Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota25xo
...a jaki to topik eviki jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A u mnie niespodzianka, chyba niespodzianka ;). Powinnam dostać okres w czwartek ewentualnie piątek, a nie mam go do dziś ;). Nie robiłam jeszcze testu, bo dopiero dziś wróciliśmy od rodzinki. Planuje zrobić w czwartek, tydzień po terminie. Trzymajcie kciuki! :) Co tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Mam pytanko do Was.Dzis mam 21dc a temp mi ni podniosla sie mam 36,4 zastanawia mnie to czy nie bylo owulki i dlaczego mam taka niska,miesiac temu to w tym czasie mialam 37,1 ale juz pozniej przed okresem spadla.Doradzicie mi cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FORUM PRZENIESIONE
na: "Czy się udało? ..........staraczki wrzesień 2010". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam pytanko wydaje mi sie ze moge byc w ciazy... nie planowanej. jestem na 20 dniu cyklu , piersi mnie bola od juz 5 dni, 2 dni temu mialam delikatne plamienie z rana.. jednorazowo, nigdy mi sie nie zdarzylo w polowie cyklu... za wczesnie na test a ja juz nie moge wytrzymac i szukam odpowiedzi... dowiedzialam sie o temperaturze w pochwie ktora podnosi si ei utrzymuje przy ciazy, nie mam porownan, dzis pierwszy raz zmierzylam temperature 37.7, utrzymala sie taka przez caly dzien, wiem ze sprawdza sie tylko rano ale chcialam sprawdzic z ciekawosci... jak czytalam rozne wypowiedzi to dziewczyny mowia o temp o 37.4.. jak mozna rozroznic temperature w pochwie po owulacji ktora tez jest podwyzszona od ciazy.. ktora bedzie wyzsza?? czy nie ma roznicy. dodam ze jakbym byla w ciazy to bardzo bym sie cieszyla :) do okresu jeszcze ponad tydzien, co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pomożecie ziinterpretować wyniki?? lepkość wzmożona pH 8,2 ilość plemników w 1 ml nasienia 197,500mln procentowo plemników ruchliwych 60% liczba plemników wpw 150-180 wpw hyperkineza 40% plus normokineza hypokineza 1 plus hypokineza 2 20% akineza(0) 40% po 24h hyper plus normokineza(4+3) 5% po 24h hypokineza (2+1) 10% po24h akineza(0) 85% leukocyty w preparacie bezpośrednim 0-3 wpw erytrocyty w preparacie bezpośrednim 0-2 św.wył.wp nabłonki w preparacie bezposrednim nb bakterie w preparacie bezpośrednim nieliczne kom.spermatogenezy pojedyńcze ilość nieprawidłowej budowie ok 10% bede wdzięczna kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :P hehhe wszystkie polazly do eviki na forum:D :D ja zostane tutaj bede pilnowac zeby nas nie okradli :D :D :D u mnie nic sie nie zmienilo pozatym ze cykl mi sie "rozwalil" ale w tym mies. powazne starania sa i zobaczymy jak bedzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa..................
Witam Postanowiłam do Was napisać bo sama nie wiem co myśleć....dziś powinnam dostać okresu...zamiast tego mam bardzo obfity, mleczno-biały śluz.troszkę bolą mnie piersi i czasem mam napady gorąca.Dodam, że staramy się o dzidziusia od września br. Ostatnio boli mnie prawy jajnik( takie kłucia).Nie jest to jakiś straszny ból ale dość nieprzyjemny. Od 5 dni mam zgagę, chwilami bardzo odczuwalną. Czy to może być ciąża??? Proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka---> Nie piszę już tu, bo przestałyśćie tu wpadać :P. Ale teraz będę zaglądać :). Mówisz, że starania macie ;), my od wczoraj też :). A co masz na myśli, że ci się cykle rozwaliły, masz mocno nieregularne? Niecierpliwa---> Dużo mlecznego śluzu, to dobry objaw, że może jesteś w ciąży ;). Jak najbardziej możesz być w ciąży, skoro się stracie, ale z testem radzę poczekać najlepiej z tydzień jeszcze, no chyba że jakieś konkretne objawy Cię dopadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...pisalma juy wzyej jak moje ostatnie cykle wygladaja, tak zaczelismy intensywne starania co 2 dni caly mies hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżulka12
Ja dziś wykonałam Pink test - widoczna druga kreska. Po godzinie Quick Vue - negatywny. Co to oznacza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżulka moze pink test jest bardziej czuły niz ten drugi za kilka dni powtorz jeszcze inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...ale nikt nie ma zamiaru zostawiac tego forum heheheh ja nie wchodzilam bo nie milam kompa a potem neta, ale teray juz wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia tez sie ciesze, ale meczylam sie przez te dni bez neta heheh ale mam problem z pisaniem bo klaw mam niemiecka przestawiona na polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech do tego sie szybko pprzyzwyczaisz:P ja tez jakbym nie miala neta to bym chyba oszalała:P Odk iedy poczeliscie starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia... starania od jakis 4 mies, ale to raczej nie mozna bylo w 100% nazwac staraniami, w tym mies od piewszego dnia skonczonej M dzialamy co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie o to mi chodzilo tylko ze od ilu to od tyg czy dopiero kilka dni takich pożądnych starań To dobrze to teraz wam sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulka12
Testów juz raczej chyba nie będę robić, bo rano byłam na poziom HcG z krwi. Wyniki b ędą w poniedziałek. Czy mozliwa jest druga kreska w przypadku braku ciązy? Oba testy mają taką samą czułość 25 ml..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulka sa niektore choroby albo za wysoki poziom jakiegos hormonu ktore fałszuja wynik, ale na twoim miejscu o tym bym nie myslała bo to moze jakis test wadliwy byl wiesz wszystko jest możliwe:) nie martw sie i poczekaj spokojnie na bete:D a ile ci sie spoznia@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×