Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

gosia...piszesz ze juz kiedys milas dosc spore spoznienia okresu, wiec moze cos z hormonami...a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
ostatnio wymiotowałam, ale to chyba przez grypę bo jeszcze 3 osoby z domu były chore i wymiotowały, brzuch mnie bolał, ale już jest ok. U lekarza nie byłam. A jakie objawy bym mogła jeszcze mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ale pomysl sama ile jest wpadek? masa, a ci co wpadaja to raczej nie maja sexiku codziennie ani co 2 dni tylko raz na kilka dni raz na tydz:P:P a pozatym ja planuje wpadke...do konca roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
Lat mam 18. Jak przestałam brać tabletki anty to zaczęło coś się spóźniać. Ale czy to możliwe ze ponad miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ...anie ma co doszukiwac sie objaw...a kiedy milas ostani sexik... ...wiesz ja np dowiedzial sie mies temu ze mma cyste milam bardzo skape miesiaczki i moj gin powiedzial ze cysta moze wogole zachamowac miesiaczkowanie...wiec lepiej idz na wizyte do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
Seksik to codziennie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ...18 lat to raczej normalne ze miesiaczka sie spoznia, a sama mowiasz ze przestalas brac anty i sie okres spozniac zaczol to jaknajbardziej normalne wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a skąd wiesz jak często oni mają seks, ci co wpadają? :D. jak wręcz myślę, że mają odwrotnie, że często :D. no tez mnie nieco zdziwiło, że jeszcze nie wpadliśmy ;), ale też to jest norma...moja znajoma, nie wiem jak ona to robiła, ale chyba jest wróżką ;), ale od zawsze miała mega rozwalony cykl, przez kilka ostatnich lat bez zabezpieczenia, omijała płodne, tylko jak ona wiedziała kiedy są płodne, to nawet ona nie wie (przy nieregularnych mocno) :D, no i nie wpadli...a jak chcieli dziecko, to już w 2 cyklu wyszło, dodam że nadal nieregularne miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia...hhehe to ty madra jestes..sexik codzinnie ale anty nie biezesz...tzn chcesz byc wcizy czy jak bo ja juz nie rozumiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w wieku 18 lat powinnaś mieć regularne, no chyba że późno zaczęłaś miesiączkować...trudno radzić tak na forum, radzę pójść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2233
Używamy gumek, od anty podobno się tyje i źle się czułam dlatego przerwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotak...a skad wiem...a stad ze ci co wpadaja to przewaznie sa tylko para i nie mieszkaja razem wiec czesto nie ma gdzie byc tego sexiku :P:P:P:P ..... hehhee a tak sie smieje:P:P no ale pomysl nie tak jest... wiesz my mielismy przerywanca dokladnie 3 lata...(dokladnie niamal co do dnia :P:P:) i tez jakos nic a sa osoby ktore zaszly przez przerywany sexik i co kupa nie ma reguly:P:P: na nic chocby nie iwem jak sie strac nie ma recepty :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia...zapisz sie na wizyte u gin co... po co masz sie denerwoawac myslec co i jak...gin rozwiej twoje watpliwosi i przepisze cos na cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci dorcia powiem, ze ja nie wierzę w te masowe wpadki przy zabezpieczeniu :D, my kilka ładnych lat zawsze z gumką, ostatnie 2 lata prawie nie uważaliśmy i ani razu nawet podejrzenia nie miałam, że może ciąża :D. No ale różnie jest, znam osobę która twierdzi, ze wpadła przy pierwszym razie ;). Raczej nie kłamie, ale jeśli chodzi o te kwestie, to nie ma co tam mocno ludziom wierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje mnie też ta niedelikatność ludzi, my jesteśmy 2 lata po ślubie i już gadanie wielu kiedy, kiedy i że się ociągamy...ok nie rusza mnie to, bo dopiero niedawno zaczęliśmy myśleć o dziecku...a co jakbyśmy od 2 lat się starali i nic, przecież na prawo i lewo się tego nie rozgłasza,ludzie nie mają wyczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi maz wczoraj opowiadal ze jakis tak znajomy z praczy jest szczesliwym tatusiem po pierwszym razie:D :D poprostu kobitka zapomnila brac anty i pierwszy ich wspolny sexik zaowocowal:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest...ja jak bylam w pl moja mama byla przekonana ze jestem w ciazy i dlatego zostajemy na swieta w at :D nic powiedzial jej ze na 100% nie jestem i tyle ... ale wnerwia mnie to dopytywanie kiedy i kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już niedługo nie będą nas pytać dorcia, bo będziemy w ciąży :D u mnie owulka w natarciu, charakterystyczny ból czuje, ale krwawienie jeszcze nie ma. też masz bóle w owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z tymi wpadkami to jest roznie...moj M tez sobie wpadl przy zazywaniu anty i teraz nie jest wstanie pojac jak to jest ze u nas nadal cisza :P:P jego brat tez sobie wpadl 2 lata temu z przerywanca:P:P i badz tu madry :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakie sa moje bole owul :P:P:P... ale piersi z dnia na dzien coraz bardziej bola wiec plodne dni juz sa a owulke mysle ze gdzies kolo niedzieli lub pon bede miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem sceptyczna, co do wpadek przy regularnym braniu anty ;), bo przerywany to jednak co innego...a fakt przyznaję trzeba mieć niesamowitego pecha żeby wpaść przy pierwszym razie, albo po roku starań zdrowa para nie może zajść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no tak te twoje piersi ;). moje są jakieś nieczułe :D, no kompletnie nic w żadnym dniu cyklu. za to brzuszek teraz konkretnie czuję, bardziej niż w okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a Ty miałaś jakie badanie, że Ci wykrył tę cystę, bo coś pisałaś, że to nie było USG? Ja to trochę odetchnęłam po USG, że tak pięknie wszytko, mój mąż też, niby wiedziałam, ze raczej ok, ale czasem jak coś dopiero zaczyna się dziać, to się tego nie czuje...tylko wyczytałam, że mam dość małą macicę dł. 51mm ;), ale ginka nic nie mówiła, że jest mała, więc chyba lepiej nie czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...heheh ja sie wlasnie z mojego smieje ze jego ex chcila zeby jej zrobil dzidzie i tyle bo inaczej to on by sie nie zgodzil bo az tak dlogo nie byli ze soba, szybki slub kupno mieszkania dziecko...i jeszcze szybszy rozwod i tak to sie konczy... co do brta mojeg m to oni po dobrych kilku latach przerywanca wpadli ale to i dobrz e bo inaczej pewno dalej bylby wiecznym kawalerem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dorcia pół żartem pół serio ale nigdy nie wiadomo, jak było...mam teraz taki przypadek, dziewczyna ma policystyczne jajniki, wiele lat leczy, bierze anty i też wpadli niedawno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym za nic w świecie nie mogła zrobić tego, no ale są laski i to często z pozoru nie głupie, które tak robią, tylko kto się do tego przyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×