Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nie mam zadnych objawow ciazowych nic nawet mnie piersi nie bola i chyba jutro do lllekarza ide:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki:) monia...przeciez nie kazda kobite ma od samego poczatku objawy, ale racja jak masz mozliwosc to idz do lekarza:) u mnie dalej nic a dzis powiina byc terminowo@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz z tego co sobie przypominam to wczesniej tez nie mialam od razu objawow wiec chyba dam sobie spokój z tymi domyslami:P t orob test na co czekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...widzisz przeciez nie musisz czuc zadnych objaw ciazy zwlaszcza ze wczesniej tez ich nie milas:) ale do lekarz amoze sie wybierz jutro mimo wszystko... nie dzis nie robie....jak cos to we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno ze nie jestem:P:P moj maz tez czeka ... tylko nie wiem skad wiedzial ze dzis mam @dostac...oni wiedza chyba wiecej niz nam sie wydaje tylko nie panikuja i nic nie mowia czekaja spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie boj sie oni juz dobrze wszysktko wiedz ich przeciez to tez dotyczy;) poczekaj mi sie wydaje ze tez juz nei dostaniesz @:D a mnie w sumie od rana podbrzusze pobolewa ale nie jak na @ inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze juz powinnam dostac@ bo przeciez bralam duph na przyspieszenie okresu :) no ale nic niewiadomo skoro cysta jest 31dc dzis a najdlozszy w zeszlym roku to 34dni wiec jeszcze czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcialabym cie namowic na test dzis ale wiem ze sie nie zgodzisz:) tak bym chciala zeby iwam sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nowa stopke czy mi dobrze wyszlo:P a moi jeszczze spia i troche mi sie nudzi ale jkaos przezyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam nie oszukuj:P nie mala nie spi tlyko lezy i bajki oglada moj m spi jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe a moj lezy i tv oglada :D poogladal sobie juz bajki (filmy dla dzieci) a teraz cos smiesznego wlaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pewnie niech sie teraz obijaja bo za jakis czas juz nie bedzie takiej laby:P a jak sie dzis czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wczoraj brzuch boli jak w czasie okresu tylko o wiele wiele lagodniej i piersi lekko bola a sutki pieka...ale podobnie tez milam wlasnie w listopadzie gdy milam 34 dc a kilka dni przed wlasnie tak mnie tez brzuch bola:P wiec nic dalej niewiadomo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no narazie to odpocznij sobie od jakichkolwiek mysli:) a wszystko bedzie dobrze ja tez myslalam ze @ przyjdzie i co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie odpoczywam :P:P:P od jutra ide caly tydz pilnowac poltorarocznego chlopca:P juz sie ciesze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to sie troche pobawisz z maluszkiem:D to dobrze zawsze to jakies zajecie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! ;) Mieliście rację dziś ostro trenowaliśmy :D Jak się macie? :) monia, przecież to bardzo wczesna ciąża, możesz nie mieć objawów i to norma :), zresztą komu ja to mówię, przecież to Twoja 3 ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasni migotko to moja 3 ciaza i daje sobie głowe sciac ze w kazdej na poczatku tak bylo:P wow no t otrenujcie bo kolejne dni juz blisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×