Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nic tobie nie robie:D :D tylko przerw sobie w starankach...no chyba ze maz bedzie wqrwiony bo on nie chce przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mialam isc ale moich jeszcze nie ma:D dorota nie odpuszczaj a przynajmniej mam nadzieje ze twoj maz tak latwo nie zrezygnuje:P widzisz ja tez sobie spokoj niby dalam a tu niespodziewanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeze t osama jestem zaskoczona i w szoku przeciez bylam pewna ze nic z tego ze bylo po owu a to jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t ochyba tak jak kazdy facet checi ma ale niestety nie wychodzi, nie przemeczam sie ale posprzatac musialam;) teraz sobie siedze i odpoczywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam juz takie nawyki ze jak moj cos robi to dla mnie i tak źle bo nie jest tak jak ja bym to zrobila nawet jak nasza mala kąpie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz monia :) i pomyśleć, że od czerwca mieliście się strać, szybko przyszedł ten czerwiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop chyba za bardzo nie bylam nastawiona w sumie na to ze zajde w grudniu i bede miala drugiego malucha z wrzesnia:D i znow na weselach bede w ciazy na pierwszym weselu jakim bylam to mojej siostry od tej pory juz na kazdym w ciazy nawet swoim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×