Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

albo poczekam az sam sie spyta kiedy mam dostac@ hahahaha a 13 stycznia do lekarza pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za wcześnie 13 stycznia, choć już powinien stwierdzić... oj monia monia, porobiło się :), a raczej zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie bedzie ok 7 tyg to chyba bedzie dobrze a jak nikt nie bedzie chcial tanczyc to sama bedziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, Ty jesteś ekspertką od paznokci ;). daj dobrą radę jak to zrobić żeby lakier się chociaż kilka dni trzymał ładnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syski mnie cos zaczynaja bolec...hmmm ...juz sama nie wiem...nigy na @ nie bolaly....moze owulka? idzie zwariowac a ta malpa nie przychodzi wrrr:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t odobry znak ze bola moze @ nie przyjdzie mnie t oakurat nic nie boli tylko czuje caly czas mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehehe no ja sluzu tez mam wiecej niz w dniach przypadajacych na plodne:P ale to nic nie znaczy...moze jednak owulka bedzie...trzeba sprawdzac sluz i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide bo moj maz chce film na kompie obejrzec Jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dorcia? powiem Ci szczerze, że ta cysta chyba Ci nieźle miesza, ale grunt że ją leczysz, to już niedługo będzie po niej ;)...mnie trochę ten wcześniejszy okres dziwi, może to z tego myślenia, tzn. dziwi mnie, bo teraz mi ciągle po głowie chodzi, że coś z hormonami mam nie tak...wiem wiem głupia jestem, bo nic na to nie wskazuje, ale pewnie w lutym i tak je przebadam ;)...wcześniej myślałam, że mam coś z narządami nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce 2 dni w ta czy w ta to jest nic wg mnie a przeciez dochodzi jakby nie bylo stres czy jestem....?czy...!? Ale jezeli masz mozliwosc to zrob badania...ja tez bede robic... mysle ze gin dlatego kazal mi te tesy owul. zrobic by sprawdzic jakie wyniki mi wychodza bo 10 ddni z zedu nie moge miec przeciez owul. mam nadzieje ze tez bede badania robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie może Ci wychodzić 10 dni z rzędu owulacja, pewnie zleci Ci zrobić badania, a jak nie, to wymuś ;). ja jakby co to wymuszę :D, tak tak moja logika mówi, że nawet do tygodnia, to jest nic, tylko obsuwka...ale jakiś niepokój jest ;), po prostu szybko się człowiek przyzwyczaja do tego, że ma cykl jak w zegarku, a nagle jakieś w tą i w drugą stronę dziwne przestawki...Ty masz kilka lat mniej niż ja, wiec od biedy możesz i ze 2 lata poczekać, dłużej nie radzę...ja już czuję, że jest ten czas, więc będzie szybko, czy nie będzie, to starać się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na co niby czekac jak sie chce dziecka... no bede wymuszac badania:P:P a jak nie to zmienie gina i tyle przeciez nie tylko on jeden jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×