Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość rrrrrotfl
"Jak na zdjęciu sa brzydkie osoby to żadna sceneria nie pomoże" jak widać w Twojej stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdksvnwbUEGBV
miła jak zawsze twoje zdjęcie skomentuje tak " Wieś tańczy i śpiewa" Takiej wieśniary dawno nie wodziłam. Sukienka z bazaru twarz wieśniary i zdjęcie niskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia - zdjęcia bardzo ładne, Ty też śliczna, narzeczonynj mi się podoba, ale to nie ważne, ważne, ze jesteście szcześliwi co widać na zdjeciach :) Oby to szczęscie trwało jak najdłuzej.... Ale kurcze, też mi sie nie podoba to jak strasznie się przygotowujesz do tego ślubu.. macie jeszcze tyle czasu, a tu juz wszystkie deserki, ozdóbki, pierdołki - no wszystko ustalone. Dbasz o takie pierdoły, ze szok. Myślę, że jak na sali znajdzie się jakiś śmiec czy coś na podłodze to będzie masakra, bo ten śmieć tam nie był zaplanowany.... Kurcze, ja też miałam wesele, fajne, proste, planowane przez niecałe pół roku, a było cudowne, goście bawili sie strasznie fajnie i do 8:00 rano i nie żałuję ani jednej rzeczy.... Ale jasne, to Twój ślub, Twoje wesele, Twój gust i Twoje prawa :) Ja tylko wyraziłam swoją opinię. Dla mnie jakieś wizażystki, desereczki, motylki i inne udziwnienia na miarę księżniczki to mega robienie cyrku na pkaza, no ale itak Wam życzę powodzenia w organizacji i oby Wesele Wam sie udało.... Miła jak zawsze - kurcze, dlaczego nie zmienisz sobie nicku? Przecież Ty prawie zawwsze jesteś niemiła :( Już nie chodzi mi tutaj o ten temat, ale o Twoje wszystkie wypowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw evj ebv
Taka to JA miałaś taki ślub bo wpadłaś i żal ci dupę ściska bo nie stać by Cię było na inny. Planowałaś swój ślub 6 miesięcy bo musiałaś się spieszyć bo brzuch rósł. A to , że goście bawili się do 8 rano nie znaczy, że wesele było w pełni udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby zaraz nie było, że krytykuję cokolwiek z zazdrości - nie, mam dosyć pieniędzy, ale kurcze, nawet mi do głowy nie przyszło, żeby zatrudnić ileś tam osób, żeby mi się wesele udało.... Kurcze, dla mnie to jest chore :( Takich wymagań co do swojego ślubu to chyba największe gwiazdy telewizyjne nawet nie mają...ale tak jak już pisałam, żeczyę Wam szczęscia i wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, miałam wesele bo wpadłam :) :) Tylko, że ja jestem 4 lata po ślubie a mój syn ma 1.5 roku :) :) :) :) Mało tego, był planowany i bardzo wyczekiwany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw evj ebv
Tak wieże ci na słowo że był planowany. Wracaj lepiej do garów bo kobieta bez wykształcenie nie powinna się tu wypowiadać. Jesteś ograniczona czterema ścianami i swoim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw evj ebv
miało być wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajanse
"w evj ebv - Tak wieże ci na słowo że był planowany. Wracaj lepiej do garów bo kobieta bez wykształcenie nie powinna się tu wypowiadać. Jesteś ograniczona czterema ścianami i swoim dzieckiem." fajne wnioski wysnuwasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj - nie pozwalaj sobie, bo po jednej mojej wypowiedzi g.... możesz o mnie wiedzieć. Poza tym jakbys czasem czytała to co piszę tutaj, to byś wiedziała, ze mamy z mężem własną firmę i mogę sobie pozwolić na prowadzenie jej w domu, w między czasie zajmując się dzieckiem. Do garów nie mam po co wracać, bo już dawno mam po obiedzie i wszystko pozmywane, więc spadaj. Co do mojego wykształcenia, to mam wyższe, więc tutaj też pudło mylny człowieczku. Więcej nie zamierzam Ci sie tłumaczyć, itak żałuję, że znizam się do Twojego poziomu dyskutując z Tobą. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła jak zawsze - kurcze, dlaczego nie zmienisz sobie nicku? Przecież Ty prawie zawwsze jesteś niemiła Już nie chodzi mi tutaj o ten temat, ale o Twoje wszystkie wypowiedzi '' niemiła nie po prostu mam swoje zdanie które może sie wam nie podobać:) Nie mam zwyczaju lizać tyłka innym i jak coś mi sie nie podoba to mówię wprost:) a niemiła jestem na tego typu durnych tematach skoro ty przesiadujesz na tylko takich to nie miałaś okazji przeczytac mojej ,,normalnej'' wypowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw evj ebv
Głupota ludzka nie zna granic a ty jesteś jej przykładem. O ile dobrze pamiętam brałaś ślub żeby zrobić przyjemność babci, która była chora. Zajebisty tok myślenia nie ma co. Jak tatuś Cię poprosi o 4 wnucząt też mu urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, I żeby zaraz nie było, że krytykuję cokolwiek z zazdrości - nie, mam dosyć pieniędzy , ale kurcze, nawet mi do głowy nie przyszło, żeby zatrudnić ileś tam osób, żeby mi się wesele udało.... Kurcze, dla mnie to jest chore Takich wymagań co do swojego ślubu to chyba największe gwiazdy telewizyjne nawet nie mają...ale tak jak już pisałam, żeczyę Wam szczęscia i wszystkiego dobrego.'' dokładnie.Byłam na takim ,,dopicowanym'' weselu. Totalna klapa a goście od 21 zaczęli się rozchodzić do domów;] Panna młoda chciała zrobić wielki bal,widać było że się starała ale niestety jej nie wyszło kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak ktoś sie doczepi do wykształcenia to ,,obrażana osoba'' od razu twierdzi że ma wyższe byc może ma ale żeby mieli je wszyscy na forum to wątpię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie brałam ślubu, żeby zrobić przjemność babci, tylko przyspieszyłam go o pół roku - a to jest różnica. Babcia była chora, leżała w szpitalu, ale na mój ślub dostała "przepustkę" i była na nim. Zmarła po pół roku, czyli dwa tygodnie przed ustalonym przez nas pierwszym terminem śłubu.... Nie umiałabym się bawić dwa tygodnie po śmierci babci, a tak przynajmniej była i widziała, że jej wnuczka jest szczęśliwa.... Co w tym złego??? Miła - no to jak bywasz czasem też miła to ok :) Co do wykształcenia, nic mnie to nie obchodzi, wierzcie albo nie wierzcie.... skanu dyplomu tutaj wysyłać nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jw evj ebv
"jw evj ebv Tak wieże ci na słowo że był planowany. Wracaj lepiej do garów bo kobieta bez wykształcenie nie powinna się tu wypowiadać. Jesteś ograniczona czterema ścianami i swoim dzieckiem. " WIERZĘ a nie WIEŻE. Tak, wykształcenie bardzo łatwo rozpoznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw evj ebv
Tępa strzało na dole napisałam" wierzę " naucz się czytać ze zrozumienie idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie facetów z warkoczem
szału nie robi twój facet. ja bym sie tam nie wypuszczala z takimi fotami na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie kłóćcie się, spokojnie. :) Przecież każdy może mieć inny pogląd i inne zdanie. :) TakToJa, widzisz nam te przygotowania sprawiają po prostu frajdę. :) Lubię jak wszystko jest dopracowane, kolory i wzory się zgadzają itd. Jednak to nie znaczy, że goście będą mieli ustalony plan i zero swobody. Będzie jej bardzo dużo. Dekoracje można zauważyć lub nie, z bufetów skorzystać bądź nie itd. :) Ładne miejsce, fajne dekoracje itd. nie przeszkadzają w dobrej zabawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoj narzeczony wie
ze tak upubliczniasz jego wizerunek w sieci? Nie ma nic przeciwko takiemu ekshibicjonizmowi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devon
piękne zdjęcia i wykonanie :)życzę szczęścia i nie zwracaj proszę uwagi na to co ktoś tam pisze :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia fajne. Naprawdę fajne:):) Tylko, na Boga, wpyń a niego żeby obciął włozy. Zaraz będzie lepiej wygladał. Mój mąż kiedy się poznalismy też miał takie długie.. Kiedy obciął - szok - BARDZO PRZYSTOJNY FACET! Wcześniej, hm, powiedzmy ze głównie sympatyczny:):):):) Na długie włosy mogą sobie pozwolic osoby z grubymi, porządnymi włosami, a nie takimi piórami. :) Zobaczysz - różnica Cię zaskoczy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladne macie zdjęcia :) My też robilismy sobie sesje narzeczeńską bo z moim juz mężem mieliśmy mało wspólnych fotek a tak to był pretekst i przy okazji super pamiatka do albumu :) ps. super ta czerwona kiecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę tutaj żeby nie było. Ja tych tematów o sobie nie daję do wykasowania, jestem za wolnością słowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×