Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

co tam dziewczyny zniknełyście? mój się dzisiaj do mnie pouśmiechał tak, że rozpłynełam się w mgnieniu oka czy wasze maluchy próbują coś gaworzyć? mój tak wyda jeden dźwięk i zaraz robi wielkie gały skąd ten dźwięk :p ale to tak 2 razy na dobe mu się zdarzy, cała reszta to eeee e eee albo tak sapie szybko noskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeśli można przyłanczam się do was. Też podczytywałam tamte forum czasem też coś napisałam. Mój synek urodził się 19. 06.2010. Teraz waży już 7 kilo i ma 67 cm. A dziś mnie zaskoczył i sam przetoczył się z brzuszka na plecy:) Aha ja to żadziej się udzielam na forum bo z czasem to różnie bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem dziewczyny - jak dziecko zjada 4min z piersi to też może być i nie trzeba dokarmiać butlą ( jeśli przybiera normalnie na wadze) Moja mała też jada szybko 5-10 min. Wróciłyśmy od lekarza w deszczu i płaczu - już się przyzwyczaiłam do dziwnych spojrzeń ludzi. Niestety - skaza białkowa na 100% nie mogę jeść żadnego nabiału - nic kompletnie - zamiast tego mam pić bebilon pepti Gabrysia ma jeszcze przepuklinę pępkową, szmery w sercu się potwierdziły. I jutro jeszcze oddajmy próbkę kupy do analizy ( bo rzadkie bardzo) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka współczuje jak żadko twója robi kupe? bo mój raz na 3 dni. gadałam z lekarzem i stwierdziła że jak jest regularnie i przy karmieniu mieszanym to nie ma żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas to kupa jest prawie przy każdej zmianie pieluch, lekarka mówi, że tak może być, ale dla pewności zbadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę z olivierem na 2 szczepienie. na pierwszym dostał szczepionki w oba udka. u nas dziś ładna pogoda ale tylko 19 stopni.spacer zaliczony. ale jak zwykle mały popłakiwał,chyba woli sobie pospać w domu. czy są tu dziewczyny z poza granic polski? ja mieszkam w anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny, witam nowe mamusie. Ja dzisiaj byłam u pediatry , potem odwiedziny taty, koleżanki i dopiero teraz jestem wolna. Tęczowa Lenka w 5 tyg. waży 4260 , pediatra powiedziała, że waga prawidłowa, w niecałe 3 tyg. przybrała 660 g.A dokarmiam Nanem 1 i narazie jest ok tylko kupki raz na 2 dni, po wyjściu ze szpitala były nawet 3 dziennie. Od zeszłego tyg. je 90 ml co 3 godz. Do dziewczyn karmiących mieszanie: moja mała przyzwyczaiła sie do butelki i też nie chciała jeść z piersi, ale odkąd je z butli i używam tych nakładek na sutki to nie ma problemu. I smok w butelce i te kapturki są silikonowe, więc pewnie dlatego. Zielona Gęś, Lenka raz nie robiła kupki 2 i pół dnia , wystraszyłam się i dałam kawałeczek czopka silikonowego, też sie namęczyłam bo go cały czas " wypluwała" ale w końcu, przytrzymałam dupcie zamkniętą :) i się udało. Miszka współczuje, ale napewno wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w domu też zimno. Dziewczyny jak ubieracie w takie dni swoje pociechy w domu? Bo ja włożyłam body na krótki rękaw, pajaca i skarpetki. I jak w nocy przykrywacie kocykiem, kałderką czy śpiworkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qalut znalazłam odpowiedz na Twoje pytanie jak odciągnąć pokarm, cytuje z innego forum: " Szklankę ujmujesz w dłoń tej ręki, na której leży dziecko i odciagasz do niej drugą ręka z wolnej piersi. Twoje dziecko jest jeszcze malutkie, więc małe ryzyko, że zainteresuje się szklanką i spróbuje ci ją odebrać, co się zdarza przy starszym niemowlęciu. Aha, podłoż coś pod pierś, bo jak mleko przestanie sikać strumieniem, to z mniej wydajnych kanalików będzie ciekło po skórze. " Daj znać jak Ci się uda , bo chyba nieźle trzeba się nagimnastykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój już własnie przez te silikonowe nakładki nie chce już ciamkać (o samych sutkach w ogóle ie ma co mówić bo sa za małe i nie łapie) a na takąpogode mały leży w śpiochach, na to na nałożoną koszullkę i dół przykryty jest kocem labudka - z tego poprzedniego topiku czerwiec/lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo dziewczyn czytało tamten topik ale sie nie ujawniło, tak jak ja :( teraz żałuje, tyle fajnych rzeczy się dowiedziałam czytając wypowiedzi dziewczyn. Mam nadzieje , że u nas będzie podobnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synio jest po pierwszej serii szczepien, pierwsze mial po skonczonych 2 m-cach kolejne za 16dni. Labudke tez pamietam-ja tez krakowianka z pochodzenia obecnie mieszkam na wyspie. Tu gdzie mieszkam zupelnie inaczej wyglada prowadzenie ciezarnej dlatego nie chcialam robic na topiku zametu. Synio moj dzis bardzo marudny ciagle nosic i jesc chce, teraz chyba kolka uf..slinic mi sie zaczyna,piastki laduje do buzi eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) nie mogę Was doczytać bo się szykuje do wyjścia ( znowu :) ) jedziemy na USG bioderek mam nadzieję że wszystko będzie OK :) trzymajcier kciuki! moja córcia w nocy pobił własny rekord - ssała 15 minut, sla równowagi przed chwilą ssała 2 :/ jak nie possie jeszcze będzie butla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie Synio dawal czady wieczorowa pora, dopiero o pierwszej w nocy padl, a juz myslala ze kolki mamy za soba.. Na badaniu bioderek my bylismy w 4 tyg. po urodzeniu swio bylo ok, nie wiem czy powtarzac to badanie, zobaczymy. Milego dzionka zycze, zagladne pozniej bo cora chce bajeczki teraz ogladac na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, u nas usg bioderek robili w szpitalu a na kontrolne idziemy 4 miesiące po pierwszym- tez za darmo. Podobno urząd miasta dokłada do tych badań. Lenka dzisiaj drugi raz spała do 9.00 opuściła 1 karmienie o 7 rano, ciekawe czy juz tak cały czas będzie. Jaka u Was pogoda, u nas paskudnie , 2 dzień nie wyjdziemy na dwór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianka123
cześć tez chciała bym się dołączyć. Jestem mama Oliwi ur. 04.06.10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej madzianka, napisz nam cos wiecej o sobie. Co do bezpl.badan bioderek to super ze ktos tam pomyslał i dali na to srodki finansowe, wiadomo lepiej zapobiegac niz leczyc. Wczoraj bedac na spacerze w parku widzialam mala dziewczynke moze tak 1,5 r. miala- biegala ale nozki takie wykrzywione bidulka mala.. Ja dziekuje Bogu bo bedac w ciazy grype slynna przechodzilam to byla koncowka 3 m-ca na szczescie potem swinka mnie dorwala( choc bedac dzieckiem przechodzilam te chorobe, na szczescie synus zdrowiuki sie urodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie to was, ponieważ niedawno urodziłyście, więc może macie jakieś doświadczenie :) Mam termin na 1 października - jutro kończy się 36 tydzień. Dzisiaj lekarz jak mnie badał to bolało i powiedział, że szyjka się skróciła. Za 2 tyg mam iść na KTG, ale powiedział, że jakby coś się działo prędzej to mam do szpitala jechać i dodał "najlepiej, żeby jeszcze nie w tym tygodniu". Czy to znaczy, że mogę niedługo urodzić? Ile czasu przed porodem skróciła się wam szyjka? Bolało was też badanie ginekologiczne? Podpowiedzcie coś, bo się zestresowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikalubisie
pierd..ita o h.jach,mujach ,dzikich wężach a do roboty sie weźta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rilla to , że skróciła Ci się szyjka faktycznie może znaczyć , że urodzisz wcześniej, ale wcale nie musi. Ja tez miałam urodzić przed terminem a urodziłam 5 dni po. Najlepiej gdybyś donosiła ciąże do 38 tygodnie wtedy uznają , że urodziłaś w terminie. Dużo odpoczywaj i nie przejmuj się będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×