Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka...bo aj niewiedzial ze juz juz siweta ida :D tak ajkos ich w tym roku nie czuje :D :D e tam nie biore do siebie:P tylko badam i zapisuje coby gin pokazac ...a testow nakupilam w pl a ze narazie koniec staranek to lepiej wykozystac jak juz sa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje bys teraz miala ??? to pozno troche ale w sumie ty masz dlugie cykle. Zrob ten test i bedziesz miala chociaz jedno z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szybko sie zbudzilas z tymi prezentami:P nie ma co moje juz czekaja zeby je pod choinke połozyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zaczynam pakowac :D dla rodzicow robie kalenadarz rodzinny z fotkami wszystkich...siostrze prez juz zapakowalm drogiej zaczne pakowac jeszczce cos dla brata kupic i gotowe do pl :D a mezowi mysle ze cos kupie jego ulubione marki boss byle nie perfumy D :D a sobie jaks ladna kiecke na swieta :P . do Srodyu bede gotowa z prezentami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...heheh mma nadzieje ze test dzis wyjdzie negatywny :P bo przeciez od kilku dni wg testow mam owolke :P i odetchne jak bedzie jedna krecha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maz jeszcze z pracy do domu wraca a potem tez ma jechac do znajomego i podac prezenty dla swojej rodz. w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota a moze to bylo tak ze mialas dwie owulki jedna za druga tak tez sie moze zdarzyc tym bardziej ze nie mialas wczesnie owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie w google wpisalam i dziewczyny sie wypowiadaja ze moze byc dzien po dniu owu po owu kto wie moze bedziecie mieli podwojne szczescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole takie podrzucac pomysly niz ze cos jest nie tak :) przynajmniej zabawniej jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak monia ;). a poważnie ;), to moim zdaniem dorcia, to po prostu zwalczanie cysty troszkę potrwa, niby to nic takiego, ale objawy mogą być różne...także nie ma co się przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnei wszystko mozna pod to podłozyc ale nie zamartwiaj sie teraz tym zeby miec spokojne swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze wszystko moze byc wina cysty....nie nie gin nic nie mowil ze testy moga zle wychodzic...ale ja jakos do siebie tego nie biore tylko sie smieje do meza ze jestem pladna jak nikt inny bo codziennie owulka :D :D :D...ale prawde mowiac wogole nie wierze w te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rób te testy jak lekarz kazał, ale nie bierz tego do siebie, tylko staraj się na spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak robie...skoro wychodz pozytywne mam nadzieje ze powie mi dlaczego...dofra chyba che mi sie siku :D wiec ide :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal 2 krechy mocne:D :D heheheh normalnie w glowie sie nie miesci :D 5 dzien owulka wg testow a dzis zrobilma innej firmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e napewno nie ...bo niby od kiedy ...niemozliwe.. syski mnie bola od 12 ale tak bardzo bardzo slabo dzis 20 dc i tak samo bola a na owulke zawsze byly wieksze i okropnie bolaly ... mysle ze nadal owulki nie ma i w tym mies a cysta nadal miesza u mnie ile sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś pewna dorcia? ;). Skoro nie wiesz kiedy owulka, to może właśnie dobrze trafiliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×