Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Emilia to dobrze, że wykluczyli napięcie mięśniowe. A z zelazem na pewno wszystko się unormuje :) My już po kąpieli, mała znowu dzisiaj marudna. No ja już sama nie wiem, jednego dnia ładnie zasypia bez problemów, a następnego... ehhh Na pewno nic ją nie boli, a zauważyłam że ma swoje godzinki i tyle. Najgorsze jest to, że nie chciała jeść a poprzednie karmienie było o 17:30. No nic najwyżej obudzi się wcześniej. Tuśka nie panikuj, na pewno wszystko będzie dobrze i mały dzielnie zniesie podróż i zmiany :) Moja siostra też przyleciała do pl jak mały miał 3 miesiące i bardzo dobrze wszystko zniósł. Przespał jej cały lot, więc głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuska napewno mały lepiej to zniesie niż mama:-) Mój dzisiaj pospał ponad. 4h i tyle wypił mleka, że aż mu się ulewało. W końcu w ciągu dnia nie dostał cycusia i niedawno dopiero dostał, ale wiadomo, to na chwilkę starczy i butelka musowo musi być. A teraz sobie leży i cos popłakuje. Albo głodny albo śpiący, albo jedno idrugie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kilka dni nie pisałam, bo mała za dnia ostatnio masakryczna jest, mało śpi, max dwa razy po 30min w ciągu dnia, a pozostały czas chcialaby spędzać na gadaniu ze mna, generalnie nonstop musi być w centrum uwagi bo jak wyjdę choćby do ubikacji zaraz ryk! Mam nadzieję, że to przejściowe i jej minie... w nocy też kiepsko, już była jedna pobudka koło 4 a teraz znów od 2 co dwie godziny się budzi i wyje... Jedno co dobre, to to, ze pięknie zasypia na wieczór sama koło 20 i śpi do nocy tak:) trochę padam, bo dziś intenstywny dzień pani domu był:P więc powoli idę spać, buziaki :) aa i jeszcze pytanie do tych z Was które korzystają z Cerazette (nie pamiętam czy są takie wśród nas;/), czy miałyscie może po braniu tabletek krwawienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze pisałyscie o chustach, chusty są fajne, ale jak zauważyła któraś z dziewczyn, nie na upały i to prawda jak najbardziej bo dziecko zgrzane strasznie, sama wyszłam na 5 min i się wróciłam, dlatego kupiłam też nosidełko w końcu:) generalnie biorąc dziecko w chuscie trzeba pamiętać, że chusta to jedna warstwa ubrania dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a moja dziś w nocy chyba się bawiła w noworodka bo co 3 h jadła hehe coś się jej poprzewracało zawsze budzi się dopiero 4-6rano W Krakowie byłyśmy wróciłyśmy bez gipsu :) Te buty są beznadziejne po 3 min mała już nie ma ich na nogach, nie wiem co robić. chyba już wolałam ten gips. dziś nic innego nie robiłam tylko w kolko jej te buty nakładałam ;( ryczeć mi się już chce ... Jauśka - przy starcie samolotu i przy lądowaniu przyłóż małego do piersi - na jedzonko. esti- Ja uważam jak dziewczyny - do starej pracy. emilia- Dzięki za info :) Czyli moja umysłowowo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ważne pytanie! bo zapomnałam oczywiście ostatnio zapytać jak byłam u pediatry! jak to jest z badaniem grupy krwi dziecka? mam wpisane w książeczce, ze muszę zrobić badanie dwukrotnie zanim jej wpiszę grupę krwi, w szpitalu jej nie badali, więc nawet nie wiem jaką ma grupę, czy już teraz mogę sobie iść do labu, zapłacić i zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Przyszło mi dziś nosidełko :) Jestem zadowolona jak na razie. Co prawda na próbę tylko 10min po domu pochodziłam z małą. Ale jak na razie jest ok. Mała w nim nie wisi tylko ładnie siedzi na żabkę :) Małej też się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie, co do badania krwi, to czytam, że najlepiej poczekać 2 latka bo a) dziecku się może zmienić grupa krwi, i b) trzeba pobrać aż 7-8 ml a to dużo na maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Emilia, mój tez miał niska hemoglobinę, dostał żelazo, ale często ulewał, a czasami aż wymiotował i dzisiaj pediatra kazał mi go odstawić, chociaż ten lek jest z reguły bardzo dobrze tolerowany przez maluchów.Jeszcze 3 tygodnie i zacznę podawać mu inne posiłki i żelazo czerpać będzie z nich. Zapytałam też , czy nie za mało je. Okazało się, że bardzo dobrze, że są to małe porcje, bo szybciej taki maleńki żołądek trawi, a po podliczeniu okazuje się, że zjadł zalecaną dawkę dobową. Najgorsza jest noc, bo je 3 -4 razy, więc przygotowuję rząd butelek i podgrzewacz. No i muszę wyrabiać się, bo młody niecierpliwy i jak szybko nie dostanie jedzenia, to wrzask :) Love_fortune--i ja mam nadzieję, że wrócę do pracy tak jak Ty. Chociaż podobno czekają na mnie w lutym. Muszę jeszcze porozmawiać z dyrekcją. Izamaj--cierpliwości życzę :) Jatuska--szczęśliwej podróży! Pristina-- co dwie godziny powiadasz, u mnie tak jest od początku, ale za to jaka radość jak w nocy raz udało się wydłużyć przerwę w jedzeniu do 3 godzin :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopakowana jestem do konca rano tylko butelki i wszystko a pietra mam jak cholera - jakas panikara sie zrobiłam - czizas ide sie polozyc powoli choc watpie by mi sie udalo zasnąc odezwe sie juz pewnie z pl trzymajcie kciuki spokojnej nocki i do zas Trzymajcie sie mamuśki i Szkrabiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Ja ostatnie 2 dni jakas nietomna chodze, niewiem czy to cisnienie czy co, ale tylko bym spala.Niepisalam ale sledze wszystko na bierzaco. Esti wiadomo czlowiek chcialby zawsze honorowo postepowac, ale Ty musisz teraz brac pod uwage pdw dobro swojej rodziny i tu decyzja wydaje sie byc oczywista.Ja wybralabym stara prace. Jatuska napewno wszystko bedzie dobrze,Cv tez sie stresowala i wszystko bylo ok.A Ty to masz ten wyjazd chyba tak dograny, ze nie moze byc inaczej. Pristina o tej grupie krwi to powiem szczerze niepomyslalam, a przeciez powinno sie to wiedziec, zapytam pediatre jak bede na szczepieniu. Izamaj mi sie wydaje, ze to taki wiek poprostu i wszystkie dzieci tak maja, ja pamietam, ze z moim bratem tez sie pralismy, a najbardziej znienawidzone slowo przez moja mame to bylo zaraz.Trzeba przeczekac i tyle. Dziewczyny nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze juz po chrzcinach.Nawet sobie niezdawalam sprawy, ale tam w srodku to sie tak stresowalam, ze szok.Dostalo sie oczywiscie mojemu przez to, bo chodzilam cala podenerwowana.Na szczescie wszystko w miare bylo ok.Wiktorek w kosciele nie plakal, co bylo zasluga mojego, praca barkow i lulanie na raczkach przez tatusia hahahha.Jedzonko bardzo dobre, cala masa zostala, mimo, ze duuuzo rozdalam i dopiero dzis gotujemy obiad.Za to nie moglo sie obyc bez dyskusji na temat tego ze bez slubu bla bla bla.Najpierw w miare delikatne insynuacje a potem to juz walili prosto z mostu.Mam tu na mysli swoich rodzicow i tesciow.Troche mi to podnioslo cisnienie.W kosciele bylismy na 5, o 6 juz w domu, godzinke maly jeszcze podokazywal, potem juz cyc i spanie i pobudka rano o 6.Takze Wiktorek na medal. A u mnie znow brzydka pogoda sie cos zapowiada.Echhh kiedy to lato bedzie?Przeciez zaraz jesien sie zacznie. A moj M jutro ma 33 urodziny i bedziemy dzis z Wiktorkiem piec torta tatusiowi.Taka ogromna beze jakby z bita smietana i owocami, pyszne to jest.Mam postanowienie, ze jeszcze ten tort i koniec, nic wiecej nie pieke i zaczynam zdrowa diete. Buziole i fajnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuska szczęśliwej podróży, trzymaj się dzielnie:-) Fauletka pewnie minie, tylko czemu tak ciężko się do tego zdystansować:-) Kurcze jak tak o tym piszemy to wszystko wydaje się takie proste:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mi zamiast waga w dół to do góry, to ta kawka i coś do niej mnie gubi:-( Pocieszqm się, że mięśnie sobie wyrabiam i rzeźbię cialo i to będzie widać niedługo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) ja chwilowo w domku. mam dzis wizytę u pdiatry więc musieliśmy przyjechać. zobaczymy co mi powie dzis moja KOMPETENTNA:) Pani doktor. .. ehh..śluz w kupie cały czas obecny:( przesyłam zdj. Maksa na @ hiihihhi zbaczcie :D odezwę się po wizycie jak nie zwariuje bo blk cały czas remontują i nie wiem czy nie dostanę do głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa bylam na poczcie, ale duzy Twoj Maksiu i te oczy waaaw.Przystojniacha rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my dziś tradycyjna ładnie spałyśmy (oprócz wczorajszej nocy hehe) jadła o 20 i 21 poszła spać potem bobudka o 4:30 i śpi do teraz :) Mi Waga poszła w końcy w dół ale tylko o 2kg ;/ Od 3 dni boli mnie głowa - masakra jakaś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych bucików mamy je od wczoraj i już kurwicy dostaję - Mała na jedzenie obudziła się bez bucików , szyna leżała sobie obok , wiec założyłam znowu, rano jak wstałam Mała jedną nogę miała wyciągnięta a drugą miała wsadzoną do połowy - tą zdrową. Jeszcze się okaże że przez te buty to jej się pogorszy bo zamiast trzymacie stopę w takiej pozycji jak do chodzenia czy właśnie jak do butów to ona po 3-10min ma stopę w pionie i podstawy buta dotyka palcami. I ta chorą stopka i ta zdrową. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kasiula to sie umeczysz z ta nozka, u nas juz z nozka ok, lekarz byl w szoku ze tak szybko poszlo, kontrole mamy jeszcze 8go i jak bedzie wszystko ok to bedzie nasza ostatnia wizyta u wujka doktora :) jupi. Tobie zycze zeby jak najszybciej wrocila nozka do normy, bedzie dobrze, jeszcze bedzie na szpilkach smigac jak podrosnie ;) Pristina mojej malej badali grupe krwi w szpitalu, ma A rh - po tatusiu :) JaTuska panikaro :) bedzie dobrze, moze maly poplacze chwile przy starcie i ladowaniu jak cisnienie sie bedzie zmienialo,ale tak to pewnie przespi cala podroz :) trzymam kcuki zeby bylo wszystko dobrze Gratuluje udanych chrzcin dziewczyny :) ja juz naszych nie pamietam :P A co u nas? Mala rosnie jak na drozdzach, zaczynam jej po woli ubierac ubranka na 74, bo juz wszystkie wymienilismy na 68, dlugasna laska sie robi, a kazdy mowi ze ma dlugie nogi -wiec mowie ze po Mamunii :D Nocki w domku super, zasypia 20:30-21 i budzi sie o 5 rano a pozniej garujemy do 8 lub 9, natomiast na wyjazdach budzi sie dodatkowo w nocy ok.2, ale i tak jest do przezycia to wstawanie bo przerwa w spaniu tj ok 20 minut karmienie i odbicie i znowu spanko :D :D:D 17go idziemy na szczepienie, juz sie boje bo znowu tez straszny placz :( a normalnie to moja mala nie placze praktycznie w ogole tylko jak jej cos nie gra to mruczy i sie wierci stasznie :D placze tylko po kapaniu jak widzi butle bo ma chyba syndrom Pawlowa:) ale to jest tez do przejscia, zarzucam jej pieluche na glowe, tak zeby jednym okiem mnie widziala i karmie i pomruczy pomruczy zje, odbije i sadzam do lezaczka, posiedzi obejrzy wiadomosci, pogode i sport i jak zaczyna mruczec to do lozeczka i po zawodach :) A w piatek znowu wyjazd :) tyle km co moja maluda robi to tesciowka mowi ze jej robili jak moze mieli z 3 latka :) a ja jej wtedy mowie ze dziecka w domu samego nie zostawie a ja na tylku usiedziec nie potrafie :) 27go sierpnia mamy wielki zlot rodzinny - bedzie z 40 osob, ale wiecej, a co bobasow to masakra, z tego roku az 3, a z maja 2 :) no i we wrzesniu czeka nas wyprawa pod wojnicz na weselicho - goralskie (pierwszy raz bede na takim, juz sie doczekam nie moge). tylko te 5 kg na plusie mnie dobija:( Buziaki, lece lepic pierogi bo mala spi, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, wpadłam się przywitać, poczytuję Was ale nie zawsze mam czas pisać, mała ząbkuje, dobrze że w nocy pieknie śpi bo tego się obawiałam. Pisałyście o chustach, ja mam 2 szt. Jedną elastyczną a drugą na upały, cieniutką i przewiewną. Powiem szczerze że chusta ratuje mi życie szczególnie teraz jak mała ząbkuje. Jest niespokojna, w dzień tylko drzemie i się budzi z płaczem. W chuście natomiast wtula się i śpi jak aniołej a mnie ręce nie bolą, moge coś porobić. I nie targam wózka po piętrach, wygoda niesamowita. Ja jestem zachwycona. A jeżeli dziecko płacze w chuście to jest coś nie tak, może źle zawiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika wow juz zabkuje!!! ja myslalam ze te atrakcje to okolo 6 mc nas czekaja. Dziewczyny a ktoras przesiadla sie juz na spacerowke? No i jeszcze pytanie do tych co sie przesiadly i nie tylko :) czy ktoras ma wozek parasolke? BO chce zakupic na te nasze ciagle wyjazdy zeby nie tachac tej duzej kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!! wczoraj juz nie dalam rady napisac bo padnieta bylam wrocilismy przed 20 dopiero a tapet oczywiscie nie kupilismy :) ale za to kupilismy panele i ciuszki dla malej!!w tesco byly sliczne ogrodniczki z dzinsu przecenione uwaga .....na 20zl!!i 2pary cieniutkch spodenek za 10zl super przeceny w tesco w marino we wro!! co do kup dzieciaczkow to chyba jestem jakas dziwna matka bo sa dla mnie nie do wytrzymania!!az mnie na wymioty bierze!!wlasnie moj M ja przebiera z mega kupsztala!!:Djego to nie rusza!! co do chust to wlasnie zamierzam kupic i sie zastanawiam czy elastyczna czy ta zwykla!! martika ktora bardziej polecasz?? a tapety kupilismy na allegro!! kupilam takie: http://allegro.pl/otostyl-com-tapety-tapeta-firmy-ergis-najtaniej-i1732568780.html do nas do sypialni ten zielony zestaw a do pokoju malutkiej rozowy zestaw!!na zywa wygladaja slicznie bo w sklepie widzielismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj wstawaliśmy tylko dwa razy na jedzonko tzn. o 24 i 4. Mam nadzieję, że już tak zostanie na razie. Lepiej wstawać dwa razy niż cztery, jak to miało miejsce ostatnimi czasy ;) Dzisiaj szczepienie, na szczęscie tylko na rota, więc kłucia nie będzie :D Mała jeszcze sobie kima a ja już wszystko przygotowałam na wyjście. Pogoda nie za bardzo, niestety:( Aż się nie chce wychodzić z domu. Martika u jakiego ortopedy byłaś??? Bo my też musimy się udać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×