Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
toz tak ja zazdroszcze jesli z dzidzia wszystko ok to niema czym sie przejmowac , dlamnie niestety lekarz kazal wiecej jesc ale ja mam niedowage , chociaz po tobie na zdjeciu nie widac zebys miala nad wage tak jakpisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia jestem z Bielska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka piękny brzusio! I jaki już widoczny! Każda się cieszy, że już coś widać;) Ja to przeglądam się w lusterku i napatrzeć się nie mogę;) Ps. Właśnie dostałam piękny, ogromny bukiet, pięknie ozdobiony od Ukochanego...jak miło jejku;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny jak mnie głowa boli :( usnęłam bo miałam nadzieję że mi przejdzie ale nic z tego :( umieram... necia wszystkiego naj z okazji imienin :) spełnienia marzeń :) a my wczoraj byliśmy u mojej babci i była tam moja kuzynka ze swoją 10-miesięczną córcią :) dzidzia już taka fajniutka.. Za to jak zobaczyłam kuzynkę (ostatni raz widziałam ją 2 listopada) to się przeraziła :( wygląda jak anorektyczka :( zero cyca, zero tyłka-MASAKRA!!!!! jakbym ze sobą coś takiego zrobiła to chyba by mnie mąż zostawił :) no ale może mój M jest z tych normalniejszych :).. W sumie dzięki niemu wcale się nie przejmuję tymi rozstępami, i ogólnie tym że powoli zmieniam się w małego wielorybka :) on jest zafascynowany moimi wielkimi już piersiami i brzucholkiem i przynajmniej się nie przejmuje tym że po ciązy zostanie mi do jedzenia już tylko serek wiejski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 99
a ja się załamałam ..przekopałam chyba całe allegro i nic nie znalazłam .znaczy znalazłam wiele spodni ale nie na moją figurę .jejku co ja mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka moj maz ma podobne podejscie :) caly czas mówi ze mam sie nie przejmowac, wazne zeby dzidzia byla zdrowa :) ze jemu i tak sie podobam :) moj z tych co lubi małe piersiatka, ale nie narzeka :P kocham Go najbardziej na swiecie :) bardzo o mnie dba, glaszcze brzuszek jak kladziemy sie do lozka...uwielbiam to :) aniolek 99-nie przejmuj sie. W koncu cos na pewno sie trafi :) moze wybierz sie do H&M tam na pewno cos dla siebie znajdziesz... jest drogo ale jak nic nie potrafisz wyszukac na allegro... :) albo jakis lumpex...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 99
jak za mało cm w udach to za dużo w biodrach ,i na odwrót mam na allegro .jutro odwiedzę lumpki w mieście albo zostaje mi szycie u krawcowej ,wtedy będę zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pięknie się rozpisałam i mi wcięło;( Jado mój też wariuje a w Wigilie to aż brzuch się ruszał taki zastrzyk energii dostał. Teraz tez się dość dużo rusza jak na ten etap i są to mocne ruchy czuć je jak rękę przyłożysz Na rowerku tez mam zamiar jeździć tyle że zasilacza nie mam do niego trzeba uważać by tętno nie poszło do góry za bardzo prolaktynka mnie też boli ale ujdzie bywało gorzej. mi lekarz każe brać apap bo twierdzi że ból gorzej na dziecko wpływa niż tabletka. Mój niby fanem big cyca nie jest ale teraz normalnie napatrzyć się nie może na te 70D a normalnie takie B-c w zależności jaka mam wagę. necia wszystkiego naj martolinko ja mam mocne nogi dlatego muszę z wagą uważać bo takie pulpety się robią ( wiem że większość w mojej głowie) aniołek ja kupowałam spodnie na allegro , w lumpkach zdarzają się ale ja trafiałam na same mega rozmiary. dziś zakupiłam legginsy na allegro bo moje pomału niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M też nie lubi balonów :) ja zazwyczaj mam b czyli w sumie chyba taki standard :) no ale jak zaszłam w ciąże to szybko zrobiło się C i tez mu sie podoba :).. ja byłam ostatnio w H&M cenowo faktycznie masakra spodnie kosztują 150 zł a to tylko kilka miesięcy jeszcze trzeba zwracać uwagę na ten pas czy dobrze się rozciąga znajoma kupiłam właśnie tam i juz powoli pójdą w odstawkę.. Ja kupiłam od znajomej która urodziła w październiku oddała mi je za 30 zł fajne rurki :) raz na razie w nich byłam bo w brzuszku ok ale dupencje mam jeszcze chyba za mała :) myślę że tak jeszcze miesiąc i powinny być idealne :) póki co kupuję grube rajtuzy (rozmiar 5) żeby dobrze weszły na brzuszek a nie ściskały go za bardzo no i tez myślę zaopatrzyć się w leginy ciażowe bo powiem Wam że też kupiłam największe na placu ale jednak trochę mnie uciskają :).. No i majtki kurde nosze takie babciowe :) heheh uwielbiam rozmiar XL w tych mi najwygodniej :) Ale ja Wam zazdroszczę tych ruchów.. Ja jestem w pierwszej ciąży więc ruchyb pewnie poczuję troche później mam nadzieję że przynajmniej w 18 tc :).. czasem czuje takie coś jakby machanie skrzydełek no ale to może być wszystko pewnie jelita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczynki za życzonka;* No i kurcze nawcinałam się babki waniliowej do gorącej herbatki z cytrynką, uwielbiam takie połączenia, aż mnie chyba zemdli. Musze się pilnować z cukrem, bo ostatnio miałam górną granicę;( Mówicie o tych spodniach ja to się boje zamówić je na allegro, bo chudzina ze mnie i na pewno chociaż zamówię najmniejszy rozmiar to będą za duże, wole założyć na tyłek i mieć pewność, że kupię dobre. Wszystkie spodnie w pasie już są za ciasne, muszę chodzić z rozpiętymi guzikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia może wiesz gdzie w Białym można kupić komodę taka zwykłą np z 6 szufladami? u mnie to po 800zł ,ale wydaje mi się że to za drogo jak na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny , umnie znow pada snieg pewnie na 2 swieta bedzie prawdziwa zima , jak parwie co roku:) mam pytanko a to komoda do dzieciego pokoju ma byc? ja mebelki malej kupowalam w sklepie dzieciecym no ale tam po 1000 zl i wiecej http://www.pokoikmarzen.pl/ a tak to nieorientuje sie po ile wsklepach meblowych i jakie , ale moze jakiesprzeceny teraz sa koniec roku nie mam pojecia my mamy taka bardzo pojemna i naprawde ładna http://www.mebledladziecka.pl/Komoda_Hiacynt_Bialy-1769.html i warta swojej ceny bo łozko kupowalismy tez ponad tysiac i nie jest warte tyle ze wyglada ale trzeba bylo deski przykrecac bo jak dziecko skoczylo to wszystyko wypadalo na dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny.No i po świętach.Tylko kg przybyło:).Wczoraj wkoncu poczulam swojego dzieciaczka.Przynajmniej tak mi sie wzdawalo.Takie laskotanie w brzuszku.Motylki.Najpierw poczulam to pracy,ale nie bylam pewna czy to to,ale wieczorem sie nasililo,wiec to chyba dzidzia daje wkoncu o sobie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny.no i po świetach.Tylko kg przybyło.Wczoraj chyba wkoncu poczulam swoje maleństwo.Łaskotanie w brzuchu-motylki.Najpierw poczulam to w pracy,ale nie bylam pewna czy to napewno dzidzia.Ale wieczoram bylo tego wiecej i jakby bardziej wyrazne.Wiec to chyba wkoncu dzidzia daje znac o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja wczoraj wieczorem najadłam sie miśków HARIBO i małe wierzgało jak szalone :) dzisiaj rano tez sie ruszał ale juz nie tak mocno. Czy Wy urzadzacie pokoiki maluszkom? widze ogladacie mebelki dzieciece... ja planuje przez okolo rok miec malucha w sypialni, a pozniej odwalic mu królestwo :P wiec na poczatku tylko łózeczko :) komody kupowac nie bede bo nie mam gdzie jej wstawic ale do lazienki kupie cos takiego: http://allegro.pl/zestaw-pielegnacyjny-suzie-wanna-przewijak-tanio-i1373244550.html mam nadzieje ze sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówilam sie na badanie połówkowe ale nie do GENOMU do rudy slaskiej tylko do FEMINA do katowic-jest troszke taniej :P wizyte mam 12 stycznie :) az nie moge sie doczekac kiedy zobacze moja kruszynke w 3D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Martolinka wsyłałam Ci maila z prosba o hasełko, z przyjemnościa obejrzę twój brzuszek:D A mi sie dzisiaj nic nie chce, mam lenia, a czeka na mnie fura prasowania. A może najpierw skocze do galerii handlowej popatrzeć na wyprzedaże? W styczniu tez już chyba bede musiała przerzucic sie na ciążówki, widziałam w H&M, faktycznie kosztuja około 150 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jado odpisałam Ci na maila :) co do cen w H&M sa kosmiczne. Ostatnio weszlam poogladac, co prawda byly spodnie na wyprzedazy za 60zl ale ostatnia sztuka XS :/ a 150 czy 170 na kilka miesiecy nie wydam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z ranka;) Ja już po długim spacerku piesek się wybiegał ja przedzierałam się przez zaspy. Strasznie duzo śniegu u nas całe święta białe były;) Jado mi sie też nic nie chce na szczęście ja mieszkam na takim zadupiu, że HM brak i w ogóle centrum to istna bieda a że zima taka wstrętna nawet się nie ruszam z domu no może po taką futrzaną czapę może się skuszę. Ja ze swoich z allegro spodenek jestem zadowolona fakt z hm jakościowo lepsze ale na te kilka miesięcy szkoda mi tyle kasy martolinka no haribo pycha uwielbiam mam w szafce ale się powstrzymuję dziś zjadłam ostatni kawałek piernika zjadłam (resztę pomroziłam by nie kusiło). Dzieciaki po słodyczach faktycznie mocniej się ruszają bo zastrzyk czystej energii. Mój po jedzeniu tez świruje. Co do pokoju to dla Olka szykowaliśmy, kupiliśmy zestaw mebli zwykłych sosnowych jak dla mnie super bo jak dzieciak stuknie nic nie odpryska tylko wgniecie i sa ponadczasowe, jestem zwolenniczką drewna. Ja za samą komodę 1000 bym nie dała . Teraz niestety mały będzie musiał z nami być bo mamy tylko 3 pokoje. Jakoś się przebujamy 2-3 lata bo chcemy się budować. martolinka ja mam wizytę 13.01 a połówkowe pewnie po 15.01 także będziemy miały gorący okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Martolinka:) Zaraz zajrze do poczty:) Wracajac jeszcze do ubrań ciążowych polecam stronke www.torelle.pl. W pierwszej ciazy nosiałm ubrania z tej firmy i były ok, widziałam, ze maja sporo rzeczy w przecenionych cenach, może cos znajdziecie dla siebie:D Ja ide na usg 3D 17 stycznia, tez juz nie moge sie doczekac, a z drugiej strony troszke się boje czy wszytsko ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka super brzusio, mój bardziej do góry poszedł, pewnie przez sadełko i dziwne jest to, ze rano jest mniejszy, a wieczorem wysadza mnie na maksa:) Palusia nas tez zasypało, dziś w nocy chyba z 15 cm sniegu spadło, mój mąż ma już dosc odśnieżania. Mieszkanie na "zadupiu" ma swoje zalety, bo nie korci żeby po sklepach latać:) Ja wczoraj byłam po małe zakupki i się wyrżnęłam przechodzac przez ulice, na szczęście upadłam na kolana a nie na dupsko, alę ślisko jest, strach z domu wychodzic. No biore się za robotę, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas tez popadalo, ale wczoraj bylo blisko zera, a w 1 dzien swiat w dzien -15. nie szlo nawet spacerowac. co do mebli i komody... wiem ze w PL jest inna moda, ale ja juz jestem o 1 dziecko starsza wyprobowalam wiele. i powiem Wasm ze nic sie tak nie sprawda jak komoda z przewijakiem. plecy nie bola, wszystko co trzeba jest pod reka i sluzy do konca przygody z pieluchami. przewijaki na lozeczko dosc szybko robia sie za male, pozya tym malo miejsca by cos jeszcze stalo obok. ja kupowalam z ikea komode i do tego takaprzykrecany blat- przewijak. jak nie jest juz potzebny to odkrecic mozna i jest normalna komoda. super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jado ja wieczorkiem tez mam wiekszy brzuszek :) to chyba normalne :) ja dzisiaj moze wybiore sie do mamy na plotki :) w domu wszystko mam porobione:| niby mieszkam na zadupiu ale tak swietnie polozonym ze wszedzie mam blisko. Jest cicho, spokojnie a jednoczesnie do centrum mam 5 minut samochodem, najblizszy market 1,5km od domu (ogromny Auchan), blisko zjazdu na A4 jak trzeba gdzies dalej wyskoczyc... swietne miejsce :) autobusy tez mamy ale zimna jezdza jak chca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
dziewczyny pochwaliłam się takze moim brzusiem na poczcie i zdjęciami bobasa ... brzuch poranny o wieczornym lepiej nie mówic :-) co do komody kupie taki z przewijakiem zeby ułatwić sobie zycie u nas przestało padać ale aż strach wychodzić z domu już 3 razy orła wywinełam mój TZ co chiwle mnie upomina zeby ostrożnie chodzic Tez wybieram sie popołudniu do swojej mamy na ploty poświąteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
fajny brzuszek jagna i dzidizus :) , tez swoj wyslałam juz na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×