Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość DzIdZiAaa...
hej kochane,fajnie,że znowu coś się dzieje! mamorazy dwa-moja też kocha banany...aż do przesady... selenka-najlepsze zza drzewa,aż się roześmiałam jak zobaczyłam takie pyzate zadowolenie:* ya 26 witam Cię kochana moja mysza właśnie śpi,wszystko zrobione,mam wolne:) Zuzka troszkę marudna ostatnio...chyba znudzona...brakuje jej towarzystwa... a wczoraj zrobiłam pyszną zapiekankę!wg przepisu mojej bogini:Pnigelli l....i zajdłam 4 porcje hahaha.... a gdyby któraś z Was miała przepis na taką zapiekankę(przypomniało mi się,że jadłam taką w przedszkolu-wiecie uroki ciąży)w której były ziemniaki,jajko,cebula,kiełbasa chyba...to podajcie plis!a jak chcecie to ja Wam podam ten wg którego ja wczoraj zrobiłam...wyszla super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
hej kochane,fajnie,że znowu coś się dzieje! mamorazy dwa-moja też kocha banany...aż do przesady... selenka-najlepsze zza drzewa,aż się roześmiałam jak zobaczyłam takie pyzate zadowolenie:* ya 26 witam Cię kochana moja mysza właśnie śpi,wszystko zrobione,mam wolne:) Zuzka troszkę marudna ostatnio...chyba znudzona...brakuje jej towarzystwa... a wczoraj zrobiłam pyszną zapiekankę!wg przepisu mojej bogini:Pnigelli l....i zajdłam 4 porcje hahaha.... a gdyby któraś z Was miała przepis na taką zapiekankę(przypomniało mi się,że jadłam taką w przedszkolu-wiecie uroki ciąży)w której były ziemniaki,jajko,cebula,kiełbasa chyba...to podajcie plis!a jak chcecie to ja Wam podam ten wg którego ja wczoraj zrobiłam...wyszla super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
ehh coś mi się internet wiesza i najpierw nic nie było,a potem dwa razy...sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
właśnie poszukuję go na necie...ale też nic:(a taka była pyszna(chyba)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenko super z was rodzinka :) Mamo Nikolci nie martw się wagą, my po szczepieniu młody wazy 9200, pani dr nic nie mowi ze to mało. fajny ten tekst :) ja tak tylko na chwile bo niedawno wrocilismy jak sie ogarne to napisze znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy... jestem podwójną mammą:) trzylatka i prawie rocznej córci... któą zaraz muszę wykąpąć bo strasznie marudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem :) mały uspany. Dzidzia ja nie wiem czy czasem babcia mojego męza takiego czegos nie robi, tylko ze to nie jest jako taka zapiekanka, znaczy ona nie robi tego w piekarniku, tylko wiem ze czasem na działke w lato to przynosi ja tego nie jem bo tam jest kiełbasa a ja nie przepadam :P ale składniki by sie zgadzały... ja wczoraj zrobiłam fajną zapiekankę, makaron, mięso mielone brokuły i zalane: mleko, jajko i ser zółty. Pycha! :) myslalam ze maz mi cos zostawił a miałam tylko troche na obiad a chcialam pozniej dojesc, niestety nie zdazylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halokiti, witaj :) ja wczoraj dołączyłam do dziewczyn :) ale widze ze wszystkie uciekły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka wykąpana.. i buszuje jeszcze mogłaby już spać, ale niestety zasypia i śpi ze mną!! masakra...i jeszcze przy cycu...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
ya 26-ja też kiełbasy nie jadam zazwyczaj,ale pamiętam,że właśnie tam była...pewnie babcia to na patelni robi,może tak się powinno to roić?jej nie wiem a tak mnie coś...już nie wiem czym się zatkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
Liwia HAAALLLOOO gdzie Ty jesteś??? Miałaś być i Cię nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
cała reszta haaalllloooo!!!!!! czyżbym ja i moja zgaga siedziały tu same???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
co zaglądne to widzę,że coś się działo a mnie nie było:( pobędę jeszcze chwilke-może któraś nadejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Widze że nowe mamusie się pojawiają Fajnie:-) Dzidziaa taką zapiekanke robi moja mama Nie przepadam za nią bo ma jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia sama nie wiem jak ona to robi, nigdy nie zwracalam na to uwagi bo tego nie jem ;) wiem że ma to w takim wielku garnku i nie wiem czy to jest od dołu podgrzewane, nie wiem naprawde, ale jak bede sie widziala z babcia to moge zapytac o ile nie zapomne :) no widac że coś się dzieję na forum :) wiecie mam stertę prasowania grrr nie cierpię prasować :/ no i sama siedzę, czekam na męża bo w pracy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie maluch coś usnąć nie może już po 22 a on nie śpi Prasować to ja lubie mozesz podrzucić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
ehh,ja tez mogę poprasować-bezsenność... hehe ja tą zapiekankę jadłam raz w życiu w przedszkolu...:)ale tak mi się przypomniała...nawet nie wiem czy jest dobra...poprostu takie jakieś dziwne mam smaki,wymyślam jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka a z jakiej części Polski jesteś? to zaraz u Ciebie będę :P moj padł dzisiaj o 20 przez te szczepienie, bidulek płakał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
niunka nie strasz kobieto...ja nie wiem co to jest wstawanie w nocy...mam nadzieję,że i tym razem mi się upiecze... chciałabym się wyspać,ale zasnąć nie mogę...i ta zgaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorno-nocna pora ja to tak przewaznie heheh:) Dziekuje dziewczyny za mile slowa co do fotek:)...tekst to fatk swietny czytam sobie go czasami gdy spada moja samoocena wtedy patrze na siebie w lustrze i mowie"jestes swietna":):):):):)w sumie to moj M docenia moja prace w domu wie ile to sil kosztuje ale hmm czasami zamiast slow wolalabym czyny np.powicieranie kurzy,cokolwiek......achh faceci:):) Moze i tego nie robi ale bardzo mnie rozpieszcza co sobote mam nowy bukiet kwatow:)a ostatnio to az mnie zatkalo :):)mialam handre i to straszna plakalam nocami zeby dzieci nie widzialy chodzilam przymulona..pewnie przez deszczowy tydzien:(...napisal do mnie smsa z pracy na przerwie(on pracuje zawsze na nocki)pozniej zadzwonil usluszal jak slimtam chociaz mowilam ze wszystko jest ok..nie uwierzyl po 10 min byl w domu z waniliowym ptasim mleczkiem:):):)bo to zawsze dobrze dzialao na moja handre..jejku jak mi sie milo zrobilo:):):)kochany jest mino to ze niesamowity z niego balaganiaz :):)no coz cos za cos hehhehe Kurcze gdzies mam jeszcze jeden fajowy teks jak znajde to Wam podesle:):) buziaki wielkie. Halokiti witaj na pokladzie:) ya_26 mam nadzieje ze dobrze Ci tu z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam:) Kochaj mężczyzne, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego. który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego co nie śpi, aby zobaczyć cię spiącą. Całuje twoje czoło. Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: Co chciałabyś zjeść? -ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szcześciarzem mając ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia cie: To ona. Kochaj tego, który kocha ciebie i prawdopodobnie będzie kochał cię zawsze. Dzidziaa ja na zgage wcinalam mase migdalow i bardzo mi pomoglo:) Jejku ale fajnie:)dzieciaczki spia a ja zapalilam sobie swieczki kadzidelko wlaczylam sobie spokojna muzyczke nalalam sobie lampke wina :):):)uwielbiam sobie tak sama posiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena pewnie że dobrze :) ale się masz fajnie, mój mąż też jest kochany ale nie jest wylewny, nie rozpieszcza aż tak w sensie kwiatki, czekoladki, czasem za tym tęsknie, bo wiadomo że każda kobieta czasem tak chce :) no ale co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×