Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Witam wieczorową porą, u mnie już synek wykąpany, najedzony i śpi - ciekawe jak długo:), w nocy je co dwie, trzy godziny i z utęsknieniem czekam aż będzie spał dłużej wtedy i ja nie będę mieć podkrążonych oczu z niewyspania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę kilka info o sobie i o moim Kacperku poród miałam naturalny, bez większych komplikacji, rodziliśmy razem z mężem, od początku karmię piersią i mały prawidłowo przybiera na wadze, temat kolki nas chyba ominął, mały w przyszłym tygodniu kończy trzy miesiące a w zasadzie do tej pory mieliśmy może ze dwa lub trzy popołudnia kiedy to darł się strasznie i to mogła być właśnie kolka, mój mały też cały czas ładuje ręce do buzi a jak mu daję smoka to nie chce kończę na dzisiaj i życzę Wam przespanej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te nasze dzieciaczki sa. Moj o dziwo tez juz spi, ciekawe jak bedzie w nocy. Mnie wlosy nadal wypadaja okropnie, dwie odzywki stosuje i nic, witaminy mam, ale tam napisane nie stosowac w przypadku karmienia piersia. Moze ktoras z was cos doradzi?Tez chyba sie dzis wczesniej poloze, a co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały dzis duużo spał, teraz próbuje go przetrzymać troche tak do 11 to będzie spał w nocy. na zdjęcie murzynka juz za późno bo wszyscy sie dopadli i pół blachy juz nie ma :p ech... to jak z tym portalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Wasze dzieciaki są słodziutkie! a moja synowa mmmm - ja iwedziałam kogo wybrać :p jak się patrzy na takie zdjęcia to mi się nasuwa myśl, że same ładne dzieciaki będą w naszej Polsce wrzuciłam pare zdjęć swojego szkraba :) dobra ide mojego faceta zmolestować, w końcu coś mi się od życia należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, ale śmieszek, a jakie ma usteczka mmhhhh :) Mój dzisiaj - 3 noc z rzędu już spi bez lulania, usnął przy butli jupi. Ciekawe tylko o której się obudzi. Ja dzisiaj sobie jeszcze posiedzę, a co...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris pytalas jak sie te kwiatki w stopce robi no wiec [ kwiat ] [ serce ] Ja teraz dalam spacje pomiedzy nawiasem a napisem a normalnie jej nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dzieciaczki sliczne :) wrzucilam tez fotki mojej emilki, teraz tez juz samacznie spi zobaczymy co bedzie pozniej bo w nocy tez placze przy jedzeniu, na szczescie maz na urlopie to mi duzo pomaga, nawet w nocy wstaje zeby mala nakarmic :) milej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 7200/66 - Włocławek - M Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5100/xx Dolny Śląsk zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie- B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M Zmiana sposobu karmienia, niestety muszę dokarmiać jedną butlą, bo nie wyrabiam. Nowe dziewczyny dopiszcie się do tabelki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane weekendowo :) wczoraj nawet nie miałam czasu wejśc zeby Was doczytać bo najpierw byłam z małym w przychodni potem na zakupach jak przyjechałam i nakarmiłam Michałka to przyjechali niezapowiedziani goście potem mąż z pracy obiad kapanie smyka i tak zeszło.Dziś u nas jest ładna pogoda i w koncu idziemy na spacer bo wczoraj Pani doktor już pozwoliło. Zielona dziekuje za hasło:)śliczne te nasze Maluszki:)aż się serce cieszy jak się na nie patrzy. Elunda pisałaś o wypadających włosach mnie na szczęście nie wypadają ale jestem z zawodu kosmetyczką i moim zdaniem należy przy wypadajacych włosach stosować dożywki odbudowujące z ceramidami np pantene jeszcze nigdy nie zawiodłam sie na tej marce bardzo fajnę są też producty serii RADICAL jezeli dobrze pamiętam i są całkowicie bezpieczne dla kobiet karmiących ale kupując odżywke właśnie dobrze żeby miała w składzie ceramidy albo nutriceramidy bo słabe włosy wypadają jeżeli sie je odbuduje i wzmocni to bedą mniej wypadać . Mój mały od godziny nie spi a jak z nim lezy tu koło mnie durda smoka i patrzy sie na mnie oczyma jak pięciozłotowki i chyba nie ma zamiaru sie przespać jeszcze do sniadanka:) co do kolek to mieliśmy z nimi problem ale od kiedy daje mu przed każdym posiłkiem infacol i wprowdziłam stałe pory karmienia co 4 godziny to po kolce ślad zaginął:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważyli mi wczoraj Michałka i aktualizuje tabelkę:) Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 7200/66 - Włocławek - M Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5100/xx Dolny Śląsk zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie- B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 5150/61 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebowa dziekuje za hasło:) a co do wzrostu Twojego Miłoszka to nie martw się duży i silny chłop z niego bedzie:) moja znajoma urodziła dzień po tobie dziewczynkę 4200 i waży teraz 7300 i to dziewczynka jest a wiadomo ze dziewczynki czesto sa mniejsze wiec z Twoim Miłoszkiem napewno wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) My już nie śpimy od 6 , ale na szczęście jest tatuś to się bawi z Kacperkiem ;) a mamusia się za porządki bierze :) Miłego dnia Wam życzę, a i wczoraj dodałam fotki Kacperka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dxziewczyny, a ja myślałam , że pierwsza będę, ranne z Was ptaszki :) Mój mąż wybył na grzyby a ja sama z Lenką w domu. Lenka juz 2 dzień podrząd od 4 rano rzuca się na łóżeczku z boku na bok. Niby ma zamknięte oczka , ale cały czas jest w ruchu i sapie, mruczy... Dziwne. Nawet jej nie pomaga, jak ją do siebie do łóżka wezmę. Ja ze mną zawsze szybko zasypiała. Brzuszek ją chyba nie boli , bo się nie prężyła. Może ta skaza ? Miszka u Twojej tez tak było? Wsadziąłm Lenkę na leżaczek- bujaczek i już kupa :) Dobry zakup , jak nie mioże zrobić to leżaczek zawsze pomaga. Lecę przebierać małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, podczytywalam topik czerwiec /lipiec. mozna sie przylaczyc?:) kilka slow o sobie: cora urodzila sie 1 lipca z waga 3050 i dl 54 cm, porod byl okropny,bardzo bolalo,, nie mialam boli patych a mimo to musialam przec i nie umialam jej wypchnac:( w koncu polozna pomogla naciskajac mi na brzuch. teraz mala wazy ok 6 kg. dokladnie wazenie bedzie 30 wrzesnia na szczepieniu. poki co bidulka jest chora-zapalenie gardelka, dostaje zastrzyki i wlasnie wrocilismy z przychodni. ale jeszcze tylko 5 i bedzie ok. karmie bebilonem pepti, bo moim mlekiem sie nie najadala a pozniej okazalo sie ze ma skaze bialkowa wiec to mleczko polecila nam pediatra. niestety od zastrzykow ma odparzona pupcie(miedzy posladkami) bo czesier robi kupke a wlasciwie podczas prukania troszke tej kupki wychodzi i ja podraznia:( takze w ruch poszedl sudokrem, i juz zakupilam podklady poporodowe na ktorych mala bedzie lezec z gola pupcia:) spi bardzo ladnie-ok 19 kapiel pozniej jedzonko i od razu zasypia sama w lozeczku, i nawet podczas choroby zawsze nocka jest przespana z 1 przerwa na jedzenie. dzisiaj przerwy nie bylo bo wczoraj padla dopiero ok 22, a do tej godziny sie darla-chyba bolala ja ta nieszczesna pupa i spala dzisiaj az do 6.30. niestety nie bede pisac na biezaco bo rzadko siedze przy komputerze a poza tym za kilka dni wyprowadzamy sie od rodzicow do swojego mieszkania i na poczatku nie bede miala tam internetu:O przepraszam ze sie rozspisalam ale chcialam wszytsko zawrzec w jednym poscie;) a i taki maly szczesgol-kolki jako takie nas ominely na sZczescie, czasem bylo tylko prezenie sie. takze nie narzekam bo cora jest baaaardzo grzeczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam patusiowa, czekamy na ciebie. Synio od rana sie usmiecha od ucha do ucha to jest piekne i rekompensuje wszystkie trudy macierzynstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam,korcze nawet sie wyspalam...filip zasnal ok.22 obudzil sie o 4.30 na jedzenie i o 5 juz spal do 8.30 ale to pewnie dlatego ze zaczelam mu dawac wiecej mleka...dawalam 120 ml a teraz daje 180 ml i odrazu spi dluzej...bo po 120 to po 2godzinach znowu jesc...tez mysle na spacerem ale powiem wam szczerze ze spacer z dwojka to zadna przyjemnosc,piotrus to taki djabel wcielony wulkan energi ze trudno nad nim zapanowac i zawsze musze trzymac go mocno za reke a w drugiej rece wozek...maz w pracy...buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelke bo mnie znowu w niej nie ma meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - ok. 5800/60 - Preston - B Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 7200/66 - Włocławek - M Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5100/xx Dolny Śląsk zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5700/60 - GW/lubuskie- B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 5150/61 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4760/59 - Sosnowiec/Śląskie - M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebowa mamuska - w cizy mialam tak okropna zgage ze nic mi nie pomagalo ani mleko ani migdaly, pozniej jadlam juz tonami rennie albo gaviscon ale ulga byla krotkotrwala, w nocy to ze 3-4 razy sie budzilam z powodu zgagi jak dodac do tego jeszcze 2 razy musialam isc do toalety to juz w ogole mozecie sobie wyobrazic jaki koszmar mialam w nocy. Ale za to jak tylko Emilka sie urodzila, wszystko jak reka odjal :) Dodam jeszcze ze przed ciaza to ja w ogole nie wiedzialam co to zgaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczkowa, ale Kacperek ślicznie Ci trzyma główkę. Mój nienawidzi leżeć na brzuszku więc nawet nie wiem jak wysoko podniesie głowę. Leneczkowa mam to samo z małym, nie wiem czemu tak się dzieje, rzucą głową na wszystkie strony i też często myślę, że on nie śpi a tu niespodzianka. Dzisiaj po karmieniu też się tak rzucał, a spał. Niespokojne sny mają nasze dzieciaki. Hej Patusiowa, grono 1-lipcowych dzieciaczków stale się powiększa :) Szkoda dziecinki i pupy. Jak pomyślę o zastrzykach w taką małą pupcię to od razu mi słabo :( Ale to konieczność. Trzymam kciuki, żeby wszystko się wyleczyło. Ja też myślę nad spacerem, ale jak pomyślę o znoszeniu wózka to od razu mi się słabo robi a i tak znoszę w dwóch częściach, bo w całości to ten diabeł waży chyba z 20 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądam naszą galerię: Zielona Łukaszek bomba- czy te oczy mogą kłamać........ oj moja Lenka napewno będzie miała konkurentki :) Meisje , Włoski bomba, śliczna czarnulka :) Porzeczkowa , ale Kacperek ładnie główkę podnosi, moja to od razu płacze, no i znowu śliczne oczka . Śliczne bombelki, ale przyglądając te zdjęcia zauważyłam, że każde dziecko ma coś charakterystycznego w sej urodzie. Jedne duże oczka, inne czuprynki, jeszcze inne urodę aniołków. .. Łatwiej będzie zapamiętać kto jest kto. U nas piękna pogoda , zaraz wybieramy się na spacer, z karmieniem terenowym i może kocykiem- jeszcze mała na dworze na kocyku nie leżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dzięki za pocieszenie :) Po prostu jestem zdziwiona, że Miłosz tak rośnie na moim mleku. Staram się częściej uruchamiać laktator, żeby go nie dokarmiać, chociaż po sztucznym jest dłużej najedzony, ale jak nie muszę to nie daję. Meisje, właśnie tak myślałam, chyba coś jest z długością włosów u dzidzi a zgagą ;) bo ja też miałam okropną i Mały też urodził się z czupryną. Też przed ciążą nie wiedziałam co to zgaga, i teraz też już przeszło. Całe szczęście. Ja próbowałam się ratować mlekiem i alugastrinem. Oczywiście pomoc na krótką metę. Dziewczyny a Wy miałyście jakieś szczególne dolegliwości ciążowe?? Właśnie jak tam u Was w ogóle przebiegł ten okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patusiowa, i od razu mam prośbę mogłabyś napisać jakie u Was były objawy skazy? Współczuje tych zastrzyków :( Biedne maleństwo...ale dzięki nim napewno szybciej wyzdowieje. Niebowa to mnie uspokiłaś, myslałam może , że zaczyna się jakaś choroba i dlatego tak się rzuca albo ,że to jeszcze po szczepieniu.Będę teraz spokojniejsza. Może za dużo wrażeń miała w ciągu dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej skaza objawiala sie wlasciwie tylko suchoscia skory i mala wysypka. na poczatku miala sucha skore na policzkach, na raczkach i troche na nozkach.poczatkowo miala wysypke na policzkach a ja myslalam ze to potowki, zreszta polozna ktora nas odwiedzala powiedziala to samo poniewaz mala miala z jednej strony wieksza wysypke(na tej na ktorej lezala). a ze byly to upaly to pczatkowo nie zostalo to odpowiednio zdiagnozowane. po ok 2 tyg poszlysmy na szczepienie i pani doktor stwierdzila ze to skaza bialkowa i kazala podawac nan ha bo do tej pory dawalam nan zwykly. ale pozniej poszlam do niej i powiedzialam ze wolalabym bebilon pepti bo roznica w cenie jest duza no i on jest leczniczy a nan ha jest tylko zapobiegawczo(ze tez ona o tym nie wiedziala:O) co do zastrzykow to fakt szkoda malenstwa:( na pierwszym zastrzyku wylismy z malutka oboje, teraz tatus tylko sie obraca a ja mocno trzymam ja zeby sie nie spinala i w miare szybko sie uspokaja:) co do zgagi to ja nie mialam prawie wcale jedynie doskwieralo mi latanie co chwile do toalety i bol plecow i przez jakis czas ogromny bol nerki.ogolnie bylam w ciazy dosc aktywna-biegalam z psem na spacerki, do miasta, choc pod koniec na zakupy jezdzilam juz tylko autem.. wszyscy sie smiali ze ja albo w tym aucie urodze albo sama sie podwioze na porodowke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×