Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auroton

dziewczyny tak was ubóstwiam że wycałuje gdzie tylko chcecie (no prawie) :-D

Polecane posty

Szejka to raczej w dzień nie ma, z tego, co wiem, to on tylko nocami przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtualona
w cipeczke prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie syla ale ja buziaki to w realu chce dawac a nie na kafe...jestem z cieszyna na śląskim na takim zadupiu...małe miasteczko 50 tysięcy tylko...a ja tak lubie jeździć noca po mieście...haha...2 tygodnie temu kręciłem bączki o 3 w nocy na rondzie...miejscy jechali ale dali mi spokój bo widzieli że rajdowiec...a robiłem to poza miastem żeby ludziów nie budzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatic- napisałaś fonetycznie;) Właśnie, gdzie zdjęcie z kiełbasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja piękny to nie jestem...:-( dzięki za miłe słowo dziewczyny...nie ma to jak kubeł zimnej wody w pysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, to nie byl kubel, ale jak piszesz o kims paszczur, to miej swiadomosc, ze rowniez nim jestes, wiec nie bylaby to wielka przyszluga calowac taka, poprostu zadzialalaby zasada "trafil swoj na swego" :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie usunałem...bo mnie besztali jak szmatę...dałem auta fotke mysląc że przynajmniej on się komus spodoba...ale widac że i niego potrafili gnoić...zajde do kumpla on ma porsche 911 i zrobie sobie w nim fotke i napisze ze moje bo tu chyba tylko bożyszcze mają uznanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...ale to że facet jest brzydki oznacza że tez ma się z paszczurami tylko zadawać???znam pary gdzie ona jest piekna a on no cóż niezbyt piekny...ale łączyło ich uczucie a nie tylko ciało...eh pewnie tego nie zrozumiecie to po co ja się produkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mamy tego nie rozumieć? Czy Ty myślisz, że dla wszystkich liczy się TYLKO wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auroton paszczur, paszczurowi nie rowny. Ja akurat nie zwracam tak duzej uwagi na wyglad, nie jest on moim priorytetem, ale sory, Ciebie bym kurwa nie tknela patykiem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie wydaje że wiele osób tutaj obecnych tylko na to zwraca uwage ale cóż...ja tam to pierdole...będę chciał ładną kobietę to pujde na dziwki i sobie zaszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla*
łooo to na buziaka na żywo nie mam co liczyć, bo ja z przeciwnego krańca Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo husky sie nawet pojawiła...jak chcesz to tez mnie zbesztaj...już mi to przykrości nie sprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie idę spać...rano leje do wozu i jade do kumpla pijemy za moje urodziny...w koncu trzeba to oblac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelecialam wlasnie przez topikke gdzie sie kamecha z autosromem przegadywali? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Husky cześć:) Kamecha z Aurotonem? Też chciałabym to zobaczyć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie tam pierdolenie...nima co czytac...broniłem swojego bolidu bo na niego wjechał...jak ktos mnie zbeszta to podziekuje za słowa pociechy ale jak ktoś obrazi moje dziecko...to dostaje kurwicy...to była jak ciaża prawie 9 miesięcy...a najlepsze jak w końcu ujrzał świat...nie zapomne tego momentu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak ktos mnie zbeszta to podziekuje za słowa pociechy ale jak ktoś obrazi moje dziecko...to była jak ciaża prawie 9 miesięcy...a najlepsze jak w końcu ujrzał świat..." hahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×