Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Ania, dokładnie, nic wyliczenia tu nie dadzą, tym bardziej, że masz regularne cykle, konkretne starania bez kombinowania i musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam 2 testy zachonikowane, niech sobie czekaja spokojnie na swoj czas :) Pozdrawiam i ściskam! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!!!!!!!!! Jak tam samopoczucie ciężaróweczki moje i starające się?????????? Ja byłam na wizycie 23.08. wszystko dobrze cc będę miała 8 września. Mój maluszek waży 2950g i mam nadzieję że przez te 2 tyg jeszcze przybierze na wadze:) Pomódlcie się za mnie żeby się wszystko wcześniej zaczęło już mi się nei chce czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, to już tak blisko! Na pewno jeszcze przybierze - bedzie mały klopsik! Zrobiłam wszystkie badania i szok! W życiu nie miałam takich wyników, tarczyca zdrowiutka, wszystkie hormonki książkowe, a co najważniejsze: PROLAKTYNA 101,6!!!!!!! spadła z 717,7 w 2 miesiące! Nie macie pojęcia jak cudownie się czuję! Dziś idę świętować! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) monia, no to już tuż :). ale jak masz mieć CC, to chyba lepiej żeby się akcja porodowa przed 8 września nie zaczęła, bo wtedy być może byś musiała rodzic naturalnie? ania, no to wspaniale, a nie mówiłam że z tarczycą, to raczej na wyrost Ci powiedzieli, teraz to mało kto nie ma podejrzenia, że ma coś nie tak z tarczycą ;), no i prolaktyna też pięknie Ci spadła :)...nic się nie martw tylko ostro się bierzcie do starań i efekt będzie :D A u mnie chyba ok :), wczesna ciąża, więc trudno coś konkretnego powiedzieć...w środę mnie głupia lekarka nastraszyła, ale napiszę o tym później, bo już nie chce do tego wracać...beta HCG robiona w środę pokazała 5, 6 tc, choć na USG wychodzi dopiero 4 tc, więc trochę ta rozbieżność mnie martwi, ale inna już dobra lekarka powiedziała, że to się mieści w granicach rozbieżności, więc mam się na razie nie martwić...drugą bete HCG zrobiłam w piątek, a wynik odbieram w poniedziałek...A tak ogólnie czuję się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko u mnei wszystko jedno czy poród się zacznie czy nie gin powiedział że cc i tak będę miała a naturalnie już nie urodzę:/ A nie ppatrz na tyg ciązy puki co bo ciężko się połapać. Wszystko jest dobrze i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, rozumiem, a jak się czujesz? :), Młoda idzie do przedszkola? :) Ano nie ma co na razie patrzeć na te tygodnie, bo to na razie tylko tak około można powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko tak idzie moja teraz do przedszkola:) i cieszy się bardzo. Powód bo miałam wcześniej cc i mój lekarz woli nei ryzykować ale będę mogła w przyszłości mieć dzieci jak oczywiście teraz z macicą będzie wszystko dobrze:) Ja się czuję dobrze pomału skurcze dopadają i są bolesne ale jest git i czekam na mojego malego księcia:) Życzę wam wszystkiego dobrego i maluszkom też:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety ja juz po urlopie w Polsce bylo cudownie a pogoda superasna :) a tak mi bylo ciezko wracac bardzo tesknie za rodzina, ale daje rade najchetniej bym juz wrocila na stale do polski, ale nie mam do czego narazie. a wy moje ciezaroweczki jak sie czujecie?? monia trzymam za ciebie kciuki 8 wrzesnia juz tuz tuz pewnie czujesz sie jak wieloryb?? :) migotka jak tam twoje kaprysy?? mdlosci juz sa ?? a moze masz jakies inne objawy ja za niedlugo bede starala sie o nastepne szczescie hehe chociaz juz teraz sie boje porodu ale dam rade pozdrawiam was i usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej edzi! :) Miło że jesteś :) Nie, nie zmieniło się...miałam napisać posta wczoraj, ale zapomniałam od 9 byłam na badaniach krwi i dopiero wróciła ;) Jak tam edzia, już planujecie kolejne dziecko, czyli macierzyństwo służy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie planujemy ale jak mala bedzie mial 3 latka to zaczynamy staranaia nad nastepnym tak jesdno po drugim chcemy wychowac :) jak sie czujesz monia i migotka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż 3 latka ;) ja się dobrze czuję, żadnych mdłości, właściwie głównie to ciągłe zmęczenie i senność...w sumie ok :) edzia, a Ty jak tam, Młoda pewnie ładnie rośnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rosnie jak na drozdzach jesczev nie dawno bylam na porodowce a ona juz ma 3 miesiaca ja nie moge uwierzyc ze to moje dzicko tak szybko czas leci moja skonczy rok a ty dopiero urodzisz :) zazdroszcze ci takie malenstwo w domku bedziesz mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko kobity a wy to pewnie odpoczywacie moje ciezaroweczki bo monia to napewno juz spakowana do szpitala juz niedlugo i bedziesz miala malenstwo przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki!!!!!!!!! Ja już tylko czekam a spakowana już od 2 tyg jestem wszystko czeka na maluszka a my razem z tym wszystkim:) Jestem już zmęczona ledwo co się toczę i mam nadzieję że jakoś ten tydzień jeszcze wytrzymam:/ A co u was babeczki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was babeczki !!! no tak teraz to juz zadnej sie nie chce pisac i zdawac relacje jak sie czuja i czy jakies objawy pomalu sie pokazuja pieknie. moja Julka sobie spi a ja mam chwilke czasu zupa sie gotuje :) dzisiaj mam barszcz bialy tak sobie moj maz zazyczyl hehe a na 2 danie ziemniaki zawijane w boczku pychotka czekam na was kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S a ty monia za niedlugo nie bedziesz juz mila tyle czsu zebu tu zagladac :) 🌻 i wyobrazam sobie ze juz ci jest ciezko ale jeszcze tylko pare dni daswz rade w sumie nie masz wyjscia a jak tam twoja waga duzo przytylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, dziewczyny u mnie szkoda gadac, cosik nam sie nie udało za bardzo "spiknąć" w tym miesiącu :( Staranka do bani :( mój mężczyzna wiecznie zestresowany, nie ma humoru, nie jest za bardzo miły dla mnie, przeprowadzaliśmy się, było duzo zamieszania, ech :( Ogólnie dupa :( Zazdroszczę Wam obecne mamusie i przyszłe, nie wiecie jak bardzo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, no właśnie miałam pisać, jak starania, bo wydawało mi się, że jesteś pełna wiary skoro badania idealnie wyszły :). No tak czasem jest, niestety jak starania się przedłużają, to trudno, tak w każdym cyklu dzielnie działać, w każdym razie mi się po prostu nie chciało, poza tym nie chciałam żeby, to był jakiś przymus...Spokojnie to nie znaczy, że w następnym cyklu się nie uda :). edzia, no czas leci, Twoja mała już 3 miesiące, a monia zaraz urodzi :) A co do moich objawów, momentami mdłości mam, ale małe, poza tym dalej głównie zmęczenie i ból piersi... monia, trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, no i słuchaj głosu intuicji...mi się od początku wydawało, że powinniśmy się intensywnie strać i będą efekty, choć wiadomo, że nie ma zasady, ale takie miałam odczucia...no i właśnie udało się w tym bardzo intensywnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebrałam wyniki badania krwi i moczy i są bardzo dobre, mam nadzieje, że to dobry znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×