Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość to co ike
mamy włazic w dupe ofermie tak jak ty komikowi i absolutnie nie wspominac o jego tragicznym życiu osobistym ? Bo ? Uderzamy w czułe struny ? Nie mamy prawa ? Wyjaśnij proszę twój tok rozumowania :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfen_lied
A sprawiająca jakieś? Od samego pojawienia się krzyża na krakowskim przedmieściu mijałam to miejsce i jakoś nie zauważyłam, żeby było przez ten krzyż zatarasowane, żeby jego zwolennicy zachowywali się głośno, zaczepiali ludzi albo coś w ten deseń. Stali sobie, przynosili kwiaty, czasem ktoś jakieś ulotki rozdawał. Naprawdę, zgroza. A że potem przyszedł Dominik Taras i chciał im wszystkim spuścić wpierdol - no, to rzeczywiście ich wina i obciążenie państwa, że ich bronić przed tym trzeba. Ale na takiej samej zasadzie jeśli dwóch gejów wyjdzie sobie w jakiejś mniejszej miejscowości trzymając się za ręce i dostaną po ryju - to także ich wina, sprowokowali zamieszki w mieście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo przecież takie drobiazgi jak kilkadziesiąt miliardów to nie powód żeby robić jakieś wielkie halo. a poza tym wielkim halo to co robisz oferma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
wiesz offerma ty też robisz osobiste wycieczki, a poza tym totalnie straciłeś poczucie humoru, zapomniałeś dodać o borubarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfen_lied w doopie mam trudności organizacyjne. Remonty ulic w tym kraju sprawiają nieporównywalnie wieksze. Natomiast nie zgadzam się by krzyź, symbol mojej wiary, był używany jako narzędzie walki politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS swojej wystawiłeś już niejeden. Moja hipokryzja nie gustuje w pomnikach. Ani w krzyżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
oj znalazłby się na ciebie nie jeden "hak";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topikowy wyciąg z konta kultury offermy... Sympatycznie się to czyta; coś jakby rozmowa meneli spod budki z krzyżem... tfu! z piwem A SŁOWO OFFERMY STAŁO SIĘ KAŁEM... I ZAMIESZKAŁO MIĘDZY NAMI Cytaty: ************************************** - "być może przyjdzie i na to czas ty pie**olona gnido." - "niespełna rozumu to jesteście wy" - "wolisz żebym cię nazywał zomowską k**wą?" - "mnie obrzydzeniem napawasz ty" - "gdy widzę sk**wieli (...) to mam dla nich tylko pogardę" - "kretynko. zomowską k**wą nazywam cię z powodu (...), myślę że jest to w pełni uprawnione określenie. - "debile tacy jak wy" - "jesteście takim samym komunistycznym gównem" - "naprawdę jesteście tacy głupi że (...)" - "trzeba być skończoną debilką żeby tego nie widzieć" - "ty kretynie. Jaką sieczkę trzeba mieć we łbie żeby (...)" - "co za kretyni." - "po prostu jesteście takimi kretynami" - "ty się takim gównem urodziłeś czy tak cię dopiero wychowano?" - "masz gówno w głowie " - "naprawdę trzeba mieć nasrane we łbie żeby coś takiego wymyslić." ********************************************* - "małomiasteczkowe kołtuństwo" :):):) ********************************************* - "matoły z gównem zamiast mózgów" - "jesteście takimi kretynami że (...)" - "a co, ciebie mam prymitywny bydlaku tak nazwać?" - "naprawdę jesteście matołami" - "nie wiem co ty bierzesz że taki głupi jesteś ale na pewno jest szkodliwe" - "idź się leczyć psychopato" - "jesteś po prostu fanatykiem" :):):) - "przestań się kretynie kompromitować" - "co za dureń" *************************************** Bez komentarza. Ale "Psy 4" mogłyby z tego być nie najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS a wiesz, że to kadarko sprawiło mi przyjemność??? Choć zapewne niezamierzoną ale i tak dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfen_lied
Ooo, czyżby powrót frakcji "przynoszenie zniczy i kwiatów znieważa krzyż", ale już "Skazanie Nieznalskiej było zamachem na wolność słowa i artystycznego wyrazu" (ją chyba ostatecznie uniewinnili w ogóle?) Ja tam nie wiem i mnie to nie interesuje, to nie jest symbol mojej religii. Ale w ogóle całą tę gadkę o obrazie uczuć religijnych uważam za bzdurną i uderzającą w wolność słowa (poza przypadkami jawnych wulgaryzmów w przestrzeni publicznej bądź też pomówienia konkretnych osób). Niezależnie od tego - to, że nie podoba mi się, jak ktoś wykorzystuje dany symbol - nie znaczy jeszcze, że mam prawo zakazywać mu tego. Większość durnych plakatów, reklam, manifestacji, transparentów mi się nie podoba. W ogóle mało co mi się podoba. Tylko że moje widzimisie to jeszcze nie przyczyna, żeby komuś zabraniać funkcjonowania w przestrzeni publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że to kadarko sprawiło mi przyjemność??? Choć zapewne niezamierzoną ale i tak dzięki bardzo mnie to cieszy kuchareczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
offerma mówisz i masz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- "jak ten debil mógł coś takiego napisać" - "wiem że mam do czynienia z bydłem nie szanującym nikogo" - "i takie bydło trzeba traktować zgodnie z zasadą (...)" - "dlatego piszę do was tak jak na to zasługujecie" Z całym szacunkiem na jaki mnie stać powiem, że jesteś............ monotematyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeżeli wchodzę na temat który walkę o krzyż określa "mupeth show"" offermo i naprawdę nie domyslasz sie czemu to jest "Mupeth Show"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo daj sobie luz
Nie widzisz ze tu same POjeby. Idz na spacer. :) Przeciez wszyscy z nich glosowali na Komorowskiego, lacznie z Szukanie dziury w calym, ktory tutaj ewidentnie jej szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
offerma masz regres mentalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez offerma
to znany tchorz w realu. wiele razy jak temat schodzil na jego real to okazywalo sie, ze szczy ze strachu po nogach i ogon pod siebie kuli a tu na kafe jedzie po wszystkich. zwykly smierdzacy tchoch, tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcddcba
i o czym wy tu piszecie, wam przeszkadza krzyż, zasady, prawo a byście chcieli chlać, ćpać i pierdzielić się po kątach, nie macie dzisiejsza młodzieży szacunku dla żadnych wartości, tam szczali na tych ludzi a komentarze durnych internautów były takie że akurat im się lać chciało, jak zabili policjanta rozwydrzone szczeniaki to potem było wiele napaści bo kary na was nie ma więc może skończy się ta głupawa wolność, przyjdzie coś w rodzaju komuny i dostaniecie wpieprz to wam może w głowach coś zaświta i te chlanie, narkotyki i zabawa wam wyleci z tych pustych makówek BO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDGE
abd..... nie wiem, czy się doczekasz, skoro w podstawie programowej na pierwszym miejscu zostało umieszczone słowo: "TOLERANCJA" a patriotyzm "wrzucono" między sprawy mniej potrzebne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem z bogatynii
hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma włącz sobie Radio Maryja, niedługo będą lecieć 'Rozmowy niedokończone'. Moźe uda Ci się dodzwonić do Ojca Prowadzącego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDGE
Ricz ciekawe skąd wiesz, pewnie sam po kryjomu zapodajesz pod kołdrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czasem poprostu słucham żeby się pośmiać, albo posłuchać co kombinuje MoherSystem. Jest właśnie taka audycja gdzie wprost księża mówią o tym jacy wszyscy są źli a Jarek jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialem ja
offerma: "ten krzyż nie był tam ani profanowany ani w żaden sposób poniżany (przez jego obrońców)." i tu się nie zgadzamy, bo jako katolik wstydziłbym się gdyby najświętszy symbol mojej religii był wystawiony jako narzędzie do walki politycznej pomiędzy dwoma nienawidzącymi się partiami i jako obiekt kpin dla obcokrajowców (i dla większości Polaków też). Dziękuję, do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jeszcze w zeszłym roku się dodzwoniła tam jakaś starucha z jakimiś szlacheckimi korzeniami i powiedziała że najlepiej jak by Polska była monarchią i Królem Polski powinien zostać Lech Kaczyński, a ten ksiądz jej przyznał racje. Myślałem że padne. Wierze w Boga a nie Kościół. I dla krzyża nie ma miejsca przed instytucją tak wysokiego szczebla jak Pałac Prezydencki. ''Oddaj Bogu co boskie, a Cesarzowi co cesarskie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomalancza
rząd jest zbyt miękki powinien to towarzystwo rozpirzyć w drobny mak,to nie są rodziny czy znajomi ofiar tylko starzy przegrani niekochani ludzie którzy nie mają na bilet do Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×