Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

pilismy i gadalismy :D :D to ladnie wypiliscie za tyle godzin :D :D ja zaledwie jedno piwo i troche likieru i to wszystko o 11 a potem juz o herbatce siedzialam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niedawno czas leci :) a w sumie to bardzo pozytywna historia, bo ona ma PCO, leczone od kilku ładnych lat, więc średnio się zapowiadało...ale wpadli :D, no i ciąża super przebiega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, starzejesz się likier, to dla starych ciotek :D ale oni przyjechali o 21.30, późno, więc zaczęliśmy pić ok. 22, a nawet później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... no to jak tak pozno przyjechali to oki:D bo pislas ze na 20 maja byc:) no starzeje sie :D :P...a moj znow w lozku lezy i skoki oglada :D nic tylko sie na niego zucic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D powiem ci ze ochote mam:P ale mnie ten brzuch tak dziwnie boli i boje sie ze po przylulankach bardziej rozboli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak tam uważasz ;), ja dziś jeszcze się wstrzymam, ale jutro będziemy cały dzień w domu, więc trza trenować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, jak sądzisz w płodne strać się codzień, czy co 2 dni? ustalam strategię, choć ślepo się jej nie trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...wg mnie codzinnie nie co 2 lub 3 dni albo tylko w owulke:P ale zrob jak uwazasz...widzisz u monci 2 razy i piekny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ...to przeszczesliwa az nie zaglada do nas:) niech sie cieszy bo jest czym :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e co 3 dni to za rzadko:P, ale chyba teraz co 2 dni spróbujemy :D monia, ma o czym dumać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chcialbym zeby ta wredota nie przyszla:) coraz bardziej chce zeby nie przychodzila:P:P i oby nie przylazal:)..... co tam napewno nie przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne dorcia, ale wiesz, jak na powaznie, to na poważnie, wiadomo że nie na siłę, ale też bez opieprzania się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rob tak zeby nawet wiedzice jak one funkcjonuja:P ja nie zaluje ze ich robilam a jak kiedys beda znowu staranka to tez mozliwe ze bede je robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz faktycznie, jakoś tak pisała bez nakręcania się, ale jakoś tak inaczej niż zawsze i jakby mocno czuła, że się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci powiem szczerze, że wierzyłam do tygodnia przed okresem, że sie udało, od 1 dnia świąt już jakoś nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×