Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena1612

moja pierwsza ciąża-radości i obawy

Polecane posty

Gość coraz bliżej
Otóż to:) Mój będzie miał okazję wykazać się później:) chociaż na chwilkę, bo kiedyś trzeba będzie wrócić do pracy i zostaniemy same:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a Ty masz imiona coraz bliżej? Imię Zuzanna mi się średnio podoba. Po pierwsze dlatego, że ostatnio jakoś dużo małych Zuzi jest. Po drugie, że też mam na imię Joanna i w dzieciństwie ktoś, nie pamiętam kto na mnie wołał Joanna Zuzanna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
Czekamy na Lenkę:) Mieliśmy jeszcze myśleć, ale mężuś Lenka to, Lenka tamto :) i tak już zostanie...Zuzanek jest faktycznie sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to u mnie w okolicy mało Zuź ale tez tak na mnie wołali :) Dziewczęta zmykam, bo mężuś wraca do domu, a jako, ze ja dziś w domku byłam a on w pracy, przywitam go cieplutkim obiadkiem :) Całuję Was mocno i do - do czego? nie do zobaczenia, nie do usłyszenia? - to może: na razie, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
Do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvve
Ja na długo zanim myslałam o ciąży wiedzialam że bedę mieć córkę - Maję. Mój Łukasz nie ma nicdo powiedzenia w tej sprawie, więc uzgodniliśmy, że jeśli bedzie chłopiec to on wybierze imię. Narazie podał pierwszy typ - Aksel ... a może Axel ...? Mi sie to imię nie podoba więc mam nadzieje że albo jednak bedzie Maja albo jeszcze coś innego wymysli. Ale jak bedzie Aksel to trudno... trzeba bedzie kochać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
Nie spotkałam się jeszcze z takim imieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie słyszałam takiego imienia. Za to Maja to się co druga dziewczynka teraz nazywa, przynajmniej tutaj :) Evvee dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jestem w 20 tc, mam 27 lat i to pierwszy dzidziuś, samopoczucie od samego początku super! Gdyby nie brak okresu, rosnący brzuszek a w nim motylki to powiedziała bym że nic się nie zmieniło :) Ciąża - trafiony-zatopiony w pierwszym cyklu starań :) Aż sama nie mogłam w to uwierzyć bo tyle teraz się słyszy o trudnościach w zajście w ciąże, a tu totalne przeciwieństwo! A nie ukrywam że liczyłam na "dłuższą robotę" :P Ale z drugiej strony ciesze się że tak szybko poszło, później tylko człowiek by rozmyślał że coś z nim nie tak i psychicznie się blokował! Zachcianki- raczej nie, jem to co jadłam od zawsze, no może tylko z wyjątkiem totalnego zbzikowania na punkcie coli ale już mi przeszło, chociaż za szklaneczkę od czasu do czasu nie odmówię. Opychałam też się Milką bakaliową ale to tylko na początku, a nadal winogrona wcinam kiściami :P Obawy - jasne że są! Jak na razie przerażająca wizja porodu i ciągłe obawy czy dzidziuś zdrowy, no i oczywiście jak ja dam sobie rade z taką kruszyną! Jak zobaczyłam córę koleżanki to chyba z 10 razy pytałam czy takiemu maleństwu nic nie można "uszkodzić" bo i rączki i nóżki takie maleńkie, delikatne, kruche. Wszystko super tylko to sikanie... dalej wstaje w nocy ze 2 razy a w dzień to chyba nie ma godziny żebym listy na kibelku nie podpisała :P A miało w 2 trymestrze przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
Witaj MiniMaus! No to szybciutko się uporaliście:) A ciążę przechodzisz podobnie jak ja...żadnych skutków ubocznych, że tak to ujmę:) Do sikania się przyzwyczaj, na końcówce jest dopiero jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MiniMaus To nasza tabelka, możesz się dopisać :) NICK---------WIEK---MIASTO------TERMIN PORODU USG---PLEĆ LENA1612----25L---GDANSK------16.02.2011---------------SY NEK rilla_marilla---26l----Śląsk----------01.10.2010------------niespodzianka aśka2010 ---- 31l ---Warszawa -------------------------stan oczekiwania coraz bliżej---25 l---Nowy Targ-----18.10.2010------CÓRCIA Ja też ciążę znosiłam całkiem dobrze i na Twoim etapie miałam podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się tabelka nie chce skopiować więc prosiłabym by mnie tam dopisać :) mami82 --- 28l ---Gliwice ---- z OM 14.11.2010 ---- synuś a teraz do rilli :) strzelił 4-5 dni przed owulacją? hmmm to według naukowców będziesz mieć ....... (nie powiem bo nie chcesz wiedzieć ale jak mam rację to stawiasz lody ) co do imion to mamy dylemat bo miał być Damian ale mi się przestało podobać więc wybraliśmy Borys to znowu mężowi się odwidziało i bez imienia teraz jesteśmy :) ja płeć tez poznałam dopiero w 30tc tak jak tu już któraś z was miała :) a dokładnie to wiem od poniedziałku :) a dziś już pierwsza partia prania zrobiona ehhh roboty jeszcze przed nami multum :) aaaa rilla a skąd dokładnie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jazda z sikaniem jest :D:D:D ja już teraz co 2 godziny sikam to co będzie za jakiś czas :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK---------WIEK---MIASTO------TERMIN PORODU USG---PLEĆ LENA1612----25L---GDANSK------16.02.2011---------------SY NEK rilla_marilla---26l----Śląsk----------01.10.2010------- -----niespodzianka aśka2010 ---- 31l ---Warszawa -------------------------stan oczekiwania coraz bliżej---25 l---Nowy Targ-----18.10.2010------CÓRCIA MinMaus ----27l---- lubelskie -----30.01.2010 ---wg lekarza syn,wg mnie córa W sumie to zawsze byłam "zasikaniec" ale teraz to już szaleństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK---------WIEK---MIASTO------TERMIN PORODU-------PLEĆ LENA1612----25L---GDANSK------16.02.2011---------------SY NEK rilla_marilla---26l----Śląsk----------01.10.2010------- -----niespodzianka aśka2010 ---- 31l ---Warszawa -------------------------stan oczekiwania coraz bliżej---25 l---Nowy Targ-----18.10.2010------CÓRCIA mami82 ------ 28l ---Gliwice ----------14.11.2010 ---- synuś Tak mami wiem, wg naukowców dziewczynka :P Mieszkam niedaleko Ciebie, w mieście gdzie się lubią strzelać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK---------WIEK---MIASTO------TERMIN PORODU USG---PLEĆ LENA1612----25L---GDANSK------16.02.2011---------------SY NEK rilla_marilla---26l----Śląsk----------01.10.2010------- -----niespodzianka aśka2010 ---- 31l ---Warszawa -------------------------stan oczekiwania coraz bliżej---25 l---Nowy Targ-----18.10.2010------CÓRCIA mami82 ------ 28l ---Gliwice ----------14.11.2010 ---- synuś MinMaus ----27l---- lubelskie -----30.01.2010 ---wg lekarza syn,wg mnie córa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak teraz mam takie ciągłe sikańsko to pewnie pod koniec zamieszkam w łazience :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
NICK---------WIEK---MIASTO------TERMIN PORODU USG---PLEĆ LENA1612----25L---GDANSK------16.02.2011---------------SY NEK rilla_marilla---26l----Śląsk----------01.10.2010------- -----niespodzianka aśka2010 ---- 31l ---Warszawa -------------------------stan oczekiwania coraz bliżej---25 l---Nowy Targ-----18.10.2010------CÓRCIA MinMaus ----27l---- lubelskie -----30.01.2010 ---wg lekarza syn,wg mnie córa mami82 --- 28l ---Gliwice ---- z OM 14.11.2010 ---- synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini chyba ci się lata pomyliły bo według tego co napisałaś to twoje maleństwo ma 9 miesięcy już :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
rilla wyprzedziłaś mnie:) kurczę widzę, że pierzecie już...chyba również muszę się zabrać do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę w lipcu ze mną w szpitalu dziewczyna z Rybnika leżała :) a gdzie poród będzie wiesz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się do bytomia wybieram :D:D:D dobra kobitki mykam bo mnie z kompa wyrzucają :D:D:D do później lub do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od samego początku też obstawiłam że to na pewno będzie dziewczynka, nawet zaszalałam do tego stopnia że nakupiłam sukieneczek i różowych śpioszków, no i oczywiście nawet przez myśl mi nie przeszło że mogę się pomylić, w końcu kobieca intuicja i te sprawy :) Az tu nagle tydzień temu lekarz mi mówi że widzi siuraka i spółkę! Oczywiście przeżyłam szok, bo jak to?? Moja córa ma siusaka :P Mąż oczywiście z tekstem że od początku mówiłem ze chłopak ... lekarz też uparcie twierdzi że syn, ale może i nawiedzona jestem ale dalej obstawiam córę, następne usg - 1.10 i zobaczymy czy pan doktor zdania nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimaus mojej znajomej lekarz mówił, że facet i wszyscy, że facet, a jej się nocami dziewczynka śniła i faktycznie ma córcię :) Mi też wszyscy wmawiają tego chłopa, aż w końcu sama w to uwierzyłam. No, ale już niedługo się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam że to co ma być jąderkami w przyszłości to wielkie wargi sromowe a siusiak to kawałek pępowiny :P Ale w sumie aby dzidziuś był zdrowy i to mi już wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, najważniejsze żeby był zdrowy dzidziuś ! Jejku jak piszesz o motylkach w brzuchu... to było takie przyjemne :) A teraz jestem obita i obolała i nie mogę się doczekać, aż te nóżki co mi taki ból sprawiają w śpiochy pozapinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×