Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość ktosiek222222
tempakiem jestes ty skoro widzisz jakies niepochlebne slowa w stosunku do niej. pytam tylko po co jej to bo nie wiem na seri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako baba mam ochote 5 razy
ktosiek222222 takim prawem ze wiem bo nawet kiedys rozmawialam o tym z zia i zia tego nie ukrywa nawte jak widzisz narzeczonego nie ukrywa i moze idz sie czep tramwaja bo chyba jakas frustracja sie rozpiera i jeszcze jedno nie podlegam w tej chwili ustawie o ochornie danych osobowych i nie jest karalne to co zorbilam wiec spadaj na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3989348394
no to jak nie wiesz, to jestes tepakiem - proste:) jak mozna zadawac w ogole tak durne pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale brzydki naRZECZONY
CZEMU on ma warkocze??? jest okropnie brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie kłóćcie się. :) Tak pochodzę z okolic Jaworzna, mieszkam w Krakowie. Nie, nie chodziłam do technikum. :) Chodziłam do LO. Bardzo dziękuje za wszystkie opinie, te pochlebne i te mniej. Nie może się przecież wszystko wszystkim podobać, bo świat byłby nudny. ;) Ktoś się pytał po co zdjęcia. Przede wszystkim jako pamiątka, mamy zamiar zrobić sobie takie jedno duże i dać do antyramy a za rok dodamy obok takie samo duże ślubne. :) Oprócz tego potrzebujemy je na stronę internetową, oraz do save the date a także jako dekoracje sali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było sobie dziewcze
sto razy bardziej wolę takich kiolesi, niż wycackanych, wymuskanych lalusi. Koleś widać ma swój styl i dobrze. A zdjęcia super. Też bym chciała takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona ;)
o kurde, fotograf musiał mieć nieziemski sprzęt bo technicznie zdjecia są super. artystycznie równiez, piękne ujęcia. sama chętnie bym sobie taką zrobiła :) a co do ludzi krytykujących wygląd Twojego partnera, zamiast być anonimowi, sami się pokazcie, pewnie jesteście ideałami. :) miłość jest najważniejsza, a wygląda na bardzo sympatycznego. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... mam do tego trochę ambiwalentny stosunek. Uwielbiam robić zdjęcia i być fotografowaną w zasadzie też, ale korci mnie żeby przyłączyć się do pytania: po co to? Będziecie jakoś potem wykorzystywać te zdjęcia np. jako element zaproszeń ślubnych, czy to ma być tylko taka pamiątka? Jako samą pamiątkę nie chciałabym czegoś takiego robić, bo pełno różnych zdjec mamy i one mi wystarczają bez tego całego artyzmu i retuszu. Ale gdybym już miała takie ciekawe fotki, wykorzystałabym je jako np. okładkę zaproszenia, zamiast jakiś marnych gołąbków, czy obrączek :) A jak chcecie się czepiać narzeczonego, to pokazujcie od razu swoich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
zgadza sie,modelem nie jest,ale jak ja to widze-przynajmniej Ty blyszczysz przy nim na calego!! wiem co mowie, mam podobnie z moim mezem,ktory urodziwy nie jest,ale dla mnie przepiekny i kochany. to ma swoje plusy,wole takiego niz przystojniaka za ktorym by kazda baba leciala-to sie nie opplaca po prostu! zdjecia-cudo. sliczne, naturalne,ciekawe. fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Doczytałam co pisałaś wcześniej - popieram koncepcję! Kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
Uwielbiam robić zdjęcia i być fotografowaną w zasadzie też, - mysza,zgadzam sie z Toba! mam tak samo. full zdjec, wiele okazji, fajna pamiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wspólnych zdjęć właśnie mamy mało, stąd też pomysł sesji. Ktoś wyżej pytał się o cenę, my tą sesje mieliśmy w pakiecie więc nie wiem ile może kosztować sama. Ruda_mysza, ślub 9 lipca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca Brasi
Podoba mi się, sama żałuję, że nie wpadłam na podobny pomysł bo też mieliśmy bardzo fajnego fotografa. Bardzo radosne w Was osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufcia
Fotki fajne ale...dziewczyno, przeciez ty juz nie zostawilas skrawka intymnosci. Robisz widowisko z siebie, swojego narzeczonego na oczach calej Polski :O Ciekawa jestem z nia jest nie tak :O bo to normalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia ładne i ciekawe- choć nadal nie rozumiem po co je robić? Inna sprawa że nie chciałabym całemu wirtualnemu światu pokazywać wszystkich detali mojej osoby i wszystkiego związanego z moim weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia zazdroszczę, ja też jestem rocznik 86, a ślub gdzieś w odległych, odległych planach:/ Ale nie narzekam, bo to dużo czasu na planowanie, a planowanie to mój żywioł, właśnie do listy doszła sesja narzeczeńska:D Co do ceny takiej sesji... Myślę, że bardziej opłaca się poprosić znajomego fotografa-amatora ;) obrobi potem zdjęcia na kompie i efekty mogą wyjść równie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesja i zdjęcia bardzo mi się podobają bo lubię takie kontrasty jedno co mnie drażni (bo tego w fotografii ludzi nie lubię) to kilka zdjęć zrobionych rybim okiem. I normalnie przykre są wypowiedzi niektórych forumowiczek a podobno większość ludzi twierdzi, że liczy się wnętrze nie wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dainvbsavda
Miarka ty nie jesteś lepsza każdy może obejrzeć Cię na naszej klasie pulpecie. Twoje zdjęcia ze ślubu i wakacji we Władysławowie. Pouczasz Zia a sama nawet ubrać się nie potrafisz. Zainwestuj w porządne staniki bo sobie biust deformujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczoła z ula
Miarka - twoje zdjęcia kiedyś fruwały po kafei więc zablokuj sobie lepiej dostęp do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"3989348394 - śWIETNE FOTOGRAFIE, TYLKO TWOJ NARZECZONY STRASZNY JEST JAK MOZNA Z KIMS TAKIM SIE HAJTAC, SZCZEGOLNIE JAK TY JESTES CALKIEM FAJNA BABECZKA!" jak mozna napisac coś tak chamskiego?? Twoim zdaniem prymitywie na miłość zasługują tylko najpiekniejsi modele?? facet nie ma byc piekny, tylko męski i z jajami, a ten koles na takiego wygląda :) grunt że sie kochają wzajemnie. a ktore tam jest piekne a ktore mniej piekne to najmniej istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zdjęć, i tak są zdjęcia na stronie ślubnej, kto ma wiedzieć jak wyglądamy i tak dawno to wie. A ponieważ pisałam wam o tej sesji i zachęcałam to pierwsza się wyłożyłam żeby pokazać jak wyszło. :) Może to zachęci więcej PM do takich sesji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie fotki :) Pięknie na nich wyszłaś. Narzeczony trochę mniej wyluzowany, ale ja uważam, że to kobieta ma być piękniejsza i ma błyszczeć. Też bym nie mogła bym z jakimś lalusiem, co wiecznie przegląda się w lustrze i jest przekonany, że wszystkie lachony na niego lecą. Twój N wygląda na fajnego chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdania, że takie zdjęcia powinno się robić bez okazji- na pamiątkę, a nie tylko w narzeczeństwie. To tylko naciąganie ludzi przez fotografów, bo przecież sesję narzeczeńską można sobie zrobić swoim aparatem. Może nie będą tak obrobione, tak wyretuszowane, oświetlenie może nie będzie tak idealne, ale również można to nazwać sesją narzeczeńską. Pomysł ze zdjęciami do zaproszeń ślubnych, albo zdjęciami do wystroju sali- świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia po Twoich wcześniejszych tematach, które czytałam stwierdziłam, że musisz być jakąś "lalusią", która wszystko musi mieć na tip top:D A Ty na zdjęciach równa babka jesteś:D Głupio mi teraz, że tak pomyślałam, ha;) Tworzycie świetną parę, wszystkiego co najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×