Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Mój mój po slubie zrobił mi, że tak powiem miły gest...bo pisałam wcześniej, że tez wyjeżdżał, co prawda najdłużej bu było 1,5 miesiąca, da się przeżyć, ale w jednym roku nie było go ze 3 miesiące, a to już trochę jest...Ja źle znosze dłuższe rozstania, nie chodzi o tesknotę, bo to wiadomo, ale ja po prostu jakoś szybko się odzwyczajam, zaczynam żyć swoim życiem, a on jakby stawał się mało ważny. Wiedział, że tak jest, więc powiedział w pracy, że wolałby nie wyjeżdżać, a że miał na poziomie szefostwo, to nie wysyłali go na siłę i przestał wyjeżdżać :). Bardzo miły gest, bo widać że faktycznie nie chciał się ze mną rozstawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno sie bedzie cieszyl jak sie dowie i pewnie bedzie zalowal ze od razu nie wrocil do domu tylko najpierw do rodzicow pojechal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie dramatyzuj moze nie tyle nie teskni co juz byl tak zmeczony ze wolał przed spotkaniem z toba odpoczac i sie wykappac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno ci sie denerwowac a ja zabraniam ci sie smucic poczekaj do jutra a napewno sie dowiesz dlaczego najpierw do rodzicow pojechal a nie do ciebie. To jak piszesz ze nie zadzwonil to skad wiesz ze do domu nie przyjedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sam wracal???? Moze w drodze powrotnej cosik wypil i nei chcial bys go pijanego widziala??? Nie martw sie jutro napewno ci wszystko wytłumaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz hustawki nastrojów to calkiem normalne w ciazy i to ze masz zal to tez po czesci przez ciaze bo pewnei normalnie az tak by cie to nie ruszylo to tylko hormony. Pogadacie jutro moze mial wazny powod zeby u nich zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z ciaza myslimy ze jutro wyjezdzaja ale jak jest to nie wiem nie pamietam:/ u mnie nic nowego siedze nudze sie obijam sie i nawet z moja mala wzielam sie za kolorowanki heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ja jak mi testy wychodzily pozytywnie to bylam pewna i przy 2 ciazy mialam taka sama malo widoczna kreske i wlasnie ta mala widoczna kreska za tydzien skonczy 2 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty msama musisz zadecydowac jak i kiedy powiedziec im o tym. U nas jakos tak samo wyszlo zreszta z 2 ciaza juz wszyscy podejrzewali ze bedziemy chcieli dziecko wiec nie trzeba im bylo mowic a z kolejnym tez jak zobacza to sie dowiedza.' A z pierwszym moze wezcie zaproscie waszych rodzicow na obiad za tydzien w niedzile i powiedzcie im wtedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobisz jak zechcesz jakbys im tego nie oznajmila to i tak bedzie piekna chwila dla nich i dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super gratuluje wam serdecznie i mocno tryzmam kciuki zebys juz na usg cosik zobaczyla:) a teraz uciekamm lulac Dobranoc :* PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :* ja na chwile, niestety nie czytalam was bo nie ma czasu :( u mnie wszystko oki, nie milam czasu pisac do was(maz ma juz urlop. zakupy i caly stres przed urlopem, no i dni plodne sa :P) odezwe sie po urlopie papapapapapapapapapa 3mam kciuki za wszystkie staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Poszłam do gin w 15 dniu cyklu, żeby zobaczyc czy moj pęchezyk w ogóle wzrasta (miałam naprawde duze wątpliwosci co do prawidłowosci owu i tego czy prawidłowo przebiega) okazało sie ze ma 17 mm. Kazał przyjsć mi raz jeszcze w 19 dniu zeby sprawdzic w takim razie czy peka - w 19 dniu na badaniu juz go nie widział co znaczy ze peknał. W 14 dniu kochałam się z chłopakiem, boje sie ze moge bycw ciazy proszę o wyrazenie Waszej opinii. Pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie wytrzymala tak dlugo:) jakby bylo tak cudownie to odrazu bym mu sie sie wypaplala:D a ja w nastepnym tygodniu rozpoczynam nowe starania :) oby sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilke bo przygotowuje sie do urodzin moje go M bedzie az 20 osob to dosc sporo :) ale damy rade. mi sie zaczely mldlosci maakra dziewczyny ale dam rade ❤️ zycze wam milego dnia a i ciaza czy... nie mialam zadnego plamienia ani przd ani po ani teraz ani nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika super ze sie cieszysz my razem z toba sie cieszymy:) oby kazdej z nas wyszly takie piekne kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×