Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Nie, brzuch w miarę normalny, ale jest bardzo twardy nocami. Na razie nic się nie dzieje, ale na wszelki wypadek dopakowałam torbę. A powiedzcie mi jeszcze czy w razie czego poród po skończonym 36 tygodniu jest bezpieczny? Czy dziecko byłoby wcześniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona! W mojej książce ten pies ma na imię Poniedziałek :) mam mam wydawnictow Zielona Sowa z 2004 roku ( wczęsniejsza mi się rozpadła od zaczytania") Ciekawe co na to oryginalna wersja? :) Qqq - moja na brzuchu włącza alarm.ewidentnie nie lubi wieć jej nie kłade. Leneczkowa - ja bardzo chcę ja karmic wyłącznie piersią ale powoli sie poddaje. Ona jest starsznym niejadkiem-potrafi nie jesc porządnie cały dzień a ja ciągle się martwię czy z nią wszystko w porządku. Teraz trzymałam ją godzinę przy piersi i nie mam pojęcia ile jadła w trakcie tego czasu. Ja teraz jadę do rodziców na 2 tygodnie i tam mała będzie miała taki bujaczek. Ale powiem Ci ze mega fanka ich nie jestem. Też mi się wydaję że kregosłup krzywo leży :) także max to chyba godzina czasu. Witaj haftowane gałgany! Piękną masz córunię ! Miszka - na czym Ty byłaś? Jakie zaklejanie pępka? Coś nie tak z kikutem? Elunda - dużo słyszałam i czytałam o cierpliwości w karmieniu piersią. Ja mam różne dni - raz jestem pełan optymizmu a potem wpadam w dołek :( ale wynika to z tego że się o nia martwię... A nie mogłaś znalezc pracy czy nie szukałaś? Eva - super ze Cie widzę :) Kochanie moja nie budzi się na jedzenie wogóle, to ja ja budzę co 2,5 godziny i podtykam cycka. No i czasem possie czasem nie. A jak już jestem wyczerpana psychicznie tą walką to daję butlę. Zjada od 30 do 60 ml... także Twoje 120 ml to jest mega! Moja też wygląda jak noworodek. Mam wrażenie, że nie rośnie wogóle. A napisz mi na n-k na co Ty chorujesz jak tu nie możesz:) i co za antybiotyk bierzesz? Co do bliskości to nawet mi nie mów - ryczę jak myślę,o tej butli. Uwielbiam ja karmić - czuje wtedy ze zaspokajam swoją egoistyczną potzrebe bycia niezastąpioną. Butlę jej da każdy a piersią tylko ja mogę wykarmić. z poza tym nigdy nie jesteśmy tak przytulone jak wtedy ;/ A ile Twój mały przybrał i ile teraz waży? A sc...yk może faktycznie mu karierę wywróżył:) witaj niebowa! - pisz pisz o maluszku jak najwięcej. Tutaj z chęcia Cie wysłuchamy. Mamusiom temat dzieciowy nogdy sie nie nudzi! rilla nie stresuj się - to wyhgląda torhcę jak czop z tego co opisujesz ale 36 tydzień to juz jest ładny tydzień na poród :) a jak się martwisz jedź na izbę przyjęć - zbadają Cię, zrobią ktg i najwyżej zostawią na obserwacji. W Twoej książce pies to Poniedziałek czy Wtorek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja - no u mnie jak byk poniedziałek, ale jak mi tak mówicie to chyba też kojarzę wtorka z tej starej książki. Fkat tu troche imion jest pomienianych np. Jim to nie Jim tylko Jem :) a Krzys Ford to Kenneth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny - dajcie mi link do tego forum z którego tamte dziwczyny pouciekały. z tego co kojarzę one duzo pisały o kolkach a bym podesłała to Evie. dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po półgodzinie ciumkania przez mała - mam wrażenie, że wzięła w sumie z kilkanaście łyków. Póki będą mokre pieluchy to ja dam radę. Ciekawe jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinnnkaaa
hej dziewczyny mam do Was pytanko. Otóz moja 9 tygodniowa córcia miała straszne problemy z brzuszkiem, ulewania noskiem nie ustannie się prężyła i płakała przy puszczaniu gazów. Pediatra przepisała Bebilon pepti. Po ok 3 dniach od wprowadzeniu pepti cóci na pupie pojawiły się krosteczki,potem było ich coraz więcej i więcej, aż zrobiło się poważne zapalenie skóry. Smarowałam to już chyba wszystkim sudocremem, bepanhenem, był też thormentiol i baneocin i dalej nic. Dziś córcie już całkiem wysypało na całym ciałku, pediatra stwierdziła że do chyba od proszku piore w loveli. Mi się wydaje że to dziwne aby uczulił ją proszek w którym piorę jej ubranka od urodzenia a wcześniej nic takiego się nie pojawiło. Poza tym Bebilon pepti na kłópoty z brzuszkiem pomógł niewile córa powolutku sama z tego wyrasta wyregulowałam jej jako tako rytm dnia i gazy i prężenia ustąpiły. Jak myślićie czy te skórne problemy mogą mieć związek z mlekiem Bebilon pepti?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może i od mleka? zostaw w cholere te wszystkie proszki dla dzieci bo młode i tak ma kontakt ze zwykłymi proszkami w końcu się do niego przytulasz czy bieżesz do własnego łużka. moim zdaniem w ogóle się one nie przydają, a reklamy napedzają im tylko kiese, poza tym śmierdzą wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka możesz też dosypać mąki ziemniaczanej do kąpieli i zrobić krochmal. Ja mojej córeczce robiłam na buzi jak miała potówki i przeszło po 2 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha przypomniało mi się, jak wyprałam 1 raz ciuszki małego w jakimś tam proszku, powachałam, po czym wyprałam w zwykłym arielu. a w szpitalu myślicie, że oni piorą te beciki czy pieluchy w loveli czy innym swiństwie? aha jak dostałam po porodzie jakąś paczke z próbkami to w środku była próbka persila! zwykłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykąpać w krochmalu też dobry pomysł, wszystkie krostki i potówki znikają. a może twoja mała ma po prostu trądzik niemowlęcy i tak ją wysypało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy też robicie nieskończoną ilość zdjęć swoim dzieciom? bo ja to bym najchętniej nosiła aparat ciągle przy sobie bo a nuż jakies fajne ujęcie zrobie chyba mi siadło na głowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinnnkaaa
dzięki dziewczyny za rady też uważam że to nie od proszku na pupie odparzenie wygląda tragicznie utrzymuję się to już ok 3 tyg wietrze jej tyłek bardzo często mąką też już obsypywałam. na reszcie ciałka nie ma krostek tylko czerwone plamy zlewające się w jedno. Pediatra przepisała jej fenistil w kroplach i kąpiele w nadmanganianie potasu zobaczę jutro czy będzie poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!leneczkowa mamo moje maleństwo ma 10tyg ale jego wago po urodzeniu była bardzo niska Alanek miał2480kg,wychodząc ze szpitala 2300 teraz ma 3900.teraz podaję mu mleko w proszku i zobaczę jak przybiera bo możliwe że moje mleko było mało wartościowe.co do leżaczka to też mam takie i mój mały nie chce w nim siedzieć,jak go posadziłam to wygląda w nim jak połamany.kupiłam go bo bardzo lubi być lulany te lezaczki sie bujaja wiec myślałam ze mu sie spodoba ale za diabły siediec tam nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za link! Eva kliknij i poczytaj sobie archiwum tego forum - tam było dużo o kolkach i sposobach na nie. Balbinkaaa pojęcia nie mam co to może być. Pepti raczej nie uczula jest właśnie typowym mlekiem podawanym w alergii. na Dupcie spróbuj jeszcze linomagu. a jak nic nie pomoże to spróbuj może przez 2 dni niczym nie smarowac tylko rumiankiem przemywaj. ciekawe co tak naprawde jest Twojemu maleństwu...jak się dowiesz daj nam znać - dla doświadczenia :) moja gwiazdka nie śpi - przytykałam cyca ale pociumkała chwile i jest ewidentnie nie zainteresowana. Mam czarne wizje jaka będzie miała następną wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva a ile przybrał ostatnio jak już go karmisz tym sztucznym? słuchaj jak na moje to on wcale tak mało nie przybiera. a co na to Twój pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinnnkaaa powiem Tobie że bardzo się dziwię że Twoja pociecha po bebilonie pepti ma uczulenie to jet mleko typowo dla dzieci ze skazami alergicznymi moje dwie kumpele tylko to mleko dawaly maludom swoim bo byly uczulone prawie na wszystko ale jesli bebilon jest przyczyna tego uczulenia sprobuj moze Nutramigen tez jest na recepty.w smaku jest wstretne ale to najbardziej delikatne mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa skarbie moja pediatra nic na to nie mowi la ze mało ale baba od szczepien sie doczepiła ze on taki mały,a jaki ma byc jak miał tylko po urodzeniu 2480.jutro go zwaze i napisze ile mo po tym mleku.a z moim zdrowiem problemy pojawiły sie po porodzie,na poczatku mega bolały mnie stawy od 2tyg na maksa bolał mnie prawy bok pod zebrem,proby watrobowe mam czterokrotnie powiekszone.dzisij juz wiem ze to nerka i przez to watroba dostała popalic....sypie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Już wiem dlaczego moje dziecko takie marudne ostatnio otóż wyobrażcie sobieże ząbek mu idzie !!!!! Jestem w szoku że tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evunia zmartwiłaś mnie. Co Ty masz z tą nerką - jakieś zapalenie? lećz się kobitko bo Alan potrzebuje zdrowej mamci nawet z bebilonem w dłoni. Jak myślisz czemu reszta lasek się nie odzywa? Masz z nimi jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pucia - naprawdę? niesamowite? a na górze czy na dole? jak karmisz cycem to współczuje :) zajrzę tej mojej do paszczy - może też coś tam się kluje i dlatego nie je - ale to dziwne bo już tak ma 3 tydzień :) nie zajrze - właśnie usnęłą. wredna matka sieci na kafe to się sama sobą zajęła i śpi. ale ja ją kocham :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona - co do zdjęć - ja owszem robię ale mój mąż to pobija wszelkie rekordy! ma profesjonalny sprzę więc już nam się te foty na dysku nie mieszczą i zamiast skasować to się odgrażał ostatnio, że trzeba o nowym kompie pomyśleć :) dziwczyny - a jak Wasi mężowie radzą sobie z opieką nad maluchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×