Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nie patrz na tytuły, czasem tacy z tytułami, to są właśnie zblazowanie i nic im sie nie chce ;). oj tam na co czekać, niektórzy czekają, nie wiem, na co, ale w moim wieku też czekają, tzn. odkładają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop monie juz przywialo:P Wszystkiego najlepszego zdrowia duzo szczescia i gromadki dzieci;) zyczy Monia:D ja juz na nogach wyspana szczesliwa siedze i was czytam:) u nas juz jedna czesc rodzinki wie o ciazy ciesza sie bardzo a moim powiem jutro ciekawi mnie ich reakcja. A moj maz jak mu powiedzialam t osie ucieszyl:) i rok zakonczylam i przywitalam 2 łykami szampana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczsliwego Nowego Roku!!!! monia...ale ty masz dloooogi jezor juz wypaplalas:P ale wazne ze rok sie zaczal szczesliwie i wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki w 2012 :P Szczesliwego Nowego Roku!!!! monia...ale ty masz dloooogi jezor juz wypaplalas:P ale wazne ze rok sie zaczal szczesliwie i wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nam wszystkim się układało w Nowym Roku, dużo siła na każdy dzień życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi goście jeszcze śpią, mąż też ;) Trochę dziś mam takie mieszane myśli i uczucia ;) odnośnie starań, ale to może dlatego że miałam ciężką noc, trochę wypiłam, ale na dużo nie miałam ochoty ;). Na razie zrobię tak postaram jakoś wyluzować i starania żeby były tak miłe, jak w grudniu...więc czasem mogę tu i kilka dni nie zaglądać, bo nie powiem topik też gdzieś podświadomie nakręca. Ale na pewno będę Was informować, co i jak. Wreszcie się ruszyło, tzn. monia w ciąży ;), więc może nam się sypną ciążę na topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i posypia sie nastepne ciaze:P ale u mnie juz nie:P:P czekamy na Ciebie... a ja wczoraj nie milam ochoty nawet pozadnie sie napic tak mnie jakos ten brak okresu stresowal i czeklam z godz na goedz kiedy przylezie...bo brzuch mnie nadal boli tyle ze o wiele wiele lzej niz na okres...az sie plakac chce chwilami ze zlosci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia hej :), a może jednak się udało ;), jakbym na Twoim miejscu za jakieś 3 dni znów zrobiła test, jak nie dostaniesz...oj nie stresuj mnie tym, że czekacie na moją ciążę :D. Mam wielką nadzieje, że jednak będzie dużo lepiej w nowym roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...jak do 34dc nie przyjdzie to wtedy zrobie test... dzis jest 30dc planowo @ powinnam miec jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na styczeń plan jest taki, że będę robić testy owulacyjne, no jak dojdą w odpowiednim czasie ;) i postaram się bez fantatyzmu, ale też przez w miarę cały cykl się starać, a jak to wyjdzie w praktyce, to się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze powiadasz u ciebie wszyscy spia..? no to ladnie pozadziliscie:P:P ja juz okolo 10.30 wstalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×