Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiula - a co jest twojej malej, ze miala operacje? Przepraszam, ale nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamea Witaj. Moja też miała najpierw tez stosowałam aphtin potem lekarz przepisał nam nestatyne. Pozbyłyśmy się już tego ale trochę to trwało Moja się urodziła ze stupką końsko szpotawą niestety nie miała jej ułożeni-owej tylko również od kości . (stopka była przekręcona i chowała się za łydką) Od 4 doby cała noga w gipsie co tydzień zmiana gipsu. w 3 miesiacu operacja - nacinane ścięgno Achillesa potem znowu gips 3 tygodnie i wczoraj nam zdjęli :) ale teraz 24h ma nosic szynę a wygląda ona tak : http://www.google.pl/imgres?q=szyna+ko%C5%84sko+szpotawa+butki&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=664&tbm=isch&prmd=ivns&tbnid=49MuZbBmzJSwRM:&imgrefurl=http://vigo-ortho.pl/node/6&docid=NmmJTm6PfRStvM&w=500&h=206&ei=L99CTtjXHYODOruw_McJ&zoom=1&iact=rc&dur=449&page=1&tbnh=74&tbnw=179&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:7,s:0&tx=67&ty=42 tylko że Julka po 3-10min zrzuca te buciki wyciaga stopki do połowy , a w nocy budzi się bez butków już. I mam meksyk. W przyszłym tyg jadę znów do lekarza i niech coś z tym robią... bo bym musiała co 10min co chwilę nakłądać te buty od nowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to kasiula pojechalas ze spacerowka:) niezla cena :D cos mi sie dzis kafe rypie!!wam tez?? cos sie wiesza nie moge odswiezyc bo cala strona wygasa..... ://///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari no coś ty tyle bym nie dała hehe ja kupiłam w ing spacerówka + gondola 1600zł mnie kosztowało A normalna cena to spacerowka jak widzisz na stronie 2050 + gondola 800zł Ale na szczęście jest bankujesz kupujesz i człowiek oszczędza :) Tak to bym na pewno tego wózka nie kupiła nigdy! Kupiłam również fotelik teutonia + baza łącznie za 506zł cena w Fido fotelik 506zł + baza 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja o mam problem z dodaniem postów trwa to całe wieki :) A na tej stronie fotelik + baza 849zł taniej niż w fido Ale i tak taniej niż kupiłam :)) o 340z ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari Przesyłam Ci link. http://www.bankujesz-kupujesz.pl/katalog/produkty/203/page/1/view/medium Ogolnie to polega na tym że masz konto bankowe w ING i zbierasz sobie punkty dają punkty za płacenie kartą , za odsetki na oszczędnościowym koncie i za coś jeszcze ale nie wiem ;p Bo mi tylko wpływają za to. I potem np jak ja kupowałam wózek za te 1600zł to żeby moc go kupić musiałam mieć 1600punktów. Przy każdym produkcie pisze ile trzeba mieć punktów. Najbardziej opłacają się te drogie rzeczy. Ja kupiłam już tam miedzy innymi wózek, fotelik, pralkę, zmywarkę, noże gerlacha. I się opłaca jednym słowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję, cieszę się ze podobają Wam się moje robótki.A mi sie też coś z Kafe dzieje, coś pewnie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjaa dzięki za odp. o tej hemoglobinie. Mój Mały ma 6.9 a od 7.5 jest norma. Lekarka mi mówiła, że do 7.0 jest taka granica dopuszczalna. Więc jakby tak patrzeć to aż tak źle nie jest. Ja też w ciąży wciąż miałam niską hemoglobinę i pewnie mały nie miał zbyt dużych zapasów. Teraz mam już w normie 8,4 przy tej samej granicy od 7,5. Ja też mam nadzieję, że to się samo unormuje, że to tak fizjologicznie jest. No ale zaradzić trochę trzeba. Póki co podaję ten Ferrum w dawce 2,5ml. Zobaczę jak będzie to tolerował. Za dwa miesiące kazała mi dopiero wynik powtórzyć. Wczoraj mi tak bidulka płakał, jak mu pobierali tą krew, że aż się boję tych szczepień za dwa tygodnie :-( Kasiula a Ty coś Małej podajesz na ten spadek hemoglobiny? Kurdę ja Cię Kochana podziwiam za tą siłę przy tym całym problemie z nóżką Małej. Ja bym chyba codziennie ryczała przy tej jej nóżce. A Ty jesteś taka dzielna. I bardzo dobrze, że Małej tylko to jest teraz potrzebne. A za jakiś czas tak jak dziewczyny piszą Julka będzie biegała w wyyysokich szpilkach ;-) Mój Mały się teraz przestawił znowu ze spaniem. Zasypia po 21.00 To znaczy tak jest już drugi dzień i nie wiem czy tak już zostanie. Dzisiaj obudził się po 3.00 na pierwsze karmienie. A tak to i nawet po 5.00 się dopiero budził. Ale wtedy zasypiał po 22.00 Ale chyba jak idzie wcześniej spać, to mi się bardziej podoba, bo coś mam z tego wieczora. A dzisiaj znowu mnie mąż wkurzył, bo przyszedł z pracy wykąpał się zjadł obiad, trochę posiedział z małym i to tyle. Resztę wieczoru się relaksował, a przed chwila mówi do mnie czy się poprzytulamy. A ja go opieprzyłam, bo nawet nie zajrzy czy u Małego wszystko ok jak śpi. No masakra z tymi chłopami. A ja jeszcze musiałam podłogę umyć, kanapki mu na jutro zrobić a ten luzik. :-( Uciekam, bo jeszcze muszę sobie zdjęcia do wywołania wybrać, bo jest promocja w naszej mieścinie ;-) Do juterka.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 na razie nic lekarz nie przepisał kazał powtórzyć , idziemy w przyszłym tyg i jeśli dalej będzie niska wtedy przepisze. Płakałam w szpitalu jak 1 raz byłam, i teraz jak już gipsik zdjęli i zobaczyłam stopkę pierwszy raz po operacji. Ale tam tyle dzieci jest co maja 2 nóżki albo nóżki i raczki wogole dzieci z takim problemami że się ciesze że moja ma tylko to. A w szpitalu jak byłyśmy 3 dni to dopiero się napatrzyłam. To moja to pikuś. Tak się pocieszam! Żal mi tylko tej mojej bidulki że się musi tak mordować Ale dzielna jest :) I oby te szpile przyszło nam kupić jak najszybciej hehe A tą szynę wypierdolimy daleko z tąd. Takie te chłopy są ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poczytałam o tych chustach i nosidłach ergonomicznych i dalej nie wiem co kupić....hihihi ja to jestem niezdecydowana!!!!maaaasakra mam mętlik w głowie!!! kasiula biedna ta twoja niunia z ta stopą!!mi na szczęście sie udało i miala tylko ulozeniowe!!nadal troszke ja przekzywia ale juz tylko odrobinke a tez nas straszyli ta stopa szprotawa!!ale ortopeda rozwial wszystkie watpliwosci!!trzymam kciuki za twoja niunie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari, ja też często nie moge się zdecydować, lubię się wtedy poradzić kogoś. Dziś zamówiłam sukieneczkę do chrztu dla Paulinki, męża pytałam co myśli bo znalazłam kilka ładnych a on oczywiście: "Jak Tobie się podoba to mnie też" no i do siostry zadzwoniłam, pomogła mi wybrać:) Ja też uciekam, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wygląda na to że 1 jestem hehe Moja mała jadla o 21 potem dopiero o 7 rano - nie wołała ale jej już dałam butlę - i śpi dalej Wczoraj jadła po 5 i potem chyba koło 8 czy 9 wydaje mi się że wtedy ta noga w gipsie była obciążeniem i jadła wcześniej. A teraz jest spokojna i śpi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - trzymam kciuki za twoja myszke. Ja tez kilka razy bylam w szpitalu z moim synkiem. NA poczatku ryczalam, a jak zobaczylam, jakie chore sa dzieci na oddziale, to dziekowalam Bogu, ze u nas tylko problemy z watroba. Emilia - rozumiem Cie w 10000%. Ja oprocz malucha mam jeszcze 2latka, ktory czasem jest przeslodki, a czasem potrafi niezle dac w kosc. Do tego caly dom na glowie, pranie, prasowanie, obiadki, etc. I maz tez nie rozumie, ze wieczorem nie tryskam ochota na przytulanki.... Takie te nasze chlopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:-) Martika cudne te twoje szydełkowe ubranka. A jakie już masz dzieciaki duże? Nowa mamuśka witaj, a i wiem coś o małej różnicy między rodzeństwem:-) Przygotuj się na niezłą jazdę. Ja tylko mam nadzieje, że moje pociechy jak dorosną będą w bliskich relacjach;-) Kasiula trzymam kciuki za twoją maleńką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka taka sobie, pobudka po 1 i cycuś, potem o 3 butelka. Pierwszy raz tak wczesnie butelka, no ale coż po cycusiu jesC się chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj - witaj! Jaka masz roznice wieku miedzy dziecmi? My chcielismy mala, zeby dzieciaki mialy fajne relacje, ale ciekawe, jak ja to wytrzymam ;) Robotki szydelkowe naprawde przesliczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiula ja mam lozeczko malej w sypialni ale to dlatego ze mamy tylko 2 pokoje, a miesiac przed tym jak zaszlam w ciaze kupilismy nowe meble do sypialni i narazie nie mamy zamiaru sie z sypialni ewakuowac:) poza tym wygodniej mi do niej wstawac w nocy. Moim zdaniem spokojnie mozesz wyeksmitowac malego lokatora, a masz nianie elektryczna? agnes71 udanej podrozy :) mamae witaj :) martika sliczna dziewczynka, a jaka ma fajna czape :) ja na szydelku to tylko umiem sciereczki do kuchni robic :) jedyni szycie i robienie na drutach mi wychodzi :) ale w koncu nie mozna umiec wszystkiego:) ale Ty widze ze utalentowana:) kropeczka udanych chrzcin i dobrej pogody przede wszystkim annjaaa moja tez ulewa czasami jak na brzuszku lezy, ale podkladam jej pieluche, popuszcza boki, pobeka i jest ok :) wtedy tez lepsza kupka idzie :) esti moja tez tak robi grzechotka, tylko ze ja jej grzechotki narazie daje pluszowe, noawet jak nie trafi do buzi zeby ugryzc to sobie krzywdy nie zrobi, jakby ktoras miala ochote to w pepco sa po 7,99zl takie grzechotki :) kari86 ja tez sie nad ta parasolka zastanawialam, tylko ze mnie te pojedyncze kolka z przodu nie rpzekonuja,za to w baby deigne travel sa podwojne, ja mam taki metlik w glowie ze masakra, a cos kupic trzeba a nie chce byle badziewia. mamae na plesniawki najlepsza pieluszka namoczona moczem dziecka. A u nas standardowo, zasnela 20:30, pobudka o 4 ( bo tatus osiol wlaczyl swiatlo bo zaczal czegos szukac w szufladach- normalnie sie wscieklam)nakarmilam mala i pospalysmy do 7, a teraz mloda znowu spi :) wczoraj dala mi tak popalic ze nie wiedzialam jak sie nazywam na koniec dnia. Wsciekla bylam na maxa. Moja przekreca sie na bok, a w jakiej pozycji ostatnio spi to masakra, jak uda mi sie zrobic jej zdjecie to wrzuce na nasza poczte:) Lece robic zaprawy:) trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo 2 lata:-) Teraz mają 9 i 7. Pierwszy jest Kuba a potem Pati. Bardzo był zazdrosny jak się pojawiła. Do teraz czasami jest, ale to normalne, że rywalizują, tylko czasami trudno wytrzymać nerwowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izamaj, no u nas rocznikowo tez bedzie 2 lata. Ogolnie jestem w szoku, bo starszy nie jest zazdrosny o mlodego. Bardzo sie nim opiekuje, ciagle przytula, caluje, Ciekawe, kiedy mu sie odmieni ;) pewnie jak maly zacznie raczkowac i zabierac zabawki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mamy lepiej jak jest większa różnica wieku:-) Moje dzieciaczki bardzo się cieszyły na braciszka i teraz też jest super. Jak robię butelkę a mały płacze to Kuba bierze go, żeby już tylko nie płakał. Dzisiaj idę po ubranko na chrzest, czekałam tak długo ze względu na pogodę, ale ma być upał w niedzielę na południu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i miałam sesję zdjęciową z brzuszkiem i dzieciaczkami i nawet mąż się załapał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×