Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość chybaa tak
Niskie wyniki oznaczeń całkowitej T3 lub wolnej (FT3) mogą wskazywać na zbyt małą aktywność tarczycy (niedoczynność tarczycy). a na jakiej podstawie musiała zrobić te badanie ?to się robi z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
naczytalam sie na internecie i poprosilam o skierowanie na badani , tak z krwi sie robi , dzis na 13 do lekarza zobaczymy copowie juz sie bardzo denerwuje, eh mialam nadzieje ze beda ok bo zadnych objawow niedoczynnsoci nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaa tak
na pewno będzie ok , a wiesz w necie to różne rzeczy wypisują i nie zawsze musi w 100% ciebie dotyczyć .mój ginek zabronił czytać różne bzdury w necie bo potem mam czarne myśli . tak jak teraz brzuch mnie pobolewa delikatnie a ja się martwię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
wiem ale wsumie jak zle wynikito dobrze ze sie naczytalam i zrobilam , bo zawsze mozna leczyc chyba ta niedoczynnosc ,kurcze zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Dziewczęta:) Ja również chciałabym Wam życzyć zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt, a przede wszystkim dobrego samopoczucia, które pozwoli Wam zjeść co nieco :D Ja już mam wolne od kuchni i odpoczywam. Mąż poszedł do pracy, wróci jak zwykle koło 22.00 :( Muszę nas tylko spakować i jeszcze dziś póóóóóźnym wieczorem wybieramy się do mamy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dopiero 13 a ja ledwo żywa od 8 w kuchni. Upiekłam spody do ciast po2 na jedno biszkopta na schwarza, farsz do uszek sałatkę, barszcz grzybowy (ale jeszcze bez śmietanki) Zostało upieczenie piernika i poprzekładanie ciast i pieczenie mięcha ale to później bo na razie kręgosłup mi siada muszę poleżeć. Kurcze jak ludzie po 12 potraw robią i jeszcze do pracy łażą chyba nie śpią a póniej na wigilii komara ucinają. kasiunia nie martw się na zapas;) Dziś masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.**.**..**.**. Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. .**.**..**.**. ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przygotowania w pełni :) chciałam Wam życzyć dużro spokoju, radości, zdrowia oraz rodzinnej atmosfery na nadchodzące Święta oraz żeby nasze ciążowe dolegliwości dały nam odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Również chciałam Wam życzyć cudownych Świąt, rodzinnych, spędzonych w miłej i ciepłej atmosferze, wszystkiego najpiękniejszego i oczywiście bogatego Mikołaja!;) Nio i zdróweczka przede wszystkim mamuśki!;) Buziaczki dla Was;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Troszku mnię nie było i miałam co nadrabiać :) Ja jeszcze tylko musze barszczyk zrobić i będzie wszystko. Z okazji świąt Chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka, spełnienia marzeń i żeby nasze dzidzulki dobrze rozły i były zdrowiuteńkie!!! Buziaki dla Was wszystkich!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
wizyte mnialam o 13 ale dopiero wdomku bo reszte zakupow trzeba bylo zrobic no wiec co do hormonow to powiedzial ze wszystkook niema czym sie partwic bo ft3 wynosilo 3.96 anorma od 4 alemowil ze dla kobiet wciazy troszke inne sa i niema czyms ie przejmowac dzidzia rosnie i zdrowa wiec wszystko okej dobrze zebyla ulekarza przynajmnije wspokoju swieta spedze , dla mnie powiedzial ze za 2 miesiace usg polowkowe w 24 tyg teraz mam 16 tydz a co do plci to niechcialo dzieciayko pokazac:) tez zycze wam dziewczyny wszystkiego najlepszego i i zdrowka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzisja czuje...:/ wysokie obroty od rana :( wszystko mnie boli. Życze Wam wesolych, spokojnych i zdrowych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, chciałam Wam życzyć zdrowych ale przede wszystkim spokojnych Świąt :), spędzonych w gronie najbliższych :) pyszności na świątecznych stołach (niech brzuszki rosną) spełnienia marzeń no i oczywiście bezproblemowych kolejnych etapów ciąży :) do popisania po świętach trzymajcie się ciepło :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
a mnie wreszcie wysadziło i widać brzuchol :-) przy wolnej chwili pstykne fotkę i sie nim pochwale na poczcie. zabiera sie do gotowania chce także życzyć wam wesołych świąt i zdrówka przedewszystkim Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja na minutke i uciekam robic kluski z makiem:) zycze Wam kochane zdrowych i pogodnych Swiat:) duzo spokoju i pysznej kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszystkim Wesołych ...... i niemęczących a czy wiecie, że jest tak wróżba, że w dzień wigilijny jeśli przyjdzie ktoś do domu ciężarnej to urodzi dzidziusia płci tej samej co pierwszy w tym dniu gość.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja z życzeniami:) Zdrowych, spokojnych świąt i wszytskiego najlepszego dla wszytskich dzidziolków w brzuszkach:D Ja juz skończyłam, ciasta i mieso upieczone a reszte robi moja mama, bo Wigilie i pierwszy dzień swiąt spedzamy u moich rodziców. Trzymajcie sie cieplutko i zdrowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
lulolcia to ja czekam na listonosza który ma mi list przynieść ,no i marzy mi się chłopczyk.żadnej baby nie wpuszczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Zdrowych radosnych i spokojnych świąt Wam życze. U mnie wyszło coś nie tak z moczem:(Położna badała płytką i coś jest niezadobrze,.wysłali próbke do badań,narazie położna mi nic nie mowila,okaze sie wszystko po wynikach.Martwie sie i to na same świeta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny jak tam po wigili ? \ izunia niemartw sie pewni bedzie okej , umnie chyba nie najlepiej chociaz lekarz wogole nic nie wposmnial o tym , ale po powrocie do domu przejrzalam usg i patrze pisze przy wodach plodowych malowodzie czyli bardzokiepsko z tego co czytalam ,ale niemoge nigdzie znalezc zeby pisal ktos o tym w 16 tyg , najwczensiej po20 ktoryms , i sama nie wiem comyslec maz mowiz e zebybylo cos nie tak topewnie lekarz by cos powiedzial a nie nawet nie wspomnial o tym no wiec tez przec cale swieta 1 i 2 bede mysala o tym bo dopiero woizytta 13 stycznia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiunia ty nie czytaj na necie nic. Gdyby było coś nie tak to lekarz by ci powiedział. moja koleżanka miała małowodzie ale w wyższej ciąży musiała dużo pic wody, lekarz kontrolował i się unormowało. Jak u ciebie z piciem? Co tam mikołaj przyniósł? Mnie M zaskoczył dostałam kolczyki PaNDORA i stwierdził że pierścionek dokupi hehe. Jakoś w tym roku o niczym nie marzyłam bo moje życzenie z zeszłego roku się spełniło;) Mój mały w brzuchu tak wariował jakby ADHD miał. Skakał z lewej str aż takie mrowienie przechodziło. Do teraz tłukł sie tylko jak leżałam a wczoraj cały czas i to tak mocno że na zewnątrz czuć i widać. No i znowu zaczyna. Olek mój to wulkan energii a ten chyba jeszcze bardziej. Z której strony czujecie dzieci? Ja z lewej i po środku, Olej z prawej zaczynał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia może lekarz wstępnie mierzył ten płyn we wczesnej ciąży ,skoro znalazłaś że dopiero ktoś pisze od 20 tyg o ty ,może ten płyn dopiero się zbiera powoli i żeby osiągnąć swoją dobrą objętość jest na to czas jeszcze. .na pewno będzie ok . jeżeli chcesz to zarejestruj się na http://www.carbomedicus.pun.pl ,jest to forum które pokrywa się z opiniami mojego lekarza w pełni zawsze, a mnie uspokaja odpowiedz eksperta do czasu wizyty.forum jest darmowe .zwykle odpowiedz jest tego samego dnia ,nie wiem jak w święta będzie,ale pewnie w poniedziałek odpisałby ekspert. zawsze to i tak mniej czekania w nerwach niż do 13 sty. jak się zdecydujesz napisz na forum odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki dziewczyny z piciem to roznie wydaje mi sie ze z 1,5 litra dziennie pije atak mniej wiecej tylkoze wtedy czestolatam siusiu domampytanko napewno napisze tylko ze nawet nie mam podanego ile tych wod jest a wy co macie napisane przy wodach plodowych? paulusia fajnie ze tak mocno czujes zruchy dzidzi ja to osttanio nic nie czuje a w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia ja nic takiego nie mam wpisanego w usg ale ostatnio byłam to dopiero 15t3d był. możesz zapytać eksperta co to oznacza małowodzie ,lub jak zwiększyć tę ilość wody ,coś wymyślisz o co zapytać.ja na usg mam standardowy napis:termin porodu ,wielkość dziecka ,i wiek ciąży . ostatnio mówił że jest ok.także tego się trzymam. o piciu wody to ja tez tak 1,5 piję czasem jak się zawezmę to na noc dopije tak do 2litrów dziennie.gorzej jak sie nie chce pić i wtedy zapominam o wodzie.latem nie byłoby takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia możesz zapytać na tamtym forum czy w danym tygodniu kiedy byłaś na usg możliwe że małowodzie jest standardem jeszcze .może to nic złego odnośnie twego tygodnia ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia ja zaczęłam 18tc i powiem ci że w szoku jestem że tak wyraźnie czuć dzieciaka. Dziś jak na razie spokój tzn nie wariuje młode. kasiunia koleżanka ma rację jeżeli lekarz nie powiedział nic tzn że wszystko ok i nie ma co szukać dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Ja mam małą przerwę z powodu przeprowadzki ale obiecuję nadrobić zaległości, weszłam na moment żeby Wam życzenia złożyć: Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne. Niech wszystkie się spełnią. Życzę Wam pięknych ,cudownych dni ,cudownych pragnień ,cudownych chwil, gwiazd w Waszych rękach i perełek w snach a także abyśmy dzielne były :) Ściskam Was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Ale jestem najedzona...;) rodzinka sie juz rozjechała wiec odpoczywamy :) Maz czyta ksiazke ktora dostał od Aniołka a ja zerkam na forum :) Wigilia i Boze Narodzenie mineły w spokojnej rodzinnej atmosferze :) jutro jedziemy na obiad do taty (rodzice sie rozeszli) wiec tez bedzie miło:) Ja pod choinką znalazłam torebkę, golfik, body, rajstopki i słodkości :D a! i blender :) jestem baaardzo zadowolona ;) Musze Wam powiedziec ze w nocy z 23-24 poczułam pierwszego mocnego kopniaka :D az sie zdziwiłam. Moja mama mówi, że pewnie urodze przed terminem bo tak jak któraś z Was pisała-pierwszy kopniak to ponoc rowno polowa ciazy. Był to u mnie 18t1-2d :) poczułam malucha z prawej strony, przylozylam reke i uciekl na srodek :) kopnal jeszcze raz i sie uspokoil :P no nic-ide sie polozyc :) udanej koncówki swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
też chciałabym poczuć mocnego kopniaka żeby wiedzieć że jest ok ,dziś jest 16t6d ,mam nadzieję że już szybko poczuję .kiedy przykładam rękę leżąc do brzucha to coś czuję czasem ,albo jakieś plum :-) albo coś delikatnego może kopniak to jest ? ale czekam na mocnego kopniaka wtedy nie będę miała wątpliwości .muszę uzbroić się w cierpliwość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny , ja tez juz w domku maz zmala spia a ja sobie leze iklikam , fajniie tym ktore czuja juz kopniaczki tez czekam zniecierpliwoscia na kopniaka, poki co czuje jakies lekkieruchy kto wie czy to nie jelita:( alemoze juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×