Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość kocham Cię zia
Jak siostrę jesteś super dziewczyną. Dziewczęca pełna wdzięku i pomysłów. Tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia ja mam jedno si do Ciebie ale to napisałam w temacie o słodkim na weselu i chciałabym byś wzięła to sobie do serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka ech..
Zia86 niech zgadnę. Pochodzisz ze wsi lub jakiejś większej osady i chcesz za wszelka cenę się pokazać? Nie znam się na technikach fonograficznych ale zdjęcia same mówią za siebie bo są okropne. Coś mi tu pachnie krypto reklamą pod fotografa. To że masz tyle wpisów o niczym jeszcze nie świadczy. Była tu osoba która miała prawie dwa tysiące wpisów była czarna a potem się okazało że to firma w ten sposób robiła sobie reklamę. Trudno nazwać te twoje fotki nawet przeciętnymi. Większość osób chce by zdjęcia miały jak najbardziej naturalne kolory lub decyduje się na zdjęcia czarno białe. Te zdjęcia to masakra. Podsumowując stwierdzam że ładna kobieta za wszelką cenę chciała się oszpecić i to się jej udało. Na przyszłość rada. Nie pisz o fotografie jak wygląda i jest ubrany oraz jak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianka - mozesz podac przyklad zdjec nie zalatujacych "wiocha" . Mowie to jak najbardziej bez ironii. Moj slub mam juz od 24 lat za soba i szykuje sie na przyszloroczna rocznice. Mam w planie sesje, bo nie mamy ani jednego zdjecia slubnego i skoro sie jeszcze nie rozsypalismy chcialabym to jakos uwiecznic :-P Szukam jakis fajnych pomyslow i namiarow na dobrego fotografa. Zia - gratuluje Ci przede wszystkim odwagi. Nie kazdy potrafilby sie wystawic pod ostrzal na takiej platformie publicznej jak to forum. Masz fajna pamiatke i w sumie dyskusja jest zbyteczna, bo to przeciez Tobie ma sie podobac i nie wiem czemu zalezy Ci tak bardzo na opini innych ? Co do samych przygotowan, to zycze Ci sporej dawki luzu i brania sprawy z przymruzeniem oka. Poki co ma sie wrazenie, ze jesli goscie ubiora sie nie pod kolor serwetek i kwiatow na stole to z wesela bedzie klapa.Bylam kiedys na weselu, gdzie juz na zaproszeniach proszono o nakrycie glowy. Co z tego, ze wszystkie mialysmy kapelusze jak byla dretwa atmosfera i po czasie kazdy ukradkiem zerkal na zegarek by moc zwiac do domu. Twoj narzeczony mnie zaintrygowal :-). On nie moze byc tuzinkowym mezczyna, bo nie kazdy pozwoliby na robienie z tematu takiej publiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem i juz
Zia, wiesz czym sie roznisz od kobiet z klasa ? Tym, ze zadna z nich nie robi takiego zamieszania wokoł siebie, nie przezywa obrusikow, bukiecików na stól publicznie, nie wkleja miliona zdjec. Mozesz nawet wydac 500 tysiecy na to wesele a i tak nie bedzie mozna powiedziec o tobie ze masz klase. Klasa to skromnosc przede wszystkim a tego u ciebie brak. Kase moze miec kazdy, klase niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem i już - ja
natomiast uważam że klasę ma kobieta która nie obraża innych , nie ocenia kogoś kogo nie zna , nie próbuke za wszelką cenę zablysnąc choc na jedną chwilę durnym komentowaniem spraw i rzeczy których tak naprawdę nie zna. Jeżeli ktoś ma swoją wizję życia , ślubu , sesji fotograficznej i przy okazji planowania tego wszystkiego nikogo nie krzywdzi i nie obraża to nie rozumiem w jaki sposób ma to świadczyc o braku klasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytankoooo
Zia86 jestem już na 1000% pewna że świadczysz usługi ślubne i uprawiasz tutaj bardzo brudny marketing!!!!! *** Pia *** czy jeśli masz zdjęcia ze swojego ślubu to lubisz je oglądać? Czy lubisz dzięki tym zdjęciom powrócić do tamtych chwil, przypomnieć sobie jak wyglądaliście? Fotografia powinna przypominać wydarzenia a nie pokazywać je w krzywym zwierciadle. Na rożnego rodzaju forach fotografowie plączą że mają coraz mniej zleceń że rynek się wali i inne takie tam dyrdymały... Prawda jest taka że sami są całkowicie sobie z takiej sytuacji winni. Czy wiecie że są wyspecjalizowane firmy w których zamawia się reklamę poprzez fora internetowe? Pewnie wiecie ale nic sobie z tego nie robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę uprzejmie
zdjęcia super, a opinie zawistnych olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
dokładnie, wiemy ale nic sobie z tego nie robimy. bo i niby czemu mielibysmy?... a gdyby bylo tak jak piszecie to Zia musialaby byc jednoczesnie fotografem, florystką, cukiernikiem, modystką i jeszcze paroma osobami, i wszedzie reklamowac swoje usługi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pytankoooo
ona JESZCZE nie świadczy tych usług, ale będzie otwierała agencję, więc przygotowania do własnego ślubu traktuje jak marketing swoich usług. I całkiem dobrze jej to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pytankoooo
Przecie ona nie ma być człowiekime-orkiestrą, tylko Wedding Plannerem, więc jej zadaniem jest wiedzieć GDZIE, u KOGO i PO ILE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem i juz
a gdzie ja ja obrazilam? haha, stwierdzam fakt ze paniece brak klasy i skromnosci i tyle... sorry ale nawet 500 topikow na kafe na jeden temat nie robi w moich oczach z tej osoby kogos godnego uwagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia86 Ale dziewczyny , mnie się narzeczony podoba. Kocham go właśnie takiego, może mam spaczony gust ale czy to ważne? Przed nim miałam chłopaka który był bardzo przystojny według takich ogólnych standardów ale wybrałam swojego narzeczonego. i baardzo dobre podejscie!masz swoj gust i masz wyjebane na wszystko inne, na komentarze pozostalych ludzi:) ja tez tak mam ze dla mnie sliczni sa mezczyzni ktorzy w ogole nie przypominaja wspolczesnych idealow. nie martw sie komentarzami tych burakow, twoj facet jest naprawde spoko, znaczy mi sie podoba. niech lepiej pokaza swoje ryje te "idealy" i wtedy niech komentuja innych. a jesli chodzi o zdjecia to zajebiscie wykonane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"do Pytankoooo - Przecie ona nie ma być człowiekime-orkiestrą, tylko Wedding Plannerem, więc jej zadaniem jest wiedzieć GDZIE, u KOGO i PO ILE." no i very good. praca jak kazda inna, a jak bedzie chciala faktycznie byc WP, to przynajmniej jak widac podchodzi rzetelnie :D "jestem i juz - a gdzie ja ja obrazilam? haha, stwierdzam fakt ze paniece brak klasy i skromnosci i tyle... sorry ale nawet 500 topikow na kafe na jeden temat nie robi w moich oczach z tej osoby kogos godnego uwagi.." uważasz ze Zia bedzie sie przejmować opinią Twojego internetowego wcielenia? :D cóż za brak skromności z Twojej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ma
pomysł na siebie a wy wszystkie jej zazdrościcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie dziewczyny. :) Cienka odpowiedziałam ci w tamtym temacie, wybacz wcześniej nie widziałam twojej wypowiedzi. Wrocławianka nie pochodzę ze wsi. Ja rozumiem, że ciężko jest wam moje motywy zrozumieć, bo ja zawsze swoim zachowanie zbijałam ludzi z tropu. ;) Ale nie ma tutaj naprawdę żadnego ukrytego motywu. :) Moją pasją stało się organizowanie wesel, w tym swojego. Wcześniej nie miałam o tym pojęcia, nawet nie wiedziałam, że wedding planerzy są w Polsce, więc nie zarzucajcie mi, że reklamuje swoją firmę która nie istnieje jeszcze. ;) Przecież to by nie miało żadnego sensu, bo przyjdzie lipiec przyszłego roku i co powiem, że pies zjadł kartę pamięci od aparatu a kamerzystą wszystkie kamery w Wiśle się utopiły i dlatego nie mam ani jednego zdjęcia ani filmu ale mój ślub się odbył i uwierzcie mi na słowo, byłabym zupełnie niewiarygodna wtedy jako reklama. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzystOM
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjaaa_31
Mi się zdjęcia podobają. Wy również. Moje klimaty, ale nie tylko o to chodzi :P Ja już kilka lat po ślubie, a mój mąż nadal ma długie włosy :) prawie do pasa :) synek ma już takie lekko za ramiona (4 lata ma). pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden_red&brown
ej dziewczynki tak wracając do tematu, co sądzicie o sesji narzeczeńskiej na rowerach ?? ( tak btw. zgadzam się zia86 jesteś fenomenem) Zainspirowały mnie te zdjęcia: http://blog1.saladlaciebie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjaaa_31
A Ty, Zia86, bardzo przypominasz mi jakąś znaną osobę, ale za nic nie mogę przypomniec sobie nazwiska ani zawodu wykonywanego przez nią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pytankoooo
ja Tobie nie zarzucam,że reklamujesz firmę PRZED jej otworzeniem. Swoim zachowaniem jednak JUŻ pokazujesz, że masz pomyśly i że warto będzie skorzystać z Twoich usług. Otworzysz firmę, a w sieci ślad zostanie po tym, jak prygotowywałas swój własny ślub z dbałością o każdy szczegół, a o to chodzi w tych usługach, ktoś Tobie zapłaci za to, by było perfekcyjnie :) I ja tam akurat nie odbieram tego w sposób negatywny, a wręcz przeciwnie. Może i robisz to w sposób nieświadomy, ale niezła kombincja( w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zia86
Dobre ubaw po pachy. Śmieszne że już jest reklama działalności zanim pojawi się sama działalność. Zia86 rozumiem że gdybyś zaczęła radzić po swoim ślubie i weselu ale przed??? A jeśli coś nie wyjdzie to co wtedy, udasz że nic się nie stało. Naprawdę wielką jest głupotą promować coś czego jeszcze nie ma a jeszcze większą głupotą chwalić i zachwycać się takim postępowaniem. Zdjęcia jednym się zawsze będą podobały a innym nie. Dla mnie są one koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny ja niczego nie reklamuje ani nie radzę. :) Ja się przygotowuje do ślubu i wesela, to wy mówicie, że coś reklamuje. ;) Nie wkładajcie mi w usta słów których nie powiedziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga cos ty
a mozesz przygotowywac sie w zaciszu swoich czterech scian czy musisz o tym pieprzyc na forum na tysiacu topików? rajcuje cie to czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wy
musicie to czytać skoro tak was to razi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga cos ty
skoro wali po oczach po co drugi topik jest autorstwa ZIa86 to trudno to olewac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy wy
no raczej nie trudno, jaki masz z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga cos ty
a swoja droga to strach pomyslec jak zia86 sobie zaplanuje ciaze jakies 3 lata wczesniej i zacznie o tym pisac na "ciazy i amcierzynstwie"...szkoda slow.....podejrzewam ze jej plany dzieciowe zaczna sie od ustalenia z genetykiem z wiednia koloru wlosow i oczu u dziecka , potem bedzie próba, jak sie dziecko nie uda to dziecko na smietnik dalej jazda az do skutku i oczekiwanego efektu:O ludzie czy wy nie widzicie ze ta panna ma zryty beret??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×