Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość perfect harmony
poza tym koniunktura na świecie spada, więc rząd nie ma wielkiego pola do popisu, a jarek przesrał najlepsze lata wzrostu gospodarczego, durnymi koalicjami z miernotami politycznymi, marginesem partyjnym, zrzuć bielmo offerma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
rozdane 65 mln zł których strata spowodowała rozpisanie nowych wyborów :P macie to na filmiku z sejsmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
deficyt to rósł już za rządów sld i za pisu , więc nie pitol o tym deficycie w kółko, bo starszych jak jedynie słuszna telewizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lechu wytropił układ
nie mówcie więc, że niczego nie zrobił, a że był to układ w jego własnym gnieździe...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
offerma "poza tym koniunktura na świecie spada, więc rząd nie ma wielkiego pola do popisu" no tak. jakoś o ile pamiętam to każdy rząd do tej pory poza pisowskim "nie miał wielkiego pola do popisu". jak za rządów PO powstawała "dziura bauca" to kryzysu nie było - roczek 2001, deficyt wzrósł z 15 do 32 mld. czym to wytłumaczysz naiwniaku? z waszych naiwnych tłumaczeń wychodzi że "koniunktura na świecie" to spadała przez ostanie 20 lat poza 3 lednią przerwą na papierosa jaką sobei akurat w czasie rządów pisu zrobiła. ale jak to, przecież w samym środku tej przerwy na węgrzech odbywały się protesty po ujawnieniu przez rząd katastrofalnego stanu finansów państwa. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1 ,80708,3628088.html czyżby jednak ta mityczna "światowa koniunktura" to tylko propaganda dla naiwnych? ojej!!!! oferma stuknij no ty sie w ten sój kokos :O w USA do dzis banki zwalniają ludzi a gospodarka dopiero hamuje nawet na półmetku kryzysu nie jestesmy dzięciole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
Można nawet stwierdzić, że zadłużanie się za granicą było dominującym „modelem rozwoju Polski, zwłaszcza po 2000 roku (od czasu objęcia rządów przez SLD). Nie dziwi, że za rządów PiS dopuszczono do tak gwałtownego wzrostu zadłużenia- skoro wicepremierem ds. gospodarczych była liberałka, Zyta Gilowska Zamiast redukcji zadłużenia wybrała przecież obniżanie podatków To jednak nie zmniejsza odpowiedzialności politycznej PiSu. Wtedy zresztą, tak jak i obecnie, Prezes Jarosław Kaczyński dawał dowody wielkiej sympatii dla liberalnej polityki gospodarczej tak offerma zrobiliście tak wiele ........"że aż trudno wymienić" cyt. z jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zzzzzzzzzzz
aferą FOZZ i Telegrafu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epoca...
Offerma, ja Ciebie naprawdę podziwiam, ze chce Ci się tak z tę bandą marionetek wykłócac. Ci co myslą tak jak Ty, po prostu odpuszczają gadkę z nimi, bo to nie ma sensu. Podpisuję się pod tym co piszesz dwiema rękami.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo,
co ty pierdolisz, że w w 2001 roku żądziła PO? Wtedy rząd był z AWS czyli PiS przed liftingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epoca...
dziś aresztowali nam krzyż innowiercy. Offerma choć do obrony krzyza pod Pałac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo,
Zawsze śmieszy mnie u piśdzielców, iz przekonanie, że "moja prawda jest najmojsza", a wszyscy myślący inaczej to mają łeb wyprany prze TVN i GW, czyli "media polskojęzyczne" jak to błyskotliwie nazywają. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagie fakty
Może postawić kosy na sztotc i pokazać, jedynie słuszną rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
offerma jesteś zaczadzony pisem podobnie jak KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epoca...
Juz głupi podszyw, ale tylko na to was stac.. zaneda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
idż już lepiej popracuj offerma, jako i ja czynię gdyż nudny już jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
offerma dziwicie się że tak ludzie reagują? skoro rzeczy dla nich ważne określa się tak jak określa je ten temat - mupeth show (pisze się nawiasem mówiąc muppet show, niedouczony kretynie). najpierw przez całe lata ci ludzie są obiektem szyderstw i chamstwa a potem przychodzi jakaś dziennikarska medna i udaje zainteresowanego ich zdaniem. ja rozmawiając na żywo z wyborcami PO widuje podobnych ludzi. zresztą wy sami jesteście podobni, nie macie argumentów tylko z zaciśniętymi zębami i pięściami powtarzacie "precz z kaczyńskim". cofnij sie przymarszczu i ponownie przeczytaj pytanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
a wracając do twojego wywodu. kogo ty nazywasz ludzmi?:classic_cool: te stare babska którym sie wydaje ze juz wiedzą wszystko bo im Rydzyk taką prawdę sprzedał?:classic_cool: Rydzyk nawet nie przydziej w miejsce gdzie zbiera sie mlłodzież zapytac ich o zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Oferma mam nadzieje że Ty czytasz to co piszesz - to juz jest chore Krzyż to Krzyż a nie polityka Ciebie i tych nawiedzonych starców już nie można nazywać katolikami Wy stworzyliście sekte a Wasz guru to schorowany Kaczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahhhah
ofermo jesteś żenujący, Radio Maryja wyprało Ci mózg, już Ciebie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-a
offerma, dlaczego od razu tak się pienisz? Ja byłam za przeniesieniem krzyża, bardzo dobrze, że tak się stało bo polityki i religii nie należy ze sobą wiązac- z tego zawsze wynika jakaś afera. A ofiarom katastrofy należy się tablica pamiątkowa, ale podkreślam WSZYSTKIM ofiarom a nie tylko Kaczyńskiemu i jego żonie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrońcy krzyża zapowiadają złożenie doniesienia do prokuratury. - Za to, że usunięto skradziono krzyż - mówi reporterce TOK FM Dariusz Wernicki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialem ja
Ja tez zyje w wolnym kraju i NIE ZYCZE SOBIE zeby ktos mi podstawial symbol religii ktorej nie wyznaje pod siedzibe prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
[zgłoś do usunięcia] zawsze szczery Obrońcy krzyża zapowiadają złożenie doniesienia do prokuratury. - Za to, że usunięto skradziono krzyż - mówi reporterce TOK FM Dariusz Wernicki. nie ma to jak madrośc pospulstwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
wala Krzyzem z wrogiem wyimaginowanym przez JKK :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie można przejechać spokojnie
przez Krakowskie Przedmieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Oferma teraz mnie upewniłeś że masz problem sam ze sobą - a najbardziej w stwierdzeniu o samowoli urzędników i inwigilacji społeczeństwa masz racje to za rządów PO powstało CBA czyli nie legalne podsłuchy i sianie terroru i nie zapomnijmy o zbieraniu haków i wspaniałej instytucji jaką jest IPN czyli składanie na kupe " teczek " pojęcie masz nie samowite a mózg wypatroszony z wszelkich szarych komórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×