Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Może po prostu teraz trochę przestanie sie powiększać :) bo faktycznie wyobrażam sobie już podnośnik jakiś nad łóżkiem :) hehe a powiedzcie mi dziewczynki czy Wy na wieczór brzuszki tez macie twardsze niż w ciągu dnia??? bo ja tak mam no ale ni czuję żeby twardniał więc chyba nic złego sie nie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod wieczór to ja mam o wiele większy i rzeczywiście jest jakby troszkę twardszy, ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Mi się wydaje (choć mogę się mylić),że to bardziej "wina" jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo możliwe :) mnie zawsze lekarz mówi (ja jestem nerwus i panikara) że czasem jak boli brzuch to może być nawet kurczenie jelit np z nerwów :) bo za każdym razem ja do niego idę to mu mówie że brzuch mnie pobolewa no i może rzeczywiście cos w tym jest.. Choć na prace jelit chyba nie mogę narzekać bo żadnych problemów nie mam. no ale różnie to może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka ty się broń boże nie przejmuj po prostu każda z nas ma inna tendencje u jednej widać w 3 mcy a u drugiej dopiero w 7 ;) Szczuplutka jesteś a brzuszek śliczny ja tam swojego nie wklejam bom tłusta . Na wagę się nie odważyłam wejść jeszcze po świętach. Kasiunia ja źle napisałam bo ja brzucha takiego nawet bez ciąży nie mam jak ty chudziutkiego niestety a zawsze mi się marzyło być taka filigranową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria faktycznie jak ,,siusiara" wyglądasz. Pewnie jak wiosna najdzie i się porozbieramy będziesz starsze Panie gorszyć brzuchem ;) Ja tak na studiach miałam hehe śmiać mi się chciało tak mnie wzrokiem czasem mierzyły że hej. Włoski piękne;) Moje tez się troszkę kręcą ale tak to zyją własnym życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
No pewnie tak palusia:D taka gówniara i już w ciąży :D A niestety latka lecą, a tego nie widać :( Na szczęście lat dodaje mi obrączka na palcu (mam nadzieję):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
fajne fotki dziewczyny i duzo nas tu dzisiaj , przynajmnije cos sie dzieje bo w domu to nuda , mialam zamiar isc zmala na dwor ale jakiegoslenia mam , wyszykowalam sie i odechcialo sie wszystkiego ,eh ta zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia racja jakoś śniegi zimno to na święta fajne , ale w tym roku już tyle śniegu spadło że z parkingu ciężko wyjechać. Ja zjadłam zupki oj dobra i brukselka mniam, samo zdrowie i nietłusto;) Może naleśniki usmażę później na podwieczorek dla małego on bardzo lubi ma po mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) prolaktynka sliczny brzuszek:) ja to nie mam sie czym pochwalic bo moj stoi w miejscu wiec wyglada tak samo jak ten na zdjeciu. w ogole u Was widac te brzuszki i to ja chyba zaczne sie martwic:D pisalyscie o komodach. http://www.jysk.pl/4/324/ag/catalog/ sa bardzo tanie ale nie wiem jakie wymiary. ja tez musze kupic komode tylko ze ja mam garderobe mala wiec duza mi nie wejdzie a u mnie wrocily mdlosci:( znow nie moge gotowac bo jak czuje te zapachy to mi sie cofa blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia u mnie tez dzis jarzynowa , ja nie przepadam , ale maz i mala tak ,tylkoz emoja to wybiera groszek wiec musialm ja pokarmic zeby wszystko weszło :) noi wlasnie skoncyzlam a sam bede jadla pomidorowa goracy kubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mogę się przyłączyć? też mam termin na czerwiec, a dokładniej na 7.06. Jest to moja 1 ciąża i jestem w 18 tyg. (z OM 17t 3d) i wiem już, że będzie synek :) czuję się dobrze, w ogóle nie miałam wymiotów, tylko między 6-8tyg mdłości. teraz tylko dokuczają mi wzdęcia. a tak to ok. nie czuję jeszcze za bardzo ruchów maluszka, albo nie potrafię ich odróżnić przez te wzdęcia, jedynie co to czasem wieczorem jak położę rękę na brzuchu to poczuję coś jakby puknięcie, czy to możliwe, że to delikatne kopniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Witaj margo :) Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo witamy wsrod mam :) to co czujesz to moga byc juz rzeczywiscie kopniaczki :) a! gratuluje synka :D tez marzy mi sie chlopiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Też mam termin na czerwiec teraz 14tc i tak z mężem zastanawiamy się nad tym usg 3d robiłyście już może? a i znacie już może pleć dziecka? To moja pierwsza ciąża i szczerze mówiąc jestem trochę zagubiona... Ja nie mam jeszcze w ogóle brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka dziękuję :) ja od samego początku miałam przeczucie, że będzie chłopiec, potem śniło mi się, że urodziłam śliczną dziewczynkę, a u mnie wszystkie sny sprawdzają się na odwrót. i 3 tyg później (w 14tyg) lekarka powiedziała, że najprawdopodobniej chłopiec. i 20.12. jak byłam na wizycie w połowie 17tyg lekarka potwierdziła płeć. ja miałam właśnie podczas badań prenatalnych w 14 tyg robione usg 3D - super sprawa, i naprawdę widok maluszka dech zapiera. a brzuszek już mam widoczny, na przełomie 14/15 tyg. wyskoczył, taka piłeczka i wszyscy się dziwią, że tak szybko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo205 a byłaś na usg sama czy z tata dziecka;> ? (ile kosztowało to USG?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam zazdroszcze tych kopniaczkow. ja cos czulam w pierwsze swieto takie "smyranie" na srodku w dole brzucha i wydaje mi sie ze to nie byly jelita ale na 100% tez pewnosci nie mam. byly to takie 3szybkie myzniecia w tym samym miejscu. ja tez mam jakies przeczucia na synka i chcialabym miec synka a moj chce corcie:) ale zeby wszystkich zadowolic to bym musiala urodzic blizniaki hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza na takie badanie warto wziac partnera ze soba :) moj maz byl ze mna na usg bodajże w 10 tyg ciazy i 12 stycznie jedzie ze mna na 3D :) ja bede placila za USG z diagnostyka i plytka 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ale tu dzisiaj tłoczno :P ale przynajmniej jest co poczytać. Ja właśnie wróciłam z zakupków, kupiłam sobie w H&M taką długą bluzkę koszulową na urodzinki a potem chcę wyciągnąć jeszcze mężula po buty bo moje sie rozlatuj już :P Witam nowe mamusie :D Fajnie że nam sie grono powiększa :D Prolaktynka jaki masz już duży brzusio :D tez już bym taki chciała mieć bo mimo że chudzina ze mnie to aż taki duży nie jest. Muszę zrobić zdjęcie i też wysłać Wam na maila. Ja sie na połówkowe USG umówiłam na 11 stycznia a 21 stycznia mam kolejne prenatalne. Troszkę się boję ale mam nadzieje że bedzie wszystko oki. mała najczęściej daje znać o sobie rano i wieczorem chociaż jak wstałam dzisiaj o 4 w nocy siusiu to też sie powierciła chwilunie idę budzić męzula po nocce i obiadek szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza_x ja na większość wizyt zabierałam męża ze sobą,zresztą sam chciał, no chyba że był w pracy. ja za usg 3D nie płaciłam, moja ginka robiła mi ( i innym pacjentkom) za darmo w szpitalu gdzie ma dyżury. a znajoma u swojego gina płaciła 150 (teraz ponoć 200) bez nagrania, a za nagranie dodatkowo się dopłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 bardzo dziękuje. Ja się cały czas zastanawiam kiedy pójść na to 3D moja mama mówi, że jest jeszcze za wcześnie a ja już się nie mogę doczeka kiedy zobaczę maluszka:P a chciała bym się od razu dowiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a moj lekarz powiedzial ze dopiero w 22 tyg polowkowe czyli gdzies 6 lutego dopiero wiec musze jeszcze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a moj lekarz powiedzial ze dopiero w 22 tyg polowkowe czyli gdzies 6 lutego dopiero wiec musze jeszcze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny po świętach, 23go byłam na wizycie, 3 kg do przodu w 18tyg, okazało się, że to ciągnięcie jest spowodowane zbytnim napięciem mięśni i przez tydzień mam brać nospę 3 razy dziennie, już czuję różnicę. usg mam 20 stycznia, mogłabym wcześniej, ale chciałam do konkretnej osoby i taki był termin. też mnie swędzą piersi, wkurzające:) wysyłam Wam świąteczną fotkę na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślijcie mi hasło i login do e-mail oczywiście jeśli możecie;) tez coś wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
myszka topodaj swego@ to zaraz ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie pospałam :) hehe :) kurde myślałam że te senności to tylko na początku ale mnie coś teraz łapią :) Witam nowe towarzyszki :) co do 3d to mój gin mówi że najlepiej zrobić je po 20 tc żeby dzidzia była już taka duża i dobrze rozwinięta :) :) .. U mnie w gabinecie gina (chodzę prywatnie) jest 3d i 4d ale nie wiem ile to kosztuje muszę się zapytać bo tez bym chciała zrobić :) poza tym ten pokój z 3d to chyba kto inny obsługuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
hej. kasiunia ja potrzebuję taką komodę jak któraś z dziewczyn wkleiła z Jysk .ta która mi odpowiada to tam kosztuje 200zł ,to nie 800zł :-) co do pokoiku dla dziecka ,to na razie przez rok może więcej nawet będzie w sypialni spało więc tam tylko łóżeczko wstawię i taką komodę na ubranka dziecięce chce wstawić.pokoik dla dziecka w sumie mam i meble też ,tylko jeszcze zabawek w nim brak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Dziewczyny, mam pytanie. Może głupie,ale sama już się w tym gubię. Z moich obliczeń wynika,że jestem w 14 tc i 4 dni. Który to tydzień? Jeszcze 14sty czy już 15sty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×