Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość qska
cześć U Was takie fajne przygotowania, i nawet już małe zakupy dla niemowlaka, a ja w pracy siedzę dzyń w dzyń i czuję, jak tygodnie lecą tylko. A jest teraz tak zimno, że nawet spożywcze zakupy po pracy są dla mnie męką (nie jeżdżę samochodem, piechotą wszystko) a co dopiero latać sobie po sklepach dla przyjemności brrrr. Jestem też trochę wkurzona, bo chciałam na święta kupić sobie jakąś sukienkę, ale nic mi się nie podoba w sklepach, sukienek generalnie mało w ogóle, same tuniki. Wkurza mnie to, ja uwielbiam spódnice i sukienki. A do tego wszystko szare i bure, normalnie PRL 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! JA tylko wpadłam się przywitać bo spadam nas pakować :-) Chciałabym życzyć Wam spokojnych i radosnych świąt, spokoju i odpoczynku od codzienności, pieknej choinki, cudownych prezentów i rodzinnej atmosfery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick się wziął od podwyższonej prolaktynyn która mi trochę utrudniała zajście w ciążę :( no i już został :) stell no zostanę chyba tu z Wami bo na tamtym forum dziewczynki coś rzadko piszą a ja siedzę w domu i chętnie bym z kimś popisała :).. My już pojedzeni :) jado no ja przez te plamienia też częściej byłam u lekarza :( istatnio mieliśmy wypadek samochodowy i miałam stłuczony brzuch więc też strach i kolejne wizyty na szczęście wszystko jest dobrze :) a mnie coś dzisiaj ciągnie w pachwinach z lewej strony i czasem czuję jakiś ucisk z prawej strony mam nadzieję że wszystko dobrze z maleństwem bo wizyta dopiero 3 stycznia a ja muszę wytrzymać do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny ja po badanicah jutro wyniki , wiec zaraz bede dzwonila do gina na jutro sie umowie , zdecydowalam sie isc przed swietami zawwsze to spokojniejsze beda , ogarnelam dzis mieszkanie tylko , jutro dokonca posprzatam maz powiedzial ze pomoze dzis ostatni dzien do pracy wiec luz, no i krzyczy troche namnie ze obiadow nie jem ale niestety niedam rady patrzec na mieso , jeszcze wedlinke do kanapki zjem o ile mi podpasuje ale obiadownie dam rady , zupy to tylko szczaw ogorkowa i pomidorowa goracy kubek to tyle umnie mala juz odlicza dni do przyjscia mikolaja, wogole takjest tym m ikolajem zafascynowana caly rok o nim gada a jak zobaczy w sklepie to nawet cukierka nie chce wziasc od niego:) tylko mamo wez< w sumie to tak juzma ze nic od obcego nie wezmie:)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noi umowiona jestem na 13 juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam z wyprawy śledzie kupione moczą się, nie oparłam się sałatce meksykańskiej i zjadłam zaraz po przyjściu nawet niezła. Na ryneczku kupiłam ciepłe rajstopy na święta do spódniczki będą. Jado a ja też Ewę Wachowicz oglądałam ostatnio i mam zamiar z jej przepisu Panią Walewską zrobić;). Ja też czekam na USG gdzieś ok 15 stycznia się umówię wtedy 3D będzie i nagramy. Z pieczeniem ruszam jutro, żeby na Wigilię za dużo nie zostało kasiunia ja dziś barszcz czerwony robię będzie na jutro od razu bo nie będę mieć czasu na gotowanie. prolaktynka takie rozciąganie to norma też tak mam czasem kuje czasem boli takie życie ciężarnej aganik Tobie Kochana wszystkiego co dobre, lekkiego porodu zdrowej nie wyjącej dzidzi i zdrówka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z wyprawy po prezent dla męza, udało mi sie kupic w Douglasie wode Dawidoffa Hot Water w fajnej cenie, nawet zapakowali za darmo i juz:) A teraz zabieram sie za robotę, tylko dokoncze powtórę Chirurgów na Fox Life:D Palusia przepisu na pania Walewską nie znam? To jakies ciasto? Ja reszte pieke jutro, tylko biszkopt dzisiaj. Qska współczuję śleczenia w pracy. A czemu bidulko wszytsko dźwigasz sama? Prolaktynka uważaj na siebie, na pewno wszytsko jest ok, czasem tak jest że gdzies zaboli lub zakłuje. Kasiunia mnie w poprzedniej ciazy odrzuciło od miesa, nie ma co sie zmuszać, tylko, zeby to sie nie odbiło na wynikach morfologii. Agnik Tobie również zdrowych i spokojnych świąt oraz spełnienia wszytskich marzen. Zapomniałam wam jeszcze napisac że moje dziecko to niezłe adhd. Wczoraj tak sie wierciło w brzuchu, ze lekarz nieźle się nagimnastykował żeby wszytsko zmierzyc. A mały nic, wyginał się tylko i dłubał w nosie, nieźle się naśmialismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jado-pisz do mnie maila o hasełko :) przeciez załozylam to dla nas a nie dla siebie ;) moja posciel tez sie pierze, zaraz biore sie za porzadki :) pozniej zakupy z mezem i leniuchowanie:) co do sukienek mam ten sam problem. Szukalam czegos na swieta i nic mi sie nie podoba. jak nie fason, to kolor, a jak nie kolor to cena nie taka :P ehhh no i nic sobie nie kupilam. moze dzisiaj cos znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
Hej, zakupy takie typowe codzienne robię ja, ale za to mąż zapierdziela przed i po pracy z naszą córką do przedszkola, tak więc podział obowiązków w miarę sprawiedliwy jest :) Teraz dobrze się juz czuje, to te zakupy mnie nie męczą, ale ten mróz czasami to uuuuhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Dziewczyny:) A mnie wcale te święta nie cieszą :( To chyba przez to moje złe samopoczucie. Bywało już lepiej, myślałam,że tak zostanie, a tu od kilku dni na nowo nudności i nocne wymioty :( Do tego brzuch ciągle obolały przez te wzdęcia :( Ehhhhhhh.... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane :) jakoś trzeba to przetrwać później radość będzie większa :).. Ból nie jest jakiś straszny i w sumie nie przeszkadza jedynie co to trochę martwi :( no ale pocieszam się że odkąd pamiętam mnie tak bolało i nic złego się nie działo więc teraz też musi być dobrze :) co do sukienek to ja idę na wesele 1 stycznia i też nic nie mam :( a brzucholek mi już widać zamówiłam na allegro żeby tylko zdążyła przyjść :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jado, więc oglądasz Chirurgów....cieszę się, bo będziesz mi pomocną jak zacznie sie sezon 7 a ja zapomnę, spóźnię, zaśpię.... Ostatni odcinek sezonu 6 - 23 - w sierpniu nie zobaczyłam, bo byłam za granicą. Wczoraj o 17 - wyłączyli mi prąd, o 23 to ja smacznie śpię i nie jestem niczego świadomie zobaczyć i zrozumiec o tej porze... więc dziś...trcohe się spóxniłam, o po małego musiałam jechać, ale WIEM :) ależ straszny..hihi...och..i ten derek... Stara jestem i głupia Co do ruchliwości dzidziola - ponoć usg, jak i ktg nie jest dla nich przyjemne. To są jednak jakieś tam fale, które ona odczuwaja coś w stylu delfinków (?) Dlatego nie wskazane jest robienie czesto usg, a uzywanie detektora tętna należy ograniczyć do dwóch razy na tydzień. Moje się za głowę złapało jak je podglądaliśmy i bardzo sie prężyło. A mi się nie chce tych całych Świąt. Jestem wiecznie zmęczona, pomimo, że wyniki morfologii sa ok. Te tłumy w sklepach, te korki.....gdyby nie moi rodzice to byśmy wyjechali w góry. Albo w ciepłe kraje..... Ale mieszkamy z rodzicami w jednym domu, jestem jedynaczką to ich nie zostawimy...a wyciągnac sie na wyjazd nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już po wizycie usg zrobił mi dopochwowo żeby sprawdzić dokładnie macicę, z dzidzią wszystko w dobrze ma 6,86 cm :) . Bezpośrednie zagrożenie minęło ale dalej mam dużo wypoczywać i brać luteinę. O płeć nie pytałam bo nie chcę się nastawiać ale na następnym usg zapytam już będzie bardziej pewna. Co do prezentów mi już wszystkie zamówione przez internet przyszły teraz tylko trzeba zapakować. dziś w planach do zobienia bigos, i przygotowanie mięsa do pasztetu, jutro piecznie pasztetu i mięs, na wigilię potrawy są podzielone między trzy rodziny i my robimy tylko gołąbki i rybę po grecku więc za dużo szykowania nie mam, a tak wogóle to nie mam jeszcze choinki :( kasiunia mi mięso surowe strasznie śmierdzi a jak jest przygotowana jakaś potrawa to zjem za to od wędlin mnie odrzuciło palusia ten otulaczek jest fajny ja na pewno kupię go zamiast rożka miego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja do fan cluby chirurgów dołączam. Ja nawet bardzie w Prywatna praktykę się wciągnęłam ale na necie oglądam nowe sezony z napisami. Jado ja w zeszłym roku kupiłam M perfumy w Duglasie dałam ponad 200 za 30 ml YSL śliczny zapach le cena szok za tą kasę kupie duży flakon w Niemczech dlatego nie kupuje więcej wolę mame poprosić lub jak jestem u niej to coś kupię. Mój dostanie książki o akwarystyce i sweter od mojej mamy. Co do wariacji dziecików to jak mówiłam mam nagrane to badanie z 12tc i mały też wariował i widać że to badanie nie jest dla dzieci miłe bo tak jakby uciekał ;) Luciola ja stałam z 15min po śledzie też mnie wkurza że ludzie tyle kupuję kto to zje? wszędzie tłok pchają się bleee daria będzie lepiej zobaczysz z dnia na dzień będziesz się lepiej czuła i najedz się bo w przyszłym roku jak dzieci na cycach będą to dupa nie pojemy. qska to u mnie na odwrót ja małego do przedszkola a mąż z racji tego że w hiperze pracuje robi zakupy.Ja takie drobne koło domu martolinka ja też chciałam sobie coś kupić ale przez te mega cyce wyglądam okropnie. Zakupiłam 2 sweterkowe tuniczki i starczy. U mnie piech wykąpany cebula na śledzie pocięta( w okularkach do pływania coby nie płakać) zalewa się studzi odpoczywam bom zdechła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie straszna odwilz i pewnie na swieta sniegu nie bedzie:( prolaktynka:) widze ze staralas sie tyle samo cykli co ja no i jestesmy na tym samym etapie ciazy czyli 14t6d:) hehe pozdrawiam a ja dzis znow mam bole glowy:( pewnie przez niskie cisnienie ehhh... jesczcze na 18 musze jechac na komisariat zlozyc zeznania jako pokrzywdzona...pewnie jeszcze bardziej glowa mnie rozboli zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
codo gotowania to na szczescie ja nie musze z rodzicami mieszka jeszcze 2 mego rodzenstwa wiec pomoga , inka linka mi tez od prau dni glowa strasznie boli dzis ze wzgeldu na to ze od samego rana to wypilam apap pomoglo sukienkki tez nie moglam znalezc wogole co nienaloze to sie zle czuje zle wygladam , niepodoba mi sie nic , dobrze ze na buszi nic sie nie zmienilam bo w 1 ciazy tood razu opuchnieta bylam , ateraz chociaz buzia normalna , jeszcze dzis wlosy szamponetka wlanelam to od razu lepiej:), za godzinek siostra przyjedzie to troche pogadamy i jakos zleci popoludnie , pozniej mala zasnie i zlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas swiateczna robota, maz w domu wiec wyrzucilam chlopow na resztke zakupow, z ktorymi na pewno sobie poradza. a ja zaraz zabieram sie za pieczenie. Jado- femibion kupisz na Westerplatte w aptece 112, bylam i tam kupilam za 45zl/op tych po 13 tygodniu. Aaa femibion to to samo co feminatal. ta druga nazwa jest juz wycofywana i ma zostac femibion. Bylam w ZG na 3 dni :) fajnie bylo. z imieniem to ja mam duuuzy problem. Myslalam o Emilu lub Marcelu, bo tylko na te litery imiona wchodza w gre. W dodatku imiona musza sie sprawdzac i w PL i De. a mama i panna z de sa w Polsce, pewnie nie maja czasu na net. jutro przjezdza do mnie rodzinka, pewnie juz nie wpadne, dlatego zycze Wam wszystkim zdrowych i wesolych Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a moj maz ostatnio kupowal ten femibion po 12 tyg i mowilze 70 zl kosztuje , to wszoku bylam ze do 13 tyg 40 pare a ten taki drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dziewczyny ale femibion juz jest zmieniony nie ma juz podziału na do 12 tyg i pózniej tylko jest jeden babka z apteki mi poleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
hej.ja tez biorę feminatal N który ma zmienić nazwę wkrótce na femibion .póki co płace za witaminy 30 zł w Bielsku, ale jak będą po 70 zł to ja podziękuję chyba lekarzowi i niech wypisuje tańsze witaminki.bo niby prenatal 30 zł za 100tabletek można kupić już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
czy sie myle ??? Moze kobieta chciała mi wcisnac jakieś stare g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
na nowym opakowaniu femibionu pisze że dla kobiet planujących ciążę ,w ciąży i dla karmiących,także chyba jest 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
femibion to inaczej feminatal :) ja dostałam próbkę od lekarza o nazwie feminatal a kupowałam już femibion i nadal jest podział ja mam ten po 13 tc.. I tak jak pisałam płaciłam dokładnie 51 zł tam jest chyba 30 tabletek i 13 kapsułek.. Póki co lekarz zalecił zażywanie na zmiane z Folikiem żeby Folik skończyć do reszty... linka zauważyłam właśnie że podobnie jest u nas tylko wiek troche inny ale co tam rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej co do femibionu to powiem wam że nie biorę bo dużo kosztuje a witaminy mają podobny skład, więc biore tańsze. Narobiłam się jak wół jak usiadłam nie mogłam wstać tak mnie rwa kulszowa załatwia, kombinuję jak akrobata żeby się wyprostować. Upiekłam biszkopta do tortu szwarcwaldzkiego jutro przełożę, miałam piec makowce ale teściowa zrobiła, to ja pozazdrościłam Jado i tez tego snikersa zrobię tylko masę kupię bo nie mam. Grzybki namoczony farsz jutro zrobię i zupkęgrzybową ale bez zaprawiania Teraz marzę o kąpieli i łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerkam :P Palusia- tez robie szwardzwaldzki tort. Biszkopt juz jest, jutro zrobie reszte. nie wiem jak inne witaminy ale Femibion maja dodatkowa tabletke kwasow DHA wiem ze wazny jest w rozwoju mozgu i wzroku dziecka. ale mozna go kupowac tez osobno w sklepach ze zdrowa zywnoscia albo odzywkami dla sportowcow. uciekam do kuchni, w sumie to mam juz jej dosc i tez mi sie juz marzy kapiel i lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pracusie ;) Wszystkie widze w kuchni walcza ;) ja na szczescie tylko z doskoku cos pomagam ;) wole sprzatac i robic zakupy niz gotowac :) dzisiaj upieke jednak kolejna porcje pierniczków, bo dziewczynki nie chca kupnych tylko moje :D pojade po babcie ktora zamieszka z nami na jakis czas i pozalatwiam kilka spraw firmowych :) pozniej napastuje podlogi zeby sie pieknie blyszczały. co do witamin-biore ten falvit mama ale i tak nie lykam go codziennie...zapominam o tym :P a dlaczego falvit? ze wzgledu na cene :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Ja już uciekam, jeszcze kilka spraw jest do załatwienia no i wizyta o 11. Chciałabym Wam życzyć Wesołych Świąt w jak najlepszym samopoczuciu. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
hej, ja też Wam życzę cudownych świąt, jestem jeszcze dziś w pracy, potem jadę jeszcze poszukać tej sukienki - zaparłam się. Wieczorem jeszcze keksy piec będę, pakowanie, prasowanie i kimono. Jutro rano wyjazd. Ciekawe jaka będzie aura - ja na Pomorzu mieszkam i tylko tutaj zapowiadają śnieg, trochę kijowo na podróż, ale cóż. No to trzymajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
Rzadko coś piszę ale czytam Was codziennie ,także i ja chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne ,dobrego samopoczucia na Święta i na co dzień ,zdrówka dla Was i dla dzieciaczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny , noi odebral maz wyniki moje no imam za niskie ft3 , co to znaczy to nie doczynnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×