Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

dzisiaj o 8.00 rano ja stracil stracilby gdyby mial co " a to nie on walił w te barierki? :P a to sorka , musiałem pomylić .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
to nie frustracja, to mały żarcik sceniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike mieszka to mozna oskarżyć o ściągnięcie moherowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronek bardziej jest fotogieniczny niż Jarek da vinci by sie z tym nie zgodzil a ja jestem za powinni wstawić portret interaktywny i pod muzyczkę płynącą z niego- ładną usypiającą przemowę, a'la ballada, pana prezydenta to byłby hicior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
nie mieszka tylko leszka liberum veto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może od razu o wysokie podatki oskarżmy mieszka E tam,po co oskarzac, trzeba wybrac Jarusia i wtedy bedziemy kraina piekna,bogata,mlekiem i miodem plynaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stracilby gdyby mial co on nie pracuje , jest na rencie" A myślisz, że kto czuwał pod pałacem? aaa to jednak byłeś! i śledziłeś:P twoje zniknięcie z kafe nie było przypadkowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam,po co oskarzac, po to, że jest to teraz na topie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
na topie jest układ oraz wiem ale nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofus najlepiej to
znajdz se kobiete , bo rozsadza cie zlosc , frustracja i wyrzywasz sie na wszystkich wokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
jakoś musi rozładować napięcie seksualne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"E tam,po co oskarzac, trzeba wybrac Jarusia i wtedy bedziemy kraina piekna,bogata,mlekiem i miodem plynaca" Do następnych wyborów, ale później to będzie wina następców, że znaleźli jakieś braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
nie no napięcie seksualne trzeba wyładować bo można skończyć jak najsłynniejszy nasz polityk ;) który jest kawalerem z kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
może jarek jest transem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
ty natomiast reprezentujesz wyżyny intelektualne społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange widzę wysuwają argumenty nie do pobicia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
nie transem lecz w transie :) po co byłby mu alik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Oferma ale Ty musisz być podobny do Jarka codziennie do lustra musisz sobie powtarzać jestem "wielki" jestem bossem ja im wszystkim pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar tych, którzy mu przygadują - nie lepsze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
żyj w tym przekonaniu, jeśli poczujesz się lepiej, personalnie nic do ciebie nie mam, to tylko nic nie znacząca wymiana zdań, no ale niektórzy .....stracili poczucie rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfen_lied
Jako antyklerykalny, zepsuty wykształciuch jestem przerażona reakcją większości narodu na to, że ktoś sobie na jakiejś ulicy stał z jakimś krzyżem. Stał , nie utrudniał w żaden sposób przejścia (zanim postawiono te durne barierki), a nawet - o zgrozo - się modlił. Oburzające, po prostu. Nagle we wszystkich wstąpił jakiś totalitarny legalizm państwowy - "samowola budowlana" (taaa, ten krzyż to była budowla jak sto piećdziesiąt, co najbardziej widoczne jest w tym, że bez problemu można go w dziesięć minut przenieść),"nielegalna demonstracja" - wszystko to staje się wystarczającym powodem, żeby człowieka "potraktować z armatki wodnej" "usunąć" - ogólnie: rozprawić się z użyciem przemocy. Dziwi mnie i niepokoi takie ślepe oddanie państwu moralnego prawa używanie dowolnych środków. Z zupełnym pomijaniem tego, że środki te powinny być proporcjonalne do zagrożenia, z jakim się mają mierzyć. I entuzjastyczne popieranie pomysłu, by z pałami, gazem i armatkami wodnymi przegonić spod pałacu kilku starszych ludzi, tylko z tego powodu że przeszkadza nam, że tam sobie stoją - choćby nawet była to jakaś manifestacja - uważam za najgorszego sortu skurwysyństwo. Zresztą czytałam już na onecie i kafe wypowiedzi w rodzaju "zomo wroc "na jeden dzien" :))) " - naturalnie autor takiej świetlanej wypowiedzi nie widzi w niej nic stosownego i wręcz dziwi się, dlaczego ktoś tę jego opinię potępia. Bo przecież wolność, prawa człowieka, swobody obywatelskie - to tylko dla zwolenników jednej, wybranej, postępowej opcji. A w żadnym wypadku do tych głupich, ciemnych moherów. Kiedy Kaczyński zakazał parady gejów i ulicami Warszawy przemaszerowała zdaje się jakaś nielegalna demonstracja - to wtedy byli to biedni prześladowani, bojownicy o wolność, uciskani przez totalitarny reżim, itp, itd. A kiedy taką "nielegalną demostrację" - dodajmy ze duzo mniej hałaśliwą i nie sprawiającą zadnych trudnosci organizacyjnych - urządza sobie kilku głęboko wierzących katolików - to już jest łamanie prawa i motłoch, który należy przemocą usunąć. Straszne i obrzydliwe to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknął ejakulat
zabrali krzyż kaczce😭 gdzie będzie biedny teraz na spacerek chodził :O brzydkie pany zniszczyły mu plac zabaw 😭 może huśtawkę taką malutką tam postawią albo choćby konika na biegunach łe łe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×