Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

heheh oby :D :D migotaka czytalam ze gdzies kolo niedz jak cos testujesz:P:P:P 3mam kciuki zeby bylo tak ajak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, że na 90 proc. się nie udało :D trochę mlecznego śluzu, zero objawów, jak zawsze przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale cykl raczej 26 dniowy nie będzie, jak ostatnio, bo wątpię że jeszcze dziś dostanę, no ale u mnie norma to 28, 29 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najwazniejsze ze plamienia nie ma bo mylece bylo :) niom o tescie to conajwyzej za 5 dni mozna myslec:) ...tak sie ogonilam po miescie z kolez. ze padam :D i wogole malo spalam ale przezyje moj m biedzniejszy po spal niecale 5 godz a w pracy 11 godz wsumie dzis ma byc pidulek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spać! pisać!:d ja dzis ogarniam szalas:D choinke musze rozebrac, pranie porobic, no i popoludniu do lekarza pojechac:) moje cele na dzis:P no i mam jeszcze jeden wieczorno-nocny:D a co tam u Was muffinki moje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobitki! :) ri, jak tam Twój szałas, ogarnięty już? ;) monia, odezwij się! dorcia, aniula, co tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie!!!!! ri ogarniaj ogarniaj cele trzeba spelniac:P u mnie w sumei dobrze mdłosci nei mam z czego sie ciesze:D dzis moje male szczescie włoożylo sobie tic taca do noska naszczescie dałam rade i wyciągłam:) migotko co u ciebie??? dorota dlaczego sie nei odzywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U monia, to młoda dziś Ci rozrabia ;), pewnie już jej się tor znudził ;). U mnie ok, bez rewelacji ale ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie rozrabia 1 raz jej sie to zdarzylo i obiecala ze wiecej tak nei zrobi:) a tor ma złożony bo nie ma miejsca zeby cały czas byl rozłożony, ale moze juz neidługo dzis moj mąż idzie ogladac 2 pokojowe mieszkanie i moze niedlugo sie przeprowadzimy:D a jak twoja nauka idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mi się zdaje, że wy mieszkacie na Śląsku? a mogę się dowiedzieć ile u Was wynajem kosztuje? no jak będzie drugie, to koniecznie muszą być 2 pokoje ;). nauka średnio dziś jeszcze nie zaczęła, a wczoraj też mało, jakoś w zeszłym tygodniu było lepiej ;). to dobrze że badania sprawnie, a już 1 lutego do gina, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dolnymśląsku mieszkamy teraz płacimy 600z czynszem za jeden pokój, a jak sie uda to bedziemy wynajmowali za 640 2 pokoje. tak 1 lutego znow zobazcze moje malenstwo:P. To ucz sie zebys egzaminy pozdawała:) a jak dzis przeczucia po staraniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dość tani wynajem, a te dwa pokoje za 640 zł, to tym bardziej... no idę zaraz się uczyć ;). przeczucie tak jak wczoraj, że nie :D, dziś mam 28 dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jestes tak pesymistycznie nastawiona???? trzeba myslec ze bedzie dobrze;) bo bedzie wiem ze nie jest trudno sie nakręcić ale tez mozna sobie troche pomyslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podchodz ani na tak ani na nie bądź pośrodku i nie pisz ze wiesz ze nei zaszlas tylko ze czekasz na @ :)a czy przyjdzie czy nie to sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na prawdę jestem jeszcze przed terminem, więc jeśli jutro nie dostaną, to się zacznie kombinowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t oczekaj i nei kombinuj jak nie bedzie po 29dc t oczekaj do 30 albo do 31dc i wtedy zacznij kombinowac albo poprostu zrob test;) a narazie to trzeba przezyc jakos kolejny tydzien zimy:/ nie wiem czy ci pisalam ale nie biore witamin i nie mam mdłosci:) i czasem moge cos zjesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×