Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość plakac sie chce
jak czytam wasze odp bo az mnie serce sciska same sie przechwalacie slubem,planujecie go, a rzucacie tekstami "jaki brzydki narzeczony":O dziecwzyny opamietajcie sie...zal mi was....co ja i nasobchodzi czy sie wam ktos podoba czy nie? nie macie za grosz kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dlatego zia przyciąga do siebie swoją dziewczęcością "zwyczajną" w wyglądzie i przede wszystkim kulturą na forum. ;) nie nie podlizuję się ale fajnie się z nią pisze bo nie jest chamska. Też z początku myślałam, że to chyba paniusia ale pozory mylą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa brzydki narzeczony
a nieraz na kafe widzialam zdjecia innych mezow i narzeczonych dziewczyn na kafe to ten przy nich to model! patrzcie na siebie pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
ja tez Zię lubię :) jest naprawde pozytywnie zakreconą osobą :) a że sobie planuje, urządza, bawi sie w drobiazgi - a czemu nie, jak lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo z sokiem malinowym - no właśnie, a teraz w łeb się stukam, że byłam "półgłówkiem" :D Zia na prawdę jest kulturalna i nie wdaje się w pyskówki - to na plus:) A co do narzeczonego - według mnie pasują do siebie. Po drugie nie dla każdego ideał to Brad Pitt czy ktoś inny, każdy ma z nas inny gust:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, czasem pozory mogą zmylić. ;) Jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszym zdjeciu jest data 2011. Czy dobrze rozumiem ze slub jest za rok a juz teraz robiliście sesje narzeczeńską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxunia zgadza się. :) Dlatego, że potrzebujemy te zdjęcia na już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze sa czarno-białe
i podwójna ty. Niektore zdjecia niepotrzebnie przeswietlone czy w okregach ( to dosc modna ale irytujaca maniera). Narzeczony spoko. Lubie, jak ludzie sa szczesliwi a wy chyba jesteście. Wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze sa czarno-białe
'po co zdjecia". Ano póki sie jest pieknym i mlodym,trzeba robic, bo potem z górki. Pytanie, czy wystawiac na publiczne forum, bo mozna miec niemile komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani. :) Mam nadzieje, że widać to na tych zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sesja, niektóre podobały mi się bardziej, niektóre mniej ale najważniejsze, że fotografowi udało się uchwycić Wasz luz i radość. Za wybór narzeczonego duży plus dla Ciebie, fajny, normalny facet, a przy okazji niebanalny :-) Metrosexualnym chłoptasiom mówimy zdecydowane NIE :-) (przy okazji, wysłałam Ci odpowiedź na tlen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam etam bez przesady
Nie jestem specem od fotografii ale wg mnie sesja na prawdę bardzo fajna. My też mamy mało wspólnych zdjęć poza tym np ja jestem niefotogeniczna i fajnie jakby ktoś zrobił profesjonalne zdjęcia i troszkę mnie poprawił haha. Będziecie mieć wspaniałą pamiątkę. Berdzo podobały mi się te foty w sielksim klimacie warkoczyk, koszyczek... cóż wiadomo, że z" prywatki u Stefana" takich zdjęc mieć nie bedziecie. Narzeczony wg mnie fajny a Ty to już w ogóle laska, że hoho. Szczęścia życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam etam bez przesady
*sielskim klimacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia, Cholero!!! Skąd masz taką cudną kieckę?? Normalnie zakochałam się!! :D PS. Pięknie...pięknie! Cudna sesja, fajowi WY! Normalnie chyba przyjdę pod kościóło, coby to wszystko na własne gały zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę z kafe
Te robione rybim okiem i prześwietlone mnie drażnią-cóż kwestia gustu- ale ogólnie fajnie. Jeśli nie macie żadnych ładnych wspólnych zdjęć to taka sesja to świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słodkie fotografie. Mi się bardzo podobają. Mała kobietka w dużych ramionach. Super :). A twój facet jest po prostu męski. Piękna to ma być kobieta :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teddy 0.
Ło żesz kurwa, jaki brzydal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowne zdjęcia :) bardzo mi się podobają. super po prostu.! ale skad taka nazwa "sesja narzeczenska" :) sesja malzenska ok.ale narzeczenska? kurcze, taka moda ? naprawde pierwszy raz o tym slysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole nie sluchaj tu opinii na temat twojego mezczyzny wiekszosc facetow tu to zakompleksione gnojki (oczywiscie nie wszyscy z szacunkiem ! )ze nawet zdjecia nigdy by nie zamiescili na widok publiczny swojego :P Wy jestescie baaardzo oryginalni :) jedyni w swoim rodzaju i wogoooole bardzo sympatyczni. Twoj facet jest osobowoscia sama w sobie a Ty jestes sliczna poprostu :) fajni jestescie piekne zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
widzialam zdjecia i widze tez ze wpisow jest mnostwo - domyslam sie ze jest w nich sporo krytyki ;) mnie sie generalnie zdjecia bardzo podobaja :) oby twoj wielki dzien byl rownie udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakówianka, sukienka to Pepe Jeans. :) Za całe stylizacje należą się brawa naszej pani stylistce. ;) Zazdrośnica23, dzięki. :) Nie słucham, najważniejsze, że mój narzeczony ma się podobać mnie, innym nie musi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssiaaa
Zia-wiesz gdyby się każdej podobał to moglabyś się bać ,że Ci go któraś będzie chciała odbić :P ładne są te czarno-biale zdjęcia. I powiedz mi Zia -co Twoj narzeczony zrobi w lipcu z włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie. :) Narzeczony do ślubu będzie miał krótsze włosy, takie za ramiona. Te już go denerwują, trzymaliśmy je tylko do sesji żeby to były ostatnie zdjęcia z tak długimi włosami. ;) Narzeczony do ślubu przejdzie lekki make over. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia po prostu bajka!!! Zia, naprawdę zrobiły na mnie wrażenia, przedostatnia fotka jest GENIALNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssssiaaa
:) rozumiem bo wiesz haha ale moglibyście zrobić takie 'oczepiny tradycyjne' czyli obcinanie warkocza tylko ,że nie Twojego ale pana młodego ;) :P oczywiście żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
Zia, Ty chyba masz nadmiar funduszy (pewnie zresztą nie swoich). Nie mówię, że sesja głupia, że zdjęcia brzydkie, że narzeczony nieurodziwy, bo wcale tak nie uważam. Ale patrząc na całokształt to jak zachowanie 5latki w supermarkecie. No, ale Ciebie to najwyraźniej cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×