Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka...najgorsza byla tylko pierwsza decyzja (1usg) na ktorym juz bylo widac plec...teraz gdybym sie przelamala i poprosila gin. zeby sie ze mna swoja wiedza podzilil bylabym sama na siebie zla i pewno juz bym sie tak nie cieszyla z wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest zona brata mojego M i maja 3l. synka...wiec tym bardzije nie rozumiem dlaczego nie pozwala mi sie wyspac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dorcia, ale mogłaś też sama wypatrzyć płeć, szczególnie ostatnio, jak już dziecko jest duże :) ja zanim mi gin powiedział, że ma dla mnie złą wiadomość, to już widziałam migający "punkt" na USG i wiedziałam już, zanim po chwili zaczął mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam te szczesie ze lek. szanuje decyzje i nie sprawdzaja co dzidzia ma miedzy nogami:D :D a i ja szczegolnie nie wypatruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narazie nic nie kupujemy, ogladamy tylko lozeczka i wozki ...ubranka dopiero w grudniu styczniu zaczne kupowac ale tylko na wybranie dziecka ze szpitala :D bo nawet nie wiem jaki kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lozeczko mamy zamiar kupic gdzies styczen luty a wozek dopiero gdzies chyba na wiosne lato dostama jeden wozek z maxi cosi od rodziny gdzi eopiekuje sie chlopcem wiec na poczatek bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, teraz kupić to moment i już...zdążycie :) a jakby się okazała u mnie ta optymistyczna wersja, to wręcz muszę już w pn robić test, bo od razu muszę się na USG umawiać, i wtedy może uda mi się wbić na USG do mojego lekarza jeszcze przed świętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie rozowy i niebieski :D w gre wchodzi rowniez liliowy fioletowy :D jasny lub ciemny:D :D bo przeciez to barwy klubu pilkarskiego i u nas ten kolor to podsawa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajny:D u nas sa one bardzo popularne i napawde wygodne w prowadzeniu no i taki wybor kolorow maja ze az w glowie sie kreci. Acha w najlepszym przypadku w pon. a kiedy masz termin @? ja robilam test podajze po 3,4 dniach i od razu mi II grubasne i ciemne kreski wyszly...3mam mocno kciuki i juz sie denerwuje co i jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowy pasuje i dla chlopczyka i dla dziewczyki wiec tego koloru wg. mojego M nie moze zabraknac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam dostać w sb, ndz, bardziej w sobotę, bo po laparo mam co 28 dni, wcześniej częściej miewałam co 29 dni, no ale to szczegół ;)...no bardzo możliwe, że test byłby już w sobote wiarygodny, ale raczej poczekam, chyba że dziwne objawy dojdą, co jest możliwe... dorcia, ale nie nastawiam się bardzo, bo to dopiero pierwszy cykl, nawet nie wiem, czy jeszcze jakby co nie za wcześnie by było, bo to dopiero 3 cykl po laparo, co prawda lekarz już pozwolił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jak weekend nie będzie okresu, to już na bank robię test w poniedziałek, niestety teraz już nie mogę zwlekać, to taka ironia losu, bo wcześniej byłam przeciwniczką szybkiego testowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w skepach bede kupowac HM, Zara,Esprit zaczynaja przeceny wiec bede latac po sklepach:D Ja musze dotkanac poogladac i dopiero kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka jasne ze teraz to powinnas robic test jak najwczesniej mozesz juz w niedz. bo i M jest pewno w domu :)...coprawda ja mojemu powiedzialm 2 dni po tescie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, dla dziecka szczególnie takiego małego, to lepiej zobaczyć, jaki to materiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczeho 2 dni po..? bo jakos nie moglam w to uwierzyc i wydawalo mi sie ze snie :D chcilam odczekac i byc pewna ze to wszystko jawa :D :D :D. Ale on juz wiedzial ze jestem w ciazy :D wiec go wcale nie zaskoczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×