Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

noo,ja sobie zanotowalam na której stronie te przyzeczenia skladacie hihi :p :D:D:D buziole kochane,ja zmykam bom zimna jak sopel lodu.ide sie ogrzac i spaaaać :) do jutra!!! dobrej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą to niektóre kafeteryjne mamuśki są czasami gorsze niż padalce, nie uważacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam na myśli te, które tak jadą po sobie i wyzywają od kretynek i wyrodnych matek itd. :) Gorsze niż padalce (niegroźne zwierzątka), czyli wredne żmije :P Zresztą nawet jedna taka pomarańczowa u nas zawitała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi co racja to racja :) najlepiaj ludzi tylko im oceniac nawet nie wiedzac po czym... po tym, ze ktos tu pisze... przeciez mamy wolne jak dzieci spia i wcale nie spedzamy tu czasu ktory powinnysmy spedzac z dziecmi... swoja droga ciekawe jakimi one sa matkami...?skoro innych tak oceniaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk :) moje Jaśko dopiero pół godziny temu zasnęło,ufff,zmęczona jestem jak nie wiem,dziś wstał przed 6! A co do chorób jak na razie jest zdrowy,tfu tfu odpukać,ale za to ja z mężem niedomagamy coś,gardło i te sprawy! Żeby tylko Jaśko się nie zaraził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze temat pomarańczowy na topie...mam nadzieję że nie wywołamy ich do tablicy:) ja zmykam spac , pewnie sie nie odezwę w weekend bo wybieram sie na imprezkę do przyjaciółki (jakieś 150 km) i nie wiem czy tylko ja i synek (córcia zostaje z babcia) czy mąż się wyrobi z pracą i tez pojedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,zakupilam łóżeczko na allegro nie patrząc wczesniej na rozmiar-glupia baba ze mnie :o no w kazdym razie wylicytowalam 120/60cm.dogadalam sie ze sprzedawcą ze za dopłatą sprzeda mi 140/70cm-starczy nam na dluzej-to taki tapczanik z barierkami.co o tym myslicie??? czy 140/70 na dlugo nam starczy????????dodam ze nie ma w posiadaniu 160cm :( aha koszt tego wiekszego z przesylką to 230zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana ja tylko na chwile bo dzieciaki szaleja a ja musze jedno wyprawic do babci a drugie spakowac na podróż :) Liwio Karola ma ponad dwa latka a spi w takim łóżeczku i ma dużo luz....myśle że spokojnie starczy do czasu jak pójdzie do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny od czwartku mnie tu nie bylo i nie nadrobilam jeszcze wszystkiego :) sporo piszecie, moja mala niestety nie pozwala mi siedziec przy kompie wiec tylko wtedy moge gdy spi, ale od czwartku jestem w malej niedyspozycji stad moje milczenie, teraz jest juz lepiej :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo nikolci bacznie
obserwuje wasz topik mozesz byc pewna i skoro nie czujesz sie winna to po co sie tlumaczysz ze spedzasz czas przy kompie gdy dziecko spi itd.tlumaczy sie winny, nie jestem wyrodna mamcią bo nie mam dzieci i nie bede miec bo nie mam do tego cierpliwosci ani czasu wiec nie bede dzieciom krzywdy robic jak wy.kocham dzieci i dlatego nie bede ich miec. pozdrawiam! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna bezdzietna kobialka ktora ma duzo do powiedzenia na temat o ktorym nie ma pojecia..........Juz sie chcialam rozpisywac ale olewamy pomaranczowe prawda:):)a juz mnie ponioslo...:) Tak w ogole to witam kawusiowo:)moja mloda to dala wczoraj popis:):wymeczylismy ja na spacerze zasnela w wozku i obudzila sie dopiero po 20tej:):)heheh buszowala do 24:00:):) teraz sobie odsypia tez bym chetnie sie polozyla ale zaplanowane mam mycie okien.Nie wiem dlaczego u mnie sie tak przyjelo ze w soboty pucuje dom:) przegadalam wczoraj pol wieczorka z moim synkiem hmm kobietki on sie zakochal:)i to na serio:)ma dopiero 10lat ta milosc to jszcze dlugo z przed wakacji myslalam ze mu przejdzie,na wakacjach kupil jej korale:) wczoraj poraz pierwszy szli do szkoly(w uk roznie sie zaczyna rok szkolny)...i powiedzial mi:"mamus wiesz jak ona sie przez wakacje wyrobila":):):)jak o niej opowiadal to mial takie rumience ze ach:):) chyba czas zaczac rozmawiac na "te"tematy:):) milego dzioneczka laseczki a dzieciaczkom duzo zdrowka no oczywiscie mamuska tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki! Selena,ale mi się ciepło zrobiło na serduszku,jak przeczytałam o miłości Twojego synka,ach ta miłość-nie wiadomo kiedy,gdzie i w jakim wieku sie przytrafi,heheh! Mój Jaśko niby,że poszedł spać później niż zwykle,ale znów mnie obudził o 5.30!!!!Jeszcze ciemno było,maj gad,co będzie w zimie!!! Teraz już śpi prawie 2h,aja gotuję i posprzątałam domek! Po kawie oczywiście już jestem ;p! A mój Synio ma 12m i 3 tyg i miesiąc temu ważył 9 500 gr,a tyje średnio pół kilo na miesiąc ostatnio,więc podejrzewam,że z dyche jużma :)! Ide w poniedziałek go zważyć,więc zobaczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha mamy grono pomaranczowych wielbicielek:-) Mój 22 wrzesnia kończy roczek wazy 11 kg i 80 wzrostu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane babki ;) Selenko normalnie masz chyba juz synową :D super! fajnie pewnie mieć w domku takiego zakochanego malca hehe,chociaz ja nie wiem jak Natalie komuś oddam,raczej zięcia do siebie przygarne :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia śpi juz prawie 3h :o od czasu choroby spi prawie całe dnie.pije bardzo malo,je wiecej juz wiec chociaz tyle. dzis zawiozlam autko do pana ktory zalozy mi gaz wiec bede jezdzic za groszki :) za tydz zaczynam zajecia,juz mam biegunke ze strachu,moze pojedziecie ze mną?? :D jakie macie plany na weekend?? my dzis wieczorkiem na ognisko jedziemy-takie zakonczenie lata u rodzinki. jutro rano tradycyjnie na targowisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izazsynkiem
Witam Was kobitki jestem mamą od 5 mc :) bo właśnie mój synek teraz bedzie tyle miał, poradzcie mi coś dotyczącego menu maluszków dawałyście cos do jedzenia Waszym dzieciom gdy tyle miały :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza,witaj ;) ja wlasnie stworzylam ciekawą liste tego co dla maluszków mozna szybko i łatwo przygotowac,jednak moja córcia byla chora i troche nam sie opózni opublikowanie tego na topiku. co ci moge powiedziec,hmm ja w 5tym m-cu dałam Natalce marchewkę i jabłuszko dokładnie zmielone.to na początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×