Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Bfbfbfbfbfb, sesja nie kosztowała nas na razie ani złotówki. :) Nie, w sumie to tyle co zapłaciliśmy pani wizażystce. Samą sesje mamy w pakiecie który i tak byśmy wzięli przez wzgląd na ilość zdjęć, pani stylistce i tak i tak płacimy za całość pracy, a ciuchy mieliśmy, niektóre dodatki wypożyczyła nam pani stylistka a narzeczonemu i tak się parę tych nowych ciuchów przydało, trzeba by je było kupić niezależnie od sesji. :) Od pana z autem się też dogadałam. :) Także można powiedzieć, że zrobiliśmy tą sesje po kosztach. :) A fundusze mamy swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniii
Zdjecia bardzo fajne :) A co do urody, to ciekawa jestem czy wszystkie krytykujące mają urodziwych facetów ;) Wątpie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo z sokiem malinowym---> z jednej strony cieszę się, że już po, że jesteśmy małżeństwem, ale z drugiej strony zazdroszczę dziewczynom, które wybierają datę, sukienkę, salę, bo te przygotowania miały coś w sobie:-P a to oczekiwanie było wyjątkowe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myślałaś o tym żeby
wyprostować ząbki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia mi się podobają bardzo, mogło by byc mniej tych 'kręciolków' ale ogólnie super, szkoda, że modele troche nieciekawi ;) ale ogólnie wszystko super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ząbki się robią. :) Niestety w lutym miałam straszne zapalenia i wszelkie zabiegi upiększające musiały zostać zarzucone. Przykro mi Sękata, postaramy się być następnym razem bardziej ciekawi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PasjaNet
Zdjęcia koszmar oderwane od naturalności, przerysowane i przejaskrawione kolorystycznie Taka wiocha na pokaz, mieć coś innego niż inni to mają co nie znaczy mieć coś ładnego. To czy zdjęcia się podobają to sprawa gustu ale widocznie ja i koleżanki z pracy tego gustu nie posiadamy. Tak wykonane zdjęcia najczęściej cieszą osoby które z prowincji przyjechały zamieszkać w wielkim mieście. Czymś trzeba się wyróżnić, zabłysnąć i pokazać. Dla mnie sesja narzeczeńska to pokazanie młodych osób takimi jakimi są bez udziwnień i przejaskrawień. Bez poddawania się modzie na jakieś udziwnienia dorabiając teorię o artyzmie zdjęć. Widziałam kilka takich sesji i były cudowne. Ludzie wyglądali tak jak w rzeczywistości wyglądają, uśmiechali się do siebie widać było że jest im z sobą dobrze. A tu co mamy-ohydne zimnie kolory i zdjęcia wręcz analityczne. Ohyda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camel Egypt
Ja też osobiście Cie nie trawię tu na kafe.. Ale zdjęcia jak i Ty sama są piękne bardzo się mi podobaja-jak ze ślubu będą takie same to poprostu cudo;) A Wam babska jak sie nie podoba jej narzeczony to po co sie wypowiadacie??...:/ Żalosne każda ma swojego i dla niej on jest najważniejszy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtramalamalaria
Aleś ty ładna :) Super zdjęcia !! szczególnie ostatnie:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PasjaNet, tak w ogóle to ty nie masz czegoś z fotografią wspólnego? Nam się takie kolorowe obrazki podobają, lubimy taki styl zdjęć dlatego wybraliśmy tego fotografa. :) Oczywiście taka technika obróbki itd. nie musi się każdemu podobać. Nie ma to w ogóle związku z tym żeby się wybić itd. bo jest kilka fotografów ślubnych którzy robią takie zdjęcia. :) Camel Egypt, dziękuje bardzo. :) Miło usłyszeć to od kogoś kto nie do końca za mną przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cje coev
Czyli na co dzień chodzisz w takich kieckach w takim makijażu i jeździsz takim autem. Jesli tak to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie. ;) W kieckach tak oczywiście na imprezę, w makijażu też, a autem nie jeżdżę bo nie mam prawa jazdy. ;) Ale kupujemy też cabriolet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cje coev
Czyli przekłamana ta sesja dla mnie to taka sesja ma pokazywać nas w naszej codzienności. Nasza naturalność a nie wypacykowane laleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta sesja miała być przede wszystkim dla nas zabawą i miłą pamiątką. :) Jednak oprócz tego mają te zdjęcia być wykorzystane w celach dekoracyjnych, więc nie mogą być robione w dresach przed komputerem. ;) Wiadomo, że makijaż fotograficzny to specyficzny rodzaj makijażu, jednak często zdarza mi się jak idę na imprezę korzystać z usług wizażystki. :) Te zdjęcia miały oddawać nasz charakter i oddają. :) Pierwsza część jest bardziej rockowa, z pazurem, druga delikatniejsza, romantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś śliczną, filigranową kobiet. ale Twoj narzeczony to masakra, potwor. gruby, dugie, przetuszczajce sie wosy, BRZYDKA twarz, co najgorsze bo tego sie nie da zmienic. szkoda Cie dla niego. i wkurwiaja mnie komentarze 'meroseksualnym facetom mowimy stop' itd. sa gusta i guciki, ale ten facet naprawde sie nie moze nikomu podobac bo ani to metroseksualne ani meskie, po prostu brzydkie. musi miec zajebisty charakter albo kase skoro na niego polcialas. i nie mam kompleksow. i nie bd przepraszac za SZCZEROSC. kazdy tak tu mysli, tylko Zia jest ogolnie lubiana. czarne nicki sa obludne bo za wszelka cene chca byc lubiane i sie podlizywac.:O pomaranczowe oddaja prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnadziura4
Kase ma i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie się podoba. :) Co mam wam napisać? Lubię takich facetów. Jeśli chodzi o kasę to akurat ja jestem lepiej sytuowana niż on, więc to nie o to chodzi. A oprócz tego ma świetny charakter też, ale pomimo najlepszego charakteru nie mogłabym być z kimś kto mi się nie podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia, nie gniewaj sie za to 'nieciekawi' i tak w sumie podziwiam, że mialas odwage poakaz tutaj wszystkim swoje oblicze... To tylko moja opinia i nie celuje bezpośrednio w WAS tylko wyraża moje zdanie, wcale nie uważam, że ja ze swoim G. była bym bardziej 'ciekawsza' :) Zdjęcia fajne, zazdroszczę, ja mam za wiele kompleksów, żeby porobic sobie taką sesję. fajne pomysły i na pewno pamiątka zostanie na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię taki typ facetów, lubię większych facetów, z długimi włosami najlepiej blond. :) Ma piękne niebieskie oczy w których mogę utonąć, duże męskie ramiona. Mogę się w niego wtulić i będę taka malutka. To jest taki prawdziwy rockowy facet a ja ich bardzo lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jka nic...
a gdzie sa te fotki bom ciekawa? Zia86- czytaalnm twoj topik na temat deserow oferowanych na waszym weselu no i mam pytanie- czy moge sie wprosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem jedno
piękna i bestia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jka nic...
aaaaaa zdjecia sa na 1 stronie,oj ja glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata, daj spokój nie obrażam się przecież. :) Masz prawo mieć swoje zdanie i masz prawo go wygłaszać skoro umieszczam fotki na publicznym forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam koleżankę co tez lubi takich miśków wielka mi rzecz, po prostu nie zawsze faceci dobrze wyglądają w długich włosach. Wiem po własnym bracie póki miał długie wyglądał koszmarnie a jak ma krótkie to zupełnie inny człowiek. Ja osobiście obcięłabym włosy Mikołajowi ,ale po jego stylu widać, że prędko się jeszcze na to nie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, nie czepiajcie sie gościa bo akurat facio bardzo sympatyczny sie wydaje :) Przynajmniej jest JAKIŚ a nie taki bezpłciowy, w koszuli pod krawatem od mamuni ;) On jest chyba jakims metalem, nie? i tak sie dziwie, że zgodzil sie na takie pozowanie i pudrowanie :) Grunt, ze ma nerwy do Zii, a to juz duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już metalem nie jest, bo mówi, że jest za stary. :P Ale wywodzi się z rockowego środowiska, oprócz tego jest fanem RPG także jego wygląd ma odzwierciedlenie w jego pasjach. Albo na odwrót. :P A ja go po prostu kocham, o! :) Alezja24, nie jest to ważne. Napisałam tak żeby nie było, że lecę na kasę gościa który mi się nie podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvwodvriqibh
Zia a nie jest Ci głupio szastać kasą rodziców. Jeśli jesteś na tyle dojrzała aby zawrzeć związek małżeński, zarób na wesel sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×