Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no i niestety mam do dziś wrażenie, że te bóle były na rzeczy że tak powiem, ale w końcu coś poszło nie tak...ale to już nieważne, nowy cykl mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wszystko poszlo dobrze tylko jeszcze nie twoj czas byl na dzidzie ale uda sie innym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane przepraszam ale caly dzien dzis poza domem bylismy a niedawno dopiero tez znajomi poszli od nas;) bylismy u tesciow ciesza sie bardzo :D nie odpuszczajcie sobie jeszcze tylko styczen Dorota tylko jeszcze styczen:) a noz test wyjdzie pozytywny za kilka dni ja zrobilam w dniu spodziewanej Migotko mam nadzieje ze te testy owu tobie pomoga zaciazyc chociaz jestem przekonana ze nie musisz ich robic ale twoj wybor i eksperyment:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia:P staranka przelozone:P ale czekam na @ jutro termin ... a dzieki duph mil przyjsc wczesniej nierozumiem nic czekam jak cos to 4.01 robie test (wyczytalam w horoskopie ze ma byc to moj szcsesliwy dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bedzie szczesliwy tak jak wczorajszy dla mnie moj maz mowi ze jestem chyba najszczesliwsza kobieta na swiecie:) 3mam za was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wlasnie nie byl zaskoczony i calkiem inaczej juz mnei traktuje:) chyba bardziej czekal na ta wpadke niz ja;) ale oboje nie umiemy ukryc szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kolezanka zrobila salatke z gyrosem i jak ja jadlam to mialam smak perfum w ustach ale ona mowi ze nie przyprawiala salatki perfumami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D widzisz a mowilam ze on wiedzial co robi i liczyl na niespodzianke, a o odlozeniu staranek do czerwca mowil pewno dltego zebys nie naciskala i nie mysla o tym tyle ... tak wlasnie tez moj maz chce zaplanowac wpadke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie syski bola ze az pieka juz sama nie wiem czy owulka czy na @ czy ta wredna cysta jest i miesza dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiare mam z kazda godzina wieksza :D ... bo to co sie dzieje nie jest normalne wiec albo ciaza albo cysta wariuje:) ale juz za jakies 3 tyg do gina chyba ze bede musiala wczesniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, tak jak gadaliśmy ;), jakby co za kilka dni znów zrobisz test, a póki co ćwicz cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat w weekend będę bardzo zajęta :D, choć pewnie największe szanase to będzie po weekendzie w pn, wt, śr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×