Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ale fakt ze test lepiej robic kilka dni po terminie @ czytala gdzies ze 70% ciaz usowane jest z organizmu wraz z @ straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla naiwnych
Policz sobie ile to jest 4 - 5 tygodni od zapłodnienia! To proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota, właśnie głównie dlatego ja robię test po terminie, właśnie najlepiej nawet tydzień...ja słyszłam o 50 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wyglada na to ze mam urojona ciaze hmmmm super....... a niech ci bedzie wcale nie mam zamiaru wyprowadzać cie z tego błednego myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla naiwnych
Zresztą ja tylko przekazuję słowa LEKARZA z duzym stażem, który sie śmieje z wykrywania ciązy po tygodniu lub dwóch od stosunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem mam gdzies kto co mysli o tym ja wiem swoje i kazda z was traktuje to jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monopol(((((999999
hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie monia... to fakt lekarze często zalecają robić najwcześniej testy tydzień, dwa po terminie...ale to nie znaczy, że test nie wykaże ciąży w dniu spodziewanej miesiączki, bo z tym bywa różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90808080808080990
glupie pizdy ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla naiwnych
Jesli już moniko komuś każesz robić testy to rób to z głową, bo to co innym doradzasz jest zwykłym wyrzucaniem pieniędzy, Z tego co tu bazgrzesz to nie masz potwierdzonej ciąży u lekarza, a zresztą na internecie mozna pisac największe bzdury, wystarczy parę naiwnych, zwłaszcza jak się siedzi codziennie i wciąga w te chore klimaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze masz:) zbieraj zbieraj bedzie album:) ja gdy bede i o ile bede w ciazy chce wszystko zbierac i kiedys dac dziecku np na jego 30 urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla naiwnych
Co innego liczyć ciązę, a co innego wykryć ją. A wykrywa się po 4-6 tygodni od ZAPŁODNIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia18xd
hej ja.... jutro się okaże czy jestem a tak bardzo się boje....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla naiwnych
Jesteście naiwne, naprawdę, żal mi dziewczyn, które zamiast iść do lekarza karmią się newsami jakiejś internautki, nudzącej się w domu. Szkoda mi życia na czytanie wypocin jakiejś baby nudzącej się w domu i wymyslającej sobie ciążę.Nie macie lepszych zajęć? Szkoda czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas wie ze test robi sie w dniu spodziewanej @ najwczesniej mi tak wyszedł i nei mam zamiaru wam tego udowadniac, a co ja pisze to kazdy moze sobie z tym zrobic co chce nawet jak pisze zeby test zrobila dzis to moze powiedziec ze ma to w du.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktos ma problemy psychiczne chyba ze pisze tu i nawet go to nie dotyczy ach zbieram Klaudusi album tez zrobilam i dalej zdjecia zbieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla naiwnych.... jakbys faktycznie wszystkie nasze wypociny czytala to bys wiedziala ze bymal u lekarza i potwierdzil ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla naiwnych
Jak nie masz pojęcia co mówisz, to lepiej zajmij się czymś innym, a nie poradami dla nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla naiwnych
Twój lekarz jest w Twojej głowie, Moniu. LECZ SIĘ. przestrzegam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×