Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość a to.....
offerma "Ja tez zyje w wolnym kraju i NIE ZYCZE SOBIE zeby ktos mi podstawial symbol religii ktorej nie wyznaje pod siedzibe prezydenta" nie żyjesz w wolnym kraju, nie łudź się. ale w wolnym kraju ludzie mają prawo wyznawać taką religię jaką chcą i to że to się komuś nie podoba to trudno, może się nie podobać. a jeżeli ty jesteś takim wrogiem religii to w ramach protestu przestań posługiwać się kalendarzem - jest ewidentnie związany z chrześcijaństwem. szkoda że ta religia przysłania ludziom wszystko inne :P Musimy zmienic ustrój i zyc jak w Iranie ;) Oferma moze wrócimy do średniowiecza z rządami ;) i do hymnu Bogurodzica?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialem ja
oczywiscie katolicy moga sobie postawic krzyz i wystawic polske na posmiewisko calego swiata a ja musze to tolerowac? Nie sądze, niech sobie wyznaja religie jaką chcą ale nie obnoszą się z tym. Zdawało mi sie że wasza religia nakazuje skromnośc i szacunek do bliźniego a większośc z tych pożałowania godnych obrońców krzyża nie ma za grosz tych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
najlepiej by teleportować oferme do 1410 i przyodziać go w ubranko z krzyżem na plecach na pewno dałby rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
i chwała OFERMO że mamy takich obywateli jak Ty bo smutno by nam było i polska mało śmieszna by była :) zastanawiam się co Wy co rano bierzecie że takie chore jazdy macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
brawo nauczyłeś się kolejnej rzeczy w wytnij i wklej :P zrób jeszcze czystke w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
[zgłoś do usunięcia] offerma może odniesiesz się jakoś do tego artykułu skoro to tak pis wszystkich inwigilował i terroryzował a PO "przywróciła normalność". tyle że to normalność dla rycha i kulczyka. wole to niz wolnosc dla Rydzyka Kulczyk daje prace a Rydzyk co?? złudzenia biednym moherkom :D aaaa i wielkie bazyliki złotem ociekające :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
normalnością dla Ciebie to jest prowadzenie wojny o krzyż dla mnie cisza i spokój więc Twoje argumenty rodem z Dziennika polskiego nie trafiają do mnie moje do Ciebie - ujmę to tak " dupy szkłem nie utrzesz " i dalsza dyskusja raczej nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
[zgłoś do usunięcia] zawsze szczery oferma masz na scianie takie napisy? fakty! dlug! inwigilacja! i powbijane szpilki z niteczkami? i jeszcze jedno najważniejsze MANIPULACJA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurgiel jest zdania, że "nie powinno dojść do usunięcia krzyża" i "społeczeństwo chce, aby pomnik ofiar katastrofy stanął w centrum Warszawy". zupelnie jak oferma tylko on mowi NAROD :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
offerma "wole to niz wolnosc dla Rydzyka Kulczyk daje prace a Rydzyk co?" no i to jest dokładnie ten wasz fanatyzm. wolicie podwyżki podatków i "uprzywilejowanych" dorabiających się na korupcji niż przyznać że daliście sobie zrobić wodę z mózgu przez propagandę. teraz to juz sie naćpiłes. co ma piernik do wiatraka ?:O A moze opodatkujemy KK :P wiesz ze to mogłoby zasklepić dziurę budżetową?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Mam propozcje nie do odrzucenia Ofermo bierz pochodnię w rączke i zasuwaj pod pałac prezydencki nie zapomnij o różańcu a wieczorem zmień piasek w kuwecie Alikowi będziesz ulubieńcem Jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jeszcze lepsza: W równie ostrym tonie zareagowała posłanka PiS Beata Kempa: - Komorowski, Tusk i Schetyna są mistrzami w dzieleniu Polaków a sprawa z krzyżem po raz kolejny to udowodniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
[zgłoś do usunięcia] zawsze szczery ta jeszcze lepsza: W równie ostrym tonie zareagowała posłanka PiS Beata Kempa: - Komorowski, Tusk i Schetyna są mistrzami w dzieleniu Polaków a sprawa z krzyżem po raz kolejny to udowodniła a ta Klempa jak to Klempa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
zawiść zazdrość - typowy Polak z Ciebie ofermo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no i to jest dokładnie ten wasz fanatyzm. wolicie podwyżki podatków i "uprzywilejowanych" dorabiających się na korupcji niż przyznać że daliście sobie zrobić wodę z mózgu przez propagandę" Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. I tak, wolę podwyżki podatków niż czytanie pierdół kogoś, kto nie dość, że wychowany na radyjku to jeszcze z zerową kulturą. A jeśli chodzi o wodzie zamiast mózgu - to właśnie o sobie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklzxcvbnm
a to..... offerma "wole to niz wolnosc dla Rydzyka Kulczyk daje prace a Rydzyk co?" no i to jest dokładnie ten wasz fanatyzm. wolicie podwyżki podatków i "uprzywilejowanych" dorabiających się na korupcji niż przyznać że daliście sobie zrobić wodę z mózgu przez propagandę. teraz to juz sie naćpiłes. co ma piernik do wiatraka ? A moze opodatkujemy KK wiesz ze to mogłoby zasklepić dziurę budżetową? do a to.. I to jest własnie ta głupota, nawet nie wiesz jaki ma to zwiazek, ciemny matole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
offerma "normalnością dla Ciebie to jest prowadzenie wojny o krzyż " ja z nikim wojny o krzyż nie prowadzę. jestem ateistą i dla mnie każdy może wyznawać taką religię jaką chce o ile tylko nie nawołuje do zamachów. jeżeli ty jesteś antyklerykalnym fanatykiem i uważasz że państwo o ewidentnie chrześcijańskiej historii ma walczyc z krzyżem to idź się leczyć psychopato. ale nie chcę żyć w kraju w którym "biznes" polega nie na tworzeniu dóbr i usług sprzedawanych później na wolnym rynku ludziom tylko na dorwaniu się do kasy którą państwo odbiera ludziom pod przymusem. a moim marzeniem jest aby z tego kraju wyjechały wszystkie tobie podobne mohery :classic_cool: masz granice otwarte jedz chłopie jedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
powinieneś założyć robotniczą grupe wsparcia działającą tuż pod ramieniem wspaniałej Solidarności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
a masz własną działalność że tak boisz się Vat-u bo jakbyś wiedział to właśnie Pan Kulczyk będzie płacić większe podatki a nie taki gołodupiec jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
asdfghjklzxcvbnm a to..... offerma "wole to niz wolnosc dla Rydzyka Kulczyk daje prace a Rydzyk co?" no i to jest dokładnie ten wasz fanatyzm. wolicie podwyżki podatków i "uprzywilejowanych" dorabiających się na korupcji niż przyznać że daliście sobie zrobić wodę z mózgu przez propagandę. teraz to juz sie naćpiłes. co ma piernik do wiatraka ? A moze opodatkujemy KK wiesz ze to mogłoby zasklepić dziurę budżetową? do a to.. I to jest własnie ta głupota, nawet nie wiesz jaki ma to zwiazek, ciemny matole! oświeć mnie pochodnia tym kagankiem wiedzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma, o 21 masz zbiórkę pod pałacem. Zapraszam do tartaku po dwie deski, gwoździe gratis - żebyś nie mówił, że komuna zdziera z Ciebie ostatnia koszulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklzxcvbnm
Zniszcza ten kraj idioci, bo mysla ze sa tacy europejscy, wolni, madrzy.. a Tusk i temu podobni robia swoje, dzieki wam matoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofermy
nie wklejaj tego, bo my tez zaraz znajdziemy linki na Lecha i jarka. Co powiesz o np. aferze FOZZ albo o "spieprzaj dziadu". Do pewnych kwestii się nie donosisz, tych które cię w oczy kolą, a wyszukujesz tylko to co jest dla Kaczora pozytywne. Jesteś jakimś paranoikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×