Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

jestem bylam sie wykapac ale jestem :) inaczej naczynia za mnie myje nie pozwala mi nosic tak fajnei oczywiscie bez przsady:P Dorota mowie ci ze cos z tego bedzie zobaczysz:D Migotka tobie tez sie uda mam nadzieje ze w styczniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrish
Cześć dziewczyny! Czytam wasze wiadomości bo jestem w podobnej sytuacji, staram się o dzidziusia przestałam brać pigułki i od razu zaczęliśmy się starać :) własnie jestem po owulacji (mam nadzieje ze wystąpiła ) chociaż Mierzylam temperaturę pochwy i jest 37.2 wiec To chyba dobry znak! Od kilku dni kręci mi w głowie często i bolą mnie brodawki dość mocno ale nie całe piersi. Na test za wcześnie ale Powiedzcie prosze myślicie ze mogą to być objawy wczesnej ciąży ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu trzeba czekac i tyle ...wiem wiem latwe nie jest bo i mi juz nerwy puszczaja powoli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po owulacji nie ma objawow ciazowych... temp musisz mierzc codziinie rano przed wstaniem z lozka i zawsze o tej samej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota to nie cysta tylko fasolka i tam musisz myslec pozytywnie:) poczekaj do dnia @ ja nie mam zadnych objawow a ujrzalam 2 kreseckzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam termin :P a bole brzucha mam od wczoaraj a dzis caly dzien syski jeszcze bola i pieka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, raczej przy braniu leków na zwalczenie cysty, kolejna nie może sie pojawić...poza tym o tyle masz szczęście, że ona jest mała, skoro leczysz to lekami, gorzej jak każą robić zabieg i wycinać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrish
Macie racje nie będę się napalac niepotrzebnie ! Życzę powodzenia w staraniu! :) bede czekać i za jakieś dwa tyg zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj spokojnie do jutra i zobaczysz co bedzie ale zachowaj zimna krew;) wszystko bedzie dobrze i mam nadzieje ze wszystko pojdzie po twojej mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko nie wiem co 2 dzien ale to zalezy jak kto chce jak masz ochote to nawt codziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze niby zobaczylam 2 kreski ale nie czuje sie w ciazy:/ tak jakos dziwnie oczywiscie staram sie nei siadac z kolanami pod broda ale czasami zapominam dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cysta nie jest taka mala tyle ze jest w niej woda czy jakos tak i dlatego jest pikus :) ale z tymi polic...jajnikami to nie mam tego poniewaz jajniki milam oba czyste tak mi gin powiedzial tylko cysta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia nie martw sie bo ja juz wyleczylas a nastepna podejrzewam nie miala szns sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem bo jescze przedwczoraj oba jajniki na zmiane bolaly...a czy wyleczylam to pewnosci niema .... ale musze myslec pozytywnie ze wszystko jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podbrzusze bolało chwilami kilka razy na dzien jak na @ ale lzej ale u kazdej kobiety jest to indywiduana sprawa ale mam nadzieje ze milo sie rozczarujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wlasnie tez dol brzucha boli ja na okres tylko o wiele wiele mniej ale 2 mies temu tez chba mnie tak kilka dni przed okresm bolalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ci nie pozostaje jak czekanie:( ja wczoraj zrobilam bo nie wiedzialam czy moge sobie wypic i ciekawosc byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja mykam...slyszymy sie jutro z rana (jak dostane) albo kolo poludnia:P kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×