Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość tajasne
wrecz przeciwnie, bardzo łatwo. oto instrukcja - patrzysz kto topic założył, widzisz że Zia86, i NIE WCHODZISZ na topic. nic prostszego. ale przecież Ciebie to tez rajcuje, poczytac co ona pisze... tylko po co to ukrywać? Zia przynajmniej uczciwie pisze ze TAK, rajcuje ja to. i ciężko się dziwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga cos ty
takjasne, przejrzyj na oczy to forum jest pełne fajnych, normalnych i nie nadetych dziewczyn zia to ewenement i to akurat nie w pozytywnym tego slowa znaczeniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
no dobra, ale co to komu przeszkadz że Zia to ewenement? sa na tym forum gorsze ewenementy, typu matkaiżona... na ciążowym, ktora jedno co robi to wyzywa wszystkich od suk i szmat, czy nawet na tym forum dzikiwąż, ktory bluzga na ciężarne panny młode. i to te ewenemetny mi przeszkadzają o wiele bardziej niż Zia. bo Zia jest przynajmniej uprzejma, kulturalna i grzeczna, a że ją kręcą przygotowania? - to nie grzech do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko autorka ma uklad
z firmami , ktore reklamuje, nic w tym nagannego, mozna o tym otwarcie powiedzic. Nie wiem, czemu ma słuzyc ten kamuflaz, w koncu tak sie robi na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo rzeczy można mi zarzucić ale nie to, że jestem nadęta. ;) Ok umawiamy się tak, ja przygotowuje się w zaciszu własnego domu ale ze mną wszystkie PM które korzystają z tego forum. Bo rozumiem, że forum jest dla wszystkich a ja nie mam "problemów" wykraczających poza jego tematykę, tak samo pytam się u sukienki, torty, dekoracje itd. jak inne PM. Więc albo forum jest dla wybranych tylko trzeba ustalić co będzie cenzusem albo jest dla wszystkich i tak samo mogę na nim pisać ja jak i inne PM. ;) Nie rozumiem dlaczego akurat ja mam się w zaciszu własnego domu przygotowywać a inne PM nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka nie ma układu. :) Jestem taką samą PM jak wy wszystkie. :) Nie ma w tym żadnego ukrytego motywu, nie jestem wedding planerką, nie robię firmom reklamy itd. Przyszłam jako niczego nieświadoma dopiero co upieczona narzeczona, dużo się nauczyłam w ciągu tych przygotowań, poznałam rynek itd. bo miałam na to po prostu mnóstwo czasu i chęci. Jednak dalej nie czyni mnie to nikim szczególnym, jestem normalną PM, no może z trochę większą ilością czasu niż inne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kv ejvhihewfeffe
Zia a zmieścisz się w kwocie 100 tyś na wesele?. Bo za sam talerzyk na 90 osób płacisz 30 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia - przygotowujesz sie do Waszego slubu na dlugo przed terminem i widac w tym wielka pasje. Wlasnie Twoja pasja i perfekcja jest tak ogromna , ze jestes malo wiarygodna i stad te wszystkie komentarze. Nie kazdy tak potrafi, moze, chce (...) dlatego wzbudzasz spore zainteresowanie. Jesli jest to Twoj charakter i w kazdy inny projekt za jaki sie lapiesz inwestujesz cala siebie to jestes na dobrej drodze. Jestes wymarzonym pracownikiem dla kazdego pracodawcy, tudziez pracodawca dla podwladnych....Mowie powaznie. Bede Ci towarzyszyc w Twoich przygotowaniach, bo jak juz pisalam wczesniej slub mam co prawda za soba, ale przede mna Srebrne Wesele i chcemy zrobic z tej okazji impreze. Moze skorzystam z Twoich inspiracji. Jesli jeszcze nie znalazlas sposobu na zycie, to dlaczego nie mialabys faktycznie tym sposbem zarabiac /dorabiac na zycie ? Masz zamilowanie, talent a nie ma nic lepszego jak praca, ktora daje satysfakcje. Nie rozumie pytan o finanse. Kazdy wydaje tyle ile chce badz na ile go stac i nie jest tajemnica, ze na tym swiecie jedni maja wiecej niz inni i nietaktownym jest grzebanie w cudzym portfelu. Tak dlugo jak sa to uczciwie zarobione/ otrzymane pieniadze nie powinno sie podejmowac tematu. Rozlicza sie zlodzieji a w innym wypadku to po prostu nie zdrowa zawisc....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już moja tajemnica. :) Ale talerzyk jest ze wszystkim, z jedzeniem, alkoholem, open barem, obsługą barmańską, tortem, częścią słodkości itd. także nie ponoszę żadnych kosztów związanych z przyjęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermajka
"Masz zamilowanie, talent a nie ma nic lepszego jak praca, ktora daje satysfakcje." Ma zamilowanie, NIE MA talentu. To wszystko jest zerzniete z amerykanskich stron internetowych :D Zia jest zafascynowana Ameryka i to jest troszeczke smieszne. Takie dziecinne, niepowazne i przede wszystkim NIEPROFESJONALNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia potrafi zrobić np. bardzo minimalistyczną stylizacje, tylko u siebie takiej nie chce. :) A inspiruje się zagranicznymi stronami dlatego, że tam ten rynek jest najszybszy i najprężniej rozwijający się, więc to tam pojawiają się nowinki najszybciej. :) Jeśli taki rynek byłby w Rosji, Chinach albo RPA to stamtąd bym czerpała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne zdjęcia, bardzo ładna dziewczyna z Ciebie ;) a co do Twojego narzeczonego, nie to ładne, co ładne, a to co sie podoba ;) i widac, że bardzo jest zakochany w Tobie, więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia ;* ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywista oczywistosc...
Zia86 mam pytanko,chodzi mi o Twoja suknię ślubną,zamawiasz ją bezpośrednio u Macieja Zienia czy szyjesz w jakiejs pracowni krawieckiej wg wzoru? Sukienka jest super i bardzo mnie to zaintrygowalo,jesli kupujesz bezpośrednio u projektanta to można wiedzieć ile to cudo kosztuje? Dzieki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje bezpośrednio u projektanta. :) Jestem przeciwna szyciu na wzór. Cenę mogę ci wysłać na maila tylko podaj adres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krissst..
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/h s274.snc4/40020_153346021348482_100000192549565_508583_72438 65_n.jpg - ale to zdjęcie jest piękne. Takie ładne wyraźne naturalne kolory i ta zabójcza ostrość twojego faceta. Pełny artyzm. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/h s303.snc4/40464_153345938015157_100000192549565_508576_43847 93_n.jpg - jej ale masz króciutkie nóżki ale za to twój facet to ma naprawdę niczego sobie rękę większa od twojej głowy. Piekne profesjonalne ujęcie. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/h s303.snc4/40464_153345948015156_100000192549565_508579_45259 34_n.jpg - tu powaliła mnie kolorystyka zdjęcia i ostrość na kolana. Co jest w tym koszyku ze jest on taki ważny? http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/h s298.snc4/41218_153345768015174_100000192549565_508571_41054 85_n.jpg - też piękne zdjęcia ale musisz się koniecznie opalić bo taki kolor skóry kojarzy się mi z prosektorium. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/h s143.ash2/40464_153345951348489_100000192549565_508580_79107 13_n.jpg - przyznam się ze nie rozumiem tego zdjęcia portretowego choć tez powaliło mnie na kolana. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/h s303.snc4/40464_153345954681822_100000192549565_508581_11562 35_n.jpg powalające na kolana naturalne kolory ale nie całkiem tutaj poznaję że to jesteś ty. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/h s283.snc4/40464_153345941348490_100000192549565_508577_23510 54_n.jpg - to zdjęcie nadaje się na okładkę książki o zombi lub upiorach. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/h s274.snc4/40020_153346024681815_100000192549565_508584_40969 41_n.jpg - piękne takie bardzo naturalne brakuje tylko butelki z winem typu wino. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/h s143.ash2/40464_153345924681825_100000192549565_508572_47385 3_n.jpg - to mnie powaliło. Zdjęcie pokazuje szczegółowo waszą urodę naturalność i wrażliwość. http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/h s143.ash2/40464_153345931348491_100000192549565_508574_63154 93_n.jpg - piękne efekty wizualne, super ostrość. Czy już jesteście po ukąszeniu przez wampira bo tak bladziutko wyglądacie? http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/h s143.ash2/40464_153345944681823_100000192549565_508578_45932 0_n.jpg i stała się jasność. Piękne artystyczne zdjęcie przedstawiające, no właśnie co przedstawiające? http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/h s143.ash2/40464_153345934681824_100000192549565_508575_58796 02_n.jpg udało się mi nawet zobaczyć koszyk. Super łamigłówka widać w tym zdjęciu talent i pomysłowość fotografa. Wasza miłość rozpościera się prawie po całym globie. Brakuje mi jednego jeszcze zdjęcia jak siano lub słoma wystają wam z butów. A może macie takie zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem taka blada bo jestem nieopalarna niestety, nie da się mnie opalić, a narzeczony opala się na czerwono i potem od razu schodzi. Jeden set miał być rock'n'rollowy, drugi to romantyczny piknik stąd koszyk, ten motyw zostanie pociągnięty na plenerze ślubnym, to taka zapowiedź tylko była. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam cały temat
Zia piszesz blebleble....i bijesz pianę. Według mnie i nie tylko mnie te kolory to wielkie braki umiejętności fotografa i zdaje się jego warsztatu pracy. Można być nie opalonym ale też nie trupio białym. Jestem ciekawa jaki jest prawdziwy cel tego założonego przez ciebie tematu. Sporo osób już dało się nabrać. Tłumaczenia twoje nie mają żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaDaga
Piękna i Bestia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja mam taką cerę. :) Nam się takie kontrasty i kolory podobają. Wybraliśmy tego fotografa przez taki rodzaj obróbki zdjęć. :) A ja nie biję piany tylko odpowiadam na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja nie rozumiem
czemu maja sluzyc te wklejone foty :O Tobie sie podobaja, nie oczekujesz niczego poza zachwytami. Myslalam, ze chodzi o pytanie jak to widza inni, konstruktywna krytyka jest porzadana chyba. A tu...mamy po prostu bic brawo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam w pierwszym poście. :) Ponieważ kiedyś pisałam i zachęcałam inne PM do sesji narzeczeńskiej to chciałam pokazać co wyszło z naszej. :) Ja krytykę oczywiście przyjmuję, choć ciężko teraz coś zmienić jak fotki są. Chciałabym żebyście mi pomogły też wybrać zdjęcia do dekoracji i do strony internetowej ale to jak już przyjdzie druga partia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam cały temat
Coraz bardziej jestem zaskoczona. Wpisałam w google frazę ,,Paula i Mikołaj" i zgadnijcie co zobaczyłam. Wszędzie na wielu forach nasza Zia86 się udziela. Zazdroszczę tyle wolnego czasu na te wszystkie wpisy. Widziałam blog i zdjęcia Pauli i wygląda na nich naprawdę ładnie nie to co na tych pseudo profesjonalnych zdjęciach. Nawet jesteś ładnie opalona i wyglądasz super naturalnie a nie jak karykatura kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wolnego czasu mam dużo. :) Jedni wolą bardziej naturalny typ fotografii, my wolimy "ładne kolorowe obrazki". Na szczęście jest tyle dobrych fotografów ślubnych, że każdy znajdzie kogoś fajnego w stylu który lubi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko z pytaniem....
Zia 86 Sesja piękna, widać, że jesteście zakochani, ale ja mam jedno pytanie: Rozumiem, że to Twoja kasa, Twoje wydatki i to Ty decydujesz, co robisz z pieniądzmi, ale nie szkoda Ci tyle kasy na suknię od projektanta? Założysz ją tylko raz, a potem już jej nie sprzedasz, bo mało kogo stać na suknię od Zienia, a jeśli już stać, to woli nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nv oadfnbdf
Zia obejrzałam inne twoje zdjęcia i jestem załamana.Jesteś przeciętną dziewczyną urodą wcale nie grzeszysz. Włosy sianowate zainwestuj w dobrą odżywkę , kolor włosów też mi się nie podoba.Twój styl ubierania pozostawia wiele do życzenia na niektórych zdjęciach wyglądasz jak chłopka. Makijaż na imprezy chyba sama sobie robiłaś nie masz pojęcia o doborze kolorów. Powiem Ci szczerze, że nie będziesz pasować do ekskluzywnego ślubu. To tak jakby w pałacu zrobić na jeden dzień mieszkanie dla np. świń. Pewne miejsca niekiedy nie pasują do danych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkoda mi, uważam, że suknia ślubna może być wyjątkowa. Jasne zakłada się ją raz, ale jaki raz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecia i narzeczony ok
ja sie tylko nie moge nadziwic, jak ktos tak bardzo moze sie przejmowac wlasnym łsubem, ale przeciez ludzie maja rozne zamilowania. To jest niegrozne a nawet moze byc pozyteczne, Zia- a ty cos robisz zawodowo czy studiujesz? Cos z podobnej branzy? bo mysle, ze ta pasja musi duzo czasu zabierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuje. :) A po ślubie mam nadzieje, uda mi się otworzyć firmę zajmująca się organizacją ślubów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosssss
Dobre coraz więcej firm w branży ślubnej a coraz mniej par młodych. Fotografów jest bez liku i narzekają na zmniejszająca się liczbę zleceń a teraz jak grzyby po deszczu powstają firmy organizujące śluby. Myślę ze cały ten temat ma służyć tylko promocji twojej firmy i nawet mam wątpliwości czy bierzesz ślub. Pozycjonowanie strony firmowej przez kafeterie już masz zapewnione. Co do zdjęć to zdecyduj się czy masz taka karnacje cery czy chciałaś mieć takie kolory zdjęć choć trudno mówić tu o kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×