Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

Zdalam na 4 :) Nalezalo mi sie za tydzien wyjety z zyciorysu ;) Gawi, nie zazdroszcze tego pobytu w szpitalu,ale najwazniejsze,ze jestes pod profesjonalna opieka medyczna. Mam nadzieje,ze szybko wrocisz do domu. Wredi, duza juz ta Twoja corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredi spakowana już? z mojej pracy 2 dziewczyny urodziły w weekend - jedna w sobotę a druga w niedzielę, w tym samym szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z malym wszystko dobrze, ale wyszla mi jeszcze cholestaza trzymajcie kciuki, bo niedlugo tu zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku :) pomału kompletowanie wyprawki zbliża się do końca.. ale i tak mam wrażenie, że wiele mi brakuje. hehe a do szpitala torba dla mnie i dla małej spakowana, czekam tylko jeszcze na kilka rzeczy z allegro :) Gawi - słońce, że też musiała ci ta cholestaza przyplątać! ja się bałam, że ją mam dużo wcześniej, bo mnie cały brzuch swędział i w ogóle miałam wysypkę, ale zrobiłam próby wątrobowe i wyniki wyszły super. ech trzymam kciuki za was!! bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje enzymy niestety rosną, jutro kolejne badanie tak bardzo chcę aby było dobrze. w najgorszym wypadku w 32 lub 34 tc zrobia mi ciecie, trzymajcie kciuki abysmy z małym wytrzymali jak najdłużej, jutro zaczyna sie 31 tc odstawili mi całkiem wszystkie leki i brzuch mi zaczyna twardniec czasami, byle do końca lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi bidulko, dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy i w porę wykryli to dziadostwo. a jakie miałaś objawy? swędziało cię ciało? trzymam kciuki za Was. wierzę, że dotrwacie do końca. my wczoraj zaczęliśmy 35tc.. coraz bliżej.. a moja mamcia jest w szpitalu.. trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredi, za dużo pisania ehhh pogadamy innym razem na gadu. Musze uciekać, bo mam jeszcze trochę roboty. Zapewne popiszę z Wami dopiero na feriach hehe. Buźka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak, tak wszystko mnie swedziało i to tak z dnia na dzien, nie mogłam spac tak sie drapałam, aż na dłoniach wydrapałam sobie czerwone placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi - biedulko, mnie swego czasu swędział cały brzuch i miałam wysypkę, pobiegłam do lekarza i dał mi włąśnie skierowanie na próby wątrobowe, wyszły mi bardzo dobrze, a okazało się, że sobie poprostu podrażniłam skórę peelingiem truskawkowym :O co za łeb.. ale ja i tak aż wściekałam się, tak mnie swędziało. także nie chce sobie wyobrażać jak ty musiałaś cierpieć, trzymam kciuki za Was, ty bądź dzielna, a synuś niech zdrowo rośnie :) swoją drogą ile już waży? pisz tu nam jak najczęściej, żebyśmy były na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak to swedzenie było nie do zniesienia mały wazy 1,5 kg zaczynamy 31tc, lekarz mówił że waga jest ok. i łożysko też mi dobrze pracuje, więc się cieszę. No i szyjka jest 4 cm :) chociaż tyle dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi - a cały czas jesteś w szpitalu? bierzesz pewnie jakieś leki na zbicie tego dziadostwa? ładnie waży twój mały :) moja w 32t6d ważyła 2032g :) rosną te nasze dzieciaki co? a to najważniejsze. będzie dobrze Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi to leż tam grzecznie i dawaj znać jak się czujecie 🌼 wredi u ciebie już duże nerwy przed porodem? my dostaliśmy pierwszą wycenę budowy naszego domu i się załamaliśmy jej wysokością... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku - teraz bardziej denerwuje sie zdrówkiem mamci.. ale wierze, i ufam Bogu.. bedzie dobrze.. aaa czas do porodu pewnie zleci mi mega szybko, troch sie stresuje ;) dom to wielka inwestycja, wiem to z własnego doświadczenia, ale jak już będzie to bedzie super, ale bez kredytu napewno się nie obędzie.. chociaz do tej pory jakos dajemy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) Gawi trzymajcie sięw tym szpitalu;) Wredniaczku- zdrówka dla mamy i dla Was dziewczynki też;) na kiedy masz termin? Madzik 🌻 Dziubasku, niestety jak mówi Wrednia, budowa domu to droga inwestycja... my już na finiszu;) ale każda złotówkę jaką mamy wszystko w dom.. ale cieszy;) Miłego dnia!!! Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny! Dziękuję, że cały czas pamiętacie, wpadacie na nk, życzenia posłałam, jeśli którąś pominęłam to przez głupie przeoczenie! myślę często co tam u Was, widzę na nk że maluch sękuś rośnie jak na drożdżach :) gratuluję szczęśliwym rodzicom :) również Wam, gawi, Wredi 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 u mnie jak zawsze pokręcone wszystko jeśli chodzi o życie uczuciowe ;) były ożenił się w tamtym roku, wziął ślub cywilny z dziewczyną z którą był parę miesięcy żeby dostać kredyt na mieszkanie, a to w kategoriach ciekawostki ;) nie dowiedziałabym się, gdyby nie usłużna koleżanka, bo rzeczony był ze mną w kontakcie do momentu ślubu o którym nie raczył mnie powiadomić. Mam wrażenie, że teraz będzie się bawił w udowadnianie mi jakie to wspaniałe życie mnie ominęło haha ślub mieszkanie pewnie zaraz dziecko. Ale to jego sprawa, gdybym chciała wróciłabym do niego 15 razy bo mniej więcej tyle złożył propozycji w ciągu pół roku przed jego ślubem :P to nie było to, tak samo kolejny związek, szkoda gadać ;) w każdym razie mam zamiar sama o siebie zadbać :) w tym roku czeka mnie parę zmian ale wszystko zależy od kilku czynników, najważniejszy - kasa raczej jest, bo jak już chyba Wam wspominałam doczekałam się podwyżki w swojej firmie ;) Dziubas, aż szkoda że nie masz konta na takim nk, kiedy ja ostatnio Twojego buziolka widziałam ;) madzia... trzymam kciuki! Ewela, jak w Polsce Ci się podoba? nie tęsknisz za IR? masz może kontakt z Hejką? Buziaki dla Was wszystkich i każdej z osobna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon;) fajnie, że się odezwałaś;) życzę Ci wszystkiego co najlepsze i realizacji planów na ten rok;) buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moon jak miło cię widzieć :) jak tak czytam o twoim niedoszłym to sobie myślę że całe szczęście że odwołałaś ten caly ślub z nim :O nie trawię takich facetów :/ trzymam kciuki za przyszłe mamusie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon no szlag mnie zaraz weźmie:P co za Palant ten były!! ja piernicze ale ja też miałam podobnego frajera kiedyś:P Ważne, że już nic Was nie łączy. Spadam do pracy, Miłego Dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) widzę, że cos ruszyło :) wredi, gawi - kurcze dziewczyny, ale Wam niewiele juz zostało :) a jeszcze tak niedawno dopiero sie okazało, że jesteście w ciąży a tu już prawie na finiszu :) Mi się ten ostatnie tygodnie STRASZNIE dłużyły, co prawda Młody urodził się w 41/42 tc. :P , ale pomimo to już w 39tc. chciałam go strasznie zobaczyć :) No ale w końcu sie wykluł, a za 2 tyg. będzie miał już 4 miesiące :) I zaczniemy wprowadzać powoli jakies słoiczki, zupki :P dopiero zaczną się smierdzące kupy :P U nas narazie bez żadnych zmian, Mężus od Świąt jest w domu więc spędza z Maksiem jak najwięcej czasu, zresztą jest jego idolem hehe, wystarczy, że sie odezwie a Mały Bąk już zadowolony :) Planujemy w tym roku zrobić elewację domu, może na przełomie kwietnia/maja już cos ruszymy :) Chcemy zrobić drewnianą, z kamienną podmurówką, coś mniej więcej takiego tylko drewno będzie ciemniejsze http://www.domy-z-drewna.com.pl/img/Productimage/531/m_name.jpg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×