Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość mamanatusi
mama razy dwa-ja przed porodem wypilam olejek rycynowy.w zyciu juz tego nie powtórze :D wiec wolalabym czopek hihi ale rozumiem ze dzieci tego nie lubią-moja tez nie przepada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
u nas sie zachmurzylo-az ciemno! :o natala spi,wiec i ja sie poloze na chwilke.bede zaglądac :) a z jakich czesci pl jestescie? ja z wielkopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój obecny mąż to był mój kolega ze szkoły dlatego tak długo się znamy :) . Fajnie masz wesele,ślub ja chętnie bym swoje wesele powtórzyła :D oczywiście z tym samym mężczyzną :D . Nie martw się ja też jestem "antytalencie kulinarne " . :D . Zuzia też leży może zaśnie . Co do olejku rycynowego wątpię żeby ona ta wypiła . Nie jest typem lekomanki :D . Ja przed porodem miałam robioną lewatywę wrr, nie miły zabieg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
oczywiście spac nie poszla,jak na mnie przystalo :D zawsze cos do zrobienia jest...:o mama razy dwa,a ty jak sie czujesz w taką pogode jak dzis??? zapomnialam spytac cie wczoraj-czy brzuszek w drugiej ciąży jest wiekszy? wstawilam barszczyk (buraczek,ziemniak i marchewka) dla małej i na drugie dostanie kawalek ryby w ziołach(czyt.koperek i pietruszka :D ) nie mam pomyslów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Zuzia płakała i wsadziłam jej czopek,ja nie pomoże to nie wiem co zrobie :( Brzuszek jest nieco większy,dzisiaj czuję się koszmarnie jestem senna,a jeszcze martwię się Zuzią . Ostatnio brzuch mi się obniżył i mnie boli,jeszcze 8 tygodni,boję się żebym nie miała wcześniejszego porodu :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa-tak mi ciebie szkoda,samiutka musisz sobie radzic z Zuzią a w ciazy jestes.nic tu nie da jesli napisze ze musisz na siebie uwazac bo wiem jak to jest z maluchami,nie da sie na tylku usiasc :o brzuch ci sie obnizyl tak wczesnie? jejku,to chba nie za dobrze jesli chodzi o Zuzie,to ja bym nie czekala w takim razie-masz jakiegos pediatre?moze zadzwon do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię nie strasz mnie ! Boże jakbym urodziła wcześniej i coś by się działo z dzidzią to bym sobie chyba nie wybaczyła . W piątek mam do ginekologa to zobaczymy co mi powie . Mam pediatrę i chyba do niego zadzwonię . :( A Zuzia się bawi w łóżeczku . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
kochana nie chcialam cie straszyc-przepraszam.mi poprostu tuz przed porordem sie obnizyl ale moze w drugiej ciazy tak jest ze brzuszek naturalnie schodzi w dol wczesniej-nie wiem.a córeczka w brzuszku spokojna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
brawo!!! :) najwazniejsze to zebys sie nie poddala jak juz raz zabierzesz.jak sie poddasz to ona zrozumie tylko tyle ze zeby dostac smoka spowrotem to trzeba plakac i tyle.takze trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszee moja córka zasnęła pierwszy raz od półtora roku bez smoczka :D! Mamanatusie- dziękuję Ci,to Ty mnie tak zmobilizowałaś ! Najgorzej będzie wieczorem,nie wiem czy zaśnie bez smoczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi prosze...czy moge kupic poduszke do lozeczka dla mojego 13 miesiecznego syna? On budzi sie codziennie o ok 5 i placze dopuki nie wezmiemy go do naszego lozka! Pozniej rozpycha sie strasznie i kladzie sie na moja poduszke....czy tego wlasnie mu trzeba? Myslelismy ze najzdrowiej bedzie mu na plasko i tak spi od narodzenia...wypowie sie ktos prosze jakie bedzie najlepsze rozwiazanie??? Dodam ze syn robi tak od momentu powrotu z wakacji i tylko kilka razy po godzinnych walkach usanal w lozeczku nad ranem a nie w naszym lozku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1:)
Witam Mamusie:) Jednak pogoda dziś wpływa na wszystkich ...na mnie też . Od rana burcze na dzieci, ale jak tu nie burczeć jak Ja zmywam , Mała marudzi i sie po mnie wspina jak małpka , starsi sie kłócą przebrać sie nie chcą... a szkoda słów! Zastanawiam się jak wszystko dam zorganizować od wrzesnia skoro teraz mam z tym problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1:)
boubzilla- Moja mała śpi na poduszce praktycznie od urodzenia bo była bardzo zasluzowana i trwało to ok 6 miesiecy :( czesto tez chorowała. ale to poduszka klin specialnie dla małych dzieci aby kręgosłup dobrze sie rozwijał . Kupiłam ja w Cerefourze za ok 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boubzilla duszyczkaa witajcie:-) juz po zakupach i spacerku:-) z karmieniem mam troszke problem bo mały ma skaze białkową:-) a ślub bym sama jeszcze raz wzieła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 + 1 wszystko sie ulozy....u nas pogoda do d....jest tak ciemno ze z sierpnia robi sie listopad. Kazdy ma takie dni...ile Twoje dzieci maja lat? Moze zacznij wprowadzac rutyne od tego tygodnia w formie zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Uk ale bratowa jest teraz w Polsce to bym ja poprosila o kupno...znalazlabys jakies linki jak taka poduszka wyglada??? wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja Zuzla dopiero zasnęła,cały czas ją nosiłam,bo płakała . Coraz cieżej mi ją nosić :( niunka82- to masz nieciekawie jak skazę ma,dużo rzeczy nie może jesć :( . Duszyczka Witam Cię ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama razy dwa podziwiam Cię ja nie byłambym wstanie byc w ciąży i opiekowac się tak małym dzieckiem a to dlatego że ciąże znosiłam okropnie:-( nie moze nic jesc co ma białko:-( atramka witam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka-w sumie to nie mój topik,ale myślę,że mamanatusi nie będzie miała nic przeciwko . Także pisz za nami :) Też mam dziecko 1,5 roczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×