Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

a masz własną działalność że tak boisz się Vat-u bo jakbyś wiedział to właśnie Pan Kulczyk będzie płacić większe podatki a nie taki gołodupiec jak T pan kulczyk będzie doskonale wiedział jak ominąć vat a tak się składa, że nawet kupując chleb masz do czynienia z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwi
No cóż, krzyż usunięto, ale nie rozwiązano problemu - nadal "zwolennicy" będą przynosić kolejne krzyże i się gromadzić :/ Ale sposób postępowania Kancelarii Prezydenta też nie służy pogodzeniu, tylko raczej wkurzeniu strony przeciwnej. Nie jestem za tym, żeby krzyż stał w takim miejscu, ale w taki sposób niczego się nie osiągnie. Obie strony nie chcą żadnego porozumienia niestety. __ http://www.sky4fly.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
offerma "I tak, wolę podwyżki podatków niż czytanie pierdół kogoś, kto nie dość, że wychowany na radyjku to jeszcze z zerową kulturą. " doskonale o tym wiem. od niejednego fanatyka "walki z kaczyzmem" już to słyszałem. jesteście takimi idiotami że gdyby was w obozach pracy zamknąć i powiedzieć że to "wyrzeczenia konieczne na froncie walki z kaczyzmem" to też byście się cieszyli. ja po prostu nie mam słów na taką głupotę. oferma a co powiesz o nowym męzusiu Marty Kaczynskiej który ma zamiar startowac w wyborach z ramienia PiSu :classic_cool: Nie mów mi o obozach pracy bo one są dla teakich bezradnych socjalistycznie nastawionych na branie nierobów jak Ty matołku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Ike ale zapomniałeś dodać że wieksząść produktów spożywczych spadło z 7 % na 5 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
[zgłoś do usunięcia] ike a masz własną działalność że tak boisz się Vat-u bo jakbyś wiedział to właśnie Pan Kulczyk będzie płacić większe podatki a nie taki gołodupiec jak T pan kulczyk będzie doskonale wiedział jak ominąć vat a tak się składa, że nawet kupując chleb masz do czynienia z vatem a to nowośc a Pan Kulczyk nie jada chleba? a to że bogacz to mu sie chwali bo przynajmniej potrafi :classic_cool: i nie robi to oszukując biedne staruszki i naciągajac na datki bez podatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ale zapomniałeś dodać że wieksząść produktów spożywczych spadło z 7 % na 5 % yhy pożyjemy zobaczymy jeśli do ceny dojdą koszty uzyskania takiego chlebka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"doskonale o tym wiem. od niejednego fanatyka "walki z kaczyzmem" już to słyszałem. jesteście takimi idiotami że gdyby was w obozach pracy zamknąć i powiedzieć że to "wyrzeczenia konieczne na froncie walki z kaczyzmem" to też byście się cieszyli. ja po prostu nie mam słów na taką głupotę" Mi wystarczyłaby informacja, że to wyrzeczenie koieczne na froncie walki z fanatykami - takimi jak Ty. Nawet bym dopłacał do tego interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to że bogacz to mu sie chwali bo przynajmniej potrafi i nie robi to oszukując biedne staruszki i naciągajac na datki bez podatku co za bzdura ależ właśnie o to chodzi takich panów jest całe mnóstwo między innymi dzięki ich oszustwom istnieje deficyt i między innymi dzięki nim spłacać go będzie i biedna staruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
i tak samo chwali się to Tuskowi że pomimo podwyżki podatku nadal cieszy sie poparciem wiekszosci wyborców :classic_cool: i na rękę mu takich oszołomów opozycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
offerma jak nie chcesz płacić podatków to zamieszkaj w slamsach w Ekwadorze, tam nie będziesz musiał za nic płacić, skradniesz trochę prądu i jakoś wyżyjesz w domku z blachy falistej, po co ty się tu męczysz w tym "totalitarnym" ustroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak samo chwali się to Tuskowi że pomimo podwyżki podatku nadal cieszy sie poparciem wiekszosci wyborców zobaczymy co będzie jak nowy vacik wejdzie w życie:) myślę, że poleci poparcie na łeb na szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Ike tylko szkoda że nie masz pojęcia skąd się bierze kryzys na świecie - nie dlatego że bogaty puści dwie lewe faktury w koszty lecz to klasa średnia i ta biedniejsza wydaję więcej pieniędzy niż zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
[zgłoś do usunięcia] ike a to że bogacz to mu sie chwali bo przynajmniej potrafi i nie robi to oszukując biedne staruszki i naciągajac na datki bez podatku co za bzdura ależ właśnie o to chodzi takich panów jest całe mnóstwo między innymi dzięki ich oszustwom istnieje deficyt i między innymi dzięki nim spłacać go będzie i biedna staruszka ike poczytaj kobito troszeczkę a potem klep swoje dyrdymały :O jakie mnóstwo?? bogatych ludzi jest 10% społeczenstwa i to dane z okresu dużego wzrostu gospodarczego. A to ze pierwszy milion nalezy ukrasć[czyt. zakombinować] to ci nawet profesorowie na najwiekszych światowych uczelniach powiedzą. Amerykanski buiznes rozwijał sie na prohibicji i mafijnych przekrętach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma jak nie chcesz płacić podatków to zamieszkaj w slamsach w Ekwadorze kto to wymyśla spoko! płaćmy stawkę 90 % a co! jak się nie podoba to wypier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie mnóstwo?? bogatych ludzi jest 10% społeczenstwa i to dane z okresu dużego wzrostu gospodarczego. :D myślisz, że tylko ci bardzo bogaci kombinują i ukrywają dochody?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie. ten naród od prawie 100 lat jest karmiony propagandą. brak umiejętności myślenia przechodzi z ojca na syna. dlatego na razie poparcie ma się dobrze jak ludzie odczują na własnych portfelach w dupie będą mieli piękne słowa złotoustego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Ofermo Ty się ciesz że żyjesz w tym kraju i nie poczułeś na własnej dupie zapaści gospodarczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
wszędzie kurwa są podatki, nie tylko w Polsce, ale może ike wymyśli jakiś inny system, płacić się nie chce, tylko do mopsu i do bidy na zasiłki, po państwowe, a państwo skąd ma brać na nierobów.... z podatków i koło się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to.....
ike ale tak sie tworzy kapitał. kiedy nastał Wielki Światowy kryzxys przed 39 na świecie to wyrżnieto pół świata i okradziono rzesze ludzi. Choc brzmi to drastycznie ale z kapitału zdobytym poprzez zbrojenie zaczeła sie w europie i na śiwecie nowa era gospodarcza. Tak funkcjonują gospodarkji światowe a kryzysy przychodza falowo co jakiś czas. my kapitału swojego nie mamy bo 70 lat PRL rozkradło wszystko wybito nam inteligencje pokroju Ksiąząt Potockich a ich rodziny zyły na zachodzie i tam zostawili majątki. Z czego ma sie kapitał tworzyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rzeczywiście dyskusja z wami nie ma sensu. taki fanatyzm to rzecz spotykana niesłychanie rzadko. zero argumentów - tylko bezwzględne oddanie "wodzowi" i partii" Masz absolutną rację. Ty jedyny o czystym sercu i jedynie słusznych poglądach. Do tego uprzejmy, kulturalny i dobrze wychowany. Wzór cnót wszelakich. Oferma na prezydenta i premiera jednocześnie! Krzyz na każdym rogu, portet Jarka w każdym domu! Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam wielu ludzi mieszkających w państwach gdzie kryzys gospodarczy wystąpił zdecydowana część ma się lepiej- niż my bez zapaści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma a ty się kalasz jakąś pracą???" dzisiaj o 8.00 rano ja stracił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Wcale się nie dziwie musisz przyznać Ofermo że Bronek bardziej jest fotogieniczny niż Jarek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotknął ejakulat
no no za rządów pisu obniżane były podatki bo jarek ze swojej skarpety zapasy wyciągał i ludziom rozdawał :D taki Robin Hood w krótkich majtach koorwa:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
świetnie ike, ale jak mamy się równać z innymi krajami, skoro wojna i 50 lat okradania przez ruskich nas zubożyła, nie mieliśmy przymusowych robotników w fabrykach ani kasy w bankach szwajcarskich, więc jest jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby stracic trzeba miec
dzisiaj o 8.00 rano ja stracil stracilby gdyby mial co :D on nie pracuje , jest na rencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie ike, ale jak mamy się równać z innymi krajami, skoro wojna i 50 lat okradania przez ruskich nas zubożyła, nie mieliśmy przymusowych robotników w fabrykach ani kasy w bankach szwajcarskich, więc jest jak jest... może od razu o wysokie podatki oskarżmy mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×