Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość jagna841
kaisunia chudzinka z ciebie ale brzusio wyraznie widac. Jak bedziecie na usg to przesyłajcie także zdjęcia swoich dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja wczoraj na kolację zjadłam rybę po grecku i o 4 w nocy przytulałam się z kibelkiem, było okropnie :( u mnie brzuszek też większy wieczorem miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris000
Hej Dziewczyny! Ja jestem w 4 miesiącu i dopiero nie dawno dowiedziałam sie o ciąży :) Tzn.Przypuszczałam tylko gdyż wczesniej miałam zaburzenia miesiączi i to że spóźniała sie 2 msc. było normalne :)Termin mam na 14.06 .To moja 1 ciąża wiec praktycznie to nic nie wiem.. Chciałam zadać wam pytanie: !. Czy podczas ciąży kuł was jajnik lub podbrzusze? Niby że to normalne Bo się wszystko powiększa jednak niepokoi mnie to. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witaj doris bóle w jajnikach lub podbrzuszu to norma o ile nie są ciągłe, jeżeli od czasu do czasu coś cie ukłuje to nic poważnego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja dziś tak pieknie śniłam że żałowałam że już się obudziłam :) śniło mi się że dzidzia była już z nami :) urodziłam dziewczynkę (ale nadal mam przeczucie że w brzuszku mieszka chłopczyk) ale było pięknie :) Witaj Doris mnie ciągle coś zkłuje, czasem cos uciska tez jestem w 4 miesiącu (TP 16.06) no i tez mnie to martwi no lae tłumacze sobie że w zasadzie było tak od początku więc to chyba normalne.. Jak boli mocniej to zażywam no-spę.. Dziewczynki jeśli i ja mogłabym prosić o hasło na tego maila to bardzo bym chciała Was zobaczyc i może swój brzuszek pokazać :) no chyba że uważacie ze za krótko z Wami pisze to zrozumiem :) nie chcę się narzucać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
prolaktynka przestań... przecież to nic tajemniczego na tej poczcie hasło wysłałam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś tłoczno:) a ja sobie zafundowałam spodnie z hm za 150... polecam, świetne - taki ciemny granat, prawie czarne jeszcze mi z tyłka lecą, ale to kwestia czasu wychodzę w nich "na zewnatrz"- do sklepu, w gości, na spacer, więc biorąc pod uwagę częstotliwość noszenia będą tak samo uzywane jak inne dżiny prze parę lat :) innych już nie kupuję, bo po domu legginsy a z wiosny to sukienki, tuniki i też leg. nie wiem kiedy połówkowe będę mięc, ale pewnie im bliżej tym więcej i radości i schizy przed nt tez tak miałam. Jak już jechaliśmy na wizytę to płakać mi się chciałobo mi durna myśl, że napewno coś nie tak będzie - z głowy nie chciała wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisywać się nowe dziewczęta prosimy:) ::::NIK::::::::::::WIEK::TERMIN PORODU::MIEJSCOWOŚĆ: PŁEĆ::IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Martynka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa Agnik83..........27......03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ...........36......03.06 ......łódzkie bomi ............29.......03.06......Tychy.....?......Michalinka/ Adrian luciola28.........35........03.06......k.Gliwic...?...Dominisia/Przemuś palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina....chłop..Filip młoda@mamusia.19..... 05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawin a/k.Krakowa izunia1986..........23.........9.06 ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok< br /> monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk e s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Witam Was serdecznie po świętach :) I znowu trzeba wrócić do "normalności" :D Co do świąt to trochę pojadłam,ale od początku waga ciągle stoi ( - 1 kg na początku), obecnie 48,1 kg...ciekawe jak długo tak zostanie :D Czy ja również mogę prosić o hasło i login do poczty? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::WIEK::TERMIN PORODU::MIEJSCOWOŚĆ: PŁEĆ::IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Marty nka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa Agnik83..........27......03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ...........36......03.06 ......łódzkie bomi ............29.......03.06......Tychy.....?......Michalinka/ Adrian luciola28.........35........03.06......k.Gliwic...?...Dom inisia/Przemuś palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina....ch łop..Filip młoda@mamusia.19..... 05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawin a/k.Krakowa izunia1986..........23.........9.06 ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok< br /> monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk e s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! No super te wasze brzuszki! U mnie też wieczorkiem ten brzuszek wyskakuje, że wyglądam o 3 m-ce do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Poproszę o hasło i login do poczty , jeśli można oczywiście. Też coś wyślę:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
mój mail : daria67@tlen.pl z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramałpa10000
bbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Dziękuję ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Dziewczyny, jakie Wy już macie brzuchy :o Mój przy Waszych to ziarenko pieprzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja gotuję obiadek poświąteczny lekki zupka jarzynowa. Już mięso się przejadło nam. M w pracy drogi tak zaśnieżone że chyba z 2 h będzie bidulek jechać. Jado ja pewnie podobnie do Ciebie będę mieć połówkowe muszę się umówić, może dziś zadzwonię tez się doczekać nie mogę kiedy tego bąbla zobaczę a 3d 4d to będzie dla nas nowość bo z Olkiem nie mieliśmy takiego było to nowe no i bardzo drogie i trzeba było do innego miasta jechać. Jado chcesz synka zabrać na USG bo mój nie przejawia chęci może odpuszczę i tylko filmik pokarzę ... daria ale ty chudzinka ja tyle to chyba w podstawówce warzyłam luciola ja mam tak samo z używaniem ciuchów dlatego nie kupuję za dużo, sukienki letnie tylko ale to z czasem. prolaktynka mi też się 2 razy synek śnił zanim mi lekarz powiedział że będzie raczej chłop. Raz nawet że urodziłam takiego synka sąsiadów oni grubaski straszne takie małe zawodnicy sumo i te dziecko mi dają a ja się z żalem patrzę że takie blee niemoje i mówię gdzie jest moja śliczna dziewczynka. W ogóle teraz to sny mam magiczne;) doris to dobrze że teraz się dowiedziałaś a nie przy porodzie;) jak to na TLC pokazują;) Witaj dorota bidulko współczuje tych wymiotów ewcia pewnie przewijak to podstawa ja miałam taki na łóżeczko nakładany teraz też taki kupię bo niestety miejsca mi brak Lecę foteczki pooglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
No i wysłałam swoją fotkę też. Nieaktualną, bo wakacyjną-zeszłoroczną. Widząc Wasze brzuchy, ja narazie nie mam się czym chwalić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka no duży brzuszek masz już taki typowo ciążowy kasiunia ja bez ciąży mam wielki brzuch ;)) jagna świetne te zdjęcia dzidziusia takie wyraźne super ja się nie mogę doczekać jak mojego zobaczę w 3d a brzuszek malusi ale super mój troszkę większy chyba. martolinka super brzuchol inklinka synek świetny facecik, ja tez foty strzelam a mój M to takie robi że szkoda gadać i chudzinka z ciebie. Dobra ja już nie jem słodyczy i zaczynam ograniczanie bo mam kompleksy niestety mój brzuch to w większości tłuszczyk a nie dzidziol;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie jakoś szybko wywaliło :) no ale jakoś nie narzekam :P bo prawdę mówiąc doczekać się nie mogłam :) a może ja mam tam dwójkę tylko lekarz nie zauważył??? hehe ale byłyby jajca nie powiem bo ucieszyłabym się :) no ale nie na bank jest tylko jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Martolinka, bo ja tak wyglądam:D każdy daje mi góra 17 lat:D a jeszcze troche i 26 stuknie :x Ehhh, będę wiecznie młoda:D A włosy są moim koszmarem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaraz wpadnę w kompleksy :( bo tak teraz myślę że skoro on jest za duży jak na mój tydzień to co będzie w 9 miesiącu???????? yyyyyyy no ale kurde ja w sumie reszte mam szczupłą nogi jak patyki, tylko cyce i brzuszek się powiększają :(... w cycach ma 95 cm w brzuszku 98 ostatnio się mierzyłam bo sukienkę zamawiałam na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
ewcia, już Ci wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka przestań niepotrzebnie się stresować, masz piękny brzuszek i ciesz się z niego. Jesteś szczuplutką dziewczyną i pewnie dlatego tak ładnie go już widać;) Wyobraźnia Ci za mocno działa kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×