Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

większa od reszty.

Rozpocznijmy wspólne odchudzanie! :) bez żadnych diet. Kobietki - bądźmy piękne

Polecane posty

Gość ::::::::::::::::::::::::::::
zalosny ten ktos,kto jest autorem posta wyzej :/ ciekawe jak ty wygladasz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo, zle sledzisz moje poczynania, schudlam i to wiecej ale nadrobilam :) Tego juz nie wiesz bo niemasz dostepu do prywatnego forum. Zajmij sie swoim zyciem, a nie moim, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie masz dostepu bo wiedzialabys ile schudlam i w grudniu nie byly to 3 kg. Zreszta nie mam zamiaru dyskutowac z toba. To co wyprawiasz jest zalosne. Ja sie nie wpierniczam w twoje zycie i sprawy wiec ty tez przestan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ::::::::::::::::::::::::::::
skad tyle jadu w Tobie????????Czemu komentujesz w tak zlosliwy sposob?? Wydaje mi sie,ze chcesz polepszyc swoje samopoczucie wrzucajac innym, mam nadzieje,ze sie lepeiej czujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa rozpuszczalna 27
Cześć kobietki, mogę przyłączyć się do Was? Odchudzanie zaczełam tydzień temu. Ważę 52 kg- wzrost 158. Chcę schudnąc do 48 kg wtedy jest super. Za tydzień jadę do męża i chciałam go zaskoczyć figurą. Myślę że jak dojdę do 50 to będzie już ok ale został tydzień a ja mam do zgubienia 4 kg- może się jakoś uda co? Dzisiaj na trampolinie od rana skakałam a na śniadanie bułka z pomidorem. Na obiad mam tylko warzywa z zupy, a kolację sobie odpuszczę. Codziennie wypijam ok 3 litrów wody, a rano jeden kufel :) wody z cytryną i jeden kufelek wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no dziewczyny nie bądzcie takie, zrozumcie dziewczynę. Na forum często się takie zdarzają, przeważnie mają sporą nadwagę, ważą conajmniej 20 kg więcej niż osoba którą obrażają, nie mają przyjaciół, siedzą same wieczorami w domu i się objadają... Ten "typ" z brakami tak ma że obraża nic nie winne mu osoby, śledzi je na forum itp. Nam to nic nie szkodzi przecież, szkoda pomarańczowej tylko...Nie martw się pomarańczowa, postaramy się ciebie zrozumieć choc nigdy nie byłyśmy w takiej sytuacji... Kiedyś i ty schudniesz...Zaraz pewnie mi odpisze że jest szczupłą laską...ech te choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kawa rozpuszczalna:) Miło nam że isę dołączysz tylko się zaczernij żeby nikt pod twojego nicka się nie podpiął, poprzednia pomarańczowa koleżanka pewnie zaraz na to wpadnie:P Ja już po serku homogenizowanym i zaraz zjem mandarynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo jakos zgrabnie omijasz moje pytanie a taka "madra" jestes... Jakie mamy dzialy tematyczne na forum, do ktorego niby masz dostep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulżyj sobie pomarańczko, poobrażaj :) niec innego ci nie zostało, badania dowodzą że człowiek traktuje innych tak jak sam była traktowany. Ja jestem szszcęśliwa ze sobą, Ty...przykro mi...Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasza pomarańczka pewnie już wzięła leki i się uspokoiła to możemy spokojnie porozmawiać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo dzieki za odp, teraz jestem juz prezekonana, ze nie masz do niego dostepu :D Dziewczyny totalny ignor dla wypowiedzi takich pomaranczy, znudzi jej sie. Swoja droga ciekawe dlaczego chodzi po dietach skoro jest taka super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze uda mi sie zgubic 6 kg do pazdziernika,to akurat 1 kg na tydzien powiedzmy... Na sniadanie zjadlam bialy chudy ser z papryka i cebulka, popilam to zielona herbatka... nie mam pomyslu na obiad.... znudzila mi sie juz piers z kurczaka na wszelkie spoosby a innego miesa nie lubie za bardzo macie jakies pomysly na zdrowy, niskokaloryczny, smaczny obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację znudzi jej się albo pójdzie na inne forum kogoś obrażać...Na szczęście słowa takich osób nie są nic warte:) Kopciuszku a ja dziś właśnie wpadłam na pomysł żeby zrobić sobie warzywa na patelnie z piersią z kurczaka:) A może upiecz sobie jakiś schabik w folii czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kop_ciuszek***** tez myslalam o warzywach na patelnie, jak nie chcesz z miesem to z kasza jaglana :) Albo rybke sobie z surowka zrob :) Ja mam np dzisiaj rybe z ryzem brazowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jaki typ figury macie??jablko czy gruszka itp... gdzie wam sie najwiecej tluszczu odklada Ja raczej tyje rownomiernie,wszedzie po trochu,ale sie robie taka DUZA,idealna waga dla mnie to 58-60 kg przy wzroscie 168 Przytylam po zmianie trybu zycia,przestalam sie ruszac, zaczelam wiecej podjadac i tak nawet nie wiem kiedy 8 kg mi przybylo,a co najlepsze co moje wszystkie ciuchy " rosly razem ze mna " :) dopiero jak sie obejrzalam na zdjeciach z wakacji na plazy stwierdzilam,ze mam duuuzy problem i zaczelam diete, juz 2 kg za mna :) Jeszcze tylko 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na omlet a* la Kopciuszek :) posmazam na paterlni szynke z czerwona papryka pokrojone w kosteczke w miseczce ubijam dwa jajka z mlekiem i lyzeczka maki na gladka mase, doprawiam do smaku, wylewam na patelnie na szynke i papryke i smaze az sie zetnie na gorze na malym ogniu przez kilka minut posypuje odrobina sera zoltego light :) wazne zeby patelnia byla teflonowa z tych co nic do nich nie przywiera Mozna uzyc dodatkow jakie sie lubi, zielony groszek tez jest pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mamuska
Hej dziewczyny! Wow...coraz wieksze grono..witaj Kopciuszek! Karolina83...nie przejmuj sie tymi słowami.. ja kiedys tez dostalam slowa krytyki na swoj temat(na forum) troche sie przejelam(bo stwierdzilam,ze mowia prawde) ale potem..daj spokoj..ja gorsze to brac do siebie wlasnie takie slowa-bo wlasnie takie "osoby" wchodza i beda wchodzily na forum i dokuczały innym.. a te inne osoby maja swoje wieksze wady.. sa ludzie i parapety,takze..takze.. spokojnie... Dziewczyny ..jak mam zaczernic swoj pseudonim? ide szykowac objadek...piersi z kurczaka w otrebach..3 ziemniaczki...i jakas suróweczka.. niedługo bede.. pa pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana mamuska
Kopciuszek...juz mam pomysl na jutrzejsze sniadanko...dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jutro chyba będę miała wolne, ostatnio mnie okradziono i muszę zgłosić się na komendę znowu. Dziś już jestem taka wymęczona że tragedia, najchętniej to bym już do domu poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kop_ciuszek***** mi we wszystko tluszczyk prawie rowno idzie, z przewaga brzucha, niestety :/ Ciuchu tez rosly ze mna i dlatego dlugo nie widzialam tego, ze tyje , bleh. mimi1982 gdzie Cie okradziona? W tramwaju? Przerabane jak musisz wszystkie dokumenty wyrabiac na nowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko nie ukradli na szczęście dokumentów:) Okradli mnie na mazurach na plaży, zginął jedyny kluczyk od mojegosamochodu i telefon męża. Kupę czasu i nerw tam straciliśmy, potem wracaliśmy lawetą ale kluczyk po trzech dniach się odnalazł. Tyle że po tym zdarzeniu jesteśmy 1000zł do tyłu... kurczę zjadłam tą drugą składaną kanapkę, niby nie jestem głodna a w brzuchu mi gra...Staram się jeść co trzy godz ale następny posiłek to ok 18 będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×