin na 7.05 i ten sam dr mnie prowadzi :) zreszta kolejna ciekawostka jest to ze przed ciaza wazylam i mierzylam dokladnie tyle samo co Eni :) moze uda nam sie rowno wrocic potem do tej samej wagi? Ty jestes specjalistka w dietach to moze cos doradzisz? :) A tak juz do wszystkich dziewczyn: kochane jesli chodzi o wozki to zanim rzucicie sie na piekny design i kolorystyke sprawdzcie najpier jakie macie warunki mieszkaniowe tzn: 1) jesli mieszkacie w domu lub na parterze, nowym osiedlu bez drog np to idealny bedzie wozek z pompowanymi kolami bo bardzo wygodny na wertepy z tym, ze te wozki sa ciezkie i nie nadaja sie dla 3) 2) mieszkasz w bloku z winda - masz ulatwione zycie, tylko zanim kupisz wozek sprawdz wymiary czy sie do niej zmiescicie, bo czesto szczegolnie w starych blokach sa takie klitkowate windy 3) mieszkasz w bloku, bez windy - to najgorsza opcja ;) ja mam wlasnie taka, do tego 3 pietro, wiec kupowalam jak najlzejszy wozek z piankowymi kolami i kupilam Peg Perego Classico o taki sam http://allegro.pl/peg-perego-classico-gondola-young-moka-i1326972626.html i bylam bardzo z niego zadowolona, takze nie kupuje innego. On ma ciekawa funkcje otwierania takiech dziurek od spodu jakby wentylacji i jest super na lato, bo maluszek sie nie poci i jest stosunkowo lekki jak na gondole. Z rownie dobrych wozkow choc ciut ciezszych polecam x-landery i mutsi. Warto tez zwrocic uwage czy mozna zamontowac na nim fotelik (bo bardzo to ulatwia np zakupy) wiem ze do x-ladera pasuja foteliki maxi-cosi - chyba najczesciej kupowane na rynku. Ja majac wozek peg perego tez miala tej firmy fotelik, sprawdzil sie bardzo dobrze. Ach no i zwroccie uwage jak duza jest gondola - bo jak Wam sie urodzi duzy dzidzius np kolo 60 cm to taka standardowa gondola moze mu posluzyc ze 4 miesiace a to troche krotko bo na spacerowke mozna sie przesiasc dopiero jak maluszek samodzielnie siedzi czyli srednio okolo 6m.ż. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero właśnie mnie pocieszyłaś:)-mój wózek jest ciężki ,ale nic nie szkodzi,mieszkam w domku bez jednego schoda :D Mój mąż juz mnie też pociesza,w sumie zawsze mozna go sprzedać i kupić inny,hi hi. Może jednak nie okaże się zły,zresztą nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem(co ja robię od kilku godzin,ale już mi przechodzi:) ). No to pokaże Wam tego winowajcę:D http://www.tomas-wozki.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
boze ale czas leci, a ja nie wiem gdzie on sie podziewa:) na nic nie mam czasu i dawno sie nie odzywalam. ehhh piszecie o wozkach mnie to chyba by sie przydal taki zeby jeszcze Kube gdzies wozic jak mu sie znudzi chodzenie, albo jak narozrabia zeby gdzies go zwiazac;))) ten to daje czasu. Mam nadzieje, ze do urodzenia drugiego dzidziusia wylecze go skutecznie z uciekania mi. Bedzie mial 23 miesiace w chwili urodzenia drugiego bobasa. Coraz mniej go glupawka ogarnia ale jednak. niestety do dnia dzisiejszego przytylam 4 kg;) mimo, ze mdlosci nie dawaly mi jesc i czulam sie jak na super diecie, mimo, ze cwicze prawie codziennie... mimo, ze jem od jakiegos tygodnia dopiero 1 malutka czekoladke (wczesniej wcale), co w przypadku mojej normalnej diety nie jest zadnym przegiecie, to raczej jakas dieta. A od tygodnia tak mi sie jesc zachcialo, jestem non stop glodna.... wiec pewnie i w tej ciazy sobie utyje znowu 20 kg i po porodzie bede zrzucac. Poprzednio zajelo mi 14 miesiecy do zrzucenia 'prawie wszystkiego'. Zostal 1 kg, ale nadal karmilam. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech .... śmiesznie będzie jak wszystkie wpadniemy w szał kupowania dla maluszków :-)))) Moj M. właśnie się podekscytował podczas zakupów takimi albumikami dla dzieci: od chwili narodzi do ukończenia 1 roku życia, gdzie wkleja się zdjęcia dzieciątka - stwierdził, że on się tym będzie zajmował bo to świetna pamiątka. Drogie nie było więc nie protestowałam, ale trochę uśmiechu na twarzy wywołało. Lubię oglądać jak się tak ekscytuje zakupami hehe :-) Miłego wieczoru mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI-35
tigero - na dietach sie znam - to prawda. Przerobiłam niektóre, ale zawsze schudłam 2 kg i 3 w góre. Powiedzialm dośc. Zaczełam stosowac DUKANA i to jest dla mnie dieta. Nie jestes głodna a chudniesz. Przy moim wzroście waga staneła mi na 58 więcej nie chcialam bo biust tez się zmniejszył - porażka. Ale czułam sie wspaniale - szczupła rozmiar 38 czasem 36 - o jacieeeeeeeeeee. dlatego to że teraz przytyje - no coż - trzeba , ale po urodzeniu i odstawieniu od cycaka - przechodze na Dukana - jest to dieta b. szybka, skuteczna i bez efektu jojo. Miałam nic juz nie pisac przez wekendzik ale nie moge przestać was nie czytać. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero - później mi to przyszło do głowy, że zdjęcie z USG miałam opisane:-) początkowo myślałam, że może gdzieś coś o nim pisałam, ale nie chciało mi się przekopywać całego wątku, żeby znaleźć, gdzie mogłam się zdradzić;-) Może się kiedyś spotkamy w poczekalni u pana docenta, ostatnio sporo czasu się tam spędza, już znam cały asortyment Biedronki i wszystkie sklepy w City Parku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowaa nic się nie przejmuj, nie będziesz go musiala nosic wiec na pewno będziesz zadowolona :) zreszta nie wierze, ze kupilas go bez przeczytania opisu ;P przeciez sama napisalas ze spelnia wszystkie Twoje wymagania wiec masz już swój wozek! A jak będzie cos nie haloto Allegro i po kłopocie Pigula1111 mi zostalo +2 po poprzedniej ciazy i za diabla nie moglam się ich pozbyc w koncu zaakceptowalam je :) Eni_35 mam nadzieje, ze mi pomozesz potem z dieta bo ja zielona w tym jak szczypior na wiosne a do tego nie mam zaciecia do diet, bo jak mi się czegosc chceto koniec, wciagam i tyle z mojej diety :/ chcialabym mieć wage znow 63kg ale po poprzedniej ciazy stanelam na 65kg a przez wakacje przytylam do 68 :P ( lody, frytki i kebaby mnie tak zalatwily) no i z ta waga zaciazylamale za to teraz 4 miesiac a u mnie na wadze 66,5kg :D wreszcie przestalam rzygac Znow mama oj ja się tam nasiedzialam ostatnio z 45min, a teraz mam wizyte dopiero 15.12 buuu.ale za to polowkowe i może wreszcie poznam plec :) A Ty kiedy nastepna wizyta? Dobrej nocy mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo, temat widzę kwitnie:D ja właśnie dokonuję zakupu tego oto płaszczyka: http://allegro.pl/lisa-badz-piekna-mama-wysylka-0-zl-i1316181004.html na stronce pieknamama.pl musiałabym zapłacić przesyłkę tu jest 0zł :) trochę kosztuje, ale jako jedyny mi się podoba :o ogólnie samopoczucie super, na wadze znowu - , hmm a dziwne bo już nie wymiotuję. ale z MOją wagę obecną to lepiej, że na razie nic nie tyję:D dzis zaczynam 15 tydzień, kurde ale ten czas leci:) o wózkach i innych rzeczach nie myślę, bo wzięliśmy się za kupno zmywarki i mamy trochę roboty w domu a i kasy z konta ubyło;/ ale cieszę się bardzo, bo nienawidzę myć naczyń:) jedyne co wiem co kupie to potem butelki i podgrzewacz z aventu:) nie śpię od 6 i czas by chyba było zjeść śniadanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki!!! czy mogę się do Was przyłączyć? obecnie jestem w 14 tc- termin mam na 17.05 choc u mnie to zmienne jest, bo jeszcze parę tygodni temu wychodziło, że dzidzia urodzi się 28.05:) Mdłości mi minęły ale nadal jestem okropnie senna. Od paru dni dokuczają mi dziwne odczucia z dołu brzucha tzn w okolicy jajników. w poniedziałek mam wizytę wiec sie dowiem wszystkiego i mam nadzieje, że bedzie dobrze. Boje się, bo w pierwszej ciąży szyjka zaczęła mi się skracać i rozwierac w związku z czym leżałam 3 miesiące w łóżku:( W tej ciąży od początku biorę duphaston- oj zobaczymy jak to będzie. pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI_35 ja też zamierzam rodzić w Eskulapie( tam rodziłam pierwsze dziecko i jestem bardzo zadowolona). Jesteś z BB? Do którego lekarza chodzisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARTOLENKA - witaj w naszym gronie. Chodze do M. Stoleckiego w Cygańskim Lesie supra-med - kasuje co m-c 100 zł ale zawsze robi usg. Nawet za darmo zrobił mi ostatnio cytologię. Czekam na wynik Kolejna moja wizyta u niego - 1 grudnia. chce rodzić raczej w szpitalu - jakoś ten Eskulap mnie przeraża co do szybkości i rotacji pacjentek. Zastanawiam się jeszcze, ale przede mną dwie koleżanki tam urodza więc bede wiedzieć wszystko na świeżo. Tak jestem z Bielska-Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Długo się nie odzywałam ale przez 2 miesiące nie miałam swojego kompa a na ten męża mam trudności z dostaniem się!No ale witam ponownie. Eni!To jeśli rodziłabyś na Wyspiańskiego to może się nawet spotkamy!Mam teramin na 12 maja ale na 99 procent będzie cesarka więcpewnie wyląduję w szpitalu kilka dni wcześniej. Co do wózków to polecam CASUALPLAY S4. Mam go obecnie tak samo jak dwie maoje koleżanki. Synek ma teraz 2,5 roku i jestem super zadowolona. Mam nadzieję że wytrzyma też kolejne maleństwo. Co do X-landera to też się nad nim zastanawialiśmy ale jest duży po złożeniu i nie do każdego autka się mieści. A co do bodziaków i ciuszków dla bobasków to serdecznie polecam Tesco i serię Cheeroke. No wyprzedaży, która pewnie zacznie się już od stycznia można kupić bodziaki nawet po kilka pln. A nawet i bez wyprzedaży są tanie i co ważne bardzo dobre jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Eni, też jestem dukanką. Z 64 kg schudłam do 55kg i zaszłam w ciążę. Śmiałyśmy się z koleżankami, że to niebezpieczna dieta :) Obecnie przytyłam 3 kg, mdłości mam już za sobą, ale pozostał mi jeszcze metaliczny posmak. Nie mogę też jeść żadnego pieczywa.Ale energii mi nie brakuje. Jestem aktywna, uśmiechnięta, nawet nie męczą mnie szkolenia, których mam teraz bardzo dużo. Oby tak dalej. Nie byłam jeszcze na usg genetycznym. Trochę się boję, ale pewnie będę musiała pójść. Co będzie to będzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj JUlietta:) jedno genetyczne jest już za Tobą, to wykonywane m 11-14tygodniem. więc teraz trzeba czekać na połówkowe między 18-22 tygodniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) Ale tu puściutko w ten weekend. Ja się wybieram do pracy,więc skreślam na dzień dobry parę słów. Z moim zakupem już się pogodziłam;) Tigero tak jak mówisz najwyżej pójdzie znów na Allegro,ale może jednak 3 negatywne opinie nie zgodzą się akurat z moim wózkiem:) Ja już troszkę świąteczna,bo u nas już całe miasto przyozdobione,no więc i my wczoraj udekorowaliśmy dom,troszkę też w domciu i jest tak milutko,że aż nastrój się człowiekowi od razu poprawia:) Lecę popracować troszkę choć wcale mi się nie chce,ale dam radę to tylko 6 godzinek,a potem 2 dni wolnego:D Miłego dzionka mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASTEREK28 a chcesz mieć cesarkę czy chcesz? Mi Stolecki tez mówił ze ze wzglęgu na mój wiek moge mieć jak chcę(hihihiih) rozśmieszyło mnie to trochę, no ale ja chyba startnę od SN. A kto będzie Ci robił ta ceraskę Baliś czy Stolecki? Co do Dukana - dieta dla mnie extra jak już wspomniałam ja zeszłam z 64 na 58 i dośc miałam. Tak jak TY JULIETTA40 zzaszłam w ciąże. Ale napewno na nią przejdę jak urodzę maluszka - no moze nie od razu - ale to jedyna dieta która pomaga przywrócić mi uśmiech na twarzy i mniejsza wagę. U mnie waga nadal ta sama nic narazie nie rośnie bo już za dużo podrosło. Przerzuciłam się trochę na więcej nabiału, więc jakoś sie kulam. Dziś piękne słońce świeci w Hałcnowie więc jedziemy popołudniu na spcerek bo w tygodniu praca-praca-praca. Miłego dnia mamulki , za godzinkę się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASTEREK POPRAWKA - czy chcesz mieć cc czy musisz mieć? tak chciałam napisac. co za gapa ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Jak samopoczucie? U mnie takie sobie, dziś jestem mega nie wyspana. Próbowałam się zdrzemnąć ale nie wychodzi mi, do tego głowa mnie boli. Co do ruchów to mam wrażenie, że coś tam na dole pod brzuchem sie dzieje, ale nie wiem czy to to. Zreszztą chyba jest jeszcze za wcześnie. Co do zakupów, to kupiłam na razie 1 ciuszek dla bąbla ;) miłej niedzieli, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Ja też rzadko się udzielam ale podczytuję regularnie. U mnie ok, w końcu troszkę brzuch zaczęło być widać :) Ale niestety jeszcze poranne wymioty mnie nie opuszczają, mam nadzieję że niedługo to się skończy. Nad morzem pogoda paskudna, nawet nie chce mi się wychylać z domu. Potem tylko na wybory pójdę a tak to spędzę niedzielę leniuchując :) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauletka
Witam Mlode Mamusie! Mam 32 lata i jestem w ciazy. Bede majoweczka11, wiec chcialabym sie przylaczyc.To moja druga ciaza.Rok temu bylam w ciazy, ale niestety ciaza obumarla.Teraz mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.POzdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieani
niewiem na ile aktualne ale sie dopisze: elcia1984.........Ela..........25........Londyn.......... 01.05/ tydzień 8 ad888888.........Ada........22........Pszczyna........01. 05 annjaa............Ania........28........Gdańsk.......... 03.05/ tydzień 7 PaulinaKiss.......Paulina....23........Kraków........... 4 .05./tydzień w stopce kaka80............Kaśka..... 30....... Kraków.......... 05.05/ tydzień 7 ENI_35............ANETA.....35........BIELSKO-BIAŁA..05- 05-2011/8 tydz Znów_mama......Alicja......32........Poznań..........06 .05 bunia3..........................30.......Toruń.......... ..08.05 Asiula1381........Asia........28.......Skarżysko........ 08.05 masterek28......Ania.........27.......Bielsko-Biała....1 2.05 patixxx...........Patrycja....23.......Belgia............ 13.05 asia76............Asia..........34.......Poznań....... ...18.05 anieani.........Ania........prawie 30...B-stok.... 18 lub 25.05 Agnes..............Agnieszka..27......Szwecja.........tp. 20 maj penelopa kruz....Ania.........26......śląskie............21.05 aleksandria88....Olka........22.......Ruda Śląska......23.05 Migrena73........Monika.....37........Warszawa.......24.0 Lorien.............Beata......23........Kraków.......... .25.05 Pigula1111........Edyta......31........USA............... .28.05 maryla86 ........Maryla......24........Zachodniopomorskie 30.05 moniasky80......Monia........30.......Mazury...........30 .05 Justynka_87.....Justyna.....23........Nad morzem....31.05 Stylowaa..........Ania.........30.....Chorzów/Islandia.. ..31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieani
fauletka - to tez moja 2 ciaza, pierwsza zakonczona tak jak twoja :( Mam nadzieje ze ta zakonczy sie szczesliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauletka
Jestem dobrej mysli.Termin mam na 22 maja i juz sie nie moge doczekac.Udalo mi sie znalezc bardzo fajna pania doktor, ktora cierpliwie na wszystko odpowiada i wydaje sie kompetentna.Dodam jeszcze, ze pochodze z Tarnowa.Chcialam zapytac czy ktos mial bakterie paciorkowca a jesli tak czy ja leczyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa_pytaa
czy ktoras z was wie co znaczy podwyzszone GRAN w morfologi krwi??? bo nigdzie tego znalezc nie moge :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI! Jeśli chodzi o cesarkę ta i chcę ją mieć i powinnam. Co prawda lekarz jeszcze nie potwierdził mi tego na 100 procent ale miałam cesarkę za pierwszym razem-brak jakichkolwiek skurczy przez 12 godzin od odejścia wód płodowych no i mam problemy z serduchem które po pierwszym porodzie dają mi się we znaki. Chodzę do dr Lasatowicza i z tego co wiem to on robi cesarki swoim pacjentkom w piątki bo wtedy ma dyżur w Wyspiańskim. A jak to jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×