Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auroton

dziewczyny tak was ubóstwiam że wycałuje gdzie tylko chcecie (no prawie) :-D

Polecane posty

ja jestem, tak zaglądam co chwile. Auroton- właśnie, wrzucaj nową fotkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie obrażałem tylko przedstawiałem swoje racje...a tak to nie mam fotki po przemianie...bo ja tam sobie fotek nie strzelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie obrażałem...tylko wygłaszałem swoje racje...to mnie obrażano...sorki że nie odpisywałem ale byłem na stacji benzynowej w czechach...na shellu bo tam mają dobrą benzyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe jeszcze na punkcie straz graniczna pytała o auto i z 5 min na granicy zeszło...kurwa ale jak mu dałem po dupie na luzie to się chaupy trzepały...ale podobał sie im...jeden chciał nawet kupic bo by czyms takim chciał pośmigac w niedzielne popołudnia...ale ja twardo nie...bo mi go żal sprzedac :-)przynajmniej oni mnie dowartosciowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze było jak ktos chyba przystojniaczek zgnoił autorkę jak ta się wtrąciła haha...ale cham cytuję ; spie**alaj paszczurze jak faceci gadają o samochodach ! a preluda to może wąchać smród z mojego audi bo ma wiejski napęd na przód haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też żyje i czekam żeby pojawiło się coś ciekawego żeby się odezwać było można. Bo o benzynie to ze mną nie pogadasz:o:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podziała ta pomarańcza od oczu i grawitacji? Boże... ale tu pusto dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem...skomentował ktoś mnie i poszedł ;D noo..ja już zaczęłam husky śledzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś głową zachaczyłem o znak...aż tak wysoki jestem...no cóż zdarza się...a gdzie jest carrie broadshaw???tak mnie dowartościowała...ja mam fotki po przemianie na ścigaczu...i jak motorem bączki kręcę ale juz nie wrzucę bo mnie zbeształyście konkretnie i mam dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
182 cm mam...a daj to był chiński sprzedawca jaj...korfa nie daje i już...bedę chciał byc zgnojony to skocze do obornika i mam to samo...a ja tez mam uczucia i nie lubie być gnojony...jak pies :-( ja swojego kota lepiej traktuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo mnie zbeształyście"- jeszcze nikt Cię nie zbeształ ale przyzwyczajaj się bo to kafe i tu się wszystko może zdarzyć:> A moja koleżanka jest taka niska, że przechodzi pod znakiem (152cm):) Wrzucaj te fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to wzrost jest okej ;D to na maila nam przesyłaj ;) kto jak kto..ale my z ganąą Twoje kumpele już zaufane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba, najlepsze:p a nam nie ufać to byłby grzech, co Sympatic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wrzucam...aby zas czytac ja bym cię nawet patykiem nie dotknęła...ale opisze się mam teraz mam włosy scięte na krótko i takiego jeża na środku i nie mam okularów tylko soczewki...ale i tak wam bym sie nie spodobał...ja sie najbardziej podobam jak autkiem zasuwam...bo jade autko fajne i znika krzywy ryj za zakrętem...wyobraźcie sobie mnie i hooj...bo na zdjęcie nie macie co liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak po zatym mam lepszych przyjaciół i im bym dał każdą fotkę nawet kompromitującą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×